GOŠK
Gabela
|
|
Zrinjski
Mostar
|
06.10.2018 15:30 | GOŠK | 0 : 4 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
06.10.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
06.10.2018 15:30 | Mladost | 0 : 6 | Sarajevo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
06.10.2018 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Tuzla Siti | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
06.10.2018 18:30 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Krupa |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
06.10.2018 15:30 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.10.2018 15:30 | Slavija | 0 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Podrinje
Janja
|
06.10.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Tekstilac
Derventa
|
06.10.2018 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.10.2018 15:30 | Drina | 0 : 1 | Borac | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.10.2018 15:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Kozara |
Ozren
Petrovo
|
|
Karanovac
Karanovac
|
06.10.2018 15:30 | Ozren | 3 : 5 | Karanovac | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Vranjak
Vranjak
|
06.10.2018 15:30 | Laktaši | 4 : 0 | Vranjak | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Polet 1926
Brod
|
06.10.2018 15:30 | Proleter | 3 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
06.10.2018 15:30 | Sloga(S) | 1 : 0 | Ljubić | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
06.10.2018 15:30 | Sloga(T) | 1 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
06.10.2018 15:30 | Borac | 4 : 0 | Dubrave | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
06.10.2018 15:30 | Omarska | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
06.10.2018 15:30 | Sloga(D) | 5 : 0 | Sloboda |
Guber
Srebrenica
|
|
Velež
Nevesinje
|
06.10.2018 15:30 | Guber | 0 : 0 | Velež | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Budućnost
Pilica
|
06.10.2018 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Drina HE
Višegrad
|
06.10.2018 15:30 | Jedinstvo(Bč) | 2 : 0 | Drina HE | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
06.10.2018 15:30 | Famos | 8 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
06.10.2018 15:30 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Mladost(G) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
06.10.2018 15:30 | Ilićka 01 | 0 : 2 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
06.10.2018 15:30 | Leotar | 6 : 1 | Bratstvo |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
06.10.2018 15:30 | Naprijed | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Gorica
Šipovo
|
06.10.2018 15:30 | Partizan | 0 : 1 | Gorica | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
06.10.2018 15:30 | OFK Brdo | 5 : 2 | Lijevče | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
06.10.2018 15:30 | Čelinac | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
06.10.2018 15:30 | FSA | 0 : 1 | Borac | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
06.10.2018 15:30 | BSK | 2 : 2 | Krajina | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Progres
Kneževo
|
06.10.2018 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Progres |
Željezničar
Doboj
|
|
Sloga
Jakeš
|
06.10.2018 15:30 | Željezničar | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Trebava
Osječani
|
06.10.2018 15:30 | Vučijak | 1 : 0 | Trebava | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Skugrić
Skugrić
|
06.10.2018 15:30 | Zvijezda | 6 : 2 | Skugrić | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
06.10.2018 15:30 | Hajduk | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
06.10.2018 15:30 | Naša krila | 0 : 3 | Rudanka | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
06.10.2018 15:30 | OFK Pridjel | 5 : 1 | Sloga |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
06.10.2018 15:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
06.10.2018 15:30 | Mladost | 5 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Čelopek
Čelopek
|
06.10.2018 15:30 | OFK Trnovica | 1 : 1 | Čelopek | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Omladinac
Potočari
|
06.10.2018 15:30 | Vlasenica | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Birač
Derventa
|
06.10.2018 15:30 | Majevica | 1 : 4 | Birač | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
06.10.2018 15:30 | Podrinje | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
06.10.2018 15:30 | BSK Ledinci | 3 : 0 | Rudar 1925 |
Romanija
Pale
|
|
Željeznica
Trnovo
|
06.10.2018 15:30 | Romanija | 0 : 5 | Željeznica |
Omladinac
Brestovčina
|
|
Kozara
Turjak
|
06.10.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
06.10.2018 16:00 | Borac | 0 : 4 | Potkozarje |
Budućnost
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
06.10.2018 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
06.10.2018 15:30 | Šnjegotina | 4 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
06.10.2018 15:30 | Polet Krajišnik | 4 : 1 | Rekreativo | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
06.10.2018 15:30 | Vrbas | 4 : 0 | Gomionica | ||||||
Borac
Drvar
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
06.10.2018 15:30 | Borac | 3 : 4 | OFK Banja Luka 2017 |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
06.10.2018 15:30 | Sloga 73 | 2 : 3 | Hajduk | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
06.10.2018 15:30 | BSK | 2 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Rudar
Stanari
|
06.10.2018 15:30 | Budućnost | 4 : 0 | Rudar | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
Trebavac
Vranjak
|
06.10.2018 15:30 | Borac(O) | 5 : 0 | Trebavac | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
06.10.2018 15:30 | Ukrina | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
06.10.2018 15:30 | Borac(K) | 3 : 1 | Pelagićevo |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Priboj
Priboj
|
06.10.2018 16:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Priboj | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
06.10.2018 16:00 | Semberija | 2 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Drina
Amajlije
|
06.10.2018 16:00 | Kolektiv | 1 : 1 | Drina | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
06.10.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | OFK Janja 2009 | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
06.10.2018 16:00 | Novo doba | 9 : 1 | Obarska | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
06.10.2018 16:00 | Proleter | 2 : 2 | Stević Jovan |
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
06.10.2018 15:30 | Željezničar | 3 : 0 | 27. Juli | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Polet
Podnovlje
|
06.10.2018 15:30 | Liješće | 2 : 2 | Polet |
Rudar
Kakanj
|
|
Velež
Mostar
|
06.10.2018 15:30 | Rudar | 1 : 3 | Velež | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Slaven
Živinice
|
06.10.2018 15:30 | Orašje | 2 : 1 | Slaven | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
06.10.2018 15:30 | Vitez | 1 : 3 | TOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
06.10.2018 15:30 | Igman | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Čapljina
Čapljina
|
06.10.2018 15:30 | Goražde | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
06.10.2018 15:30 | Olimpik | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
06.10.2018 15:30 | Zvijezda | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
06.10.2018 15:30 | Metalleghe BSI | 1 : 1 | Novi Travnik |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
FK Vitez
Vitez
|
06.10.2018 15:30 | Kiseljak | 3 : 2 | FK Vitez | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
06.10.2018 15:30 | Brekovica 78 | 5 : 0 | Sloga | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
06.10.2018 15:30 | Busovača | 3 : 0 | Krajišnik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
06.10.2018 15:30 | Travnik | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Krajina
Cazin
|
06.10.2018 15:30 | Iskra | 5 : 0 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Vlašić
Turbe
|
06.10.2018 15:30 | Podgrmeč | 1 : 4 | Vlašić |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
06.10.2018 15:30 | Dinamo | 6 : 0 | Prokosovići | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Priluk
Priluk
|
06.10.2018 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Priluk | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
06.10.2018 15:30 | Čelić | 3 : 0 | Bosna(M) | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
06.10.2018 15:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Gradina | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Odžak 102
Odžak
|
06.10.2018 15:30 | Budućnost | 4 : 0 | Odžak 102 | ||||||
Seona
Seona
|
|
Mladost
Malešići
|
06.10.2018 15:30 | Seona | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Radnički
Lukavac
|
06.10.2018 15:30 | Mramor | 0 : 3 | Radnički | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
06.10.2018 15:30 | Svatovac | 2 : 0 | Bosna(K) |
Vis
Kosova
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
06.10.2018 15:30 | Vis | 5 : 0 | Krivaja | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Jelah
|
06.10.2018 15:30 | Žepče | 1 : 2 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
06.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 3 : 4 | Pobjeda | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Azot
Vitkovići
|
06.10.2018 15:30 | Usora | 0 : 0 | Azot | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
06.10.2018 15:30 | Famos | 2 : 5 | Ilijaš | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
06.10.2018 15:30 | Natron | 3 : 2 | Bosna Union | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
06.10.2018 15:30 | SAŠK Napredak | 1 : 2 | Radnik |
Neum
Neum
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
06.10.2018 15:30 | Neum | 0 : 2 | Branitelj | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Grude
Grude
|
06.10.2018 15:30 | Tomislav | 4 : 0 | Grude | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Posušje
Posušje
|
06.10.2018 15:30 | Stolac | 0 : 5 | Posušje | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
06.10.2018 15:30 | Brotnjo | 2 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Klis
Buturović Polje
|
06.10.2018 15:30 | Kamešnica | 0 : 2 | Klis | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
06.10.2018 15:30 | Bjelopoljac | 6 : 2 | Rama | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
06.10.2018 15:30 | Turbina | 0 : 3 | Sloga |
Vitez
Bužim
|
|
Gomila
Stijena
|
06.10.2018 15:30 | Vitez | 4 : 1 | Gomila | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Ključ
Ključ
|
06.10.2018 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Ključ | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(P) | 5 : 0 | Mladost(V) | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Rudar
Kamengrad
|
06.10.2018 15:30 | Bajer 99 | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
06.10.2018 15:30 | Omladinac 75 | 3 : 1 | Željezničar |
Sloga(P)
Prud
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
06.10.2018 15:30 | Sloga(P) | 0 : 0 | Dragovoljac | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
06.10.2018 15:30 | 19 srpanj | 1 : 0 | Mladost (D) | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Kostrč
Kostrč
|
06.10.2018 15:30 | Sloga(T) | 0 : 1 | Kostrč | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
06.10.2018 15:30 | Napredak | 2 : 3 | Vitanovići 78 | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
06.10.2018 15:30 | Dubrave | 2 : 0 | Dizdaruša | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Hajduk
Orašje
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(S) | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
Bok
Bok
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(DS) | 4 : 4 | Bok |
DSK
Devetak
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
06.10.2018 15:30 | DSK | 0 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
06.10.2018 15:30 | Polet | 0 : 2 | Ingram | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(K) | 0 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
06.10.2018 15:30 | Orahovica 74 | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
06.10.2018 15:30 | Željezničar | 1 : 2 | Omazići 1937 | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Rijeka
Šerići
|
06.10.2018 15:30 | Vražići 92 | 6 : 2 | Rijeka | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(T) | 0 : 3 | Gornji Rahić | ||||||
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(B) | 0 : 1 | Trešnjevka |
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Napredak
Šije
|
06.10.2018 15:00 | Zmaj | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Nemila
Nemila
|
06.10.2018 15:00 | Fortuna | 1 : 1 | Nemila | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Rudar
Breza
|
06.10.2018 15:00 | Vareš | 4 : 3 | Rudar | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
06.10.2018 15:00 | Stupčanica | 1 : 0 | Novi Šeher |
Mladost
Župča
|
|
Bojnik
Bojnik
|
06.10.2018 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Bojnik | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
06.10.2018 15:00 | Biser 96 | 0 : 9 | Pofalićki | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
06.10.2018 16:00 | Novi Grad | 0 : 1 | Omadinac | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
06.10.2018 15:30 | Jug | 1 : 3 | Ozren |
Cim
Cim
|
|
Blagaj
Blagaj
|
06.10.2018 16:00 | Cim | 2 : 0 | Blagaj | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Buna
Buna
|
06.10.2018 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Buna | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Iskra
Stolac
|
06.10.2018 16:00 | Međugorje | 0 : 3 | Iskra |
Mladost
Vidovice
|
|
Ravne
Zovik
|
06.10.2018 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Ravne | ||||||
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
06.10.2018 15:30 | Mladi Zadrugar | 1 : 1 | Frankopan |
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
06.10.2018 15:30 | Ograđenovac | 2 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
06.10.2018 15:30 | Izbor | 2 : 1 | Graničar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
06.10.2018 15:30 | OFK Međiđa | 0 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
OFK Vida
Vida
|
06.10.2018 15:30 | Sloboda | 1 : 0 | OFK Vida | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Koraj
Koraj
|
06.10.2018 15:30 | Trebava | 8 : 0 | Koraj | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Voćar
Šatorovići
|
06.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 8 : 1 | Voćar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
06.10.2018 15:30 | 12 decembar | 2 : 0 | Željezničar |
BSK
Bokavići
|
|
Sloga
Bikodže
|
06.10.2018 15:30 | BSK | 1 : 4 | Sloga | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Polet
Hrvati
|
06.10.2018 15:30 | Pribava | 5 : 0 | Polet | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
06.10.2018 15:30 | 25 maj | 4 : 3 | Rudar | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
06.10.2018 15:30 | Orahovica 77 | 1 : 3 | Bukovik | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(D) | 4 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
06.10.2018 15:30 | Mramor | 4 : 1 | Stjepan Polje |
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
06.10.2018 15:30 | Mladost 78 | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Slatina
Bašigovci
|
06.10.2018 15:30 | Partizan | 1 : 3 | Slatina | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
06.10.2018 15:30 | Grivice | 4 : 3 | Mladost(GŽ) | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Metalac
Živinice
|
06.10.2018 15:30 | Vrana | 2 : 1 | Metalac | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
Napredak
Tupkovići
|
06.10.2018 15:30 | Mladost(S) | 4 : 0 | Napredak | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Rudar
Bukinje
|
06.10.2018 15:30 | Srnica | 1 : 0 | Rudar |
Napredak
Omerbegovača
|
|
Brka 1948
Brka
|
06.10.2018 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Brka 1948 | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Majevica
Rašljani
|
06.10.2018 15:30 | Mionica 85 | 5 : 2 | Majevica | ||||||
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
06.10.2018 15:30 | Zelinja 76 | 3 : 3 | Rahićki ljiljani | ||||||
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
|
Posavina
Brod
|
06.10.2018 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Posavina |
Oskova
Oskova
|
|
Konjuh
Kladanj
|
06.10.2018 15:30 | Oskova | 0 : 3 | Konjuh |
Čukarički
Beograd
|
|
Dinamo
Vranje
|
06.10.2018 18:00 | Čukarički | 6 : 1 | Dinamo | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Napredak
Kruševac
|
06.10.2018 18:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Napredak | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
06.10.2018 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Mladost
Lučani
|
|
Radnički (N)
Niš
|
06.10.2018 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Radnički (N) | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
06.10.2018 18:00 | Rad | 1 : 3 | Proleter | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
06.10.2018 17:00 | Mačva | 2 : 0 | OFK Bačka |
Inđija
Inđija
|
|
Trajal
Kruševac
|
06.10.2018 15:00 | Inđija | 1 : 2 | Trajal | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
TSC
Bačka Topola
|
06.10.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 2 | TSC | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Sindjelić
Beograd
|
06.10.2018 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Sindjelić |
Mornar
Bar
|
|
Budućnost
Podgorica
|
06.10.2018 14:30 | Mornar | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Lovćen
Cetinje
|
06.10.2018 14:30 | Sutjeska | 1 : 1 | Lovćen | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
06.10.2018 14:30 | Grbalj | 4 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Rudar
Pljevlja
|
06.10.2018 14:30 | Zeta | 0 : 0 | Rudar | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
06.10.2018 14:30 | OFK Titograd | 1 : 1 | Iskra |
Burnley
Burnley
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
06.10.2018 16:00 | Burnley | 1 : 1 | Huddersfield Town | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
06.10.2018 16:00 | Crystal Palace | 0 : 1 | Wolverhampton | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
Everton
Liverpool
|
06.10.2018 16:00 | Leicester | 1 : 2 | Everton | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
06.10.2018 18:30 | Manchester United | 3 : 2 | Newcastle United | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
06.10.2018 16:00 | Tottenham Hotspur | 1 : 0 | Cardiff City | ||||||
Watford
Watford
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
06.10.2018 16:00 | Watford | 0 : 4 | AFC Bournemouth |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Real Madrid
Madrid
|
06.10.2018 18:30 | Deportivo Alavés | 1 : 0 | Real Madrid | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Levante
Valencia
|
06.10.2018 16:15 | Getafe | 0 : 1 | Levante | ||||||
Leganés
Leganés
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
06.10.2018 20:45 | Leganés | 1 : 0 | Rayo Vallecano | ||||||
Girona
Girona
|
|
Eibar
Eibar
|
06.10.2018 13:00 | Girona | 2 : 3 | Eibar |
Bayern
München
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
06.10.2018 18:30 | Bayern | 0 : 3 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Augsburg
Augsburg
|
06.10.2018 15:30 | Borussia Dortmund | 4 : 3 | Augsburg | ||||||
Hannover 96
Hannover
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
06.10.2018 15:30 | Hannover 96 | 3 : 1 | Stuttgart | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
06.10.2018 15:30 | Mainz 05 | 0 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
06.10.2018 15:30 | Fortuna | 0 : 2 | Schalke 04 |
Cagliari
Cagliari
|
|
Bologna
Bologna
|
06.10.2018 15:00 | Cagliari | 2 : 0 | Bologna | ||||||
Empoli
Empoli
|
|
Roma
Roma
|
06.10.2018 20:30 | Empoli | 0 : 2 | Roma | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Juventus
Torino
|
06.10.2018 18:00 | Udinese | 0 : 2 | Juventus |
Amiens SC
Amiens
|
|
Dijon
Dijon
|
06.10.2018 20:00 | Amiens SC | 1 : 0 | Dijon | ||||||
Angers
Angers
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
06.10.2018 20:00 | Angers | 2 : 2 | Strasbourg | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Montpellier
Montpellier
|
06.10.2018 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Montpellier | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
06.10.2018 17:00 | Lille | 3 : 1 | Saint-Étienne | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Reims
Reims
|
06.10.2018 20:00 | Nîmes | 0 : 0 | Reims |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.10.2018 15:00 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
06.10.2018 15:30 | Sarajevo | 2 : 1 | Velež |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Borac
Jelah
|
06.10.2018 12:00 | Radnik | 2 : 2 | Borac | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
06.10.2018 13:00 | TOŠK | 3 : 1 | Žepče |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
06.10.2018 12:30 | Krupa | 2 : 3 | Čelik |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Travnik
Travnik
|
06.10.2018 11:00 | Kiseljak | 2 : 3 | Travnik | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Borac
Jelah
|
06.10.2018 10:00 | Radnik | 3 : 1 | Borac | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
06.10.2018 11:00 | TOŠK | 1 : 0 | Žepče |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Čelik
Zenica
|
06.10.2018 11:00 | Krupa | 1 : 0 | Čelik |
Borac
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
06.10.2018 10:00 | Borac | 4 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
06.10.2018 10:00 | Mineral | 2 : 1 | Sloga(D) | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
06.10.2018 10:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
06.10.2018 10:00 | Sloga(S) | 1 : 14 | Željezničar Sport Team | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Modriča
Modriča
|
06.10.2018 10:00 | Željezničar | 0 : 2 | Modriča | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.10.2018 10:00 | Polet 1926 | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
Drina
Zvornik
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
06.10.2018 10:00 | Drina | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
06.10.2018 10:00 | Borac | 6 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Podrinje
Janja
|
06.10.2018 10:00 | Sloga | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
06.10.2018 10:00 | Radnik | 2 : 0 | Ilićka 01 |
Mladost
Rogatica
|
|
Rudo
Rudo
|
06.10.2018 10:00 | Mladost | 0 : 0 | Rudo |
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
06.10.2018 10:00 | Leotar | 3 : 0 | Mladost |
Borac
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
06.10.2018 10:00 | Borac | 8 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga
Doboj
|
06.10.2018 10:00 | Mineral | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
06.10.2018 10:00 | Radnik Urije | 0 : 10 | Željezničar Sport team | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Modriča
Modriča
|
06.10.2018 10:00 | Željezničar | 6 : 0 | Modriča | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
06.10.2018 10:00 | Polet 1926 | 3 : 1 | Rudar Prijedor |
Leotar
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
06.10.2018 09:00 | Leotar | 3 : 0 | Mladost |
Drina
Zvornik
|
|
Mladost
Rogatica
|
06.10.2018 12:00 | Drina | 2 : 1 | Mladost |
Borac
Šamac
|
|
Sloga
Srbac
|
06.10.2018 10:00 | Borac | 4 : 2 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Čelik
Doboj
|
06.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Čelik |
Gradina
Srebrenik
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
06.10.2018 16:00 | Gradina | 0 : 9 | Radnik Bumerang |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Zrinjski
Mostar
|
06.10.2018 18:00 | Brotnjo | 2 : 4 | Zrinjski | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Centar
Sarajevo
|
06.10.2018 17:30 | Leotar | 3 : 5 | Centar | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Seljak
Livno
|
06.10.2018 20:00 | Kaskada | 5 : 3 | Seljak |
Zadar
Zadar
|
|
Cedevita
Zagreb
|
06.10.2018 17:00 | Zadar | 85 : 95 | Cedevita | ||||||
Mega Bemax
Beograd
|
|
FMP
Železnik
|
06.10.2018 19:00 | Mega Bemax | 89 : 61 | FMP | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Petrol Olimpija
Ljubljana
|
06.10.2018 21:00 | Partizan NIS | 82 : 79 | Petrol Olimpija |
Mladost
Brčko
|
|
Majevica
Lopare
|
06.10.2018 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Majevica | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
06.10.2018 19:00 | Modriča | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Gacko
Gacko
|
06.10.2018 17:00 | Domaljevac | 3 : 0 | Gacko |
Tempo
Ražljevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
06.10.2018 17:00 | Tempo | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
06.10.2018 18:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Drina
Zvornik
|
06.10.2018 19:30 | Maglić | 0 : 3 | Drina |
Sloboda
Tuzla
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
06.10.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Gacko
Gacko
|
06.10.2018 16:00 | Modriča | 0 : 3 | Gacko | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Maglić
Foča
|
06.10.2018 17:00 | Jahorina | 1 : 3 | Maglić |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
06.10.2018 15:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.10.2018 16:00 | Hercegovac | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Glasinac
Sokolac
|
06.10.2018 19:00 | Derventa | 1 : 3 | Glasinac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
06.10.2018 15:00 | Kozara | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Inova
Banja Luka
|
06.10.2018 18:00 | HE na Drini | 3 : 0 | Inova |
Pliva
Šipovo
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.10.2018 14:00 | Pliva | 3 : 0 | Borac | ||||||
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Laktaši
Laktaši
|
06.10.2018 16:00 | Balkana MP | 0 : 3 | Laktaši |
Smeč DN
Brčko
|
|
Derventa 2
Derventa
|
06.10.2018 18:00 | Smeč DN | 3 : 0 | Derventa 2 | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Crvena zvijezda 2
Obudovac
|
06.10.2018 13:00 | Panter | 3 : 1 | Crvena zvijezda 2 | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
06.10.2018 13:00 | Kotor Varoš | 3 : 0 | Ukrina |
Bratunac
Bratunac
|
|
Libero
Bijeljina
|
06.10.2018 16:00 | Bratunac | 3 : 0 | Libero |
OK Leotar
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
06.10.2018 13:00 | OK Leotar | 3 : 1 | Stakorina | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Gacko 2
Gacko
|
06.10.2018 13:00 | Velež | 3 : 0 | Gacko 2 | ||||||
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
06.10.2018 11:00 | ŽOK Leotar | 3 : 2 | Zelengora |
Kakanj
Kakanj
|
|
Gradačac
Gradačac
|
06.10.2018 | Kakanj | 29 : 26 | Gradačac | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
06.10.2018 | Lukavac | 30 : 35 | Čelik Junior | ||||||
Bosna 2
Visoko
|
|
Žepče
Žepče
|
06.10.2018 | Bosna 2 | 27 : 35 | Žepče | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Rudar
Banovići
|
06.10.2018 | Sana 7 | 24 : 24 | Rudar | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
06.10.2018 | Sloboda | 28 : 29 | Krivaja |
Travnik AG
Travnik
|
|
Briješće
Sarajevo
|
06.10.2018 | Travnik AG | 26 : 32 | Briješće | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
06.10.2018 | Donji Vakuf | 22 : 35 | Izviđač CO 2 | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Bosna
Sarajevo
|
06.10.2018 | Vogošča Poljine Hills 2 | 27 : 35 | Bosna | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
06.10.2018 | Iskra | 31 : 29 | RA Čapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Neretva
Jablanica
|
06.10.2018 | Velež | 26 : 28 | Neretva |
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
06.10.2018 | Sloga(GV-U) | 26 : 24 | Borac M:TEL |
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Hercegovac
Bileća
|
06.10.2018 | Kozara Mlijekoprodukt | 32 : 17 | Hercegovac | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.10.2018 | Jedinstvo 2015 | 32 : 28 | Kozara | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Čelinac
Čelinac
|
06.10.2018 | Kotor Varoš | 39 : 35 | Čelinac | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
06.10.2018 | Drina | 26 : 24 | ORK Borac |
Srbac
Srbac
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
06.10.2018 | Srbac | 37 : 21 | Srednjoškolac | ||||||
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Sloga
Prnjavor
|
06.10.2018 | Kaluđer | 28 : 12 | Sloga |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Grude
Grude
|
06.10.2018 | Krivaja | 19 : 31 | Grude | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Mira
Prijedor
|
06.10.2018 | Dubica | 33 : 31 | Mira | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
06.10.2018 | Hrasnica | 32 : 46 | Izviđač | ||||||
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Goražde
Goražde
|
06.10.2018 | Jedinstvo(B) | 23 : 29 | Goražde | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Jedinstvo(T)
Tuzla
|
06.10.2018 | Ilidža | 28 : 29 | Jedinstvo(T) | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Hadžići
Hadžići
|
06.10.2018 | Katarina | 27 : 32 | Hadžići |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.10.2018 19:00 | Knežopoljka | 15 : 12 | Radnik |