XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 150 utakmica za dan
Nedelja, 17 Novembar 2019

Fudbal

17.11.2019 11:00 Jedinstvo : Polet 1926
17.11.2019 13:00 Jedinstvo : Ilićka 01
17.11.2019 13:00 Mladost (R) : Mladost (G)
17.11.2019 13:00 Glasinac 2011 : Leotar
17.11.2019 13:00 Romanija : Milići
17.11.2019 13:00 Budućnost : Proleter
17.11.2019 13:00 Podrinje : Vlasenica
17.11.2019 13:00 Partizan : OFK Janja 2009
17.11.2019 13:00 OFK Trnovica : Guber
17.11.2019 13:00 Mladost : OFK Šekovići
17.11.2019 13:00 Sloboda : Jedinstvo
17.11.2019 13:00 Čelopek : BSK Ledinci
17.11.2019 13:00 Tabanci : Rudar 1925
17.11.2019 13:00 OFK Pridjel : Posavina
17.11.2019 13:00 Semberija : Proleter
17.11.2019 13:00 Sloga 2 : Kolektiv
17.11.2019 13:00 Drina : Jedinstvo
17.11.2019 13:00 Balatun : Obarska
17.11.2019 13:00 Panteri : Priboj
17.11.2019 13:00 Novo doba : Miloš Obilić
17.11.2019 13:00 OFK Magnojević : Zadrugar
17.11.2019 13:00 Ljeskovac : Pobjeda
17.11.2019 16:30 TOŠK : Travnik
17.11.2019 16:30 GOŠK : Orašje
17.11.2019 13:30 Rudar : Podgrmeč
17.11.2019 13:30 Krajišnik : Novi Travnik
17.11.2019 13:30 Gradina : Orahovica 74
17.11.2019 13:30 Čelić : Mladost
17.11.2019 13:30 Svatovac : Sloga
17.11.2019 13:30 Priluk : Seona
17.11.2019 13:30 Azot : Bosna
17.11.2019 13:30 Vis Simm Bau : Pobjeda
17.11.2019 13:30 Moševac : SAŠK Napredak
17.11.2019 13:30 Stupčanica : Famos
17.11.2019 13:30 Ilijaš : Mošćanica
17.11.2019 13:30 Igman : Natron
17.11.2019 13:30 Usora : Borac
17.11.2019 13:30 Kamešnica : Grude
17.11.2019 13:30 Posušje : Klis
17.11.2019 13:30 Sloga : Neum
17.11.2019 13:30 Rama : Bjelopoljac
17.11.2019 13:30 Ljubuški : Troglav 1918
17.11.2019 13:30 Vražići 92 : Omazići 1937
17.11.2019 13:30 Gornji Rahić : Pribava
17.11.2019 13:30 Mladost (B) : Trešnjevka
17.11.2019 13:30 Rijeka : Mladost (GŽ)
17.11.2019 13:30 Mladost (K) : Doboj Istok
17.11.2019 13:30 Željezničar : DSK
17.11.2019 13:30 Polet : Omladinac 68
17.11.2019 14:00 Cim : Lokomotiva
17.11.2019 13:30 25 maj : Podrinje
17.11.2019 13:30 Mladost (D) : Špionica 1953
17.11.2019 13:30 Mramor : Stjepan Polje
17.11.2019 13:30 Orahovica 77 : Bukovik
17.11.2019 13:30 Mladost (T) : BSK
17.11.2019 13:30 Rudar : Polet
17.11.2019 13:30 Mladost (P) : Sloga
17.11.2019 13:30 Sloboda (K) : Biberovo Polje
17.11.2019 13:30 Jedinstvo : Željezničar
17.11.2019 13:30 Graničar : Koraj
17.11.2019 13:30 12 decembar : Voćar
17.11.2019 13:30 Trebava : Izbor
17.11.2019 13:30 OFK Međiđa : Napredak
17.11.2019 13:30 OFK Vida : Sloboda (B)
17.11.2019 13:30 Proleter : Rainci
17.11.2019 13:30 Rudar : Srnica
17.11.2019 13:30 Napredak : Vrana
17.11.2019 13:30 Partizan : Budućnost
17.11.2019 13:30 Slatina : Grivice
17.11.2019 13:30 OFK Tuzla : Mladost
17.11.2019 13:30 Krušik : Mladost 78
17.11.2019 13:30 Laminci : Kozara
17.11.2019 13:00 Otrant Olympic : Bokelj
17.11.2019 13:00 Ibar : Lovćen
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (BP) : Drezga
17.11.2019 13:00 Jezero : Dečić
17.11.2019 13:00 Arsenal : Mornar
17.11.2019 13:30 Sloga : Borac
17.11.2019 12:00 Radnik : Bosna
17.11.2019 12:00 Budućnost : Gradina
17.11.2019 12:00 Sloga (T) : Tuzla Siti
17.11.2019 12:00 Podrinje : Radnički
17.11.2019 12:00 Drina : Slaven
17.11.2019 13:30 NK Vitez : Kiseljak
17.11.2019 12:30 Žepče : Krivaja
17.11.2019 13:30 Romari : FK Vitez
17.11.2019 10:00 Čelik : Mladost
17.11.2019 12:00 Sarajevo : Zvijezda 09
17.11.2019 10:00 Krupa : Kozara
17.11.2019 11:00 NK Vitez : Kiseljak
17.11.2019 10:00 Žepče : Krivaja
17.11.2019 11:00 Romari : FK Vitez
17.11.2019 11:30 Omarska : Sloga (T)
17.11.2019 11:30 Borac : Sloga (S)
17.11.2019 11:30 Laktaši : Dubrave
17.11.2019 10:00 Čelik : Mladost
17.11.2019 12:00 Sarajevo : Zvijezda 09
17.11.2019 10:00 Sloga : Borac
17.11.2019 10:00 Omarska : Sloga (T)
17.11.2019 10:00 Borac : Sloga (S)
17.11.2019 10:00 Laktaši : Dubrave
17.11.2019 11:30 Široki Brijeg : Šator
17.11.2019 15:00 Blato : Šujica
17.11.2019 10:00 Široki Brijeg : Šator
17.11.2019 14:00 Blato : Šujica

Futsal

17.11.2019 16:00 Tango : Zrinjski
17.11.2019 18:00 Sloga : Salines
17.11.2019 19:30 Brotnjo : Centar
17.11.2019 18:00 Brčko Zdravlje : Glasinac
17.11.2019 18:00 Ljubinje : Rogatica
17.11.2019 17:00 Radnički : Željeznica
17.11.2019 19:00 Drina : DiaBIH
17.11.2019 19:30 Žepče : Iskra Vrbas
17.11.2019 17:00 Mostarske Kiše : Rudnik
17.11.2019 17:00 Neretva : Hercegovina
17.11.2019 18:00 Čulin Mlin : Konjodor
17.11.2019 16:30 Bašigovci : Lukavac

Košarka

17.11.2019 12:00 Mega Bemax : Koper Primorska
17.11.2019 20:00 Partizan NIS : Crvena zvezda MTS
17.11.2019 18:00 Mornar : Zadar
17.11.2019 18:00 Široki : Bratunac
17.11.2019 19:00 Sloboda : Igokea
17.11.2019 18:00 Čapljina : Spars
17.11.2019 Mladost : Promo
17.11.2019 13:00 Stars Basket : Borac 1972
17.11.2019 19:30 OKK Borac Mako Print : Hunters
17.11.2019 19:00 Mladost Bulldogs : Mladost
17.11.2019 20:00 Ušće : Lijevče
17.11.2019 Zvornik Basket : WBS

Odbojka

17.11.2019 19:00 Gradina-Herceg : Galeb
17.11.2019 18:00 Krivaja : Block Out
17.11.2019 18:00 Ilijaš : Ilidža
17.11.2019 15:00 Modriča : Crvena zvijezda
17.11.2019 12:00 Ljubinje : Radnik
17.11.2019 14:00 Gračanica Fortex : Gradina-Herceg
17.11.2019 19:00 Čelik-R : Žepče
17.11.2019 13:30 Ilidža : Smeč
17.11.2019 15:00 Čapljina : Ilijaš
17.11.2019 12:00 SA Volley : Alipašino Polje
17.11.2019 11:00 Centar ORT : Igman
17.11.2019 13:00 Tešanj : Stars
17.11.2019 14:00 Turbina : Delminium
17.11.2019 16:00 Željezara : Vogošća

Rukomet

17.11.2019 17:30 Prijedor : Višegrad
17.11.2019 16:00 Sloga 2 : Sloga
17.11.2019 Čelik Junior : Bosna TS
17.11.2019 Velež : Jajce
17.11.2019 19:00 Doboj : Radnik
17.11.2019 16:00 Hrasnica : Sloga 2013
17.11.2019 13:00 Lokomotiva : Ilidža