Ibar
Rožaje
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
06.09.2020 17:00 | Ibar | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
06.09.2020 17:00 | Drezga | 0 : 0 | Igalo | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Arsenal
Tivat
|
06.09.2020 17:00 | Mornar | 2 : 0 | Arsenal | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Kom
Podgorica
|
06.09.2020 17:00 | Bokelj | 1 : 1 | Kom | ||||||
Berane
Berane
|
|
Grbalj
Radanovići
|
06.09.2020 17:00 | Berane | 0 : 3 | Grbalj |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
06.09.2020 17:00 | Vlasenica | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
06.09.2020 17:00 | Stakorina | 1 : 1 | Velež | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
|
Famos
Vojkovići
|
06.09.2020 17:00 | Mladost (Rogatica) | 0 : 0 | Famos | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Milići
Milići
|
06.09.2020 17:00 | Glasinac 2011 | 4 : 2 | Milići |
Rudanka
Rudanka
|
|
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
06.09.2020 17:00 | Rudanka | 4 : 0 | Sloga (Dugo Polje) | ||||||
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
|
Vranjak
Vranjak
|
06.09.2020 17:00 | Hajduk (Batkuša) | 5 : 1 | Vranjak | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Ozren
Petrovo
|
06.09.2020 17:00 | Naša krila | 3 : 2 | Ozren | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ukrina
Čečava
|
06.09.2020 17:00 | Crvena zvijezda | 5 : 3 | Ukrina | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
06.09.2020 17:00 | Vučijak | 4 : 1 | Zvijezda | ||||||
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
|
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
06.09.2020 17:00 | Hajduk (Kožuhe) | 4 : 3 | Sloga (Jakeš) |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Tabanci
Tabanci
|
06.09.2020 17:00 | OFK Šekovići | 3 : 3 | Tabanci | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
06.09.2020 17:00 | Čelopek | 1 : 4 | Zadrugar | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
06.09.2020 17:00 | Sloga | 2 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
06.09.2020 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
06.09.2020 17:00 | Podrinje | 1 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
06.09.2020 17:00 | Lokanj | 0 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
06.09.2020 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloboda |
Željeznica
Trnovo
|
|
Rudo
Rudo
|
06.09.2020 16:00 | Željeznica | 3 : 2 | Rudo | ||||||
Olimp
Pale
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
06.09.2020 16:00 | Olimp | 2 : 0 | OFK Podgrab |
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Kozara
Turjak
|
06.09.2020 17:00 | Sloga DIPO | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
06.09.2020 17:00 | Laminci | 0 : 2 | Obradovac | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
06.09.2020 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Mladi Krajišnik | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Župa
Milosavci
|
06.09.2020 17:00 | Polet | 1 : 0 | Župa | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
06.09.2020 17:00 | 13 Skojevki | 0 : 0 | Potkozarje | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
06.09.2020 17:00 | Biseri | 3 : 3 | Kalemi | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
06.09.2020 17:00 | Torpedo | 6 : 2 | Borac (Šibovska) |
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
06.09.2020 17:00 | OFK Banja Luka | 0 : 1 | Polet Krajišnik | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
06.09.2020 17:00 | Rekreativo | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
06.09.2020 17:00 | Gomionica | 2 : 2 | Šnjegotina | ||||||
Mladost
Zalužani
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
06.09.2020 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Vrbas | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
06.09.2020 17:00 | Karanovac | 0 : 7 | OFK Spartak 2013 |
Borac (O)
Osinja
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
06.09.2020 17:00 | Borac (O) | 6 : 1 | Zadrugar | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Sloga
Kolibe Gornje
|
06.09.2020 17:00 | Zborište | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
06.09.2020 17:00 | Mineral | 7 : 0 | Borac (K) | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
06.09.2020 17:00 | Rudar | 6 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Liješće
Liješće
|
06.09.2020 17:00 | BSK | 0 : 5 | Liješće |
Posavina
Miloševac
|
|
Trebavac
Vranjak
|
06.09.2020 17:00 | Posavina | 4 : 2 | Trebavac | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
06.09.2020 17:00 | Dobor | 7 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
06.09.2020 17:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Omladinac
Modriča
|
06.09.2020 17:30 | Pelagićevo | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Crkvina
Crkvina
|
06.09.2020 17:00 | Kladari Gornji | 0 : 2 | Crkvina | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Partizan
Koprivna
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Partizan |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Grčica
Brčko
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost Red Star | 4 : 2 | Grčica | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
06.09.2020 17:00 | Slijepčevići | 2 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Obilić
Krepšić
|
06.09.2020 17:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Obilić | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
06.09.2020 17:00 | Jugović | 1 : 0 | OFK Brezik | ||||||
Mladost (Lončari)
Lončari
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
06.09.2020 17:00 | Mladost (Lončari) | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Majevica
Lopare
|
06.09.2020 17:00 | Gredice | 3 : 2 | Majevica | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
06.09.2020 17:00 | Borac | 2 : 1 | Strijelac | ||||||
Mladost (Sandići)
Sandići
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
06.09.2020 17:00 | Mladost (Sandići) | 1 : 1 | Mladost 2003 |
Drina (A)
Amajlije
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
06.09.2020 17:00 | Drina (A) | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
06.09.2020 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Priboj
Priboj
|
06.09.2020 17:00 | Balatun | 3 : 3 | Priboj | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Drina (B)
Batar
|
06.09.2020 17:00 | Kolektiv | 1 : 2 | Drina (B) | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Novo doba
Čardačine
|
06.09.2020 17:00 | Semberija | 2 : 3 | Novo doba | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
06.09.2020 17:00 | Panteri | 6 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
06.09.2020 17:00 | Obarska | 3 : 1 | Miloš Obilić |
Jasenica
Jasenica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
06.09.2020 17:00 | Jasenica | 0 : 1 | Branjevo | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Polet
Kravica
|
06.09.2020 17:00 | Jardan | 0 : 2 | Polet | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Radnički
Karakaj
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost | 4 : 3 | Radnički | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Pecka
Roćević
|
06.09.2020 17:00 | Jadar | 5 : 0 | Pecka | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Borac
Osmaci
|
06.09.2020 17:00 | Birač | 3 : 1 | Borac |
Mladost
Bajinci
|
|
Borac
Maglajani
|
06.09.2020 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Borac | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
06.09.2020 17:00 | Vrbas | 3 : 3 | OFK Nožičko | ||||||
Polet
Mali Sitneši
|
|
Bratstvo
Povelič
|
06.09.2020 17:00 | Polet | 0 : 3 | Bratstvo |
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
06.09.2020 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
06.09.2020 17:00 | Gorica | 4 : 5 | Ljeljenča | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Piperci
Piperci
|
06.09.2020 17:00 | Kovačići 08 | 2 : 2 | Piperci | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
06.09.2020 17:00 | Stević Jovan | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
06.09.2020 17:00 | Koridor 2011 | 2 : 2 | Proleter | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
06.09.2020 17:00 | Magnojević 2001 | 2 : 3 | Sloga 94 |
Građanski
Bijeljina
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
06.09.2020 17:00 | Građanski | 2 : 4 | Ljeskovac | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
06.09.2020 17:00 | OFK Batković | 1 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Glogovac
Glogovac
|
06.09.2020 17:00 | VSK | 0 : 0 | Glogovac | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
06.09.2020 17:00 | Tavna | 2 : 2 | Pobjeda | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Modran
Modran
|
06.09.2020 17:00 | Polet | 3 : 0 | Modran |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
06.09.2020 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Lazarevica | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
06.09.2020 10:30 | Mladen Perić | 6 : 2 | Koridor 2011-3 Koviljuše | ||||||
BUK
Gornja Bukovica
|
|
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
06.09.2020 16:30 | BUK | 2 : 5 | Crnjelovo | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
06.09.2020 10:00 | Sava | 0 : 3 | Zenit | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Nacional
Bijeljina
|
06.09.2020 16:30 | Borac | 1 : 0 | Nacional |
Romanovci
Romanovci
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
06.09.2020 17:30 | Romanovci | 0 : 5 | Stevan Dukić | ||||||
Bratstvo (Orahova)
Orahova
|
|
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
|
06.09.2020 17:30 | Bratstvo (Orahova) | 4 : 1 | Bratstvo (Kozinci) | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladost
Seferovci
|
06.09.2020 17:30 | Ratar | 1 : 2 | Mladost |
TOŠK
Tešanj
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
06.09.2020 16:30 | TOŠK | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Igman
Konjic
|
06.09.2020 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Igman |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Busovača
Busovača
|
06.09.2020 16:30 | Kiseljak | 3 : 1 | Busovača | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
06.09.2020 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Radnik |
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
06.09.2020 16:00 | Krajina | 5 : 2 | Vitez |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
06.09.2020 16:30 | Orahovica 74 | 6 : 3 | Dinamo | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
06.09.2020 16:30 | Priluk | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Svatovac
Poljice
|
06.09.2020 16:30 | Prokosovići | 1 : 3 | Svatovac | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mramor
Mramor
|
06.09.2020 16:30 | Gornji Rahić | 8 : 1 | Mramor |
Kolina
Ustikolina
|
|
Stupčanica
Olovo
|
06.09.2020 16:30 | Kolina | 2 : 0 | Stupčanica | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
06.09.2020 16:30 | Mošćanica | 0 : 2 | Famos | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
UNIS
Vogošća
|
06.09.2020 16:30 | Usora | 0 : 1 | UNIS | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
06.09.2020 16:30 | Borac | 2 : 0 | Pobjeda | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
06.09.2020 16:30 | Moševac | 4 : 1 | Ilijaš |
Troglav 1918
Livno
|
|
Kamešnica
Podhum
|
06.09.2020 16:30 | Troglav 1918 | 3 : 1 | Kamešnica | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
06.09.2020 16:30 | Klis | 7 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
06.09.2020 16:30 | Ljubuški | 4 : 0 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Neum
Neum
|
06.09.2020 16:30 | Grude | 0 : 5 | Neum |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Mladost
Vrnograč
|
06.09.2020 16:30 | Željezničar | 3 : 2 | Mladost |
Hajduk
Orašje
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
06.09.2020 16:30 | Hajduk | 5 : 0 | Mladost (DS) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
06.09.2020 16:30 | Bok | 3 : 2 | Mladost (D) | ||||||
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (S) | 4 : 2 | Sloga (T) | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
06.09.2020 16:30 | Mladi zadrugar | 4 : 1 | Frankopan | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
06.09.2020 16:30 | Kostrč | 3 : 2 | Vitanovići 78 | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Sloga (P)
Prud
|
06.09.2020 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Sloga (P) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
06.09.2020 16:30 | Dragovoljac | 2 : 3 | 19 srpanj |
Proleter
Makljenovac
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
06.09.2020 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Novi Šeher | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Čelik
Zenica
|
06.09.2020 16:00 | Vareš | 0 : 1 | Čelik | ||||||
Borac
Tetovo - Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
06.09.2020 16:00 | Borac | 4 : 0 | Sporting | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Fortuna
Zenica
|
06.09.2020 16:00 | Žepče | 4 : 2 | Fortuna | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Napredak
Šije
|
06.09.2020 16:00 | Nemila | 0 : 2 | Napredak |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
06.09.2020 10:00 | Saobraćajac | 3 : 6 | Butmir | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
06.09.2020 10:00 | Igman | 14 : 0 | Omadinac | ||||||
Hrid
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
06.09.2020 10:00 | Hrid | 1 : 2 | Baton |
Višići
Višići
|
|
Iskra
Stolac
|
06.09.2020 14:30 | Višići | 2 : 1 | Iskra | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Sport talent
Mostar
|
06.09.2020 14:30 | Blagaj | 5 : 0 | Sport talent |
Mladost (K)
Kikači
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (K) | 3 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Rijeka
Šerići
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Rijeka | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Mramor
Babice
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo 1952 | 4 : 1 | Mramor | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
06.09.2020 16:30 | Mladost 78 | 6 : 5 | Mladost (GŽ) | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
06.09.2020 16:30 | Trešnjevka | 4 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Vražići 92
Vražići
|
06.09.2020 16:30 | Čelić | 0 : 3 | Vražići 92 | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Polet
Palanka
|
06.09.2020 16:30 | Ingram | 0 : 2 | Polet |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
06.09.2020 16:30 | Podrinje | 2 : 3 | Bukovik | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
06.09.2020 16:30 | 25 maj | 0 : 2 | Špionica 1953 | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Pribava
Pribava
|
06.09.2020 16:30 | Željezničar | 4 : 2 | Pribava | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
06.09.2020 16:30 | Rudar | 5 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Polet
Hrvati
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (P) | 3 : 0 | Polet | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
DSK
Devetak
|
06.09.2020 16:30 | BSK | 2 : 1 | DSK | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Sloga
Bikodže
|
06.09.2020 16:30 | Mladost (D) | 1 : 2 | Sloga |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
06.09.2020 16:30 | Krušik | 2 : 3 | Vrana | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
06.09.2020 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
06.09.2020 16:30 | Budućnost | 3 : 4 | OFK Tuzla | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
06.09.2020 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Mladost (Suha) | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Slatina
Bašigovci
|
06.09.2020 16:30 | Srnica | 1 : 1 | Slatina | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
06.09.2020 16:30 | Rudar | 0 : 5 | Mladost (Solina) | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
06.09.2020 16:30 | Grivice | 2 : 1 | Omazići 1937 |
Izbor
Brčko
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
06.09.2020 16:30 | Izbor | 0 : 3 | Trebava | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
06.09.2020 16:30 | Graničar | 2 : 2 | Ograđenovac | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Sloboda
Kerep
|
06.09.2020 16:30 | Mionica 85 | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Voćar
Šatorovići
|
06.09.2020 16:30 | Željezničar | 5 : 1 | Voćar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
06.09.2020 16:30 | Koraj | 7 : 0 | Napredak | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
06.09.2020 16:30 | 12 decembar | 2 : 1 | OFK Međiđa | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
06.09.2020 16:30 | OFK Vida | 2 : 1 | Biberovo Polje |
Jablanica
Barice
|
|
Borac
Kovači
|
06.09.2020 10:00 | Jablanica | 2 : 2 | Borac |
Dinamo
Vranje
|
|
Trayal
Kruševac
|
06.09.2020 16:30 | Dinamo | 3 : 1 | Trayal | ||||||
Sloga (K)
Kraljevo
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
06.09.2020 16:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | OFK Žarkovo |
Zrinjski
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
06.09.2020 17:30 | Zrinjski | 3 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
06.09.2020 16:30 | Krupa | 1 : 3 | Olimpik |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
06.09.2020 12:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Orašje | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
06.09.2020 12:00 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
06.09.2020 12:00 | Gornji Rahić | 3 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Proleter
Teslić
|
06.09.2020 12:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
06.09.2020 12:00 | Ilićka 01 | 0 : 0 | Modriča |
Radnički
Lukavac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.09.2020 12:00 | Radnički | 0 : 4 | Radnik | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Slaven
Živinice
|
06.09.2020 12:00 | Gradina | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Seona
Seona
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
06.09.2020 12:00 | Seona | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Drina
Zvornik
|
06.09.2020 12:00 | Tuzla City | 3 : 0 | Drina | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Budućnost
Banovići
|
06.09.2020 12:00 | Bosna | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Podrinje
Janja
|
06.09.2020 12:00 | Sloga | 0 : 0 | Podrinje |
Bosna
Visoko
|
|
Famos (V)
Vojkovići
|
06.09.2020 12:00 | Bosna | 6 : 1 | Famos (V) | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Olimp
Pale
|
06.09.2020 12:00 | Goražde | 2 : 3 | Olimp | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
06.09.2020 12:00 | Olimpik | 1 : 0 | UNIS | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
06.09.2020 12:00 | Slavija | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
06.09.2020 12:00 | Famos (H) | 3 : 1 | Rudar (K) | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
06.09.2020 12:00 | Rudar (B) | 0 : 10 | Sarajevo |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
06.09.2020 12:00 | Novi Travnik | 0 : 3 | TOŠK | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
06.09.2020 12:00 | FK Vitez | 0 : 5 | Romari | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
06.09.2020 12:00 | Travnik | 1 : 5 | Iskra | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Natron
Maglaj
|
06.09.2020 12:00 | Fortuna | 2 : 0 | Natron |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
06.09.2020 12:00 | OFK Spartak | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Brdo
Hambarina
|
06.09.2020 12:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Brdo | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
06.09.2020 12:00 | Podgrmeč | 4 : 2 | Metalleghe BSI | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.09.2020 12:00 | Krajina | 0 : 4 | Kozara | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
06.09.2020 12:00 | Omarska | 3 : 3 | Borac |
Posušje
Posušje
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
06.09.2020 12:30 | Posušje | 2 : 2 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
Leotar
Trebinje
|
06.09.2020 12:30 | Neum | 2 : 1 | Leotar | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Stolac
Stolac
|
06.09.2020 12:30 | Igman | 2 : 0 | Stolac | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Grude
Grude
|
06.09.2020 12:30 | Tomislav | 6 : 2 | Grude | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Čapljina
Čapljina
|
06.09.2020 12:30 | Brotnjo | 4 : 0 | Čapljina |
Don Bosco
Žepče
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
06.09.2020 14:30 | Don Bosco | 2 : 1 | Novi Šeher |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.09.2020 18:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.09.2020 12:00 | Krupa | 0 : 4 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
06.09.2020 17:30 | Široki Brijeg | 0 : 3 | Sloboda |
Radnički
Lukavac
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
06.09.2020 10:00 | Radnički | 1 : 6 | Zvijezda 09 | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Slaven
Živinice
|
06.09.2020 10:00 | Gradina | 0 : 0 | Slaven | ||||||
Seona
Seona
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
06.09.2020 10:00 | Seona | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Drina
Zvornik
|
06.09.2020 10:00 | Tuzla Siti | 1 : 0 | Drina | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Budućnost
Banovići
|
06.09.2020 10:00 | Bosna | 0 : 5 | Budućnost | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Podrinje
Janja
|
06.09.2020 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Podrinje |
Don Bosco
Žepče
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
06.09.2020 11:00 | Don Bosco | 7 : 0 | Novi Šeher |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
06.09.2020 10:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Orašje | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
06.09.2020 10:00 | Sloga | 5 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
06.09.2020 10:00 | Gornji Rahić | 3 : 3 | Tekstilac Kort | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Proleter
Teslić
|
06.09.2020 10:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
06.09.2020 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Modriča Alfa |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
06.09.2020 10:00 | Željezničar | 5 : 2 | Radnik | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Olimp
Pale
|
06.09.2020 10:00 | Goražde | 1 : 2 | Olimp | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
UNIS
Vogošća
|
06.09.2020 10:00 | Olimpik | 0 : 2 | UNIS | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
06.09.2020 10:00 | Famos (H) | 2 : 5 | Rudar (K) | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
06.09.2020 10:00 | Rudar (B) | 0 : 5 | Sarajevo |
FK Vitez
Vitez
|
|
Romari
Vitez
|
06.09.2020 10:00 | FK Vitez | 0 : 6 | Romari | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
06.09.2020 10:00 | Travnik | 2 : 1 | Iskra | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Natron
Maglaj
|
06.09.2020 10:00 | Fortuna | 3 : 3 | Natron |
Igman
Konjic
|
|
Stolac
Stolac
|
06.09.2020 10:00 | Igman | 1 : 3 | Stolac | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Čapljina
Čapljina
|
06.09.2020 10:00 | Brotnjo | 3 : 1 | Čapljina |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
06.09.2020 16:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.09.2020 10:00 | Krupa | 0 : 0 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
06.09.2020 15:30 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Sloboda |
Naprijed
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
06.09.2020 09:00 | Naprijed | 2 : 6 | Omladinac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
06.09.2020 12:00 | Željezničar Sport Team | 7 : 1 | Čelinac |
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Famos
Vojkovići
|
06.09.2020 10:00 | Glasinac 2011 | 0 : 8 | Famos | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
06.09.2020 10:00 | Romanija | 9 : 0 | Rudo | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
06.09.2020 10:00 | Olimp | 1 : 4 | Slavija | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
06.09.2020 10:00 | Mladost | 2 : 1 | Drina HE |
Mladost 1938
B. Petrovac
|
|
Ključ
Ključ
|
06.09.2020 11:30 | Mladost 1938 | 2 : 0 | Ključ |
ABC
Podzvizd
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
06.09.2020 11:30 | ABC | 7 : 1 | Željezničar | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
06.09.2020 11:30 | Vitez | 2 : 1 | Sloga |
Brotnjo
Čitluk
|
|
GOŠK
Gabela
|
06.09.2020 11:30 | Brotnjo | 0 : 2 | GOŠK |
Kolibri
Husino
|
|
Eurogol
Živinoce
|
06.09.2020 11:00 | Kolibri | 1 : 4 | Eurogol | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Bambi
Tuzla
|
06.09.2020 15:30 | Gradina | 0 : 0 | Bambi |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
06.09.2020 15:00 | Slavija | 2 : 0 | Radnik |
Akademika 1
Sarajevo
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
06.09.2020 08:30 | Akademika 1 | 4 : 2 | Bambinosi |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
06.09.2020 11:30 | Modriča Alfa | 2 : 2 | OFK Spartak 2013 |
Gradina
Srebrenik
|
|
Bambi
Tuzla
|
06.09.2020 10:00 | Gradina | 1 : 0 | Bambi |
Mostar
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
06.09.2020 10:00 | Mostar | 1 : 6 | Zrinjski |
Sporting
ilidža
|
|
Radnik
Hadžići
|
06.09.2020 10:00 | Sporting | 3 : 0 | Radnik |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
06.09.2020 10:00 | Novi Grad | 0 : 0 | Sarajevo |
Olimpik 2
Sarajevo
|
|
Bambinosi 2
Sarajevo
|
06.09.2020 10:00 | Olimpik 2 | 0 : 5 | Bambinosi 2 |
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
06.09.2020 16:30 | Jedinstvo 2014 | 2 : 3 | ŽFU Zvezda B 2018 | ||||||
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
06.09.2020 16:30 | ŽGFK Lavice Dubočica | 3 : 0 | Napredak Junior 2018 | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Radnički 2012
Niš
|
06.09.2020 17:00 | Rad | 0 : 1 | Radnički 2012 | ||||||
Heroj Polet
Jajinci
|
|
Moskva
Novi Sad
|
06.09.2020 17:00 | Heroj Polet | 2 : 0 | Moskva |
Fortuna
Živinice
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
06.09.2020 12:30 | Fortuna | 0 : 5 | Banja Luka |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Iskra
Bugojno
|
06.09.2020 11:00 | Modriča Alfa | 5 : 0 | Iskra | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
06.09.2020 16:30 | Lokomotiva | 1 : 10 | SFK 2000 | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Emina
Mostar
|
06.09.2020 17:00 | Radnik Bumerang | 5 : 0 | Emina |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Prijedor
Prijedor
|
06.09.2020 11:00 | Kotor Varoš | 1 : 3 | Prijedor | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Borac
Banja Luka
|
06.09.2020 13:00 | Pliva | 1 : 3 | Borac |
Gradiška
Gradiška
|
|
Laktaši
Laktaši
|
06.09.2020 | Gradiška | 0 : 3 | Laktaši | ||||||
Smeč DN
Brčko
|
|
Kozara
Gradiška
|
06.09.2020 | Smeč DN | 3 : 0 | Kozara |
Drina 2
Zvornik
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
06.09.2020 | Drina 2 | 3 : 0 | Han Pijesak |
ŽOK Leotar 2
Trebinje
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
06.09.2020 | ŽOK Leotar 2 | 3 : 0 | Zelengora | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
06.09.2020 14:00 | Velež | 3 : 0 | Stakorina |