Olimpic
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
09.11.2014 13:30 | Olimpic | 0 : 1 | Zrinjski |
Velež
Nevesinje
|
|
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
|
09.11.2014 14:00 | Velež | 1 : 0 | Zvijezda Brgule | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Famos
Vojkovići
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (BS) | 0 : 1 | Famos | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Proleter
Dvorovi
|
09.11.2014 14:00 | Sloga Junajted | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Gorica
Pučile
|
09.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Gorica | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
09.11.2014 14:00 | Radnički | 1 : 5 | Ilićka 01 |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Liješće
Liješće
|
09.11.2014 14:00 | Mineral | 2 : 1 | Liješće |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
09.11.2014 14:00 | Gomionica | 1 : 2 | Sloga (S) | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
09.11.2014 14:00 | Budućnost | 0 : 1 | Lijevče | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Mladost (KV)
Kotor Varoš
|
09.11.2014 14:00 | Ravan | 0 : 2 | Mladost (KV) | ||||||
Mladost (S)
Seferovci
|
|
Dubrave
Dubrave
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | Dubrave | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Brdo
Hambarine
|
09.11.2014 14:00 | Sloga (T) | 4 : 1 | Brdo | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
FSA
Prijedor
|
09.11.2014 14:00 | Lauš | 1 : 0 | FSA |
Vranjak
Vranjak
|
|
Hajduk
Batkuša
|
09.11.2014 14:00 | Vranjak | 0 : 2 | Hajduk | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Polet 1926
Brod
|
09.11.2014 14:00 | Rudanka | 2 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Pridjel
Pridjel
|
|
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
|
09.11.2014 14:00 | Pridjel | 3 : 0 | Crvena zvijezda (G) | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Trebava
Osječani
|
09.11.2014 14:00 | Budućnost | 2 : 0 | Trebava | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
09.11.2014 14:00 | Posavina | 2 : 1 | Naša krila | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Skugrić
Skugrić
|
09.11.2014 14:00 | Ozren | 3 : 2 | Skugrić |
Šekovići
Šekovići
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
09.11.2014 14:00 | Šekovići | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Lokanj
Lokanj
|
09.11.2014 14:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Lokanj | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Podrinje
Tršić
|
09.11.2014 14:00 | Guber | 0 : 0 | Podrinje | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Majevica
Lopare
|
09.11.2014 14:00 | Jardan | 3 : 1 | Majevica | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Srpska Varoš
Brčko
|
09.11.2014 14:00 | Trnovica | 0 : 3 | Srpska Varoš | ||||||
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
|
|
Birač
Derventa
|
09.11.2014 14:00 | Proleter-RJ | 3 : 0 | Birač |
Čelinac
Čelinac
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj
|
09.11.2014 14:00 | Čelinac | 2 : 0 | Polet Krajišnik | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
09.11.2014 14:00 | Krajina | 4 : 1 | Gorica | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
09.11.2014 14:00 | Šnjegotina | 6 : 0 | Rekreativo |
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
09.11.2014 14:00 | Sloga (DP) | 7 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Ukrina
Čečava
|
09.11.2014 14:00 | Sloga (J) | 2 : 1 | Ukrina | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
09.11.2014 14:00 | Borac | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
09.11.2014 14:00 | Crkvina | 5 : 0 | Zvijezda | ||||||
Sloboda
Vinska
|
|
Mladost (T)
Tišina
|
09.11.2014 14:00 | Sloboda | 6 : 2 | Mladost (T) | ||||||
Mladost (D)
Dobrinja
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (D) | 0 : 2 | Pelagićevo | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Rudar
Stanari
|
09.11.2014 14:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Rudar |
Mladost (G)
Glamočani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (G) | 5 : 1 | Sloboda | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
09.11.2014 14:00 | Sloga DIPO | 3 : 4 | Ratar | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Milan
Kosjerovo
|
09.11.2014 14:00 | Mladi Krajišnik | 3 : 2 | Milan | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
09.11.2014 14:00 | Biseri | 1 : 1 | Torpedo | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
09.11.2014 14:00 | Kozara | 2 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Mladost (B)
Bajinci
|
|
Tamaris
Mrčajevci
|
09.11.2014 14:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Tamaris | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Jablanica
Jablanica
|
09.11.2014 14:00 | Borac (M) | 9 : 0 | Jablanica |
Budućnost (P)
Pilica
|
|
Milići
Milići
|
09.11.2014 13:00 | Budućnost (P) | 0 : 1 | Milići | ||||||
Srpski Soko
Čelopek
|
|
Budućnost (S)
Skelani
|
09.11.2014 13:00 | Srpski Soko | 3 : 0 | Budućnost (S) |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
09.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | BUK | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Magnojević 01
Magnojević
|
09.11.2014 14:00 | Semberija | 3 : 1 | Magnojević 01 | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Balatun
Balatun
|
09.11.2014 14:00 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Balatun | ||||||
Drina Amajlije
Amajlije
|
|
Novo Doba
Čardačine
|
09.11.2014 14:00 | Drina Amajlije | 0 : 3 | Novo Doba | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Priboj
Priboj
|
09.11.2014 14:00 | Sloboda | 3 : 1 | Priboj | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Međaši
Međaši
|
09.11.2014 14:00 | Partizan | 5 : 1 | Međaši |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Borac 1975
Osinja
|
09.11.2014 14:30 | Zvijezda | 4 : 0 | Borac 1975 | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
BSK
Bušletić
|
09.11.2014 14:30 | Zborište | 3 : 1 | BSK | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Polet
Podnovlje
|
09.11.2014 14:30 | Vučijak | 0 : 3 | Polet | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
09.11.2014 14:30 | 27. Juli | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Borac (L)
Lužani
|
09.11.2014 14:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Borac (L) | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
4. Juli
Pojezna
|
09.11.2014 14:30 | Željezničar | 6 : 1 | 4. Juli |
Omladinac
Brestovčina
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
09.11.2014 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | 13 Skojevki | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
09.11.2014 14:00 | Stevan Dukić | 2 : 1 | Kalemi | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Obradovac
Obradovac
|
09.11.2014 14:00 | Borac | 0 : 1 | Obradovac | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Bratstvo (K)
Kozinci
|
09.11.2014 14:00 | Laminci | 1 : 1 | Bratstvo (K) | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Romanovci
Romanovci
|
09.11.2014 14:00 | Polet | 1 : 2 | Romanovci | ||||||
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
09.11.2014 14:00 | Novi Napredak | 0 : 0 | Bratstvo (O) |
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Omladinac
Potočari
|
09.11.2014 15:00 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
09.11.2014 15:00 | Gredice | 1 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Brezik
Brezik
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
09.11.2014 15:00 | Brezik | 5 : 1 | Mladost (T) | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
09.11.2014 15:00 | Sava 04 | 3 : 1 | Mladost 2003 | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Sveti Jovan
Brezik
|
09.11.2014 15:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Sveti Jovan | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Krbeti
Krbeti
|
09.11.2014 15:00 | Grčica | 3 : 0 | Krbeti | ||||||
Jugović
Brčko
|
|
Obilić
Krepšić
|
09.11.2014 15:00 | Jugović | 0 : 0 | Obilić |
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.11.2014 14:30 | Drina | 1 : 2 | Slavija | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.11.2014 14:00 | Olimpic | 5 : 0 | Radnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.11.2014 14:00 | Čelik | 0 : 2 | Željezničar | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Vitez
Vitez
|
09.11.2014 13:00 | Travnik | 2 : 1 | Vitez | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.11.2014 14:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
09.11.2014 13:00 | Mladost | 0 : 6 | Zvijezda Gradačac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.11.2014 14:00 | Velež | 2 : 1 | Borac |
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.11.2014 12:30 | Drina | 3 : 2 | Slavija | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
09.11.2014 12:00 | Olimpic | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.11.2014 12:00 | Čelik | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Vitez
Vitez
|
09.11.2014 11:00 | Travnik | 1 : 2 | Vitez | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.11.2014 12:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
09.11.2014 11:00 | Mladost | 1 : 3 | Zvijezda Gradačac | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
09.11.2014 12:00 | Velež | 0 : 3 | Borac |
Radnik Etno Selo
Bijeljina
|
|
Mladost
Nević Polje
|
09.11.2014 13:30 | Radnik Etno Selo | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Banjaluka
Banjaluka
|
09.11.2014 14:00 | Modriča | 0 : 2 | Banjaluka | ||||||
Željezničar 2011
Sarajevo
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
09.11.2014 13:30 | Željezničar 2011 | 0 : 5 | SFK 2000 |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
09.11.2014 19:00 | Brotnjo | 6 : 6 | Tango | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Sokrates
Banja Luka
|
09.11.2014 18:00 | Centar | 15 : 2 | Sokrates | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Čelinac
Čelinac
|
09.11.2014 19:30 | Zrinjski | 4 : 1 | Čelinac |
Jošavka
Čelinac
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
09.11.2014 17:00 | Jošavka | 2 : 3 | Ugljevik |
Szolnoki Olaj
Szolnok
|
|
Crvena zvezda Telekom
Beograd
|
09.11.2014 16:00 | Szolnoki Olaj | 65 : 89 | Crvena zvezda Telekom | ||||||
Krka
Novo Mesto
|
|
Cibona
Zagreb
|
09.11.2014 17:00 | Krka | 70 : 80 | Cibona | ||||||
Metalac Farmakom
Valjevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
09.11.2014 19:00 | Metalac Farmakom | 81 : 68 | Igokea |
Čelik
Zenica
|
|
Kakanj
Kakanj
|
09.11.2014 20:00 | Čelik | 71 : 70 | Kakanj |
Rogatica
Rogatica
|
09.11.2014
18:00
|
Budućnost
Pale
|
09.11.2014 18:00 | Rogatica | : | Budućnost | ||||||
Student
Banja Luka
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
09.11.2014 18:00 | Student | 65 : 66 | Radnik BN Basket | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Gacko
Gacko
|
09.11.2014 17:00 | Bratunac | 83 : 45 | Gacko | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Sutjeska
Foča
|
09.11.2014 17:00 | Rudar | 73 : 61 | Sutjeska |
Impuls
Ilidža
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
09.11.2014 18:00 | Impuls | 78 : 57 | RMU Banovići |
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
09.11.2014 14:00 | Tempo | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Mladost
Rogatica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
09.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Slavija |
Pliva
Šipovo
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
09.11.2014 14:00 | Pliva | 2 : 3 | Balkana MP | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Servitium
Gradiška
|
09.11.2014 13:00 | Smeč | 1 : 3 | Servitium |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Inova
Banja Luka
|
09.11.2014 15:30 | Kotor Varoš | 2 : 3 | Inova | ||||||
Ukrina
Prnjavor
|
|
Panter
Doboj
|
09.11.2014 10:00 | Ukrina | 1 : 3 | Panter |
Čelik
Zenica
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
09.11.2014 17:30 | Čelik | 33 : 27 | Izviđač |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
09.11.2014 15:00 | Kotor Varoš | 28 : 35 | Hercegovina | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Golić Šarić
Banja Luka
|
09.11.2014 18:00 | Bijeljina | 37 : 24 | Golić Šarić |
Borac
Banjaluka
|
|
Goražde
Goražde
|
09.11.2014 16:00 | Borac | 25 : 26 | Goražde | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
09.11.2014 17:00 | Katarina | 32 : 31 | Grude |