Dubrave
Dubrave
|
|
Karanovac
Karanovac
|
02.06.2019 17:30 | Dubrave | 3 : 1 | Karanovac | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
02.06.2019 17:30 | Mladost | 5 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
02.06.2019 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | LjubiÄ | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
02.06.2019 17:30 | Sloga(D) | 6 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Vranjak
Vranjak
|
02.06.2019 17:30 | Omarska | 4 : 0 | Vranjak | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Ozren
Petrovo
|
02.06.2019 17:30 | Borac | 8 : 0 | Ozren | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
LaktaŔi
LaktaŔi
|
02.06.2019 17:30 | Sloga(T) | 1 : 0 | LaktaŔi | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Proleter
TesliÄ
|
02.06.2019 17:30 | Sloga(S) | 1 : 5 | Proleter |
Mladost(G)
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
02.06.2019 17:30 | Mladost(G) | 2 : 1 | Velež | ||||||
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
02.06.2019 17:30 | Jedinstvo(Br) | 0 : 2 | Mladost(R) | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
02.06.2019 17:30 | Leotar | 3 : 1 | Drina HE | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
BuduÄnost
Pilica
|
02.06.2019 17:30 | IliÄka 01 | 0 : 3 | BuduÄnost | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Guber
Srebrenica
|
02.06.2019 17:30 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Guber | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
Proleter
Dvorovi
|
02.06.2019 17:30 | Famos | 0 : 2 | Proleter | ||||||
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Jedinstvo(BÄ)
BrÄko
|
02.06.2019 17:30 | Stakorina | 0 : 1 | Jedinstvo(BÄ) |
Krajina
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
02.06.2019 17:30 | Krajina | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
02.06.2019 17:30 | Progres | 5 : 3 | Bratstvo | ||||||
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
02.06.2019 17:30 | Sloga | 3 : 4 | LijevÄe | ||||||
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
02.06.2019 17:30 | OFK LauÅ” | 3 : 4 | Gorica | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
02.06.2019 17:30 | BSK | 1 : 4 | Naprijed | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
02.06.2019 17:30 | FSA | 1 : 2 | Partizan | ||||||
Äelinac
Äelinac
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
02.06.2019 17:30 | Äelinac | 4 : 0 | OFK Brdo |
Sloga
JakeÅ”
|
|
VuÄijak
Majevac
|
02.06.2019 17:00 | Sloga | 5 : 0 | VuÄijak | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
02.06.2019 17:00 | Mineral | 5 : 1 | Zvijezda | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
02.06.2019 17:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
Trebava
OsjeÄani
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
02.06.2019 17:00 | Trebava | 7 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
SkugriÄ
SkugriÄ
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
02.06.2019 17:00 | SkugriÄ | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
02.06.2019 17:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Rudanka |
BiraÄ
Derventa
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
02.06.2019 17:30 | BiraÄ | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
02.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Äelopek
Äelopek
|
02.06.2019 17:30 | Rudar 1925 | 2 : 2 | Äelopek | ||||||
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
|
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
02.06.2019 17:30 | BSK Ledinci | 3 : 2 | OFK Å ekoviÄi | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
MiliÄi
MiliÄi
|
02.06.2019 17:30 | Podrinje | 2 : 2 | MiliÄi | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
02.06.2019 17:30 | Majevica | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
02.06.2019 17:30 | Vlasenica | 3 : 4 | Partizan | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
02.06.2019 17:30 | OFK Trnovica | 3 : 1 | Mladost |
PodgrmeÄ
OŔtra Luka
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
02.06.2019 17:00 | PodgrmeÄ | 2 : 2 | Gomjenica | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
02.06.2019 | Brzi | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Plamen
Donje VodiÄevo
|
02.06.2019 17:00 | Svodna | 2 : 2 | Plamen | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Ljubija
Ljubija
|
02.06.2019 17:00 | Slaven | 3 : 2 | Ljubija | ||||||
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
|
Mrakovica
KozaruŔa
|
02.06.2019 17:00 | OFK Ravan | 1 : 3 | Mrakovica |
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
|
02.06.2019 18:00 | Sloga DIPO | 3 : 0 | Mladi KrajiŔnik | ||||||
Omladinac
BrestovÄina
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
02.06.2019 18:00 | Omladinac | 1 : 6 | Torpedo | ||||||
Tamaris
MrÄevci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
02.06.2019 18:00 | Tamaris | 0 : 3 | Kalemi | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
02.06.2019 18:00 | Kozara | 3 : 1 | 13 Skojevki | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Borac
Maglajani
|
02.06.2019 18:00 | Sloboda | 3 : 1 | Borac | ||||||
Biseri
Äatrnja
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
02.06.2019 18:00 | Biseri | 5 : 4 | Potkozarje |
Borac
Drvar
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
02.06.2019 17:00 | Borac | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
02.06.2019 17:30 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 9 | Rekreativo | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
02.06.2019 17:30 | Vrbas | 5 : 0 | Džaja | ||||||
Polet KrajiŔnik
RamiÄi-DragoÄaj
|
|
BuduÄnost
Banja Luka
|
02.06.2019 17:30 | Polet KrajiÅ”nik | 4 : 3 | BuduÄnost | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Å njegotina
Å njegotina Velika
|
02.06.2019 17:30 | Sloga Nektar | 1 : 0 | Å njegotina |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Trebavac
Vranjak
|
02.06.2019 17:30 | Sloga 73 | 4 : 2 | Trebavac | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Rudar
Stanari
|
02.06.2019 17:30 | Bratstvo | 4 : 2 | Rudar | ||||||
PelagiÄevo
PelagiÄevo
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
02.06.2019 17:30 | PelagiÄevo | 1 : 5 | Kladari Gornji | ||||||
Borac(K)
Kotorsko
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
02.06.2019 17:30 | Borac(K) | 4 : 0 | Borac(BL) | ||||||
Ukrina
ÄeÄava
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
02.06.2019 17:30 | Ukrina | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
SkugriÄ 1964
MiÅ”iÄi-Potpolje
|
02.06.2019 17:30 | Borac(O) | 3 : 2 | SkugriÄ 1964 | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
BSK
BuÅ”letiÄ
|
02.06.2019 17:30 | BuduÄnost | 3 : 4 | BSK |
JugoviÄ
Gredice 1
|
|
ObiliÄ
KrepÅ”iÄ
|
02.06.2019 17:30 | JugoviÄ | 3 : 0 | ObiliÄ | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Gredice
Gredice 1
|
02.06.2019 17:30 | Zadrugar | 2 : 5 | Gredice | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
02.06.2019 17:30 | Sava 04 | 6 : 7 | Mladost 2003 | ||||||
SlijepÄeviÄi
SlijepÄeviÄi
|
|
Mladost(L)
LonÄari
|
02.06.2019 17:30 | SlijepÄeviÄi | 3 : 1 | Mladost(L) | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Mladost(S)
SandiÄi
|
02.06.2019 17:30 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Mladost(S) | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Jedinstvo
KoretaŔi
|
02.06.2019 17:30 | OFK Brezik | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
GrÄica
BrÄko
|
|
Borac
Ražljevo
|
02.06.2019 17:30 | GrÄica | 2 : 1 | Borac |
MiloÅ” ObiliÄ
Novo Naselje Janja
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
02.06.2019 17:30 | MiloÅ” ObiliÄ | 1 : 0 | Obarska | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
02.06.2019 17:30 | Balatun | 1 : 3 | OFK Janja 2009 | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Drina
Amajlije
|
02.06.2019 17:30 | Proleter | 1 : 1 | Drina | ||||||
Novo doba
ÄardaÄine
|
|
OFK MagnojeviÄ
Gornji MagnojeviÄ
|
02.06.2019 17:30 | Novo doba | 5 : 1 | OFK MagnojeviÄ | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Priboj
Priboj
|
02.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Priboj | ||||||
Kolektiv
MeÄaÅ”i
|
|
Semberija
Popovi
|
02.06.2019 17:30 | Kolektiv | 3 : 0 | Semberija |
Pecka
RoÄeviÄ
|
|
Jasenica
Jasenica
|
02.06.2019 14:00 | Pecka | 3 : 0 | Jasenica | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Jadar
Kasaba
|
02.06.2019 17:00 | Jardan | 3 : 2 | Jadar | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Polet
Kravica
|
02.06.2019 14:00 | Tabanci | 3 : 0 | Polet | ||||||
BuduÄnost
Skelani
|
|
Branjevo
Branjevo
|
02.06.2019 17:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Branjevo |
Berek 1975
Prijedor
|
|
MoŔtanica
BožiÄi
|
02.06.2019 17:00 | Berek 1975 | 3 : 3 | MoŔtanica | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Rudar
Blagaj
|
02.06.2019 17:00 | Kozara | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rasavci
Rasavci
|
02.06.2019 17:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Rasavci |
Polet
Podnovlje
|
|
Ozrenski sokolovi
BoljaniÄ
|
02.06.2019 17:00 | Polet | 3 : 4 | Ozrenski sokolovi | ||||||
LijeÅ”Äe
LijeÅ”Äe
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
02.06.2019 17:00 | LijeÅ”Äe | 4 : 2 | Zadrugar | ||||||
ŽeljezniÄar
Pridjel Gornji
|
|
ZboriŔte
ZboriŔte
|
02.06.2019 17:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 3 | ZboriÅ”te |
Omladinac
ModriÄa
|
|
Posavina
MiloŔevac
|
02.06.2019 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | Posavina | ||||||
Mladost(ST)
Srpska TiŔina
|
|
Dobor
ModriÄa
|
02.06.2019 17:30 | Mladost(ST) | 4 : 5 | Dobor | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Crkvina
Crkvina
|
02.06.2019 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Crkvina | ||||||
Jedinstvo
Obudovac
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
02.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 6 : 3 | Crvena zvijezda |
GraÄanski
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
02.06.2019 17:30 | GraÄanski | 7 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
02.06.2019 17:30 | Polet | 2 : 2 | KovaÄiÄi 08 | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
02.06.2019 17:30 | Koridor 2011 | 1 : 3 | Proleter | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
MagnojeviÄ 2001
Srednji MagnojeviÄ
|
02.06.2019 17:30 | Panteri | 4 : 0 | MagnojeviÄ 2001 |
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
OstojiÄevo
OstojiÄevo
|
02.06.2019 17:30 | Sloga 2 | 3 : 0 | OstojiÄevo | ||||||
Drina
Batar
|
|
OFK BatkoviÄ
BatkoviÄ
|
02.06.2019 17:30 | Drina | 2 : 2 | OFK BatkoviÄ | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Polet
Gornji KojÄinovac
|
02.06.2019 17:30 | Glogovac | 4 : 1 | Polet | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Tavna
Banjica
|
02.06.2019 17:30 | Ljeskovac | 3 : 0 | Tavna | ||||||
Pobjeda
TrijeŔnica
|
|
Borac
Trnjaci
|
02.06.2019 17:30 | Pobjeda | 3 : 0 | Borac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
MeÄaÅ”i
MeÄaÅ”i
|
02.06.2019 17:30 | VSK | 3 : 4 | MeÄaÅ”i |
FK Vitez
Vitez
|
|
BusovaÄa
BusovaÄa
|
02.06.2019 17:30 | FK Vitez | 4 : 1 | BusovaÄa | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Travnik
Travnik
|
02.06.2019 17:30 | Rudar | 2 : 2 | Travnik | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Iskra
Bugojno
|
02.06.2019 17:30 | Brekovica 78 | 2 : 1 | Iskra | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
02.06.2019 17:30 | Kiseljak | 8 : 0 | PodgrmeÄ | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
VlaÅ”iÄ
Turbe
|
02.06.2019 17:30 | Sloga | 2 : 1 | VlaÅ”iÄ | ||||||
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
02.06.2019 | KrajiŔnik | 3 : 0 | Bratstvo |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Odžak 102
Odžak
|
02.06.2019 18:00 | Dinamo | 3 : 1 | Odžak 102 | ||||||
Mladost
MaleÅ”iÄi
|
|
Gradina
Srebrenik
|
02.06.2019 18:00 | Mladost | 2 : 1 | Gradina | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
02.06.2019 18:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Bosna(M) | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Priluk
Priluk
|
02.06.2019 18:00 | Bosna(K) | 4 : 2 | Priluk | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
ProkosoviÄi
ProkosoviÄi
|
02.06.2019 18:00 | Svatovac | 1 : 1 | ProkosoviÄi | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Sloga
TojÅ”iÄi
|
02.06.2019 18:00 | Mramor | 6 : 1 | Sloga | ||||||
Seona
Seona
|
|
ÄeliÄ
ÄeliÄ
|
02.06.2019 18:00 | Seona | 6 : 2 | ÄeliÄ | ||||||
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Lokomotiva
MiriÄina
|
02.06.2019 18:00 | BuduÄnost | 5 : 0 | Lokomotiva |
Vis
Kosova
|
|
Azot
VitkoviÄi
|
02.06.2019 17:30 | Vis | 2 : 0 | Azot | ||||||
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
|
Pobjeda
TeŔanjka
|
02.06.2019 17:30 | IlijaÅ” | 2 : 3 | Pobjeda | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Borac
Jelah
|
02.06.2019 17:30 | Bosna Union | 1 : 2 | Borac | ||||||
Radnik
HadžiÄi
|
|
MoŔevac
MoŔevac
|
02.06.2019 17:30 | Radnik | 2 : 2 | MoŔevac | ||||||
SAÅ K Napredak
Sarajevo
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
02.06.2019 17:30 | SAÅ K Napredak | 2 : 4 | Krivaja | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
02.06.2019 17:30 | Famos | 0 : 3 | ŽepÄe | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Jedinstvo
LjubniÄi
|
02.06.2019 17:30 | Usora | 5 : 2 | Jedinstvo |
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
02.06.2019 17:30 | Branitelj | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
KameŔnica
Podhum
|
02.06.2019 17:30 | Stolac | 1 : 2 | KameŔnica | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
02.06.2019 17:30 | Tomislav | 4 : 1 | Bjelopoljac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Turbina
Jablanica
|
02.06.2019 17:30 | Neum | 5 : 2 | Turbina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
02.06.2019 17:30 | Grude | 2 : 0 | Sloga | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
02.06.2019 17:30 | PosuŔje | 4 : 3 | Rama | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Klis
ButuroviÄ Polje
|
02.06.2019 17:30 | Troglav 1918 | 1 : 3 | Klis |
Bok
Bok
|
|
DizdaruŔa
BrÄko
|
02.06.2019 17:30 | Bok | 1 : 2 | DizdaruŔa | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
VitanoviÄi 78
VitanoviÄi
|
02.06.2019 17:30 | Mladost(DS) | 4 : 4 | VitanoviÄi 78 | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
KostrÄ
KostrÄ
|
02.06.2019 17:30 | Mladost(S) | 4 : 1 | KostrÄ | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
02.06.2019 | Dubrave | 0 : 3 | Mladost (D) | ||||||
Napredak
MatiÄi
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
02.06.2019 17:30 | Napredak | 3 : 3 | Dragovoljac |
Orahovica 74
Orahovica
|
|
DSK
Devetak
|
02.06.2019 17:30 | Orahovica 74 | 3 : 2 | DSK | ||||||
Mladost(K)
KikaÄi
|
|
ŽeljezniÄar
DoboŔnica
|
02.06.2019 17:30 | Mladost(K) | 4 : 6 | ŽeljezniÄar | ||||||
Polet
Palanka
|
|
VražiÄi 92
VražiÄi
|
02.06.2019 17:30 | Polet | 3 : 0 | VražiÄi 92 | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
02.06.2019 17:30 | Doboj Istok | 4 : 2 | Mladost(T) | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
02.06.2019 17:30 | Ingram | 5 : 2 | Mladost(B) | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
TreŔnjevka
MaoÄa
|
02.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | TreŔnjevka | ||||||
Proleter
SlavinoviÄi
|
|
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
02.06.2019 17:30 | Proleter | 2 : 0 | Gornji RahiÄ | ||||||
OmaziÄi 1937
OmaziÄi
|
|
Rijeka
Å eriÄi
|
02.06.2019 14:30 | OmaziÄi 1937 | 3 : 1 | Rijeka |
RadniÄki
Goražde
|
|
Kolina
Ustikolina
|
02.06.2019 | RadniÄki | 1 : 9 | Kolina | ||||||
BKB
BeriÄ-Kiseljak
|
|
Jahorina
PraÄa
|
02.06.2019 | BKB | 2 : 3 | Jahorina |
Drinovci
Drinovci
|
|
Å ujica
Å ujica
|
02.06.2019 17:30 | Drinovci | 3 : 0 | Å ujica | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Kupres
Kupres
|
02.06.2019 12:00 | Rakitno | 5 : 3 | Kupres |
ViÅ”iÄi
ViÅ”iÄi
|
|
Mostar
Mostar
|
02.06.2019 17:00 | ViÅ”iÄi | 3 : 0 | Mostar | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
KruŔevo
KruŔevo
|
02.06.2019 17:00 | Blagaj | 1 : 2 | KruŔevo | ||||||
Buna
Buna
|
|
Iskra
Stolac
|
02.06.2019 17:30 | Buna | 5 : 1 | Iskra |
Koraj
Koraj
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
02.06.2019 17:30 | Koraj | 2 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
VoÄar
Å atoroviÄi
|
|
OFK Vida
Vida
|
02.06.2019 17:30 | VoÄar | 2 : 0 | OFK Vida | ||||||
ŽeljezniÄar
JelovÄe Selo
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
02.06.2019 17:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 3 | Omladinac 68 | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
GraniÄar
Brezovo Polje
|
02.06.2019 17:30 | 12 decembar | 9 : 0 | GraniÄar | ||||||
Jedinstvo
VuÄkovci
|
|
OgraÄenovac
OgraÄenovac
|
02.06.2019 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | OgraÄenovac | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Izbor
BrÄko
|
02.06.2019 17:30 | Trebava | 5 : 2 | Izbor | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
OFK MeÄiÄa
Donja MeÄiÄa
|
02.06.2019 17:30 | Sloboda | 1 : 0 | OFK MeÄiÄa |
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Sloga
Bikodže
|
02.06.2019 17:30 | Bukovik | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Å pionica 1953
Å pionica
|
|
Mladost(P)
PuraÄiÄ
|
02.06.2019 17:30 | Å pionica 1953 | 3 : 0 | Mladost(P) | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
02.06.2019 17:30 | Stjepan Polje | 6 : 3 | Rudar | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Polet
Hrvati
|
02.06.2019 17:30 | Mramor | 6 : 1 | Polet | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
BSK
BokaviÄi
|
02.06.2019 17:30 | Mladost(D) | 2 : 2 | BSK | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Pribava
Pribava
|
02.06.2019 17:30 | Orahovica 77 | 2 : 2 | Pribava | ||||||
Turija
Turija
|
|
25 maj
Uroža
|
02.06.2019 17:30 | Turija | 0 : 3 | 25 maj |
Metalac
Živinice
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
02.06.2019 17:30 | Metalac | 1 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Napredak
TupkoviÄi
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
02.06.2019 17:30 | Napredak | 3 : 2 | Mladost(GŽ) | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Slatina
BaŔigovci
|
02.06.2019 17:30 | Rudar | 4 : 2 | Slatina | ||||||
Srnica
TreŔtenica
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
02.06.2019 17:30 | Srnica | 5 : 0 | Rainci | ||||||
Vrana
BanoviÄi Selo
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
02.06.2019 17:30 | Vrana | 2 : 2 | Mladost 78 | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Partizan
Kiseljak
|
02.06.2019 17:30 | Grivice | 3 : 2 | Partizan |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Borac
KovaÄi
|
02.06.2019 13:00 | Gornje Dubrave | 3 : 0 | Borac | ||||||
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
02.06.2019 13:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Toplice | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
Jablanica
Barice
|
02.06.2019 13:00 | Konjuh | 1 : 0 | Jablanica |
Äelik
Zenica
|
|
Velež
Mostar
|
02.06.2019 17:00 | Äelik | 0 : 2 | Velež |
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
02.06.2019 12:00 | Igman | 3 : 0 | Brotnjo |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
02.06.2019 16:00 | Krupa | 2 : 2 | Å iroki Brijeg | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
02.06.2019 16:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2019 16:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 1 | Sloboda |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
02.06.2019 14:30 | Mladost | 4 : 2 | Tuzla Siti |
Igman
Konjic
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
02.06.2019 10:00 | Igman | 2 : 1 | Brotnjo |
Krupa
Krupa
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
02.06.2019 14:00 | Krupa | 3 : 1 | Å iroki Brijeg | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
02.06.2019 14:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
02.06.2019 14:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 1 | Sloboda |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
02.06.2019 13:00 | Mladost | 2 : 0 | Tuzla City |
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Proleter
TesliÄ
|
02.06.2019 10:00 | ModriÄa | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
02.06.2019 10:00 | Polet 1926 | 1 : 3 | Sloga(D) | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
02.06.2019 10:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 3 | Tekstilac Kort |
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Proleter
TesliÄ
|
02.06.2019 11:30 | ModriÄa | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga
Doboj
|
02.06.2019 11:30 | Polet 1926 | 1 : 3 | Sloga | ||||||
ŽeljezniÄar
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
02.06.2019 11:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Tekstilac Kort |
Kozara
GradiŔka
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
02.06.2019 18:00 | Kozara | 35 : 25 | Hercegovina | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Äelinac
Äelinac
|
02.06.2019 18:00 | Bijeljina | 36 : 32 | Äelinac |