XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Subota, 29 Februar 2020


Fudbal

Zrinjski
Mostar
2 : 0
Sloboda
Tuzla
29.02.2020 17:30
Zrinjski
2 : 0
Sloboda
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.02.2020 14:30
Mladost
2 : 3
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
29.02.2020 16:30
Borac
0 : 2
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
29.02.2020 14:30
Zvijezda 09
0 : 3
Željezničar
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
29.02.2020 14:00
Metalac
1 : 1
Zlatibor
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
29.02.2020 14:00
Radnički 1923
2 : 2
OFK Žarkovo
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 0
Trayal
Kruševac
29.02.2020 14:00
OFK Bačka
1 : 0
Trayal
Dinamo
Vranje
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
29.02.2020 14:00
Dinamo
2 : 3
Kolubara
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
29.02.2020 14:00
Kabel
0 : 0
Budućnost
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
29.02.2020 14:00
Radnički (P)
0 : 3
RFK Grafičar
Zeta
Golubovci
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
29.02.2020 20:00
Zeta
1 : 1
Iskra
Rudar
Pljevlja
5 : 1
Sutjeska
Nikšić
29.02.2020 20:00
Rudar
5 : 1
Sutjeska
Podgorica
Podgorica
1 : 1
OFK Titograd
Podgorica
29.02.2020 20:00
Podgorica
1 : 1
OFK Titograd
Kom
Podgorica
0 : 1
Grbalj
Radanovići
29.02.2020 20:00
Kom
0 : 1
Grbalj
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Budućnost
Podgorica
29.02.2020 20:00
OFK Petrovac
0 : 1
Budućnost
Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Chelsea
London
29.02.2020 16:00
Bournemouth
2 : 2
Chelsea
Brighton
Brighton
0 : 1
Crystal Palace
London
29.02.2020 13:30
Brighton
0 : 1
Crystal Palace
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 0
Burnley
Burnley
29.02.2020 16:00
Newcastle United
0 : 0
Burnley
Watford
Watford
3 : 0
Liverpool
Liverpool
29.02.2020 18:30
Watford
3 : 0
Liverpool
West Ham
London
3 : 1
Southampton
Southampton
29.02.2020 16:00
West Ham
3 : 1
Southampton
Eibar
Eibar
3 : 0
Levante
Valencia
29.02.2020 13:00
Eibar
3 : 0
Levante
Granada
Granada
0 : 0
Celta de Vigo
Vigo
29.02.2020 21:00
Granada
0 : 0
Celta de Vigo
Leganés
Leganés
1 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
29.02.2020 18:30
Leganés
1 : 1
Deportivo Alavés
Valencia
Valencia
2 : 1
Real Betis
Sevilla
29.02.2020 16:00
Valencia
2 : 1
Real Betis
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
29.02.2020 15:30
Borussia Dortmund
1 : 0
Freiburg
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 6
Bayern München
München
29.02.2020 15:30
Hoffenheim
0 : 6
Bayern München
Mainz 05
Mainz
2 : 0
Paderborn
Paderborn
29.02.2020 15:30
Mainz 05
2 : 0
Paderborn
Augsburg
Augsburg
2 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
29.02.2020 00:00
Augsburg
2 : 3
Borussia M'gladbach
Köln
Köln
3 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
29.02.2020 18:30
Köln
3 : 0
Schalke 04
Lazio
Roma
2 : 0
Bologna
Bologna
29.02.2020 15:00
Lazio
2 : 0
Bologna
Napoli
Napoli
2 : 1
Torino
Torino
29.02.2020 20:45
Napoli
2 : 1
Torino
Amiens SC
Amiens
0 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
29.02.2020 20:00
Amiens SC
0 : 1
Metz
Brest
Brest
0 : 1
Angers
Angers
29.02.2020 20:00
Brest
0 : 1
Angers
PSG
Paris
4 : 0
Dijon
Dijon
29.02.2020 17:30
PSG
4 : 0
Dijon
Toulouse
Toulouse
0 : 2
Rennes
Rennes
29.02.2020 20:00
Toulouse
0 : 2
Rennes
Monaco
Monaco
1 : 1
Reims
Reims
29.02.2020 20:00
Monaco
1 : 1
Reims
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Strasbourg
Strasbourg
29.02.2020 20:00
Montpellier
3 : 0
Strasbourg
Podrinje
Janja
2 : 1
Radnički
Lukavac
29.02.2020 12:00
Podrinje
2 : 1
Radnički
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Radnik
Bijeljina
29.02.2020 15:00
Željezničar
1 : 2
Radnik
Tuzla City
Simin Han
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
29.02.2020 15:00
Tuzla City
0 : 0
Sarajevo
Mladost
Donji Kakanj
0 : 2
Sloboda
Tuzla
29.02.2020 12:00
Mladost
0 : 2
Sloboda
Podrinje
Janja
2 : 0
Radnički
Lukavac
29.02.2020 10:00
Podrinje
2 : 0
Radnički
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Radnik
Bijeljina
29.02.2020 13:00
Željezničar
4 : 1
Radnik
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 7
Sarajevo
Sarajevo
29.02.2020 13:00
Tuzla City
0 : 7
Sarajevo
Mladost
Doboj - Kakanj
6 : 2
Sloboda
Tuzla
29.02.2020 10:00
Mladost
6 : 2
Sloboda
Borac
Banja Luka
29.02.2020
10:00
Mineral
Banja Vrućica
29.02.2020 10:00
Borac
:
Mineral
Polet 1926
Brod
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.02.2020 10:00
Polet 1926
2 : 1
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
29.02.2020
10:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.02.2020 10:00
Rudar Prijedor
:
Željezničar Sport Team
Željezničar
Doboj
29.02.2020
10:00
OFK Spartak 2013
Banja Luka
29.02.2020 10:00
Željezničar
:
OFK Spartak 2013
Proleter
Teslić
29.02.2020
10:00
Alfa Modriča
Modriča
29.02.2020 10:00
Proleter
:
Alfa Modriča
Sloga
Doboj
29.02.2020
10:00
Tekstilac
Derventa
29.02.2020 10:00
Sloga
:
Tekstilac
Polet 1926
Brod
1 : 5
Radnik Urije
Prijedor
29.02.2020 11:30
Polet 1926
1 : 5
Radnik Urije
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Sloga
Zemun
29.02.2020 18:30
Crvena zvezda
2 : 0
Sloga
Mašinac Trejs PZP
Niš
0 : 1
Spartak
Subotica
29.02.2020 12:00
Mašinac Trejs PZP
0 : 1
Spartak
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Obilić
Herceg Novi
29.02.2020 15:00
Budućnost
3 : 0
Obilić

Futsal

Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
5 : 5
Centar
Sarajevo
29.02.2020 19:00
Sloga
5 : 5
Centar
Seljak
Livno
1 : 4
Salines
Tuzla
29.02.2020 18:30
Seljak
1 : 4
Salines
Jahorina
Pale
3 : 0
Brod
Brod
29.02.2020 20:30
Jahorina
3 : 0
Brod
Nevesinje
Nevesinje
6 : 5
Policajac
Banja Luka
29.02.2020 18:00
Nevesinje
6 : 5
Policajac
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 7
Glasinac
Sokolac
29.02.2020 17:00
Kotor Varoš
3 : 7
Glasinac
Borac
Banja Luka
3 : 0
Dubica
Kozarska Dubica
29.02.2020 12:30
Borac
3 : 0
Dubica
Ljubić
Prnjavor
1 : 10
Jošavka
Jošavka
29.02.2020 18:30
Ljubić
1 : 10
Jošavka
Derventa
Derventa
2 : 6
Doboj
Doboj
29.02.2020 20:45
Derventa
2 : 6
Doboj
Lilium
Doboj Istok
5 : 6
Drina
Goražde
29.02.2020 18:00
Lilium
5 : 6
Drina
Iskra Vrbas
Bugojno
6 : 7
Neimari
Zenica
29.02.2020 14:00
Iskra Vrbas
6 : 7
Neimari
Bubamara
Cazin
6 : 4
Neretva
Jablanica
29.02.2020 16:00
Bubamara
6 : 4
Neretva
Lux
Brčko
1 : 3
Banovići
Banovići
29.02.2020 12:00
Lux
1 : 3
Banovići
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Klanac
Brčko
29.02.2020 16:30
Lukavac
3 : 2
Klanac

Košarka

Krka
Novo Mesto
61 : 76
Partizan NIS
Beograd
29.02.2020 18:00
Krka
61 : 76
Partizan NIS
Zadar
Zadar
81 : 76
FMP
Železnik
29.02.2020 20:00
Zadar
81 : 76
FMP
Bratunac TRB
Bratunac
69 : 81
Čapljina
Čapljina
29.02.2020 18:00
Bratunac TRB
69 : 81
Čapljina
Spars
Sarajevo
81 : 74
Kakanj
Kakanj
29.02.2020 18:00
Spars
81 : 74
Kakanj
Leotar
Trebinje
90 : 85
Mladost
Mrkonjić Grad
29.02.2020 19:00
Leotar
90 : 85
Mladost
Varda HE
Višegrad
73 : 84
Borac
Banja Luka
29.02.2020 19:30
Varda HE
73 : 84
Borac
Budućnost BN
Bijeljina
71 : 58
Sokolac
Sokolac
29.02.2020 17:30
Budućnost BN
71 : 58
Sokolac
Radnik BN
Bijeljina
78 : 79
Drina-Princip
Zvornik
29.02.2020 20:00
Radnik BN
78 : 79
Drina-Princip
Sutjeska
Foča
69 : 74
HEO
Bileća
29.02.2020 19:00
Sutjeska
69 : 74
HEO
Mladost Bulldogs
Prnjavor
81 : 63
Hunters
Prijedor
29.02.2020 16:00
Mladost Bulldogs
81 : 63
Hunters
Šamac
Šamac
92 : 100
Best
Doboj
29.02.2020 18:00
Šamac
92 : 100
Best
WBS
Teslić
77 : 68
Ozren
Petrovo
29.02.2020 18:00
WBS
77 : 68
Ozren
Radnički
Goražde
95 : 87
Bošnjak
Hadžići
29.02.2020 17:30
Radnički
95 : 87
Bošnjak
Gen
Sarajevo
75 : 83
Čelik
Zenica
29.02.2020 18:00
Gen
75 : 83
Čelik
Travnik
Travnik
72 : 89
Gračanica
Gračanica
29.02.2020 18:00
Travnik
72 : 89
Gračanica
Turbina
Jablanica
94 : 73
Brčko
Brčko Distriht
29.02.2020 18:30
Turbina
94 : 73
Brčko
Mladi Krajišnik
Banja Luka
77 : 67
Jedinstvo BHT
Tuzla
29.02.2020 19:00
Mladi Krajišnik
77 : 67
Jedinstvo BHT
Brčanka
Brčko
54 : 97
Leotar 03
Trebinje
29.02.2020 17:00
Brčanka
54 : 97
Leotar 03
Rudar Sport
Ugljevik
49 : 76
Čelik
Zenica
29.02.2020 19:00
Rudar Sport
49 : 76
Čelik
Konjic
Konjic
49 : 76
RMU Banovići
Banovići
29.02.2020 18:00
Konjic
49 : 76
RMU Banovići
Budućnost BN
Bijeljina
49 : 47
Kozara
Gradiška
29.02.2020 15:00
Budućnost BN
49 : 47
Kozara
Ušće
Banja Luka
56 : 76
Feniks
Banja Luka
29.02.2020 16:30
Ušće
56 : 76
Feniks

Odbojka

Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Bosna
Sarajevo
29.02.2020 18:00
Jedinstvo
3 : 0
Bosna
Kakanj 78
Kakanj
3 : 1
Domaljevac
Domaljevac
29.02.2020 18:00
Kakanj 78
3 : 1
Domaljevac
Radnik
Bijeljina
3 : 2
Tempo
Ražljevo
29.02.2020 16:30
Radnik
3 : 2
Tempo
Drina
Zvornik
1 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
29.02.2020 16:00
Drina
1 : 3
Crvena zvijezda
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Gradiška
Gradiška
29.02.2020 18:00
Ljubinje
3 : 0
Gradiška
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Bosna
Kalesija
29.02.2020 16:00
Krivaja
0 : 3
Bosna
7 Lukavac
Lukavac
3 : 0
Gradina-Herceg
Srebrenik
29.02.2020 20:00
7 Lukavac
3 : 0
Gradina-Herceg
Gacko
Gacko
3 : 0
Goražde
Goražde
29.02.2020 19:00
Gacko
3 : 0
Goražde
Smeč
Lukavac
3 : 0
HE na Drini
Višegrad
29.02.2020 14:00
Smeč
3 : 0
HE na Drini
Mostar
Mostar
3 : 1
Kula Gradačac
Gradačac
29.02.2020 17:00
Mostar
3 : 1
Kula Gradačac
Drina
Zvornik
3 : 2
Modriča
Modriča
29.02.2020 18:30
Drina
3 : 2
Modriča
Jahorina
Pale
3 : 0
Hercegovac
Bileća
29.02.2020 18:00
Jahorina
3 : 0
Hercegovac
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Ljubinje
Ljubinje
29.02.2020 17:00
Slavija
0 : 3
Ljubinje
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Borac
Banja Luka
29.02.2020 16:00
Prijedor
0 : 3
Borac
Balkana MP
Mrkonjić Grad
2 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
29.02.2020 14:00
Balkana MP
2 : 3
Kotor Varoš
Smeč
Novi Grad
3 : 0
Pliva
Šipovo
29.02.2020 16:00
Smeč
3 : 0
Pliva
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Panter
Doboj
29.02.2020 15:00
Laktaši
0 : 3
Panter
Bratunac
Bratunac
3 : 2
Libero
Bijeljina
29.02.2020 15:00
Bratunac
3 : 2
Libero
Gračanica Fortex
Gračanica
0 : 3
Bosna
Kalesija
29.02.2020 14:00
Gračanica Fortex
0 : 3
Bosna
Kakanj
Kakanj
0 : 3
Bihać
Bihać
29.02.2020 14:00
Kakanj
0 : 3
Bihać
Napredak
Odžak
3 : 1
Žepče
Žepče
29.02.2020 16:00
Napredak
3 : 1
Žepče
Troglav
Livno
3 : 0
Centar ORT
Sarajevo
29.02.2020 13:00
Troglav
3 : 0
Centar ORT
SA Volley
Sarajevo
0 : 3
Igman
Ilidža
29.02.2020 15:00
SA Volley
0 : 3
Igman
Čapljina
Čapljina
0 : 3
Alipašino Polje
Sarajevo
29.02.2020 16:30
Čapljina
0 : 3
Alipašino Polje
Stars
Živinice
3 : 0
Lami
Brčko
29.02.2020 13:00
Stars
3 : 0
Lami
Turbina
Jablanica
0 : 3
Željezara
Zenica
29.02.2020 15:00
Turbina
0 : 3
Željezara
Delminium
Tomislavgrad
3 : 0
Mostar 2
Mostar
29.02.2020 15:00
Delminium
3 : 0
Mostar 2

Rukomet

Goražde
Goražde
26 : 24
Sloboda
Tuzla
29.02.2020 20:00
Goražde
26 : 24
Sloboda
Gračanica
Gračanica
30 : 21
Drina
Zvornik
29.02.2020 19:00
Gračanica
30 : 21
Drina
Maglaj
Maglaj
33 : 30
Izviđač CO
Ljubuški
29.02.2020 19:00
Maglaj
33 : 30
Izviđač CO
Sloga (D)
Doboj
30 : 29
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
29.02.2020 19:00
Sloga (D)
30 : 29
Sloga (GV-U)
Konjuh
Živinice
25 : 22
Slavija
Istočno Sarajevo
29.02.2020 19:00
Konjuh
25 : 22
Slavija
Vogošća PH
Vogošća
26 : 15
Leotar
Trebinje
29.02.2020 19:30
Vogošća PH
26 : 15
Leotar
Iskra
Bugojna
24 : 21
Bosna Vispak
Visoko
29.02.2020 19:00
Iskra
24 : 21
Bosna Vispak
Lokomotiva
Brčko
25 : 28
Borac m:tel
Banja Luka
29.02.2020 16:00
Lokomotiva
25 : 28
Borac m:tel
Rudar
Banovići
34 : 27
Bosna TS
Tešanj
29.02.2020 18:00
Rudar
34 : 27
Bosna TS
Krajina
Cazin
26 : 33
Žepče
Žepče
29.02.2020 19:00
Krajina
26 : 33
Žepče
Gradačac
Gradačac
26 : 32
Krivaja
Zavidovići
29.02.2020 19:00
Gradačac
26 : 32
Krivaja
Čelik Junior
Zenica
28 : 28
Kakanj
Kakanj
29.02.2020 17:00
Čelik Junior
28 : 28
Kakanj
Međugorje
Međugorje
30 : 28
Jajce
Jajce
29.02.2020 18:30
Međugorje
30 : 28
Jajce
Travnik
Travnik
32 : 28
Donji Vakuf
Donji Vakuf
29.02.2020 17:00
Travnik
32 : 28
Donji Vakuf
RA Čapljina
Čapljina
29 : 28
Velež
Mostar
29.02.2020 19:30
RA Čapljina
29 : 28
Velež
Briješće
Sarajevo
31 : 34
Izviđač CO 2
Ljubuški
29.02.2020 20:00
Briješće
31 : 34
Izviđač CO 2
Kotor Varoš
Kotor Varoš
32 : 20
Mladost
Banja Luka
29.02.2020 19:00
Kotor Varoš
32 : 20
Mladost
Derventa
Derventa
31 : 23
Jedinstvo 2015
Brčko
29.02.2020 19:00
Derventa
31 : 23
Jedinstvo 2015
Krivaja
Zavidovići
39 : 27
Izviđač
Ljubuški
29.02.2020 19:00
Krivaja
39 : 27
Izviđač
Jedinstvo (B)
Brčko
25 : 37
Borac
Banjaluka
29.02.2020 19:00
Jedinstvo (B)
25 : 37
Borac
Mira
Prijedor
42 : 20
Jedinstvo (T)
Tuzla
29.02.2020 18:00
Mira
42 : 20
Jedinstvo (T)
Katarina
Mostar
26 : 38
Hadžići
Hadžići
29.02.2020 19:30
Katarina
26 : 38
Hadžići