Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
29.01.2023 17:30 | Bayer 04 Leverkusen | 0 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
1. FC Köln
Köln
|
29.01.2023 15:30 | FC Schalke 04 | 0 : 0 | 1. FC Köln |
Clermont Foot 63
|
|
FC Nantes
|
29.01.2023 15:00 | Clermont Foot 63 | 0 : 0 | FC Nantes | ||||||
RC Strasbourg
|
|
Toulouse
Toulouse
|
29.01.2023 15:00 | RC Strasbourg | 1 : 2 | Toulouse | ||||||
AC Ajaccio
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
29.01.2023 17:05 | AC Ajaccio | 0 : 2 | Olympique Lyonnais | ||||||
AJ Auxerre
|
|
Montpellier
Montpellier
|
29.01.2023 15:00 | AJ Auxerre | 0 : 2 | Montpellier | ||||||
OGC Nice
|
|
Lille OSC
|
29.01.2023 13:00 | OGC Nice | 1 : 0 | Lille OSC | ||||||
Paris Saint-Germain
|
|
Stade de Reims
|
29.01.2023 20:45 | Paris Saint-Germain | 1 : 1 | Stade de Reims | ||||||
Stade Brestois 29
|
|
Angers
Angers
|
29.01.2023 15:00 | Stade Brestois 29 | 4 : 0 | Angers |
Juventus
Torino
|
|
Monza
Monza
|
29.01.2023 15:00 | Juventus | 0 : 2 | Monza | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Fiorentina
Firenze
|
29.01.2023 18:00 | Lazio | 1 : 1 | Fiorentina | ||||||
Milan
Milano
|
|
Sassuolo
Sassuolo
|
29.01.2023 12:30 | Milan | 2 : 5 | Sassuolo | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Roma
Roma
|
29.01.2023 20:45 | Napoli | 2 : 1 | Roma |
Celta Vigo
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
29.01.2023 18:30 | Celta Vigo | 1 : 0 | Athletic Club | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
29.01.2023 16:15 | Osasuna | 0 : 1 | Atlético Madrid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
29.01.2023 21:00 | Real Madrid | 0 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Real Valladolid
Valladolid
|
|
Valencia
Valencia
|
29.01.2023 14:00 | Real Valladolid | 1 : 0 | Valencia |
Konjic
Konjic
|
|
Salines
Tuzla
|
29.01.2023 18:00 | Konjic | 5 : 6 | Salines |
Željeznica
Trnovo
|
|
Policajac
Banja Luka
|
29.01.2023 17:00 | Željeznica | 6 : 4 | Policajac | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
29.01.2023 15:00 | Borac | 5 : 2 | Nevesinje | ||||||
Sokrates
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
29.01.2023 13:00 | Sokrates | 3 : 6 | Kotor Varoš | ||||||
Boračka
Gradiška
|
|
Leotar
Trebinje
|
29.01.2023 16:30 | Boračka | 3 : 2 | Leotar |
Rudar Prijedor City
Prijedor
|
|
Prijedor
Prijedor
|
29.01.2023 18:00 | Rudar Prijedor City | 2 : 2 | Prijedor |
Teslić
Teslić
|
|
Derventa
Derventa
|
29.01.2023 19:00 | Teslić | 4 : 6 | Derventa |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Medi. fakultet
Foča
|
29.01.2023 18:00 | Ljubinje | 8 : 14 | Medi. fakultet | ||||||
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Jahorina
Pale
|
29.01.2023 14:00 | Tango | 2 : 6 | Jahorina |
Drina
Goražde
|
|
Banovići
Banovići
|
29.01.2023 17:00 | Drina | 4 : 3 | Banovići |
Tešanj
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
29.01.2023 19:00 | Tešanj | 3 : 3 | Žepče | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
29.01.2023 18:00 | Željezničar | 6 : 4 | Vitez |
Seljak
Livno
|
|
Čapljina
Čapljina
|
29.01.2023 18:00 | Seljak | 0 : 3 | Čapljina | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
29.01.2023 15:00 | Zrinjski | 10 : 3 | Iskra Vrbas |
Partizan Mozzart Bet
Beograd
|
|
Mornar Barsko zlato
Bar
|
29.01.2023 19:00 | Partizan Mozzart Bet | 92 : 74 | Mornar Barsko zlato | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Mega MIS
Beograd
|
29.01.2023 12:00 | Cibona | 72 : 106 | Mega MIS | ||||||
FMP Meridian
Železnik
|
|
Crvena zvezda mts
Beograd
|
29.01.2023 15:00 | FMP Meridian | 84 : 99 | Crvena zvezda mts | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
29.01.2023 17:00 | Cedevita Olimpija | 58 : 80 | Budućnost VOLI |
Spars Ilidža
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
29.01.2023 15:00 | Spars Ilidža | 70 : 92 | Sutjeska | ||||||
Zlatibor Gold Gondola
Čajetina
|
|
Pelister Bitola
Bitolj
|
29.01.2023 12:00 | Zlatibor Gold Gondola | 75 : 69 | Pelister Bitola | ||||||
GGD Šenčur
Šenčur
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
29.01.2023 18:00 | GGD Šenčur | 61 : 73 | Široki |
Olimp
Šekovići
|
|
Sokolac
Sokolac
|
29.01.2023 | Olimp | 20 : 0 | Sokolac | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Varda HE
Višegrad
|
29.01.2023 17:00 | Sloboda 73 | 78 : 66 | Varda HE | ||||||
Akademija Borac MP
Banja Luka
|
|
Derventa
Derventa
|
29.01.2023 21:00 | Akademija Borac MP | 78 : 68 | Derventa | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Student-Igokea
Banja Luka
|
29.01.2023 18:00 | Rogatica | 75 : 66 | Student-Igokea |
Radnik Spark 2
Bijeljina
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
29.01.2023 18:00 | Radnik Spark 2 | 79 : 85 | Rudar 2015 | ||||||
Šamac
Šamac
|
|
Modriča
Modriča
|
29.01.2023 18:00 | Šamac | 79 : 91 | Modriča |
Hunters
Prijedor
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
29.01.2023 18:00 | Hunters | 78 : 53 | Lijevče | ||||||
Mladost Bulldogs
Prnjavor
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
29.01.2023 18:00 | Mladost Bulldogs | 80 : 49 | Una | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.01.2023 18:00 | Mladost | 71 : 82 | Kozara | ||||||
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
|
Basket 2000
Banja Luka
|
29.01.2023 18:00 | Akademija Borac MP 2 | 81 : 99 | Basket 2000 | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Stars Basket
Gradiška
|
29.01.2023 18:30 | Pliva | 75 : 76 | Stars Basket |
Spartak Office Shoes
Subotica
|
|
Mladost MaxBet
Zemun
|
29.01.2023 19:00 | Spartak Office Shoes | 90 : 80 | Mladost MaxBet |
Leotar 03
Trebinje
|
|
Kozara
Gradiška
|
29.01.2023 16:30 | Leotar 03 | 67 : 86 | Kozara | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Čelik BH Telecom
Zenica
|
29.01.2023 21:00 | RMU Banovići | 91 : 63 | Čelik BH Telecom |
Lider
Gradiška
|
|
Kostajnica
Kostajnica
|
29.01.2023 19:30 | Lider | 33 : 70 | Kostajnica |
Sloboda
Tuzla
|
|
Igman
Ilidža
|
29.01.2023 16:00 | Sloboda | 2 : 3 | Igman |
Srebrenik
Srebrenik
|
|
Stars
Živinice
|
29.01.2023 14:00 | Srebrenik | 0 : 3 | Stars | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
29.01.2023 17:00 | Lami | 3 : 1 | Orašje |
Željezara
Zenica
|
|
Čelik-R
Zenica
|
29.01.2023 15:00 | Željezara | 3 : 0 | Čelik-R | ||||||
Alipašino Polje
Sarajevo
|
|
Kakanj
Kakanj
|
29.01.2023 13:00 | Alipašino Polje | 0 : 3 | Kakanj |
Pliva
Šipovo
|
|
Banjaluka volej
Banja Luka
|
29.01.2023 13:30 | Pliva | 0 : 3 | Banjaluka volej |
Modriča Optima
Modriča
|
|
Derventa
Derventa
|
29.01.2023 | Modriča Optima | 3 : 0 | Derventa |
Čelik
Zenica
|
|
Bosna Ekoenergija
Visoko
|
29.01.2023 13:00 | Čelik | 33 : 34 | Bosna Ekoenergija |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Ilidža
Ilidža
|
29.01.2023 | Jedinstvo | 0 : 10 | Ilidža | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
29.01.2023 18:00 | Mira | 22 : 45 | Knežopoljka |
BVU Vračar
Beograd
|
|
TENT
Obrenovac
|
29.01.2023 17:00 | BVU Vračar | 3 : 12 | TENT | ||||||
Palilula
Beograd
|
|
Dorćol
Beograd
|
29.01.2023 10:30 | Palilula | 10 : 16 | Dorćol |
FK Radnik 2
Hadžići
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Radnik 2 | 2 : 1 | SK Tempo 3 |
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
ŠF Sparta 1
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Mlade nade 1 | 0 : 8 | ŠF Sparta 1 | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Rudar | 0 : 5 | ŠF Kickers 1 | ||||||
FK Čaja
Visoko
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Čaja | 3 : 2 | SK Tempo 1 | ||||||
OFK Biser
Sarajevo
|
|
Fair Play 1
Sarajevo
|
29.01.2023 | OFK Biser | 0 : 1 | Fair Play 1 | ||||||
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
|
FK Unis
Vogošća
|
29.01.2023 | ŠF Kickers 1 | 0 : 1 | FK Unis | ||||||
FK Radnik 1
Hadžići
|
|
FK Čaja
Visoko
|
29.01.2023 | FK Radnik 1 | 3 : 0 | FK Čaja | ||||||
FK Unis
Vogošća
|
|
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Unis | 2 : 0 | FK Mlade nade 1 | ||||||
ŠF Soccer 1
Sarajevo
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Soccer 1 | 1 : 4 | ŠF Tango |
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
|
FK Dobrinja 1
Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Tempo Ilijaš | 3 : 2 | FK Dobrinja 1 | ||||||
ŠF Dijamant
Breza
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Dijamant | 7 : 1 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
29.01.2023 | ŠF Winner | 1 : 2 | ŠF La Paz | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
29.01.2023 | FK Famos | 1 : 5 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
|
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Mlade nade 2 | 0 : 5 | ŠF Kickers 2 | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
FK Unis
Vogošća
|
29.01.2023 | OFK Mladost | 1 : 0 | FK Unis | ||||||
ŠF Dijamant
Breza
|
|
FK Radnik 2
Hadžići
|
29.01.2023 | ŠF Dijamant | 3 : 0 | FK Radnik 2 | ||||||
FK Dobrinja 1
Sarajevo
|
|
ŠF Winner
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Dobrinja 1 | 0 : 2 | ŠF Winner | ||||||
ŠF Soccer 2
Sarajevo
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
29.01.2023 | ŠF Soccer 2 | 0 : 1 | OFK Mladost | ||||||
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
|
FK Unis
Vogošća
|
29.01.2023 | ŠF Kickers 2 | 0 : 0 | FK Unis |
FK Romanija 1
Pale
|
|
ŠF Sparta 1
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Romanija 1 | 0 : 4 | ŠF Sparta 1 | ||||||
FK Radnik
Hadžići
|
|
FK Unis
Vogošća
|
29.01.2023 | FK Radnik | 1 : 3 | FK Unis | ||||||
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija 1
Pale
|
29.01.2023 | ŠF Tango 1 | 2 : 2 | FK Romanija 1 |
ŠF Sparta 2
Sarajevo
|
|
FK Atletiko
Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Sparta 2 | 2 : 3 | FK Atletiko | ||||||
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
|
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Fair Play | 6 : 0 | SK Tempo 3 | ||||||
OFK Mladost
Ilidža
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
29.01.2023 | OFK Mladost | 6 : 0 | ŠF La Paz | ||||||
FK Dobrinja
Sarajevo
|
|
OFK Biser
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Dobrinja | 0 : 3 | OFK Biser | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
FK Romanija 2
Pale
|
29.01.2023 | FK Rudar | 2 : 0 | FK Romanija 2 |
FK Unis 1
Vogošća
|
|
FK Radnik
Hadžići
|
29.01.2023 | FK Unis 1 | 4 : 0 | FK Radnik | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
ŠF Sparta
Sarajevo
|
29.01.2023 | FK Rudar | 0 : 0 | ŠF Sparta | ||||||
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
|
FK Radnik
Hadžići
|
29.01.2023 | SK Tempo 1 | 4 : 1 | FK Radnik | ||||||
ŠF Dijamant
Breza
|
|
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Dijamant | 3 : 4 | ŠF Tango |
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
29.01.2023 | ŠF Tango 2 | 3 : 1 | SK Tempo 2 | ||||||
ŠF Kick Off
Sarajevo
|
|
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
29.01.2023 | ŠF Kick Off | 1 : 1 | ŠF Tempo Ilijaš | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
FK Unis 2
Vogošća
|
29.01.2023 | FK Romanija 2 | 0 : 3 | FK Unis 2 |