Bliži se početak 12. "Ilindan sport festa", prijave za turnire u toku

Tradicionalni, 12. po redu, "Ilidan sport fest" u Sokocu i ove godine će privući veliki broj sportista u ovu opštinu na Romaniji.

Turniri u pet sportova, te ulična trka, MTB trka i po prvi put sportski ribolov obilježiće ovo sportsko ljeto u Sokocu, a kao i svake godine i naš portal je medijski partner ovog događaja.Ukupan nagradni fond je 15.000 KM.

Turnir u fudbalu je svakako okosnica manifestacija, od čega je sve i krenulo, a ove godine on se igra od 19. do 27. jula, odnosno tokom čitavog trajanja manifestacije.

Kotizacija za učešće na turniru je 200 KM, a prijave su do 17. jula. Prva nagrada je 5999 KM, a drugoplasirani nosi kući 2000 KM.

Turnir u basketu će se igrati 24. i 25. jula. Kotizacija za učešće je 50 KM, prijave su do 22. jula, a prvo mjesto je 1500 KM, dok će drugoplasirana ekipa kući ponijeti 700 KM.

Za odbojku je kotizacija 30 KM i prijave su do 20. jula. Turnir će se igrati od 22. do 24. jula, a prvo mjesto je 400 KM, drugoplasirana ekipa će osvojiti 200 KM, a bronza donosi 100 KM.

Turnir u bilijaru će biti održan 20. i 21. jula. Kotizacija za učešće je 30 KM, a pobjednik osvaja 700 KM. Drugoplasirani učesnik će osvojiti 250 KM, dok će trećeplasirani i četvrtoplasirani osvojiti 150 i 100 konvertibilnih maraka.

Za tenis je kotizacija 20 KM, a turnir traje od 19. do 27. jula. Pobjednik će kući ponijeti 400 KM, a poraženi u finalu 100 KM.

Sve informacije, kao i brojeve telefona na koje možete dobiti više infromacija objavljene su na plakatima.