Nespretna intervencija gostujućeg golmana.Pogdio Lekanić.
77.minut '

Sloga uhvatila zadnji voz

17.11.2018 Z. Ančić

Sumornu jesen prepunu padova, a sa malo uspona, trnska Sloga zaključila je pobjedom, pošto je u Trnu danas u okviru 15. kola Druge lige savladala Proleter iz Teslića 3:0.

Mreže su u Trnu mirovale sve do 40. minuta, a onda su u rasponu od svega četiri minuta pala dva gola, oba u mrežu gostiju. Slogu je u vođstvo doveo Kukić u 40. a prednost je udvostručio Paripović u 44. minuti.

Sličan scenarij desio se i u drugih 45 minuta, veći dio poluvremena mreže miruju, a onda poljedni pogodak na utakmici postiže Kukić u 82. minuti, koja postavlja konačnih 3:0. Sloga je sa ova tri boda ostala u igri za očuvanjem drugoligaškog statusa, dok je Proleter zaokružio jesen igrajući po sistemu toplo-hladno.