XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 339 utakmica za dan
Nedelja, 7 Novembar 2021

Fudbal

07.11.2021 13:00 Rudar Prijedor 2 : 2 Željezničar
07.11.2021 13:00 Posušje 1 : 1 Tuzla City
07.11.2021 13:30 Proleter 1 : 1 Sloga (T)
07.11.2021 13:30 Gorica 1 : 0 BSK
07.11.2021 13:30 Brdo 1 : 2 Sloboda
07.11.2021 13:30 Romanija 3 : 0 Mladost (R)
07.11.2021 13:30 Vlasenica 2 : 0 Velež
07.11.2021 13:30 Bratstvo 2 : 2 Lauš
07.11.2021 13:30 Plamen 2 : 3 13 Skojevki
07.11.2021 13:30 Crni vrh 6 : 0 Rekreativo
07.11.2021 13:30 Svodna 4 : 2 Krajina
07.11.2021 13:30 Slaven 4 : 2 Naprijed
07.11.2021 13:30 Ozren 0 : 4 Hajduk (B)
07.11.2021 13:30 Crvena zvijezda 1 : 1 Sloga (DP)
07.11.2021 13:30 Skugrić 1964 2 : 5 Vranjak
07.11.2021 13:30 Naša krila 4 : 1 Hajduk (K)
07.11.2021 13:30 Vučijak 2 : 1 Mineral
07.11.2021 13:30 Sloga (J) 1 : 0 Rudanka
07.11.2021 13:30 Zvijezda 1 : 0 Skugrić
07.11.2021 13:30 Janja 2009 1 : 1 Sloboda
07.11.2021 13:30 Mladost (VO) 2 : 4 Podrinje
07.11.2021 13:30 Zadrugar 0 : 4 Omladinac
07.11.2021 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Lokomotiva
07.11.2021 13:30 Mladost (BS) 1 : 0 Partizan
07.11.2021 13:30 Šekovići 1 : 1 Lokanj
07.11.2021 13:30 Hercegovac 6 : 0 Radnički
07.11.2021 14:00 Mladi Krajišnik 4 : 0 Borac (Š)
07.11.2021 14:00 Laminci 0 : 0 Potkozarje
07.11.2021 14:00 Omladinac 2 : 1 Torpedo
07.11.2021 14:00 Kozara 3 : 0 Sloga DIPO
07.11.2021 14:00 Biseri 4 : 1 Sloboda
07.11.2021 14:00 Borac (M) 1 : 2 Polet
07.11.2021 13:30 Karanovac 1 : 0 Borac
07.11.2021 13:30 Budućnost 7 : 0 Gomionica
07.11.2021 13:30 Šnjegotina 3 : 3 OFK Banja Luka
07.11.2021 13:30 Polet Krajišnik 6 : 0 OFK Spartak 2013
07.11.2021 14:00 Sloboda 3 : 0 Zborište
07.11.2021 14:00 4. juli 1 : 8 OFK Pridjel
07.11.2021 14:00 Borac (K) 10 : 0 Sloga
07.11.2021 14:00 Zadrugar 2 : 2 BSK
07.11.2021 14:00 Rudar 3 : 0 Polet
07.11.2021 14:00 Ozrenski sokolovi 1 : 1 Borac (O)
07.11.2021 14:00 Crkvina 0 : 0 Budućnost
07.11.2021 14:00 Zadrugar 3 : 0 Sloga 73
07.11.2021 14:00 Trebavac 3 : 1 Dobor
07.11.2021 14:00 Partizan 2 : 6 Mladost
07.11.2021 11:00 Omladinac 4 : 0 Posavina
07.11.2021 14:00 Višnjik 5 : 1 Kladari Gornji
07.11.2021 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Pelagićevo 21
07.11.2021 14:00 OFK Brezik 1 : 0 Jugović
07.11.2021 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Majevica
07.11.2021 14:00 Gredice 7 : 2 Strijelac
07.11.2021 14:00 Crvena zvijezda 4 : 2 Mladost (L)
07.11.2021 14:00 Bobetino Brdo 0 : 3 Mladost (S)
07.11.2021 14:00 Slijepčevići 0 : 2 Mladost 2003
07.11.2021 14:00 Obilić 0 : 3 Grčica
07.11.2021 14:00 Drina (A) 3 : 2 Proleter
07.11.2021 14:00 OFK Magnojević 3 : 0 Priboj
07.11.2021 14:00 Balatun 1 : 1 Semberija
07.11.2021 14:00 Kolektiv 0 : 0 Sloga 94
07.11.2021 14:00 Novo doba 2 : 2 Panteri
07.11.2021 14:00 Drina (B) 2 : 0 Jedinstvo
07.11.2021 11:00 Mladost 1 : 2 Zadrugar
07.11.2021 11:00 Sveti Jovan 7 : 3 Sava 04
07.11.2021 11:00 Budućnost Red Star 0 : 2 Krbeti
07.11.2021 10:30 Piperci 1 : 2 Gorica
07.11.2021 14:00 Omladinac 6 : 2 Kovačići 08
07.11.2021 14:00 Budućnost 0 : 2 Ljeljenča
07.11.2021 14:00 Stević Jovan 1 : 8 Magnojević 2001
07.11.2021 14:00 Proleter 2 : 5 Koridor 2011
07.11.2021 14:00 VSK 4 : 1 Pobjeda
07.11.2021 14:00 Sloga 1 : 1 Glogovac
07.11.2021 10:30 Mladen Perić 2 : 3 Zenit
07.11.2021 14:00 OFK Batković 1 : 1 Polet
07.11.2021 13:30 TOŠK 3 : 1 Orašje
07.11.2021 13:30 Travnik 0 : 2 Budućnost
07.11.2021 13:30 GOŠK 2 : 2 Bratstvo
07.11.2021 13:30 Rudar (HB) 1 : 2 Vlašić
07.11.2021 13:30 Rudar (K) 2 : 0 FK Vitez
07.11.2021 13:30 Brnjaci 4 : 1 Brekovica 78
07.11.2021 13:30 Prokosovići 2 : 3 Radnički
07.11.2021 13:30 Dizdaruša 2 : 0 Lokomotiva
07.11.2021 13:30 Bosna (M) 2 : 0 Mladost (K)
07.11.2021 13:30 Orahovica 74 1 : 1 Seona
07.11.2021 13:30 Usora 3 : 0 Mošćanica
07.11.2021 11:30 Azot 2 : 1 Rudar
07.11.2021 13:30 Natron 1 : 4 Baton
07.11.2021 13:30 Kolina 1 : 1 Čelik
07.11.2021 13:30 Jahorina 0 : 2 Famos
07.11.2021 13:30 Stupčanica 3 : 2 Moševac
07.11.2021 13:30 Klis 2 : 0 Grude
07.11.2021 13:30 Kamešnica 1 : 3 Brotnjo
07.11.2021 13:30 Ljubuški 2 : 2 Bjelopoljac
07.11.2021 13:30 Neum 3 : 1 Rama
07.11.2021 13:30 Sloga 8 : 2 Stolac
07.11.2021 14:00 Busovača 1 : 4 Fojnica
07.11.2021 14:00 Gorica 0 : 5 Jajce
07.11.2021 14:00 Dnoluka 7 : 1 Karaula
07.11.2021 13:30 Mladost (S) 1 : 3 Hajduk
07.11.2021 13:30 Vitanovići 78 1 : 0 Napredak
07.11.2021 13:30 Dragovoljac 0 : 5 Sloga (P)
07.11.2021 13:30 Sloga (T) 4 : 2 Kostrč
07.11.2021 13:30 19 srpanj 3 : 1 Mladost (DS)
07.11.2021 13:30 Mladost (D) 2 : 0 Mladi zadrugar
07.11.2021 13:30 Mladost (GŽ) 2 : 1 Trešnjevka
07.11.2021 13:30 Mladost (P) 2 : 1 Slatina
07.11.2021 13:30 Omladinac 68 4 : 2 Sloga
07.11.2021 13:30 Mladost (B) 1 : 1 Trebava
07.11.2021 13:30 Rijeka 3 : 2 Vražići 92
07.11.2021 13:30 Ingram 2 : 0 Jedinstvo 1952
07.11.2021 13:30 Doboj Istok 5 : 2 Mladost 78
07.11.2021 14:30 Fortuna 3 : 1 Pobjeda
07.11.2021 13:00 Vareš 1 : 1 Napredak
07.11.2021 13:00 Novi Šeher 1 : 1 Borac
07.11.2021 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Respekt
07.11.2021 13:00 BKB : Drina
07.11.2021 17:00 Branitelj 4 : 1 Cim
07.11.2021 14:30 Šator 4 : 1 Šujica
07.11.2021 13:30 DSK 5 : 0 25 maj
07.11.2021 13:30 Sloga 5 : 1 Stjepan Polje
07.11.2021 13:30 Rudar 6 : 2 Mladost
07.11.2021 13:30 BSK 4 : 3 Špionica 1953
07.11.2021 13:30 Jedinstvo 0 : 1 Bukovik
07.11.2021 13:30 Polet 1 : 2 Željezničar
07.11.2021 13:30 Turija 2 : 0 Pribava
07.11.2021 13:30 Čelić 1 : 1 Koraj
07.11.2021 13:30 Brka 1948 1 : 5 12 decembar
07.11.2021 13:30 Biberovo Polje 4 : 0 Mionica 85
07.11.2021 13:30 OFK Međiđa 3 : 0 Izbor
07.11.2021 13:30 Voćar 0 : 4 Graničar
07.11.2021 13:30 OFK Vida 4 : 1 Posavina
07.11.2021 13:30 Rainci 2 : 1 Memići
07.11.2021 13:30 Srnica 6 : 0 Napredak
07.11.2021 13:30 Partizan 4 : 3 Grivice
07.11.2021 13:30 OFK Tuzla 3 : 0 Rudar
07.11.2021 13:30 Omazići 1937 4 : 2 Mladost (Sol.)
07.11.2021 13:30 Budućnost 3 : 0 Mladost (Suh.)
07.11.2021 16:45 Vojvodina 1 : 2 Crvena zvezda
07.11.2021 19:00 Radnički (N) 0 : 0 Spartak ŽK
07.11.2021 20:15 Partizan 0 : 0 Proleter
07.11.2021 13:00 Radnički (SM) 0 : 0 Rad
07.11.2021 14:00 Rudar 2 : 2 OFK Petrovac
07.11.2021 14:00 Jezero 0 : 0 Mornar
07.11.2021 14:00 Radnik (H) 1 : 2 Željezničar Sport Team
07.11.2021 12:00 Omarska 1 : 2 Ljubić
07.11.2021 12:00 Krajina 9 : 0 Brdo
07.11.2021 14:00 Borac 0 : 3 Jedinstvo
07.11.2021 12:00 Borac 0 : 4 Zvijezda
07.11.2021 12:00 Bratstvo 0 : 2 Sloga
07.11.2021 12:00 Milići 1 : 2 Podrinje
07.11.2021 10:00 Radnički 1 : 2 Gradina
07.11.2021 13:30 Famos 2 : 0 Novi Grad
07.11.2021 13:30 Bosna 0 : 3 Sarajevo
07.11.2021 12:30 Žepče 6 : 1 Fortuna
07.11.2021 13:30 FK Vitez 1 : 4 Sport Prevnet
07.11.2021 13:30 Iskra 0 : 3 NK Vitez
07.11.2021 12:30 Čelik 7 : 2 Travnik
07.11.2021 10:00 Posušje 3 : 1 Leotar
07.11.2021 14:00 Sarajevo 1 : 0 Široki Brijeg
07.11.2021 15:00 Borac 2 : 0 Radnik
07.11.2021 14:00 Tuzla City 4 : 0 Rudar Prijedor
07.11.2021 10:00 Omarska 0 : 1 Ljubić
07.11.2021 10:00 Krajina 0 : 1 Željezničar Sport Team
07.11.2021 14:00 Borac (KD) 0 : 9 Jedinstvo
07.11.2021 10:00 Borac 0 : 4 Zvijezda
07.11.2021 10:00 Bratstvo 0 : 2 Sloga
07.11.2021 10:00 Gornji Rahić 2 : 0 Polet 1926
07.11.2021 10:00 Modriča Alfa 2 : 0 Ilićka 01
07.11.2021 10:00 Milići 6 : 0 Podrinje
07.11.2021 10:00 Radnički 0 : 1 Gradina
07.11.2021 11:00 Famos 3 : 0 Novi Grad
07.11.2021 11:00 Rudar 2 : 3 Mladost
07.11.2021 11:00 Bosna 3 : 2 Sarajevo
07.11.2021 10:00 Radnik 7 : 0 UNIS
07.11.2021 10:00 Žepče 3 : 0 Fortuna
07.11.2021 11:00 Simm Bau 6 : 5 Borac
07.11.2021 11:00 FK Vitez 4 : 2 Sport Prevent
07.11.2021 11:00 Iskra 1 : 3 NK Vitez
07.11.2021 10:00 Čelik 9 : 0 Travnik
07.11.2021 11:30 Jedinstvo 0 : 5 Lijevče
07.11.2021 11:30 Sloga (S) 3 : 0 Dubrave
07.11.2021 11:30 Progres 2 : 1 Mladost
07.11.2021 11:30 Čelinac 2 : 4 Krajina
07.11.2021 10:00 Zvijezda : Željezničar
07.11.2021 10:00 Rudanka 3 : 0 Ukrina
07.11.2021 11:00 Sloga : Proleter
07.11.2021 11:30 Mladost 1 : 7 Slavija
07.11.2021 15:30 Mladost (G) 0 : 3 LeoStars
07.11.2021 15:30 Stakorina 0 : 3 Velež
07.11.2021 13:00 Ključ 1 : 3 Krajišnik
07.11.2021 13:00 Željezničar 8 : 1 Kamenica
07.11.2021 13:00 OFK Bihać 2 : 1 Bajer 99
07.11.2021 15:00 Konjuh 3 : 0 Betaclub Tango
07.11.2021 11:00 Eurogol 2 : 0 Mladost
07.11.2021 11:30 Jedinstvo 0 : 7 Igman
07.11.2021 08:30 Željezničar 2 : 3 Miske - Akademija
07.11.2021 13:30 Podgorica 12 : 1 Polet Stars 2000
07.11.2021 13:30 Iskra 3 : 0 Igalo
07.11.2021 13:30 Budva 1 : 1 Dečić
07.11.2021 12:00 Sarajevo 1 : 1 Široki Brijeg
07.11.2021 13:00 Borac 3 : 1 Radnik
07.11.2021 12:00 Tuzla City 3 : 0 Rudar Prijedor
07.11.2021 10:00 Krupa 6 : 1 Mineral
07.11.2021 10:00 Mladost 0 : 1 Zvijezda 09
07.11.2021 10:00 Sloboda 5 : 1 Radnik
07.11.2021 14:00 Omarska 0 : 1 Borac
07.11.2021 10:00 Borac 10 : 0 Crni vrh
07.11.2021 10:00 Jedinstvo 1 : 3 Lijevče
07.11.2021 10:00 Sloga 5 : 0 Dubrave
07.11.2021 10:00 Progres 1 : 3 Mladost
07.11.2021 10:00 Čelinac 2 : 3 Mladost Farmaprom
07.11.2021 11:00 Janja 2009 1 : 4 Mladost
07.11.2021 11:00 Priboj 1 : 7 Partizan
07.11.2021 10:00 Sloga 0 : 8 Proleter
07.11.2021 09:30 Mladost 1 : 0 Slavija
07.11.2021 11:00 Rudo 2 : 6 Glasinac 1936
07.11.2021 13:15 Mladost 2 : 7 LeoStars
07.11.2021 13:00 Stakorina 5 : 0 Velež
07.11.2021 11:00 Radnički 2 : 1 Una Nacionalni park
07.11.2021 11:00 Kolibri 1 : 2 Metalac
07.11.2021 11:00 Ključ 1 : 7 Jedinstvo
07.11.2021 11:00 Sloga 1 : 0 Jezerski
07.11.2021 11:00 Stupčanica 2 : 2 Rudar (K)
07.11.2021 12:30 Fortuna 2 : 1 Rudar (B)
07.11.2021 11:30 Mladost 11 : 2 Čelični grad - Steel City
07.11.2021 11:30 Nemila 4 : 2 Moševac
07.11.2021 11:30 Krivaja 3 : 0 Natron
07.11.2021 10:30 Željezničar 0 : 0 Baton
07.11.2021 12:30 Sarajevo 1 : 0 KMN Vogošća
07.11.2021 14:30 Stolac 0 : 5 Brotnjo
07.11.2021 11:30 Mostar 2 : 1 Rama
07.11.2021 16:00 Branitelj 2 : 1 Blagaj
07.11.2021 11:00 Colibri 3 : 0 Gornji Rahić
07.11.2021 12:00 Krupa 1 : 4 Mineral ZTC
07.11.2021 11:00 Partizan 6 : 2 Ljubija
07.11.2021 11:00 Bratstvo 1 : 1 Borac
07.11.2021 12:00 Mladost 0 : 2 LeoStars
07.11.2021 12:00 Stakorina 4 : 0 Velež
07.11.2021 09:30 AN Jedinstvo 0 : 7 Mladost 1938
07.11.2021 09:30 Borac 0 : 8 Bihać
07.11.2021 09:30 Kolibri 4 : 0 Omladinac 75
07.11.2021 09:30 Ključ 5 : 0 Jedinstvo
07.11.2021 09:30 Zvijezda 7 : 1 Bratstvo
07.11.2021 09:30 ABC 1 : 1 Vitez
07.11.2021 09:30 Stupčanica 0 : 2 Rudar (K)
07.11.2021 11:00 Fortuna 0 : 0 Rudar (B)
07.11.2021 10:00 Mladost (DK) 12 : 0 Čelični grad - Steel city
07.11.2021 10:00 Nemila 0 : 3 Moševac
07.11.2021 10:00 Krivaja 4 : 0 Natron
07.11.2021 11:00 Sarajevo 1 : 1 Željezničar
07.11.2021 09:30 Sarajevo 2 4 : 0 Radnik
07.11.2021 12:00 Željezničar 1 : 0 Novi Grad
07.11.2021 10:00 Colibri 3 : 0 Gornji Rahić
07.11.2021 14:30 Široki Brijeg 13 : 0 Drina
07.11.2021 10:30 Ljubić 0 : 5 BSK-Spartak 2013
07.11.2021 13:00 Libero 3 : 1 Sana 2014
07.11.2021 14:00 Željezničar 2011 3 : 0 Čelik
07.11.2021 12:30 Vojvodina 0 : 2 Crvena zvezda
07.11.2021 17:00 ŽFU Zvezda B 2018 0 : 4 Mašinac
07.11.2021 14:00 TSC 2 : 1 Sloga
07.11.2021 13:30 Požarevac 0 : 29 Spartak
07.11.2021 14:00 Karađorđe 0 : 2 Radnički 1923
07.11.2021 14:00 Kolubara 4 : 0 Jedinstvo 2014
07.11.2021 14:00 Mačva 5 : 5 Napredak Junior 2018
07.11.2021 13:00 Zemun 4 : 2 ŽGFK Lavice Dubočica
07.11.2021 13:00 Dinamo 5 : 0 Rijeka
07.11.2021 13:30 Neretva 1 : 3 Agram
07.11.2021 12:00 Donat 0 : 5 Osijek
07.11.2021 14:00 Fortuna 0 : 0 Lokomotiva

Futsal

07.11.2021 17:00 Sarajevo 7 : 3 Kaskada
07.11.2021 21:00 Salines 4 : 5 Sloga
07.11.2021 19:30 Doboj 2 : 2 Policajac
07.11.2021 19:00 Beli anđeo 9 : 7 Jahorina
07.11.2021 20:00 Ugljevik 6 : 8 Glasinac
07.11.2021 21:00 Borac 7 : 1 Željeznica
07.11.2021 16:00 Leotar 6 : 2 Brčko Zdravlje
07.11.2021 16:45 Sokrates 9 : 2 Kozara
07.11.2021 21:00 Rudar Prijedor City 4 : 1 Student
07.11.2021 19:30 Dubica 5 : 4 Kneževo
07.11.2021 20:00 Centar 3 : 6 DiaBiH
07.11.2021 19:00 Drina 0 : 4 Željezničar
07.11.2021 20:00 Lux 6 : 4 Banovići
07.11.2021 20:00 Tešanj 7 : 3 Lukavac
07.11.2021 15:00 Zrinjski 2 : 3 Čulin Mlin
07.11.2021 17:00 Konjodor 5 : 5 Mujo Hrnjica
07.11.2021 19:00 Sparta 7 : 2 Bihać 1260
07.11.2021 14:00 Studentski dom 3 : 2 Bajo Pivljanin
07.11.2021 18:00 Zora 3 : 11 Mirabile Moda

Košarka

07.11.2021 12:00 Mega Basket 87 : 81 Budućnost VOLI
07.11.2021 18:45 Zadar 73 : 83 Crvena zvezda MTS
07.11.2021 18:00 Zrinjski 65 : 83 Sloboda
07.11.2021 17:00 Slavija 1996 20 : 0 Sokolac
07.11.2021 16:00 Rogatica 77 : 67 Student Igokea
07.11.2021 Basket 2000 67 : 62 Pliva
07.11.2021 19:00 Mladost (MG) 2 : Stars Basket
07.11.2021 19:00 Lijevče 64 : 45 Partizan Grawe
07.11.2021 19:00 Una 65 : 61 Mladost (KV)
07.11.2021 19:00 Hunters 83 : 69 Mladost Buldogs
07.11.2021 Zvornik Basket 79 : 44 Modriča

Odbojka

07.11.2021 12:00 Radnik 2 1 : 3 Gradiška
07.11.2021 17:00 Olovo 1 : 3 Galeb
07.11.2021 17:00 7 Lukavac 0 : 3 Ilidža
07.11.2021 20:00 Mornar 3 : 0 Sutjeska
07.11.2021 16:00 Goražde 3 : 1 Crvena zvijezda
07.11.2021 19:00 Sloboda 3 : 2 Igman
07.11.2021 12:00 Libero 0 : 3 Radnik
07.11.2021 14:00 ŽOK Leotar 0 : 3 Inova
07.11.2021 13:00 Rudar 1 : 3 Modriča - Optima
07.11.2021 13:30 OOK Leotar 2 : 3 Stakorina
07.11.2021 15:00 Volero 0 : 3 Bratunac
07.11.2021 15:00 Novi Grad 3 : 0 Smeč
07.11.2021 14:00 Alipašino Polje 0 : 3 Čapljina
07.11.2021 17:00 Orašje 2 3 : 1 Tešanj
07.11.2021 16:30 Željezara 1 : 3 Breza 1934
07.11.2021 15:00 Student 0 : 3 Ilidža
07.11.2021 15:00 Akademija 3 : 1 Jedinstvo
07.11.2021 17:30 Galeb 2 : 3 Luka Bar
07.11.2021 20:00 Rudar 0 : 3 Albatros

Rukomet

07.11.2021 16:00 Jedinstvo 2015 30 : 29 Višegrad
07.11.2021 18:00 Kozara (G) 31 : 34 Mladost
07.11.2021 18:00 Čelinac 32 : 25 Prijedor
07.11.2021 15:30 Sloga (P) 34 : 31 ORK BL
07.11.2021 18:00 Srbac 42 : 20 Sava
07.11.2021 14:30 Borac m:tel 2 25 : 23 Laktaši
07.11.2021 Čapljina 27 : 24 Zrinjski
07.11.2021 Sloboda 2 41 : 26 Vitez
07.11.2021 15:30 Hadžići Interlogistic 30 : 24 Jedinstvo
07.11.2021 18:00 Rogatica 18 : 18 Radnik
07.11.2021 16:00 Mornar 7 31 : 28 Trebjesa
07.11.2021 16:00 Levalea 2010 26 : 24 Tivat
07.11.2021 20:00 Ulcinj 34 : 25 Nikšić
07.11.2021 19:00 Zeta 26 : 36 Rudar
07.11.2021 19:00 Jedinstvo 35 : 29 Danilovgrad
07.11.2021 19:30 Budućnost 20 : 15 Mornar 7
07.11.2021 16:30 Jedinstvo 13 : 42 Danilovgrad
07.11.2021 17:30 Budućnost 22 : 25 Mornar 7

Vaterpolo

07.11.2021 19:40 Zemun 9 : 9 Proleter
07.11.2021 18:00 Stari Grad 13 : 12 Mladost
07.11.2021 16:30 Dorćol 12 : 10 Spartak Prozivka