0 : 1
0 : 0
Utakmica zavrŔena
Kraj u Foči. Zvijezda 09 je u 1/8 Kupa Republike Srpske. Minimalna, ali potpuno zaslužena pobjeda.
90'
Å ut na gol
Udarac Vasiljevića zavrÅ”io je pored gola Zvijezde 09.
87'
Å ut na gol
Prilika za Sutjesku, ali udarac Tadića brani Bunić.
83'
Å ut na gol
NMova prilika za MiloÅ”ević, ali ne pogađa.
76'
Asistencija Beatovića, pogodak Milosevića, 1: 0 za Zvijezdu 09.
73'
Å ut na gol
U dobroj prilici se naÅ”ao Radović, ali su njegov udarac izblokirali gostujući dbrambeni igrači.
64'
Å ut na gol
Dobar udarac Dačevića iz slobodnog udarca zavrÅ”io je pored stative gola Zvijezde 09.
61'
Å ut na gol
Propisno se obrukao Živković. Sam, neometan, sa desetak.metara tukao je preko gola Sutjeske.
60'
Å ut na gol
Dobra prilika za Sutjesku. Radović je ubacio sa lijeve strane, Å”utirao je Dačević, a brani gostujući golman Bunić.
47'
45'
Å ut na gol
Nova prilika za Zvijezdu 09. Živkovićev udarac sa visine penala brani Tomić.
40'
Žuti karton
36'
Å ut na gol
Najbolja prilika u dosadaÅ”njem dijelu utakmice. Nakon dobre akcije Å uljić pogađa prečku, a na odbijenu loptu je natrcao Karić, dobro je Å”utirao, a jos bolje odbranio domaći golman Tomić.
30'
Å ut na gol
Dobra prilika za Sutjesku, Å”utirao je iskosa iz kaznenog prostora Pavlović. Udarac je zavrÅ”io pored desne stative gola gostiju.
25'
Å ut na gol
Potpuna dominacija gostiju. Akciju je vodio Rakić, prigrao Živkovića, a on pogađa prečku golmana Tomića.
21'
Å ut na gol
Novi udarac Živkovića. Lopta je prohujala iznad prečke.
18'
Å ut na gol
Terenska inicijativa gostiju. Sada je probao Živković, ali je bio neprecizan.
8'
Å ut na gol
Odličnu akciju izveli su gosti,a udarac Blagojevića sa nekih 18 metara brani Tomić.
4'
Ostalo
Počeo susret u Foči.
1'
Postava
Postava: Krstan Bunić, Amar Sinanović, Andrija Janjić, Goran Å ujić, Stefan Rakić, Igor Blagojević, Nemanja Rakić , Kristijan Tojčić, Dejan Živković, Nikola StaniÅ”ić , Danijel Matić. Na klupi: Milun Avramović , Sreten MiloÅ”ević, Jovo Beatović, Emanuel Ađuru
1'
Protokol
Glavni sudija: Jopvo Karić Delegat utakmice: Nemanja Kulina Prvi pomoćni sudija:Marko Domazet Drugi pomoćni sudija: Davor VukaÅ”inović
0'
Postava
Postava: NebojÅ”a Tomić, Milan Vladičić, Jovica Dačević, Filip Filipović, Matija Vasiljević , Đorđe Milutinović, BoÅ”ko Radović, Dragan Pavlović, Srđan Žugić, Luka Vasiljević, Igor ViÅ”njevac , Tarik Suljić, Marko Danilović, PaÅ”a PeriÅ”ić , Stevo Đajić
0'

Zvijezda 09 preŔla Sutjesku

23.09.2020 Administrator DC

Fudbaleri Zvijezde 09 su se plasiraliĀ  u 1/8 kupa Republike Srpske. Ekipa iz Etno sela StniÅ”ićiĀ  je minimalno, ali potpuno zasluženo, stigla do trijumfaĀ  protiv domaćeg sastava Sutjeske.

Veći period prvog dela pripao je gostima iz Etno sela StaniÅ”ići, prvu dobru priliku propustio je Blagojević. Sa 16. metara dobro je Ā Å”utirao, ali njegov udarac jeĀ  odbranio Tomić. Bilo je to u 4. minutu utakmice.

Četiri minuta kasnije pokuÅ”aj Živkovića, zavrÅ”ava preko gola domaćeg tima.

Živković je ponovo na sceni u 18. minuti, Ā ali njegov udarac sa 18. metara zavrÅ”ava kojicentimetar preko prečke gola Sutjeske.

Zvijezda 09 je izvela odličnu u akciju u 21. minutu , sa desne strane je lepo centrirao Rakić, Ā a Živković je pogodio prečku gola domaćina.

Sutjeska je prvi i jedini put u prvom delu zapretila u 25.minuti Ā kada je udarac Pavlović iskosa iz kaznenog prostora zavrÅ”io pored desne stative gostiju.

U 30. minutu videli smo najbolji priliku prvog dela, nakon dobre akcije Å uljić je pogodio stativu gola Sutjeske na odbijenu loptu je natrčao Karić lepo Å”utirao, a golman Tomić joÅ” bolje odbranio njegov udarac.

Seriju dobrih prilika iz prvog dela zaključio je ponovo Živković koji je Å”utirao sa visine penala, ali je ponovo Tomić bio na visini zadatka.

Ā

Ā Drugi deo je počeo neÅ”to angažovanijom igrom domaćeg tima, pa su prvi i zapretili u 4.7 . minutu kada je Radović ubacio sa leve strane, a Å”ut DačevićaĀ  odbranio Bunić.

U 60.minutu se propisno obrukao igrač gostiju Živković, Ā sam neometan sa desetak metara promaÅ”io je gol domaćina i pokazao da ovo nije bio njegov dan.

Da je trener gostiju Obrenović napravio pravi potez u 65. minuru kada je u igru ubacio Beatović i MiloÅ”evića ,veoma brzo se ispostavilo .

Beatović je u 73. minutu dobro asistirao a MiloÅ”ević postigao pogodak za radost gostiju iz Etno sela StaniÅ”ići. Tri minuta kasnije MiloÅ”ević je mogao i udvostručiti prednost ali se ponovo istakao golman Tomić i zaslužio epitet najboljeg igrača susreta.

Ā SUTJESKA (F)-ZVIJEZDA 09Ā Ā Ā Ā  0:1Ā Ā  (0:0)

Gradski stadion. Bez gledalaca: Sudija: Jovo Karić (Istočno Sarajevo). Strelac: MiloÅ”ević u 73. minutu (Zvijezda 09). Žuti kartoni: Filipović (Sutjeska), StaniÅ”ić (Zvijezda 09).

Sutjeska (F) - Tomić ,VladičićĀ  (od 83.Suljić), Dačević , Filipović, M. Vasiljević, Milenković (od 83. ViÅ”njevac), Radović , Pavlović Ā (od 83. Đajić), Milutinović , L.Vasijlević , Žugić.

Zvijezda 09 - Bunić ,Sinanović ,Janjić , Å uljić ,RakićĀ  (od 65.Beatović), Blagojević (od 13. Karić ),Ā  Rakić ,Tojčić ,StaniÅ”ićĀ  (od 46.Darlington ), Matić ,ŽivkovićĀ  (od 65.MiloÅ”ević )

Igrač utakmice: NebojÅ”a Tomić (Sutjeska)