XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 220 utakmica za dan
Subota, 12 Septembar 2020

Fudbal

12.09.2020 20:00 Zrinjski 2 : 0 Mladost
12.09.2020 16:30 Olimpik 2 : 1 Velež
12.09.2020 16:30 Slavija 1 : 0 Ljubić
12.09.2020 16:30 Podrinje 1 : 2 Jedinstvo
12.09.2020 16:30 Kozara 0 : 0 Borac
12.09.2020 16:30 Sloga 2 : 0 Leotar
12.09.2020 16:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Tekstilac
12.09.2020 16:30 Sloboda 1 : 1 Drina
12.09.2020 16:30 Željezničar 0 : 1 Modriča
12.09.2020 16:30 Sutjeska 0 : 1 Zvijezda 09
12.09.2020 17:00 Spartak ŽK 1 : 1 Novi Pazar
12.09.2020 17:00 TSC 1 : 3 Radnički (N)
12.09.2020 17:00 Voždovac 4 : 0 Metalac
12.09.2020 20:00 Partizan 3 : 0 Rad
12.09.2020 17:00 Radnik 0 : 2 Inđija
12.09.2020 16:30 Radnički 1923 3 : 1 RFK Grafičar
12.09.2020 16:30 OFK Žarkovo 1 : 0 Radnički (SM)
12.09.2020 19:30 Borac 1926 3 : 0 Sloga (K)
12.09.2020 16:30 Sloga (Srbac) 2 : 0 Laktaši
12.09.2020 16:30 Borac 2 : 2 Omarska
12.09.2020 16:30 Proleter 1 : 4 Sloboda
12.09.2020 16:30 Sloga (Trn) 1 : 1 Jedinstvo
12.09.2020 16:30 Famos 3 : 1 Glasinac 2011
12.09.2020 16:30 Mladost (Gacko) 2 : 2 Vlasenica
12.09.2020 16:30 Guber 2 : 1 Bratstvo
12.09.2020 16:30 FSA 2 : 2 OFK Lauš
12.09.2020 16:30 Bratstvo 1 : 1 Lijevče
12.09.2020 16:30 Mladost 2 : 0 Sloga
12.09.2020 16:30 BSK 1 : 1 Naprijed
12.09.2020 16:30 Kalemi 0 : 1 Torpedo
12.09.2020 16:30 OFK Pridjel 2 : 0 Borac (Osinja)
12.09.2020 17:00 Mladost 4 : 2 Vrbas
12.09.2020 16:30 Mladost 2 : 1 Sveti Jovan
12.09.2020 16:30 Sava 04 1 : 1 Bobetino Brdo
12.09.2020 16:30 Polet 4 : 0 Krbeti
12.09.2020 16:30 Čelik 1 : 1 Sloboda
12.09.2020 16:30 Sloga Junajted 3 : 1 VSK
12.09.2020 16:30 Ljeskovac 3 : 2 OFK Batković
12.09.2020 10:30 Lazarevica 1 : 0 Nacional
12.09.2020 16:30 Zenit 10 : 0 Borac
12.09.2020 16:00 Goražde 3 : 0 Rudar
12.09.2020 16:00 Orašje 0 : 0 Travnik
12.09.2020 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Slaven
12.09.2020 16:00 Zvijezda 1 : 3 TOŠK
12.09.2020 16:00 Bratstvo 4 : 1 Budućnost
12.09.2020 16:00 FK Vitez 2 : 0 Kiseljak
12.09.2020 16:00 Vitez 1 : 4 Krajišnik
12.09.2020 16:00 Sloga 0 : 0 Krajina
12.09.2020 16:00 Brekovica 78 0 : 1 Podgrmeč
12.09.2020 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Prokosovići
12.09.2020 16:00 Bosna (Kalesija) 2 : 1 Priluk
12.09.2020 16:00 Mladost 5 : 2 Radnički
12.09.2020 16:00 UNIS 0 : 2 Borac
12.09.2020 16:00 Famos 3 : 1 Bosna
12.09.2020 16:00 Tomislav 2 : 1 Grude
12.09.2020 16:00 Ključ 1 : 2 Omladinac 75
12.09.2020 16:00 Mladost 7 : 0 Omladinac
12.09.2020 16:00 Bratstvo 1 : 0 Željezničar
12.09.2020 16:00 Sloga 2 : 2 Dragovoljac
12.09.2020 15:30 NK Sporting 2 : 6 NK Žepče
12.09.2020 15:30 NK Čelik 3 : 1 FK Borac Tetovo
12.09.2020 15:00 Vrbanjuša : Bojnik
12.09.2020 17:00 Mladost 3 : 0 Hrid
12.09.2020 16:00 Mramor 2 : 0 Mladost 78
12.09.2020 16:00 Sloga 1 : 2 Mladost (Kikači)
12.09.2020 17:00 Sport talent 5 : 3 Lokomotiva
12.09.2020 17:00 Branitelj 0 : 4 Kruševo
12.09.2020 17:00 Mostar : Višići
12.09.2020 16:00 Dinamo 75 0 : 5 Tramošnica
12.09.2020 16:00 Omazići 1937 5 : 1 Krušik
12.09.2020 16:00 Mladost (Solina) 5 : 2 Grivice
12.09.2020 16:00 Vrana 4 : 3 Kiseljak
12.09.2020 16:00 Memići 3 : 1 Bijeljevac
12.09.2020 16:00 Oskova 1 : 3 Jablanica
12.09.2020 16:00 Konjuh 1 : 0 Omladinac RMU
12.09.2020 16:00 Metalac 2 : 0 Toplice
12.09.2020 18:00 Rudar 1 : 0 OFK Petrovac
12.09.2020 20:00 Budućnost 3 : 1 OFK Titograd
12.09.2020 18:00 Iskra 1 : 1 Podgorica
12.09.2020 17:15 Jezero 0 : 2 Sutjeska
12.09.2020 20:00 Zeta 0 : 2 Dečić
12.09.2020 17:00 Montpellier 3 : 1 Nice
12.09.2020 21:00 Saint-Etienne 2 : 0 Strasbourg
12.09.2020 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Southampton
12.09.2020 13:30 Fulham 0 : 3 Arsenal
12.09.2020 18:30 Liverpool 4 : 3 Leeds United
12.09.2020 21:00 West Ham United 0 : 2 Newcastle United
12.09.2020 16:00 Eibar 0 : 0 Celta Vigo
12.09.2020 18:30 Granada 2 : 0 Athletic Club
12.09.2020 21:00 Cádiz 0 : 2 Osasuna
12.09.2020 16:30 Lokomotiva 0 : 3 Emina
12.09.2020 17:00 Banja Luka 0 : 9 SFK 2000
12.09.2020 16:30 Modriča 0 : 2 Fortuna
12.09.2020 16:00 Inter 5 : 0 Troglav 1918
12.09.2020 15:30 Respekt 0 : 18 Široki Brijeg
12.09.2020 17:00 Sloga 1 : 1 Vojvodina
12.09.2020 16:30 Požarevac 0 : 1 Crvena zvezda
12.09.2020 16:30 Mašinac Trejs 0 : 4 Spartak
12.09.2020 16:00 Moskva 1 : 2 Mačva
12.09.2020 16:00 ŽFU Zvezda B 2018 1 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
12.09.2020 15:00 Mladost 2015 2 : 10 Budućnost
12.09.2020 16:30 Željezničar 2 : 0 Rudar Prijedor
12.09.2020 12:30 Olimpik 5 : 0 Famos (Vojkovići)
12.09.2020 12:30 Novi Grad 2 : 2 Olimp
12.09.2020 12:30 Sarajevo 2 : 2 Rudar
12.09.2020 12:30 Radnik 0 : 4 Čelik
12.09.2020 12:30 TOŠK 4 : 2 Vlašić
12.09.2020 12:30 Kiseljak 8 : 0 Novi Travnik
12.09.2020 12:30 Žepče 0 : 7 Romari
12.09.2020 12:30 Natron 2 : 4 Iskra
12.09.2020 12:30 Branitelj : Neum
12.09.2020 14:00 Željezničar 4 : 1 Široki Brijeg
12.09.2020 17:00 Sloboda 2 : 0 Krupa
12.09.2020 17:00 Radnik 1 : 2 Tuzla Siti
12.09.2020 10:00 Olimpik 2 : 1 Famos (Vojkovići)
12.09.2020 10:00 Novi Grad 0 : 1 Olimp
12.09.2020 10:00 Sarajevo 4 : 0 Rudar
12.09.2020 10:00 Radnik 0 : 1 Čelik
12.09.2020 10:00 TOŠK 4 : 2 Vlašić
12.09.2020 10:00 Kiseljak 6 : 3 Novi Travnik
12.09.2020 10:00 Žepče 0 : 2 Romari
12.09.2020 10:00 Natron 2 : 4 Iskra
12.09.2020 12:00 Gorica 2 : 3 Sloboda
12.09.2020 12:00 Mladost 6 : 0 Progres
12.09.2020 12:00 Čelinac 0 : 8 Borac
12.09.2020 12:00 Lauš 7 : 0 Polet - Krajišnik
12.09.2020 12:00 BSK 2 : 0 Krajina
12.09.2020 12:00 Omladinac 0 : 2 Vrbas
12.09.2020 11:30 Dubrave 2 : 3 Lijevče
12.09.2020 10:00 Troglav 1918 3 : 1 Čapljina
12.09.2020 10:00 Branitelj : Neum
12.09.2020 13:00 Velež 0 : 2 Hercegovac
12.09.2020 11:00 Proleter 2 : 0 Mladost
12.09.2020 13:00 NK Jedinstvo 2 : 2 OFK Glasinac 2011
12.09.2020 09:00 FK Željezničar 2 7 : 0 FK Romanija
12.09.2020 11:00 Budućnost 2 : 1 Lokanj
12.09.2020 16:00 Iskra 2 : 7 Radnik Bumerang
12.09.2020 12:00 Željezničar 0 : 1 Široki Brijeg
12.09.2020 15:00 Sloboda 4 : 1 Krupa
12.09.2020 15:00 Radnik 2 : 0 Tuzla City
12.09.2020 10:00 Ljubić 0 : 6 Sloga
12.09.2020 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Polet 1926
12.09.2020 10:00 OFK Spartak 2013 1 : 3 Kozara
12.09.2020 10:00 Tekstilac Kort 3 : 1 Modriča Alfa
12.09.2020 10:00 Željezničar Sport team 12 : 0 Sloboda
12.09.2020 10:00 Proleter 4 : 0 Željezničar
12.09.2020 10:00 Dubrave 0 : 11 Lijevče
12.09.2020 18:00 Čelinac 4 : 0 Budućnost
12.09.2020 09:00 Omladinac 1 : 3 Mladost Farma prom
12.09.2020 09:00 Vrbas 0 : 5 Naprijed
12.09.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Rudar 1925
12.09.2020 10:00 Zenit 3 : 1 Podrinje
12.09.2020 10:00 Pelagićevo 0 : 4 Lokomotiva
12.09.2020 10:00 Ilićka 01 3 : 0 Sloboda
12.09.2020 10:00 Borac 2 : 2 Drina
12.09.2020 16:30 Velež 0 : 4 Hercegovac
12.09.2020 10:00 Čelopek : Borac
12.09.2020 10:00 Proleter 4 : 2 Mladost
12.09.2020 11:30 Podgrmeč 7 : 0 Bihać
12.09.2020 11:30 Omladinac 75 Brekovica 3 : 2 Kamenica
12.09.2020 11:30 Gomila 2 : 3 Vitez
12.09.2020 11:30 Mladost 3 : 1 ABC
12.09.2020 10:00 Brnjaci 2 : 4 FK Vitez
12.09.2020 10:00 Metalleghe BSI 4 : 0 Globus
12.09.2020 10:30 Zrinjski 6 : 1 Brotnjo
12.09.2020 11:00 Stolac 2 : 4 Mostar
12.09.2020 11:00 Neum 7 : 1 Branitelj
12.09.2020 11:30 GOŠK 0 : 2 Igman
12.09.2020 11:00 Radnički 1 : 0 Slaven
12.09.2020 11:00 Bambi 1 : 2 Tuzla Siti
12.09.2020 11:00 Budućnost 3 : 0 Proleter
12.09.2020 11:00 Eurogol 5 : 0 Eurofudbal
12.09.2020 09:00 Ilijaš 0 : 1 Slavija
12.09.2020 17:00 Igman 4 : 0 Jedinstvo
12.09.2020 15:00 Olimpik 3 : 1 Unis
12.09.2020 10:00 Betaklub 5 : 3 Sarajevo 2
12.09.2020 15:30 Novi Grad 1 1 : 2 Željezničar 2
12.09.2020 10:00 Famos 3 : 2 Mlade Nade
12.09.2020 20:00 AF Devetka 0 : 4 Atletiko
12.09.2020 16:30 JAkademi 2 : 2 Novi Grad 1
12.09.2020 18:00 Jang Bojs 5 : 1 Sarajevo 3
12.09.2020 14:00 Vratnik 3 : 1 KMN Vogošća
12.09.2020 11:30 Radnik 0 : 6 Mineral/Sporting
12.09.2020 11:30 Ljubić 0 : 4 Sloga
12.09.2020 11:30 Rudar Prijedor 4 : 0 Polet 1926
12.09.2020 11:30 OFK Spartak 2013 2 : 5 Kozara
12.09.2020 11:30 Tekstilac Kort 0 : 1 Modriča Alfa
12.09.2020 11:30 Proleter 1 : 2 Željezničar
12.09.2020 10:00 Radnički 5 : 0 Slaven
12.09.2020 10:00 Zvijezda 8 : 0 Gradina
12.09.2020 10:00 Budućnost 0 : 2 Proleter
12.09.2020 10:00 Zrinjski 4 : 0 Brotnjo
12.09.2020 10:00 Stolac 2 : 1 Mostar
12.09.2020 10:00 Neum 2 : 2 Branitelj
12.09.2020 10:00 Čapljina 1 : 2 Blagaj
12.09.2020 10:00 GOŠK 4 : 1 Igman
12.09.2020 10:00 Lokomotiva : Međugorje
12.09.2020 10:00 Rama 5 : 0 Turbina
12.09.2020 10:00 Sport talent : Višići
12.09.2020 10:00 Velež : Iskra
12.09.2020 10:00 Cim : Klis
12.09.2020 12:00 Brnjaci 1 : 0 FK Vitez
12.09.2020 10:00 Radnik 0 : 4 Sarajevo 2
12.09.2020 10:00 Bambinosi 0 : 0 Sporting
12.09.2020 10:00 Olimpik 0 : 2 Sarajevo
12.09.2020 10:00 F.A. Akademika 1 : 3 Željezničar
12.09.2020 10:00 Mlade nade 3 : 1 J Akademija
12.09.2020 10:00 Famos 1 : 2 Željezničar
12.09.2020 10:00 Slavija 3 : 1 Novi Grad
12.09.2020 10:00 Mlade nade 4 : 0 Olimpik
12.09.2020 10:00 Šampioni 1 : 0 Željezničar
12.09.2020 10:00 Valter 8 : 0 Unis
12.09.2020 10:00 Fer plej 9 : 2 AF Devetka
12.09.2020 10:00 Dobrinja 5 : 0 F.A. Akademika
12.09.2020 10:00 S.A. Ilijaš 0 : 1 ŠF Soker
12.09.2020 10:00 SAŠK Napredak 4 : 2 La Paz

Odbojka

12.09.2020 18:00 Borac 3 : 0 Velež
12.09.2020 20:30 Panter 2 : 3 Libero

Rukomet

12.09.2020 17:00 Sloga(D) 30 : 29 Leotar
12.09.2020 19:00 Borac m:tel 31 : 25 Lokomotiva