XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 91 utakmica za dan
Nedelja, 3 Mart 2019

Fudbal

03.03.2019 15:00 OFK Bačka 2 : 0 Zemun
03.03.2019 14:00 Inđija 2 : 2 Budućnost
03.03.2019 14:00 Bežanija 3 : 0 Sindjelić
03.03.2019 14:00 Novi Pazar 1 : 0 Zlatibor
03.03.2019 14:00 Radnički 1923 1 : 1 Javor
03.03.2019 14:00 Borac 0 : 1 Metalac
03.03.2019 14:00 Sloboda 0 : 0 OFK Žarkovo
03.03.2019 14:00 Teleoptik 0 : 4 TSC
03.03.2019 14:00 Trajal 1 : 1 Bečej 1918
03.03.2019 15:00 Zrinjski 0 : 0 Radnik
03.03.2019 18:00 Željezničar 2 : 1 Mladost
03.03.2019 15:00 GOŠK 0 : 0 Sloboda
03.03.2019 15:00 Olimpik 2 : 0 Vitez
03.03.2019 14:00 Berane 0 : 1 Otrant-Olympic
03.03.2019 14:00 Kom 0 : 0 Jedinstvo
03.03.2019 14:00 Jezero 1 : 4 OFK Mladost Lješkopolje 1970
03.03.2019 14:00 Igalo 0 : 1 Bokelj
03.03.2019 17:15 Everton 0 : 0 Liverpool
03.03.2019 15:05 Fulham 1 : 2 Chelsea
03.03.2019 13:00 Watford 2 : 1 Leicester
03.03.2019 16:15 Real Betis 1 : 2 Getafe
03.03.2019 20:45 Valencia 2 : 0 Athletic Club
03.03.2019 18:30 Real Sociedad 0 : 2 Atlético Madrid
03.03.2019 12:00 Eibar 1 : 0 Celta de Vigo
03.03.2019 15:30 Stuttgart 5 : 1 Hannover 96
03.03.2019 18:00 Wolfsburg 1 : 1 Werder
03.03.2019 15:00 Udinese 2 : 1 Bologna
03.03.2019 12:30 Torino 3 : 0 Chievo
03.03.2019 18:00 Atalanta 3 : 1 Fiorentina
03.03.2019 15:00 Genoa 0 : 0 Frosinone
03.03.2019 15:00 SPAL 1 : 2 Sampdoria
03.03.2019 20:30 Napoli 1 : 2 Juventus
03.03.2019 15:00 Guingamp 0 : 0 Nantes
03.03.2019 15:00 Lille 1 : 0 Dijon
03.03.2019 17:00 Olympique Lyonnais 5 : 1 Toulouse
03.03.2019 21:00 Olympique Marseille 2 : 0 Saint-Étienne
03.03.2019 15:00 Nice 1 : 0 Strasbourg
03.03.2019 15:00 Velež 3 : 1 Radnik
03.03.2019 15:30 Sloboda 2 : 3 Travnik
03.03.2019 12:00 Zrinjski 3 : 1 Krupa
03.03.2019 15:00 Sarajevo 2 : 0 Borac
03.03.2019 13:30 Sloboda 5 : 1 Čelik
03.03.2019 15:00 Zvijezda 09 5 : 0 Krupa
03.03.2019 11:30 Sarajevo 2 : 0 Tuzla City
03.03.2019 11:30 Sloboda 2 : 0 Čelik
03.03.2019 13:00 Zvijezda 09 0 : 0 Krupa
03.03.2019 09:30 Sarajevo 3 : 0 Tuzla City

Futsal

03.03.2019 20:00 Salines 4 : 5 Zrinjski
03.03.2019 16:00 Tango 3 : 3 Centar
03.03.2019 Kaskada 3 : 0 Leotar
03.03.2019 17:30 Mostar SG Staklorad 6 : 3 Beli anđeo
03.03.2019 18:00 Kotor Varoš 3 : 2 Šampion
03.03.2019 18:00 Nevesinje 6 : 0 Brčko Zdravlje
03.03.2019 20:45 Derventa 7 : 2 Glavica

Košarka

03.03.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 70 : 68 Partizan NIS
03.03.2019 20:00 Cibona 89 : 71 Mega Bemax
03.03.2019 19:00 Kakanj 82 : 67 Bosna Royal
03.03.2019 18:00 Zrinjski 84 : 82 Sloboda
03.03.2019 19:00 Gradina 68 : 78 Student
03.03.2019 20:00 Borac 76 : 64 Drina-Princip
03.03.2019 Šamac 80 : 84 Rudar 2015
03.03.2019 Teslić 81 : 62 Zvornik Basket
03.03.2019 16:00 Čelik Subor 52 : 81 Orlovi
03.03.2019 14:30 Kozara 53 : 59 Mladost

Odbojka

03.03.2019 12:00 Drina 3 : 0 Gradiška
03.03.2019 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Tempo
03.03.2019 17:00 7 Lukavac 1 : 3 Gradina-Herceg
03.03.2019 13:30 Bosna 3 : 0 Olovo
03.03.2019 15:30 Krivaja 3 : 0 Ilidža
03.03.2019 17:00 Breza 1934 3 : 1 Mladost
03.03.2019 15:00 Ukrina 3 : 0 Derventa 2
03.03.2019 15:00 Panter 1 : 3 Smeč DN
03.03.2019 14:00 Libero 3 : 2 Jahorina 2
03.03.2019 16:00 Bratunac 3 : 1 Mladost
03.03.2019 12:00 ŽOK Leotar 3 : 0 Rudo
03.03.2019 14:00 Velež 3 : 2 OK Leotar
03.03.2019 14:00 Gračanica Fortex 0 : 3 Gradina-Herceg
03.03.2019 13:00 Vitez 3 : 2 Bihać
03.03.2019 14:30 Lukavac 0 : 3 Orašje
03.03.2019 18:00 Ilijaš 1 : 3 Novi Grad
03.03.2019 12:00 Alipašino Polje 3 : 1 Smeč
03.03.2019 14:30 Mostar 3 : 1 Troglav
03.03.2019 13:00 Tešanj 3 : 2 Tuzla
03.03.2019 14:00 Napredak 3 : 0 Željezara
03.03.2019 18:00 Čelik-R 3 : 0 Mostar 2

Rukomet

03.03.2019 Borac M:TEL 27 : 23 Goražde
03.03.2019 Žepče 30 : 27 Bosna 2
03.03.2019 Rudar 38 : 20 Sana 7
03.03.2019 Iskra 25 : 15 Bosna
03.03.2019 Donji Vakuf 33 : 30 Briješće
03.03.2019 Mira 34 : 35 Jedinstvo(B)
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.