XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 172 utakmica za dan
Nedelja, 10 Mart 2019

Fudbal

10.03.2019 15:00 Dinamo 0 : 0 Čukarički
10.03.2019 15:00 Spartak ŽK 3 : 2 Radnik
10.03.2019 17:00 Voždovac 1 : 0 Partizan
10.03.2019 17:00 Proleter 0 : 0 Rad
10.03.2019 17:00 OFK Bačka 0 : 1 Mačva
10.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Zlatibor
10.03.2019 15:00 Bežanija 1 : 2 Javor
10.03.2019 15:00 Novi Pazar 2 : 0 Metalac
10.03.2019 15:00 Radnički 1923 1 : 1 OFK Žarkovo
10.03.2019 15:00 Borac 0 : 3 TSC
10.03.2019 15:00 Sloboda 1 : 0 Bečej 1918
10.03.2019 18:00 Široki Brijeg 0 : 3 Sarajevo
10.03.2019 14:00 Dubrave 0 : 1 Ljubić
10.03.2019 14:00 Mladost 5 : 1 Polet 1926
10.03.2019 14:00 Omarska 3 : 1 Laktaši
10.03.2019 14:00 Velež 3 : 1 Mladost(R)
10.03.2019 14:00 Jedinstvo(Br) 2 : 2 Drina HE
10.03.2019 14:00 Ilićka 01 2 : 1 Proleter
10.03.2019 14:00 Glasinac 2011 3 : 0 Jedinstvo(Bč)
10.03.2019 14:00 Mladost 1 : 1 Borac
10.03.2019 11:00 Krajina 1 : 0 Bratstvo
10.03.2019 14:00 Sloga 1 : 2 Naprijed
10.03.2019 14:00 BSK 0 : 1 OFK Brdo
10.03.2019 11:00 FSA 1 : 1 Čelinac
10.03.2019 14:00 Sloga 0 : 0 Crvena zvijezda
10.03.2019 14:00 Rudanka 0 : 3 Skugrić
10.03.2019 14:00 Sloga 5 : 2 Trebava
10.03.2019 14:00 Naša krila 2 : 0 Željezničar
10.03.2019 14:00 Hajduk 0 : 0 Mineral
10.03.2019 14:00 Zvijezda 1 : 3 Vučijak
10.03.2019 14:00 Sloboda 2 : 1 Omladinac
10.03.2019 14:00 Birač 0 : 0 Čelopek
10.03.2019 14:00 Jedinstvo 4 : 1 OFK Šekovići
10.03.2019 14:00 Rudar 1925 1 : 1 Milići
10.03.2019 14:00 BSK Ledinci 2 : 1 Lokomotiva
10.03.2019 14:00 Podrinje 3 : 0 Partizan
10.03.2019 14:00 Majevica 2 : 1 Mladost
10.03.2019 14:00 Vlasenica 1 : 1 OFK Trnovica
10.03.2019 14:00 Sloga 73 1 : 1 Budućnost
10.03.2019 14:00 BSK 3 : 0 Borac(O)
10.03.2019 14:00 Skugrić 1964 2 : 1 Ukrina
10.03.2019 14:00 Hajduk 4 : 0 Borac(K)
10.03.2019 14:00 Borac(BL) 2 : 0 Pelagićevo
10.03.2019 14:00 Kladari Gornji 1 : 5 Bratstvo
10.03.2019 14:00 Rudar 2 : 1 Trebavac
10.03.2019 15:00 TOŠK 2 : 1 Bosna
10.03.2019 15:00 Dinamo 1 : 1 Budućnost
10.03.2019 15:00 Čelić 1 : 0 Mramor
10.03.2019 15:00 Prokosovići 0 : 1 Bosna(K)
10.03.2019 15:00 Priluk 0 : 1 Radnički
10.03.2019 15:00 Bosna(M) 3 : 1 Mladost
10.03.2019 15:00 Vis 3 : 1 Usora
10.03.2019 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Famos
10.03.2019 15:00 Žepče 3 : 2 Natron
10.03.2019 15:00 Moševac 0 : 1 Bosna Union
10.03.2019 15:00 Pobjeda 2 : 1 Azot
10.03.2019 14:30 DSK 2 : 0 Željezničar
10.03.2019 14:30 Orahovica 74 2 : 1 Vražići 92
10.03.2019 14:30 Mladost(K) 3 : 0 Mladost(T)
10.03.2019 14:30 Polet 6 : 1 Mladost(B)
10.03.2019 14:30 Doboj Istok 1 : 1 Trešnjevka
10.03.2019 14:30 Ingram 0 : 0 Gornji Rahić
10.03.2019 14:30 Proleter 3 : 0 Omazići 1937
10.03.2019 14:30 Bokelj 1 : 1 Berane
10.03.2019 14:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 4 : 1 Igalo
10.03.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Jezero
10.03.2019 14:30 Dečić 1 : 2 Kom
10.03.2019 14:30 Otrant-Olympic 0 : 0 Arsenal
10.03.2019 17:30 Arsenal 2 : 0 Manchester United
10.03.2019 15:05 Chelsea 1 : 1 Wolverhampton
10.03.2019 13:00 Liverpool 4 : 2 Burnley
10.03.2019 16:15 Girona 2 : 3 Valencia
10.03.2019 18:30 Levante 0 : 2 Villarreal
10.03.2019 12:00 Celta de Vigo 0 : 1 Real Betis
10.03.2019 20:45 Real Valladolid 1 : 4 Real Madrid
10.03.2019 18:30 Sevilla 5 : 2 Real Sociedad
10.03.2019 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Nürnberg
10.03.2019 18:00 Hannover 96 2 : 3 Bayer Leverkusen
10.03.2019 15:00 Sampdoria 1 : 2 Atalanta
10.03.2019 12:30 Bologna 2 : 0 Cagliari
10.03.2019 20:30 Fiorentina 1 : 1 Lazio
10.03.2019 18:00 Sassuolo 1 : 1 Napoli
10.03.2019 15:00 Internazionale 2 : 0 SPAL
10.03.2019 15:00 Frosinone 1 : 2 Torino
10.03.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 0 Nice
10.03.2019 15:00 Montpellier 2 : 2 Angers
10.03.2019 17:00 Rennes 3 : 1 Caen
10.03.2019 15:00 Saint-Étienne 0 : 1 Lille
10.03.2019 15:00 Toulouse 1 : 0 Guingamp
10.03.2019 14:00 Zvijezda 09 1 : 1 Slavija
10.03.2019 14:00 Željezničar 2 : 2 Sarajevo
10.03.2019 11:30 Radnik 0 : 1 Čelik
10.03.2019 17:00 Novi Grad 0 : 5 Olimpik
10.03.2019 12:00 Ilijaš 2 : 1 Sutjeska
10.03.2019 13:00 Bosna Union 3 : 2 Bosna
10.03.2019 13:00 NK Vitez 3 : 0 Novi Travnik
10.03.2019 13:00 Borac 4 : 1 Krivaja
10.03.2019 13:00 Iskra 1 : 0 FK Vitez
10.03.2019 13:00 Stolac 2 : 0 Čapljina
10.03.2019 13:00 Tomislav 1 : 1 Igman
10.03.2019 13:00 Troglav 1918 3 : 0 Velež
10.03.2019 14:00 Čelik 0 : 1 Tuzla City
10.03.2019 15:30 Radnik 0 : 1 Zrinjski
10.03.2019 15:30 Sloboda 5 : 0 GOŠK
10.03.2019 11:00 Novi Grad 0 : 1 Olimpik
10.03.2019 10:00 Ilijaš 7 : 0 Sutjeska
10.03.2019 11:00 Rudar 4 : 3 Slavija
10.03.2019 11:00 Bosna Union 1 : 4 Bosna
10.03.2019 11:00 NK Vitez 2 : 0 Novi Travnik
10.03.2019 11:00 Borac 1 : 3 Krivaja
10.03.2019 11:00 Iskra 3 : 1 FK Vitez
10.03.2019 11:00 Stolac 0 : 4 Čapljina
10.03.2019 11:00 Tomislav 4 : 0 Igman
10.03.2019 11:00 Troglav 1918 2 : 1 Velež
10.03.2019 12:00 Čelik 1 : 0 Tuzla City
10.03.2019 14:00 Radnik 2 : 1 Zrinjski
10.03.2019 14:00 Sloboda 6 : 0 GOŠK
10.03.2019 09:00 OFK Spartak 2013 6 : 0 Sloga(S)
10.03.2019 10:00 Sloga(D) 4 : 0 Rudar Prijedor
10.03.2019 10:30 OFK Spartak 2013 2 : 1 Radnik Urije
10.03.2019 11:30 Sloga 2 : 0 Rudar Prijedor

Futsal

10.03.2019 20:00 Zrinjski 7 : 2 Mostar SG Staklorad
10.03.2019 19:30 Beli anđeo 8 : 4 Kaskada
10.03.2019 Leotar 0 : 3 Seljak
10.03.2019 19:30 Brotnjo 7 : 5 Tango
10.03.2019 17:00 Centar 5 : 3 Salines
10.03.2019 18:00 Jahorina 1 : 6 Nevesinje
10.03.2019 21:00 Starčevica 0 : 4 Viktorija
10.03.2019 17:00 Željeznica 7 : 4 Derventa

Košarka

10.03.2019 19:00 Mornar 79 : 69 FMP
10.03.2019 17:00 Petrol Olimpija 70 : 98 Cedevita
10.03.2019 18:00 Student-Igokea 54 : 83 Borac
10.03.2019 18:00 Drina-Princip 87 : 57 Slavija 1996
10.03.2019 19:00 Budućnost BN Basket 71 : 83 Leotar
10.03.2019 Teslić 105 : 80 Derventa
10.03.2019 Modriča 85 : 64 Šamac
10.03.2019 Rudar 2015 75 : 74 WBS
10.03.2019 Ušće 56 : 66 Mladost Bulldogs
10.03.2019 SKK Borac 1947 81 : 65 Mladost
10.03.2019 Lijevče 72 : 64 Una

Odbojka

10.03.2019 13:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Ljubinje
10.03.2019 19:00 Gradina-Herceg 3 : 2 Sloboda
10.03.2019 14:00 Napredak 3 : 0 Galeb
10.03.2019 15:30 Mladost 0 : 3 Krivaja
10.03.2019 12:00 Glasinac 0 : 3 HE na Drini
10.03.2019 15:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Inova
10.03.2019 12:00 Borac 0 : 3 Prijedor
10.03.2019 00:00 Derventa 2 0 : 3 Panter
10.03.2019 13:00 Smeč DN 1 : 3 Kotor Varoš
10.03.2019 12:00 OK Leotar 0 : 3 ŽOK Leotar
10.03.2019 14:00 Stakorina 3 : 2 Gacko 2
10.03.2019 17:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Žepče
10.03.2019 14:00 Novi Grad 2 : 3 Mostar
10.03.2019 18:00 Vogošća 2 : 3 Čapljina
10.03.2019 14:30 Igman 3 : 2 Alipašino Polje
10.03.2019 12:30 Smeč 3 : 0 Ilijaš
10.03.2019 15:00 Breza 1934 0 : 3 Čelik-R

Rukomet

10.03.2019 Goražde 36 : 30 Maglaj
10.03.2019 Bosna 29 : 22 Slavija
10.03.2019 Sloboda 41 : 21 Rudar
10.03.2019 Bosna 2 24 : 30 Čelik Junior
10.03.2019 BosnaTS 25 : 32 Čelik
10.03.2019 Donji Vakuf 34 : 24 Travnik AG
10.03.2019 Briješće 35 : 18 Vogošča Poljine Hills 2
10.03.2019 Izviđač CO 2 29 : 26 Iskra
10.03.2019 Jedinstvo(T) 24 : 38 Grude
10.03.2019 Ilidža 23 : 36 Mira
10.03.2019 Hrasnica 35 : 43 Dubica
10.03.2019 Vitez 32 : 31 Turbina
10.03.2019 Živinice 14 : 23 Neretva
10.03.2019 Sloga 2013 10 : 0 Iskra(B)
10.03.2019 Iskra(S) 26 : 34 Krajina
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.