Vojvodina
Novi Sad
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
01.05.2019 16:00 | Vojvodina | 0 : 5 | Crvena zvezda | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Mladost
Lučani
|
01.05.2019 18:00 | Partizan | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
01.05.2019 18:00 | Čukarički | 5 : 2 | Napredak |
Mačva
Šabac
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
01.05.2019 18:00 | Mačva | 2 : 1 | Spartak ŽK | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Voždovac
Beograd
|
01.05.2019 16:00 | Radnik | 4 : 2 | Voždovac | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Dinamo
Vranje
|
01.05.2019 16:00 | Rad | 1 : 0 | Dinamo | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
01.05.2019 16:00 | Zemun | 7 : 0 | OFK Bačka |
Sinđelić
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
01.05.2019 16:00 | Sinđelić | 2 : 2 | TSC | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
01.05.2019 20:00 | Metalac | 1 : 1 | Javor Matis | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
01.05.2019 16:00 | Bežanija | 3 : 1 | Inđija |
Sloboda
Užice
|
|
Trajal
Kruševac
|
01.05.2019 18:00 | Sloboda | 2 : 1 | Trajal | ||||||
Bečej 1918
Bečej
|
|
Teleoptik
Zemun
|
01.05.2019 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Teleoptik | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
01.05.2019 19:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | OFK Žarkovo | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Borac
Čačak
|
01.05.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | Borac |
Rennes
Rennes
|
|
Monaco
Monaco
|
01.05.2019 19:00 | Rennes | 2 : 2 | Monaco |
Posušje
Posušje
|
|
Grude
Grude
|
01.05.2019 17:00 | Posušje | 1 : 3 | Grude |
Posušje
Posušje
|
|
Grude
Grude
|
01.05.2019 15:00 | Posušje | 1 : 1 | Grude |
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
01.05.2019 18:30 | Mostar SG | 5 : 1 | Salines |
FMP
Železnik
|
|
Borac
Čačak
|
01.05.2019 18:00 | FMP | 89 : 69 | Borac | ||||||
Dunav
Stari Banovci
|
|
OKK Beograd
Beograd
|
01.05.2019 20:00 | Dunav | 71 : 81 | OKK Beograd | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
01.05.2019 19:00 | Zlatibor | 68 : 82 | Crvena zvezda MTS |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
01.05.2019 20:00 | Izviđač | 22 : 23 | Borac M:TEL |