Mladost(G)
Gacko
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
29.03.2018 15:30 | Mladost(G) | 7 : 0 | Sloga Junajted |
Velež
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
29.03.2018 15:00 | Velež | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.03.2018 14:00 | Krupa | 4 : 0 | Široki Brijeg |
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
29.03.2018 16:00 | Sloboda (NG) | 4 : 1 | Podgrmeč |
Sutjeska
Foča
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
29.03.2018 15:00 | Sutjeska | 0 : 4 | Olimpik |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
29.03.2018 17:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Iskra |
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Blagaj
Blagaj
|
29.03.2018 17:00 | Sloga(DV-U) | 2 : 1 | Blagaj |
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
29.03.2018 13:30 | Sloga(SH) | 4 : 1 | Napredak | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Drina
Zvornik
|
29.03.2018 15:00 | Slaven | 1 : 2 | Drina | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
29.03.2018 15:00 | Gradina | 5 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
29.03.2018 15:00 | Podrinje | 0 : 3 | Sloga(GC) | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Radnički
Lukavac
|
29.03.2018 15:00 | Budućnost | 1 : 4 | Radnički |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac
Šamac
|
29.03.2018 16:00 | Tekstilac Kort | 4 : 1 | Borac | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Sloga
Doboj
|
29.03.2018 15:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
29.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Orašje |
Čelik
Zenica
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.03.2018 16:30 | Čelik | 0 : 1 | Široki Brijeg |
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
29.03.2018 14:00 | Sloboda (NG) | 0 : 3 | Podgrmeč |
Sutjeska
Foča
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
29.03.2018 13:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Olimpik |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
29.03.2018 15:00 | Kiseljak | 1 : 0 | Iskra |
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Blagaj
Blagaj
|
29.03.2018 15:00 | Sloga(DV-U) | 0 : 0 | Blagaj |
Slaven
Živinice
|
|
Drina
Zvornik
|
29.03.2018 13:00 | Slaven | 0 : 3 | Drina | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
29.03.2018 13:00 | Gradina | 2 : 2 | Sloga(T) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
29.03.2018 13:00 | Podrinje | 1 : 0 | Sloga(GC) |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac
Šamac
|
29.03.2018 14:00 | Tekstilac Kort | 0 : 2 | Borac | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Sloga
Doboj
|
29.03.2018 13:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
29.03.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Orašje |
Čelik
Zenica
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
29.03.2018 15:00 | Čelik | 0 : 2 | Široki Brijeg |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.03.2018 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | Borac |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
29.03.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 6 | Borac |
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Derventa
Derventa
|
29.03.2018 | Izviđač CO | 30 : 20 | Derventa |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
29.03.2018 | Lokomotiva | 30 : 28 | Kotor Varoš |
Ilidža
Ilidža
|
|
Grude
Grude
|
29.03.2018 | Ilidža | 25 : 35 | Grude |