3 : 1
2 : 0

Sigurna pobjeda Podrinja

01.10.2016 Mijodrag Jakovljević

U 9. kolu prvoligaŔkog karavana, Podrinje je u Janji bilo sigurno. Savladana je Slavija iz Istočnog Sarajeva sa 3:1 (2:0).

Janjarci su i u najavama isticali da žele tri boda kako bi ostali u gornjem dijelu tabele. Domaćin je dobro otvorio susret jer je Sajtanović u 3. minutu matirao Trifkovića, a Vučić u 15. minutu udvostručio je prednost domaćih.

Na početku drugog dijela Vučić je joÅ” jednim golom osigurao pobjedu, a Slavija je Ā u finiÅ”u ublažila poraz preko Zečevića.

Podrinje zauzimaĀ peto mjesto sa 14 osvojenih bodova, dok je Slavija osma sa 11 bodova.

PODRINJE - SLAVIJA 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Sajtanović (3), 2:0 Vučić (15), 3:0 Vučić (52), 3:1 Zečević (82).Ā
Stadion: Podrinja u Janji.
Gledalaca: 350.Ā
Sudija: Milan Docić (Banjaluka).Ā
Žuti kartoni: Filipović, Arsenović (Podrinje), Radosavljević, Milenković (Slavija).

PODRINJE: Bodiroga, Filipović, Arsenović, Jusufović, Đokić (od 69. min. KrajiÅ”nik), Vujić, Pavić, Janjić, Vučić (od 62. min. Dupor), Sajtanović (od 73. min. Redžić). Trener: Senad Hadžić.

SLAVIJA: Trifković, Lalović (od 46. min. Čvoro), Radosavljević, Đorđević (od 65. min. Zečević), BjeloÅ” (od 46. min. Deretić), Marković, Stojanović, Hasković, Milenković, Stepančev, Lemez. Trener: Milomir Odoović.

Igrač utakmice: Dejan Vučić (Podrinje).