XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 196 utakmica za dan
Subota, 14 Oktobar 2017

Fudbal

14.10.2017 15:30 Radnik 2 : 0 Vitez
14.10.2017 15:30 Krupa 1 : 2 Široki Brijeg
14.10.2017 18:00 Sloboda 1 : 3 Sarajevo
14.10.2017 17:00 Zrinjski 0 : 0 Borac
14.10.2017 15:00 Zvijezda 09 1 : 0 Sloboda
14.10.2017 15:00 Drina 1 : 0 Rudar Prijedor
14.10.2017 15:00 Sutjeska 2 : 2 Sloga
14.10.2017 15:00 Podrinje 2 : 2 Slavija
14.10.2017 15:00 Napredak 2 : 1 Kozara
14.10.2017 15:00 Tekstilac Kort 3 : 0 Željezničar Sport Team
14.10.2017 19:00 Alfa Modriča 1 : 0 Sloga(T)
14.10.2017 15:00 Proleter 1 : 1 Dubrave
14.10.2017 15:00 Borac 1 : 1 Željezničar
14.10.2017 15:00 Laktaši 1 : 2 Mladost
14.10.2017 15:00 Sloboda 3 : 0 Vranjak
14.10.2017 14:00 Ljubić 1 : 1 Sloga(S)
14.10.2017 15:00 Guber 1 : 0 Jedinstvo(Bč)
14.10.2017 15:00 Ilićka 01 2 : 0 Drina HE
14.10.2017 15:00 Mladost(G) 4 : 1 Jedinstvo(Br)
14.10.2017 15:00 Lokanj 1 : 2 Čelopek
14.10.2017 15:00 Partizan 5 : 0 Gorica
14.10.2017 15:00 Lijevče 2 : 1 OFK Ravan
14.10.2017 15:00 Mladost 7 : 0 Progres
14.10.2017 15:00 Borac(M) 1 : 2 Potkozarje
14.10.2017 15:00 Radnik 1 : 0 Gomjenica
14.10.2017 15:30 Bratstvo(K) 1 : 1 Bratstvo(0)
14.10.2017 15:30 Laminci 7 : 1 Romanovci
14.10.2017 15:00 Sloga 94 2 : 2 Koridor 2011
14.10.2017 15:00 Ostojićevo 2 : 2 Sloga 2
14.10.2017 15:00 Mladost 3 : 0 Nacional
14.10.2017 16:00 Crvena zvezda 4 : 0 Mačva
14.10.2017 15:00 Zemun 0 : 0 Vojvodina
14.10.2017 16:00 Radnički (N) 1 : 1 Voždovac
14.10.2017 17:00 Rad 0 : 2 Spartak ŽK
14.10.2017 17:00 Čukarički 0 : 0 Javor Matis
14.10.2017 15:00 Teleoptik 2 : 0 TSC
14.10.2017 15:00 Proleter 3 : 0 ČSK Pivara
14.10.2017 13:30 Liverpool 0 : 0 Manchester Utd
14.10.2017 16:00 Burnley 1 : 1 West Ham
14.10.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Chelsea
14.10.2017 16:00 Manchester City 7 : 2 Stoke
14.10.2017 16:00 Swansea 2 : 0 Huddersfield
14.10.2017 16:00 Tottenham 1 : 0 Bournemouth
14.10.2017 18:30 Watford 2 : 1 Arsenal
14.10.2017 16:15 Getafe 1 : 2 Real Madrid
14.10.2017 13:00 Athletic Club 1 : 0 Sevilla
14.10.2017 18:30 Alavés 0 : 2 Real Sociedad
14.10.2017 20:45 Atlético Madrid 1 : 1 Barcelona
14.10.2017 15:30 Bayern 5 : 0 Freiburg
14.10.2017 18:30 Borussia Dortmund 2 : 3 RB Leipzig
14.10.2017 15:30 Hoffenheim 2 : 2 Augsburg
14.10.2017 15:30 Hertha BSC 0 : 2 Schalke 04
14.10.2017 15:30 Mainz 05 3 : 2 Hamburger SV
14.10.2017 15:30 Hannover 96 1 : 2 Eintracht
14.10.2017 18:00 Juventus 1 : 2 Lazio
14.10.2017 20:45 Roma 0 : 1 Napoli
14.10.2017 20:00 Caen 0 : 2 Angers
14.10.2017 17:00 Dijon 1 : 2 PSG
14.10.2017 20:00 Guingamp 2 : 0 Rennes
14.10.2017 20:00 Lille 2 : 2 Troyes
14.10.2017 20:00 Saint-Étienne 3 : 1 Metz
14.10.2017 20:00 Toulouse 1 : 0 Amiens SC
14.10.2017 14:30 Iskra 0 : 0 Budućnost
14.10.2017 14:30 Mladost 1 : 1 Rudar
14.10.2017 14:30 OFK Petrovac 2 : 3 Grbalj
14.10.2017 14:30 Sutjeska 4 : 0 Kom Eurozox
14.10.2017 14:30 Zeta 1 : 1 Dečić
14.10.2017 16:00 Busovača 2 : 2 Krajina
14.10.2017 16:00 Podgrmeč 3 : 0 Ključ
14.10.2017 16:00 Bratstvo 4 : 0 Rudar
14.10.2017 16:00 FK Vitez 9 : 1 Vitez
14.10.2017 16:00 Krivaja 0 : 2 Moševac
14.10.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Goražde
14.10.2017 15:00 Gomila 3 : 5 Mladost 1938
14.10.2017 15:00 Mladost(P) 3 : 3 Omladinac 75
14.10.2017 15:00 Željezničar 2 : 6 Borac
14.10.2017 15:00 Mladost(V) 5 : 2 Rudar
14.10.2017 15:00 Omladinac 0 : 1 Bajer 99
14.10.2017 15:00 UNIS 4 : 1 Mošćanica
14.10.2017 15:00 Igman 0 : 2 Mladost
14.10.2017 15:00 Biser 96 5 : 3 Bojnik
14.10.2017 15:00 Saobraćajac 1 : 1 Butmir
14.10.2017 Metalac 8 : 0 Jablanica
14.10.2017 Budućnost 3 : 2 Toplice
14.10.2017 Oskova 1 : 1 Mladost
14.10.2017 Gornje Dubrave 1 : 0 Bratstvo
14.10.2017 15:00 Iskra 1 : 0 Fortuna
14.10.2017 14:30 Lokomotiva 7 : 0 Sloga
14.10.2017 15:00 Mladost 4 : 1 Drina
14.10.2017 13:00 Olimpik 3 : 1 Sokolac
14.10.2017 14:00 Čelik 5 : 0 Modriča
14.10.2017 15:00 Mladost 1 : 12 Emina
14.10.2017 15:30 Željezničar 3 : 0 Krupa
14.10.2017 16:00 Sarajevo 9 : 0 GOŠK
14.10.2017 16:00 Velež 2 : 1 Široki Brijeg
14.10.2017 15:30 Mladost 2 : 2 Zvijezda 09
14.10.2017 14:00 Olimpik 4 : 2 Radnik (H)
14.10.2017 13:00 Novi Travnik 1 : 3 Travnik
14.10.2017 13:00 Žepče 2 : 4 Metalleghe BSI
14.10.2017 13:00 Kiseljak 4 : 1 TOŠK
14.10.2017 13:00 Rudar 0 : 2 Radnik
14.10.2017 13:00 Rama 2 : 0 Branitelj
14.10.2017 13:00 Posušje 2 : 1 Troglav 1918
14.10.2017 12:00 Slaven 6 : 1 Podrinje
14.10.2017 12:00 Sloga(SH) 0 : 2 Budućnost
14.10.2017 12:00 Mladost 5 : 2 Vitez
14.10.2017 13:30 Željezničar 6 : 0 GOŠK
14.10.2017 14:00 Borac 2 : 1 Čelik
14.10.2017 12:30 Sarajevo 3 : 0 Zrinjski
14.10.2017 16:00 Široki Brijeg 4 : 0 Sloboda
14.10.2017 12:00 Olimpik 2 : 3 Radnik (H)
14.10.2017 11:00 Novi Travnik 3 : 0 Travnik
14.10.2017 11:00 Žepče 3 : 1 Metalleghe BSI
14.10.2017 11:00 Kiseljak 0 : 1 TOŠK
14.10.2017 11:00 Rudar 4 : 2 Radnik
14.10.2017 11:00 Rama 5 : 0 Branitelj
14.10.2017 11:00 Posušje 1 : 2 Troglav 1918
14.10.2017 10:00 Slaven 0 : 1 Podrinje
14.10.2017 10:00 Sloga(SH) 0 : 5 Budućnost
14.10.2017 13:30 Radnik Bumerang 6 : 1 Banja Luka
14.10.2017 10:30 Mladost 1 : 3 Vitez
14.10.2017 11:30 Željezničar 4 : 0 GOŠK
14.10.2017 12:00 Borac 3 : 0 Čelik
14.10.2017 10:30 Sarajevo 6 : 0 Zrinjski
14.10.2017 14:00 Široki Brijeg 3 : 1 Sloboda
14.10.2017 10:00 Zvijezda 09 1 : 0 Jedinstvo
14.10.2017 10:00 Podrinje 0 : 9 Lokomotiva
14.10.2017 10:00 Borac 0 : 5 Ilićka 01
14.10.2017 10:00 Mineral 2 : 0 Proleter
14.10.2017 10:00 Željezničar 0 : 4 Kozara
14.10.2017 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Alfa
14.10.2017 10:00 Sloga 5 : 1 Borac
14.10.2017 15:00 Famos 4 : 5 Romanija
14.10.2017 11:30 Velež 0 : 2 Hercegovac
14.10.2017 12:00 Borac 1 : 1 Ilićka 01
14.10.2017 12:00 Mineral 3 : 0 Proleter
14.10.2017 12:00 Željezničar 0 : 3 Kozara
14.10.2017 12:00 Rudar Prijedor 1 : 3 Alfa
14.10.2017 12:00 Sloga 1 : 0 Borac
14.10.2017 10:00 Mladost 5 : 2 Han Pijesak
14.10.2017 10:00 Velež 3 : 0 Hercegovac

Futsal

14.10.2017 19:30 Nevesinje 10 : 5 Željezničar
14.10.2017 20:00 Brčko Zdravlje 5 : 2 Banovići
14.10.2017 19:00 Seljak 4 : 3 Tango

Košarka

14.10.2017 19:00 Mornar 73 : 81 FMP
14.10.2017 17:00 Zadar 97 : 104 Partizan NIS
14.10.2017 21:00 Cibona 100 : 94 Cedevita
14.10.2017 Široki 71 : 66 Bosna Royal
14.10.2017 Kakanj 83 : 79 Mladost
14.10.2017 Zrinjski 80 : 59 Student
14.10.2017 Spars 95 : 64 Radnik BN Basket

Odbojka

14.10.2017 Radnik 3 : 0 7 Lukavac
14.10.2017 Domaljevac 3 : 0 Maglić
14.10.2017 Mladost 3 : 0 Borac m:tel
14.10.2017 Jedinstvo 0 : 3 Modriča
14.10.2017 18:00 Majevica 3 : 0 Tempo
14.10.2017 18:00 Ljubinje Bankom 3 : 1 Drina
14.10.2017 Olovo 1 : 3 Ilijaš
14.10.2017 Krivaja 1 : 3 Bosna
14.10.2017 Ilidža 3 : 0 Mladost
14.10.2017 Mostar 3 : 2 Goražde
14.10.2017 BL Volley 0 : 3 Kula Gradačac
14.10.2017 Sloboda Tuzlafarm 3 : 0 HE na Drini
14.10.2017 Gacko 3 : 0 Modriča
14.10.2017 18:00 Ljubinje Bankom 0 : 3 Inova
14.10.2017 18:00 Glasinac 3 : 1 Hercegovac
14.10.2017 18:00 Gradiška 0 : 3 Crvena zvijezda
14.10.2017 18:00 Radnik 3 : 0 Slavija
14.10.2017 Derventa 0 : 3 Maglić

Rukomet

14.10.2017 Sloga 21 : 19 Bosna Centrotrans
14.10.2017 Bosna 21 : 29 Izviđač CO
14.10.2017 Derventa 28 : 16 Slavija
14.10.2017 Maglaj 25 : 23 Zrinjski
14.10.2017 Leotar 26 : 20 Jedinstvo 2015
14.10.2017 ORK Borac 28 : 26 Teslić
14.10.2017 Kozara Mlijekoprodukt 43 : 25 Prijedor
14.10.2017 Krajina 40 : 34 Čelik
14.10.2017 Gračanica 45 : 17 Lukavac
14.10.2017 Žepče 30 : 25 Sloboda
14.10.2017 Konjuh 2 19 : 39 Krivaja
14.10.2017 Sana 7 17 : 30 Gradačac
14.10.2017 Velež 24 : 29 RA Čapljina
14.10.2017 Jajce 32 : 32 Iskra
14.10.2017 Neretva 35 : 23 Turbina
14.10.2017 Radnički 32 : 30 Izviđač CO 2
14.10.2017 Međugorje 34 : 18 Donji Vakuf
14.10.2017 Borac 28 : 21 Sloga
14.10.2017 Čapljina 26 : 22 Igman
14.10.2017 19:00 Grude 36 : 27 Neretva
14.10.2017 19:00 Bihać 39 : 31 Katarina
14.10.2017 15:30 Jedinstvo 29 : 21 Goražde
14.10.2017 Jedinstvo 30 : 20 Rogatica
14.10.2017 Zrinjski 21 : 24 Vitez
14.10.2017 Živinice 12 : 22 Sloga 2013
14.10.2017 Hrasnica 29 : 23 Iskra(B)
14.10.2017 Krajina 27 : 19 Turbina
0:2
Utakmica završena (Mladost)
Gosti nose tri boda u Slatinu
0:2
Gol (Mladost)
Gosti pred osvajanjem 3 boda sa vrućeg gostovanja.
0:2
Crveni karton (Jedinstvo)
Jedinstvo u nastavku sa igračem manje,pocrvenio je golman Đakušić
0:2
Gol (Mladost)
Gosti iz Slatine su poveli u Žeravici
0:2
(Jedinstvo)