1 : 0

Penal presudio Lokomotivi

23.09.2018 Administrator DC

U derbiju petog kola Premijer ženske lige BiH, ekipa Iskra Bugojno savladala je minimalnim rezultatom 1:0 Lokomotivu Brčko.

Od početka utakmice očekivao se veoma dobar duel dvije ekipe, većim dijelom je i bilo tako, gledali smo živu i više nego kvalitetnu utakmicu.

U prvih deset minuta nije se dešavalo gotovo ništa. Nakon toga gledali smo otvorenu utakmicu s obje strane i sa puno stvorenih prilika.

Prvo poluvrijeme sa dosta šansi završeno je bez golova, a nastavak igre je donio dosta uzbuđenja.

Pogodak odluke dogodio se u drugom minutu nadoknade. Lopta je u ruku pogodila jednu igračicu Lokomotive, a siguran realizator je bila Merima Alibašić, te je tako svojoj ekipi donijela četvrtu pobjedu u sezoni.