0 : 1
Å ut na gol
Stupar je izaÅ”ao sam pred Nedžibović,ali je sa loptom zavrÅ”io van terena.
69-minut'
Nakon duže akcije i odbijanja lopte po Ŕesnaesterscu dolaui do Ljuce i on je Ŕalje u gol.
59.minut'
Å ut na gol
Igrač tekstilca Stupar izaÅ”ao sma pred Nedžibovića. Golman Slavije je odbranio.
55.minut'
Å ut na gol
Probao je Ljuca sa nekih 18 metara. Lopta odlazi preko gola.
54.minut'
Perović je asistirao, a pogodio je Đekić.
37.minut'
Å ut na gol
Odličan napad Slavije. Dejan BjeloÅ” tuče glavom,a Plisnić hvata loptu na gol liniji. Tom prilikom se povrijedio BjeloÅ”. Pukla mu je arkada.
31.minut'
Å ut na gol
Novi dobar napada Tekstilca, ali su se domaći odbranili. Tukli RaÅ”ević i Zarić, lopta u kornerzu.
21.minut'
Å ut na gol
Nakon kornera RaÅ”ević tuče pored gola. Dobra pozicija za goste.,
18.minut'
Korner
Dobar pokuÅ”aj Nikole BjeloÅ”ta, Plisnić Å”alje u korner.
14.minut'
Å ut na gol
Dobar napad Slavije,ali Nikola BjeloŔ nije mogao na pravi način zavrŔiti akciju.
7.minut'
Å ut na gol
Sjajna akcija Tekstilca, Slađan Stupar izlazi sam pred Nedžibovića,ali golman domaćih brani.
5.minut'
Otvoreno sa obje strane.
4.minut'
Istočno Sarajevo. SRC Slavija. Sudija: Mario Jelić (Banja Luka). Pomoćnici: SiniÅ”a Ivančević (Banja Luka), Milan Dujaković (Banja Luka). Četvrti sudija: Danko Butulija (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dejan Dabić (Vlasenica). Delegat: Veljko Radovanović (Banja Luka).
Plisnić, Marić, Rudan, Jolović, Aljetić, Stupar, Perović, Zarić, Ćorić, Đekić, RaÅ”ević Trener: Danimir Mikanović Na klupi su: Pećić, Mićić, Ćirić, Stupar
Nedžibović, PuÅ”ara, D. BjeloÅ”, Babić, Perović, Šćepanvoić, Blagojević, Bojanić, Ljuca, N. BjeloÅ”, Kentaro Trener: Milan Gutović Na klupi su: Jokić, Selak, Popovac, ADžem, Mujkić, Mandić, MuÅ”ić
Na tribinama katastrofalna posjeta.Tek oko 20 posjetilaca... KiŔa, hladno, pravo jesenje vrijeme.