XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 162 utakmica za dan
Subota, 20 April 2019

Fudbal

20.04.2019 17:00 Čukarički 3 : 2 Crvena zvezda
20.04.2019 17:00 Napredak 5 : 0 Vojvodina
20.04.2019 17:00 OFK Bačka 2 : 2 Mačva
20.04.2019 17:00 Rad 1 : 0 Radnik
20.04.2019 16:00 Dinamo 1 : 0 Voždovac
20.04.2019 16:00 Bežanija 2 : 3 TSC
20.04.2019 16:00 Inđija 0 : 0 Radnički 1923
20.04.2019 16:00 Sinđelić 1 : 3 Javor Matis
20.04.2019 16:00 Zlatibor 0 : 0 Metalac
20.04.2019 20:00 Željezničar 3 : 0 Krupa
20.04.2019 17:00 Široki Brijeg 1 : 0 Zrinjski
20.04.2019 16:30 Sloboda 2 : 1 Sarajevo
20.04.2019 17:00 Mladost 3 : 1 GOŠK
20.04.2019 17:00 Radnik 1 : 1 Zvijezda 09
20.04.2019 17:00 Čelik 1 : 1 Tuzla Siti
20.04.2019 16:30 Sloga 0 : 3 Borac
20.04.2019 16:30 Podrinje 0 : 1 Željezničar Sport team
20.04.2019 16:30 Rudar Prijedor 0 : 0 Kozara
20.04.2019 16:30 Slavija 1 : 0 Tekstilac
20.04.2019 16:30 Modriča 0 : 0 Sloboda
20.04.2019 16:30 Drina 3 : 0 Sutjeska
20.04.2019 16:30 Sloga(D) 2 : 1 Karanovac
20.04.2019 16:30 Borac 0 : 2 Mladost
20.04.2019 16:30 Sloga(T) 2 : 2 Dubrave
20.04.2019 16:30 Sloga(S) 1 : 3 Jedinstvo
20.04.2019 16:30 Proleter 3 : 2 Ljubić
20.04.2019 16:30 Laktaši 5 : 1 Polet 1926
20.04.2019 16:30 Leotar 4 : 1 Velež
20.04.2019 16:30 Famos 6 : 0 Mladost(G)
20.04.2019 16:30 Guber 3 : 2 Budućnost
20.04.2019 16:00 OFK Lauš 3 : 1 Progres
20.04.2019 16:30 Trebava 5 : 2 Željezničar
20.04.2019 16:30 OFK Pridjel 3 : 2 Naša krila
20.04.2019 16:00 OFK Podgrab 1 : 1 Sokolac
20.04.2019 17:00 Bratstvo(K) 3 : 0 Jablanica
20.04.2019 17:00 Obradovac 1 : 1 Polet
20.04.2019 17:00 Mladost(P) 2 : 1 Sava
20.04.2019 16:30 Metalleghe BSI 0 : 1 Velež
20.04.2019 16:30 Zvijezda 2 : 0 Novi Travnik
20.04.2019 16:30 Olimpik 3 : 0 Bratstvo
20.04.2019 16:30 Goražde 4 : 0 Bosna
20.04.2019 16:30 Igman 1 : 0 Čapljina
20.04.2019 16:30 Vitez 3 : 0 Jedinstvo
20.04.2019 16:30 Orašje 1 : 1 TOŠK
20.04.2019 16:30 Rudar 1 : 0 Slaven
20.04.2019 16:00 Podgrmeč 2 : 0 FK Vitez
20.04.2019 16:00 Iskra 2 : 1 Vlašić
20.04.2019 16:00 Travnik 2 : 0 Krajina
20.04.2019 16:00 Busovača 3 : 0 Bratstvo
20.04.2019 16:00 Rudar 3 : 0 Krajišnik
20.04.2019 16:00 Kiseljak 6 : 0 Sloga
20.04.2019 16:30 Bosna(M) 6 : 0 Čelić
20.04.2019 16:30 Gradina 6 : 0 Lokomotiva
20.04.2019 16:30 Odžak 102 0 : 0 Budućnost
20.04.2019 16:30 Mladost 4 : 2 Seona
20.04.2019 16:30 Radnički 1 : 0 Mramor
20.04.2019 16:30 Bosna(K) 2 : 1 Svatovac
20.04.2019 16:30 Krivaja 1 : 3 Vis
20.04.2019 16:30 Borac 6 : 1 Žepče
20.04.2019 14:30 Azot 3 : 0 Usora
20.04.2019 16:30 Ilijaš 3 : 1 Famos
20.04.2019 16:30 Bosna Union 3 : 0 Natron
20.04.2019 16:30 Radnik 3 : 2 SAŠK Napredak
20.04.2019 16:30 Turbina 3 : 1 Branitelj
20.04.2019 16:30 Bjelopoljac 1 : 0 Sloga
20.04.2019 16:30 Kamešnica 1 : 1 Rama
20.04.2019 16:30 Brotnjo 0 : 3 Klis
20.04.2019 16:30 Stolac 3 : 0 Troglav 1918
20.04.2019 16:30 Tomislav 2 : 1 Posušje
20.04.2019 16:30 Neum 2 : 1 Grude
20.04.2019 16:00 Omladinac 75 0 : 3 Gomila
20.04.2019 16:00 Bajer 99 1 : 0 Željezničar
20.04.2019 16:00 Mladost(P) 1 : 1 Rudar
20.04.2019 16:00 Omladinac 1 : 1 Mladost(V)
20.04.2019 16:00 Vitez 3 : 1 Ključ
20.04.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Mladost(K)
20.04.2019 16:30 Omazići 1937 2 : 1 Željezničar
20.04.2019 16:30 Nemila 1 : 1 Proleter
20.04.2019 18:00 Ozren 4 : 3 Jug
20.04.2019 16:30 UNIS 7 : 1 Vratnik
20.04.2019 16:30 Rakitno 3 : 3 Drinovci
20.04.2019 16:30 Mladost(S) 1 : 0 Rudar
20.04.2019 16:30 Rahićki ljiljani 0 : 2 Napredak
20.04.2019 16:30 Konjuh 3 : 0 Gornje Dubrave
20.04.2019 15:00 Iskra 0 : 1 Zeta
20.04.2019 16:30 Rudar 3 : 0 Grbalj
20.04.2019 16:30 Lovćen 1 : 0 Mornar
20.04.2019 16:00 AFC Bournemouth 0 : 1 Fulham
20.04.2019 16:00 Huddersfield Town 1 : 2 Watford
20.04.2019 13:30 Manchester City 1 : 0 Tottenham Hotspur
20.04.2019 18:30 Newcastle United 3 : 1 Southampton
20.04.2019 16:00 West Ham United 2 : 2 Leicester
20.04.2019 16:00 Wolverhampton 0 : 0 Brighton
20.04.2019 20:45 Barcelona 2 : 1 Real Sociedad
20.04.2019 13:00 Celta de Vigo 2 : 1 Girona
20.04.2019 16:15 Eibar 0 : 1 Atlético Madrid
20.04.2019 18:30 Rayo Vallecano 0 : 0 Huesca
20.04.2019 15:30 Bayern 1 : 0 Werder
20.04.2019 20:30 Schalke 04 2 : 5 Hoffenheim
20.04.2019 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Nürnberg
20.04.2019 18:30 Borussia Mönchengladbach 1 : 2 RB Leipzig
20.04.2019 15:30 Augsburg 6 : 0 Stuttgart
20.04.2019 15:30 Mainz 05 3 : 1 Fortuna
20.04.2019 15:00 Lazio 1 : 2 Chievo
20.04.2019 18:00 Juventus 2 : 1 Fiorentina
20.04.2019 15:00 Cagliari 1 : 0 Frosinone
20.04.2019 12:30 Parma 1 : 1 Milan
20.04.2019 15:00 Bologna 3 : 0 Sampdoria
20.04.2019 15:00 Udinese 1 : 1 Sassuolo
20.04.2019 15:00 Empoli 2 : 4 SPAL
20.04.2019 15:00 Genoa 0 : 1 Torino
20.04.2019 20:30 Internazionale 1 : 1 Roma
20.04.2019 17:00 Guingamp 1 : 3 Olympique Marseille
20.04.2019 20:00 Nice 0 : 1 Caen
20.04.2019 20:00 Nîmes 2 : 1 Bordeaux
20.04.2019 20:00 Strasbourg 1 : 3 Montpellier
20.04.2019 16:00 SFK 2000 5 : 0 Iskra
20.04.2019 13:00 Radnik Bumerang 5 : 1 Modriča
20.04.2019 15:00 Mladost 3 : 1 Sloboda
20.04.2019 12:00 Brotnjo 5 : 2 Željezničar 2011
20.04.2019 14:00 Čelik 1 : 3 Zvijezda 09
20.04.2019 14:00 Velež 3 : 2 Široki Brijeg
20.04.2019 17:00 Zrinjski 5 : 2 Sarajevo
20.04.2019 12:00 Ilićka 01 3 : 1 Jedinstvo
20.04.2019 14:00 Novi Grad 4 : 0 Sutjeska
20.04.2019 13:00 Sarajevo 1 : 0 Rudar
20.04.2019 13:00 Radnik 0 : 0 Ilijaš
20.04.2019 13:00 Novi Travnik 2 : 0 Iskra
20.04.2019 13:00 Čapljina 1 : 0 Velež
20.04.2019 15:00 Željezničar 1 : 0 Zrinjski
20.04.2019 10:00 Ilićka 01 4 : 1 Jedinstvo
20.04.2019 12:00 Novi Grad 8 : 0 Sutjeska
20.04.2019 11:00 Željezničar 3 : 3 Slavija
20.04.2019 11:00 Sarajevo 0 : 2 Rudar
20.04.2019 11:00 Radnik 3 : 0 Ilijaš
20.04.2019 11:00 Novi Travnik 2 : 5 Iskra
20.04.2019 10:00 Čapljina 3 : 2 Velež
20.04.2019 13:00 Željezničar 1 : 1 Zrinjski
20.04.2019 10:00 Borac 10 : 0 Polet 1926
20.04.2019 10:00 Mineral 7 : 1 Sloboda
20.04.2019 09:30 Tekstilac Kort 1 : 5 Sloga(D)
20.04.2019 10:00 Sloga 0 : 11 Ilićka 01
20.04.2019 10:00 Borac 3 : 1 Podrinje
20.04.2019 10:00 Zenit 0 : 3 Jedinstvo
20.04.2019 12:00 Han Pijesak 3 : 1 Glasinac 2011
20.04.2019 12:00 Leotar 6 : 0 Stakorina
20.04.2019 11:30 Borac 4 : 0 Polet 1926
20.04.2019 11:30 Tekstilac Kort 0 : 0 Sloga

Košarka

20.04.2019 20:00 Mladost 81 : 86 Široki
20.04.2019 18:00 Spars 78 : 69 Sloboda
20.04.2019 20:00 Zrinjski 98 : 69 Vogošća

Odbojka

20.04.2019 20:00 Kakanj 78 2 : 3 Mladost
20.04.2019 18:30 Gacko 1 : 3 Bimal-Jedinstvo
20.04.2019 15:30 Slavija 0 : 3 HE na Drini

Rukomet

20.04.2019 19:00 Hercegovina 36 : 25 Čelinac
20.04.2019 Mladost 31 : 27 Jedinstvo 2015
20.04.2019 19:00 Kotor Varoš 37 : 25 Bijeljina
20.04.2019 18:00 Kozara 33 : 29 Kozara Mlijekoprodukt
20.04.2019 20:00 Borac M:TEL 2 24 : 29 Srbac
20.04.2019 18:00 Grude 29 : 16 Ilidža
20.04.2019 19:00 Krivaja 35 : 22 Goražde
20.04.2019 19:00 Doboj 20 : 26 Borac
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.