Nova prilika za domace, pokusao je Matovic, a izblokirao Sikanjic
Kulenovic je sa sest metara promasio nemoguce, umjesto prazne mreze pogodio je stativu sa spoljne strane
69'
60'
60'
59'
Sedmi korner sa desne strane izveo je Zekanovic, a Ivetic sam, neometan na pet metara skocio i zakucao loptu u mrezu KOzare
59'
56'
Dobra akcija Ivetica, Burazora i Matovic je sutirao sa 25 metaralopta je ispod ruke prosla golmanu Modicu, isplatila se ofanziva Priejdorcana
56'
Å ut na gol
Ivetic iz slobodnjaka sa 18 metara pogodio zivi zid
55'
Å ut na gol
Jos jedna, treca stativa za domace na utakmici, pokusao je Jakupovic glavom poslije centarsuta, lopta se od stative odbila u narucje Modicu
52'
Å ut na gol
Silovit sut Zekanovica sa 25 metara Modic uz pomoc stative uspjeva da sacuva mrezu
51'
Å ut na gol
Poslije greske Batara sutirao je Zekanovic, ali je na mjestu Modic
50'
Pocelo drugo poluvrijeme u Priejdoru, domaci igraci krenuli sa centra, nema promjena u ekipama
46'
Kraj prvog dijela u Priejdoru bez nadoknade
45'
Å ut na gol
Zekanovic je dobro promijesao odbranu Kozare, a Stjepanovic je bio neprecizan sa desetak metara, izuzetno lose je sutirao
44'
Å ut na gol
Pokusaj Kulenovica sa 15 metara, pored gola
42'
Å ut na gol
Pokusao je Burazor sa vise od 30 metara, ali se Modic nije dao iznenaditi, odbio je loptu, a potom je iz drugog puta i uhvatio
37'
Å ut na gol
Udarac Zekanovica, Runic izblokirao u kroner
33'
Ostalo
Opasno ubacivanje iz slobodnjaka, ali je dosudjen ofsaj u kojem se nasao Danilovic
32'
Å ut na gol
Marmat pokusao iskosa sa lijeve strane sa vise od 20 metara, ali jako neprecizno
28'
Å ut na gol
Odlican sut Lolica sa 20 metara, zamalo neprecizan
26'
Ostalo
Domaci igraci protestuju smatraju da su osteceni za penal, sudija Vukojevic samo odmahuje rukom
25'
Ostalo
Opasan prodor Jakupovica, Runic je sjajni intervenisao i izbacio loptu u korner
23'
Å ut na gol
Opasan napad gostiju, Malbasic bio neprecizan nije se bas najbolje snasao u izglednoj prilici
22'
Å ut na gol
Poslije ubacivanja iz slobodnja sa lijeve strane najvisi u skoku bio kapiten Pekija, ali pravo je sutirao u golmana Kozare Modica
17'
Ostalo
Popovic pogodio zivi zid
11'
Ostalo
Opasan prodor Lolica na 20 metara od svog gola grubo ga faulirao Danilovic, slobodan udarac za goste
10'
Å ut na gol
Ofanziva domacih fudbalera, posle sjajne akcije Marmat sa 18 metara priyemnim sutem pogadja desnu stativu gola Kozare
6'
Ostalo
U Prijedoru pada kisa, teren Gradskog stadiona natopkjen i klizav, tezak za igru
4'
Å ut na gol
Pokusao je sada Zekanovic sa kontra strane, s desnog roglja sesnaesterca, opet Modric siguran
4'
Å ut na gol
Pokusao je Zekanovic sa ivice sesnaesterca, medjutim Modric je bio na mjestu i uhvatio loptu
3'
Ostalo
Pocela utakmica u Prijedoru gosti iz Gradiske krenuli sa centra
1'
Protokol
Glavni sudija: Vukojević Darko Delegat utakmice: Topić Bojan Prvi pomoćni sudija: Gračanin Tomislav Drugi pomoćni sudija: Dujaković Milan 4. sudija: Ajder Vanja