XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 108 utakmica za dan
Nedelja, 28 Novembar 2021

Fudbal

28.11.2021 15:00 Široki Brijeg 2 : 1 Sarajevo
28.11.2021 15:00 Radnik 1 : 1 Borac
28.11.2021 13:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Tuzla City
28.11.2021 13:00 Vučijak 2 : 1 Skugrić
28.11.2021 13:00 Omladinac 7 : 1 Birač
28.11.2021 13:00 Lokanj 0 : 2 Trnovica
28.11.2021 13:00 Radnički 0 : 3 Hercegovac
28.11.2021 13:00 Posavina 3 : 0 Pelagićevo 21
28.11.2021 13:00 Dobor 1 : 1 Višnjik
28.11.2021 13:00 Budućnost 8 : 0 Partizan
28.11.2021 13:00 Bratstvo 6 : 2 Trebavac
28.11.2021 13:00 Crkvina 6 : 1 Zadrugar
28.11.2021 13:00 Mladost (L) 3 : 3 Bobetino Brdo
28.11.2021 13:00 Brnjaci 2 : 1 Podgrmeč
28.11.2021 13:00 Željezničar 4 : 1 Čelić
28.11.2021 18:45 Crvena zvezda 3 : 0 Spartak ŽK
28.11.2021 13:00 Radnički (N) 3 : 0 Radnik
28.11.2021 13:00 Kolubara 2 : 1 TSC
28.11.2021 16:30 Voždovac 0 : 3 Partizan
28.11.2021 15:00 Javor Matis 3 : 2 OFK Žarkovo
28.11.2021 13:00 Železničar 1 : 0 Zlatibor
28.11.2021 16:00 Budućnost 3 : 3 Sutjeska
28.11.2021 15:00 Dečić 4 : 4 OFK Petrovac
28.11.2021 14:00 Iskra : Mornar
28.11.2021 13:00 Rudar 0 : 1 Podgorica
28.11.2021 13:00 Jezero : Zeta
28.11.2021 13:00 Kom 1 : 1 Cetinje
28.11.2021 13:00 Arsenal : Grbalj
28.11.2021 13:00 OFK Titograd 0 : 4 Jedinstvo
28.11.2021 13:00 Igalo 0 : 0 Bokelj
28.11.2021 13:00 OFK Spartak 2013 3 : 1 Sloboda
28.11.2021 13:00 Sutjeska 1 : 2 Kom
28.11.2021 13:00 Mladost 2 : 1 Iskra
28.11.2021 13:00 Mornar 2 : 2 Titograd
28.11.2021 12:00 Famos 3 : 1 Romanija
28.11.2021 14:00 Glasinac 1936 3 : 0 Mladost
28.11.2021 17:00 Mladost 0 : 2 Berane
28.11.2021 13:00 Zeta 5 : 1 Sutjeska
28.11.2021 10:00 Famos 2 : 1 Romanija
28.11.2021 12:30 Glasinac 1936 0 : 1 Mladost
28.11.2021 13:00 TSC 19 : 0 Požarevac
28.11.2021 13:00 Agram 1 : 8 Osijek

Futsal

28.11.2021 18:00 Sloga 5 : 3 Doboj
28.11.2021 17:00 Željeznica 3 : 2 Beli anđeo
28.11.2021 16:00 Radnik Siti 1 : 0 Leotar
28.11.2021 19:30 Boračka 6 : 2 Ugljevik
28.11.2021 18:00 Viktorija 6 : 5 Sokrates
28.11.2021 21:00 Student 4 : 2 Prijedor
28.11.2021 17:00 Young Boys 5 : 6 Nevesinje
28.11.2021 17:00 Kotor Varoš 6 : 2 Teslić
28.11.2021 14:30 DiaBiH 4 : 7 Žepče
28.11.2021 20:00 Centar 3 : 1 Drina
28.11.2021 18:00 Čulin Mlin 5 : 5 Iskra Vrbas
28.11.2021 18:30 Zrinjski 1 : 5 Seljak
28.11.2021 19:00 Bubamara 7 : 4 Bihać 1260
28.11.2021 16:00 Zora 5 : 7 Cattaro 2019
28.11.2021 18:00 Ulcinj 6 : 1 Dolcinium

Košarka

28.11.2021 16:00 Akademija Borac BL 68 : 78 Drina Princip
28.11.2021 18:00 Sokolac 90 : 85 Prijedor Spartak
28.11.2021 18:00 Pliva 84 : 56 Una
28.11.2021 19:00 Mladost (MG) 2 : Lijevče
28.11.2021 Best 84 : 102 Derventa
28.11.2021 16:30 Igman 58 : 123 Leotar 03
28.11.2021 12:00 Sloboda 48 : 74 Budućnost
28.11.2021 20:00 Ušće 84 : 37 Lider

Odbojka

28.11.2021 13:00 Radnik 2 0 : 3 Modriča-Novoprom
28.11.2021 15:00 Drina 3 : 2 Gacko
28.11.2021 18:00 Krivaja 2 : 3 Galeb
28.11.2021 18:00 Ilijaš 3 : 0 Olovo
28.11.2021 18:00 7 Lukavac 3 : 1 Block Out
28.11.2021 19:00 Mediteran Bemaks 0 : 3 Mornar
28.11.2021 16:00 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Gacko
28.11.2021 15:00 Libero 3 : 0 Ljubinje Bankom
28.11.2021 14:00 ŽOK Leotar 3 : 1 Drina
28.11.2021 12:00 Crvena zvijezda 2 3 : 0 Rudar
28.11.2021 19:00 Sloga 3 : 1 Derventa
28.11.2021 12:00 Mladost 0 : 3 Stakorina
28.11.2021 14:30 Maglaj 1 : 3 Napredak
28.11.2021 18:00 Mikasa 3 : 0 Čelik-R
28.11.2021 16:00 Ilijaš 3 : 1 Centar ORT
28.11.2021 14:00 Alipašino Polje 3 : 2 SA Volley
28.11.2021 16:00 Čapljina 3 : 0 Smeč
28.11.2021 14:00 Orašje 2 3 : 0 Sloboda 2
28.11.2021 15:00 Gračanica 2 : 3 Tešanj
28.11.2021 13:00 Student 0 : 3 Breza 1934
28.11.2021 14:00 Željezara 3 : 0 Krivaja
28.11.2021 18:00 Albatros 1 : 3 Galeb
28.11.2021 18:00 Luka Bar 3 : 0 Rudar

Rukomet

28.11.2021 17:00 Leotar 24 : 21 Gračanica
28.11.2021 17:00 Slavija 28 : 24 Mladost
28.11.2021 17:00 Derventa 33 : 36 Kozara (G)
28.11.2021 18:00 Višegrad 35 : 35 Bijeljina
28.11.2021 18:00 Prijedor 34 : 37 Kaluđer
28.11.2021 17:30 Čelinac 48 : 26 Srednjoškolac
28.11.2021 13:30 Izviđač CO 2 34 : 22 Vogošća 2
28.11.2021 14:30 Bosna 2 27 : 34 Radnički
28.11.2021 14:30 Sloga 2 38 : 35 Čapljina
28.11.2021 12:00 Gračanica 2 29 : 29 Čelik
28.11.2021 13:00 Živinice 22 : 36 Goražde
28.11.2021 15:30 Lokomotiva 25 : 26 Turbina
28.11.2021 15:30 Bihać 30 : 46 Hadžići InterIogistic 2
28.11.2021 15:30 Bosna 35 : 32 Jedinstvo
28.11.2021 18:00 Komovi 17 : 23 Lovćen
28.11.2021 19:00 Jedinstvo 37 : 29 Sutjeska
28.11.2021 18:00 Budvanska rivijera 27 : 22 Budućnost
28.11.2021 15:30 Komovi 25 : 35 Lovćen
28.11.2021 16:30 Jedinstvo 18 : 33 Sutjeska
28.11.2021 15:30 Budvanska rivijera 15 : 19 Budućnost