XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 155 utakmica za dan
Nedelja, 21 Novembar 2021

Fudbal

21.11.2021 13:00 Posušje 1 : 0 Leotar
21.11.2021 15:00 Borac 1 : 0 Rudar Prijedor
21.11.2021 15:00 Željezničar 2 : 0 Radnik
21.11.2021 13:00 Omarska 0 : 1 Sloga
21.11.2021 13:00 Proleter 5 : 0 Ukrina
21.11.2021 13:00 Gorica 3 : 0 Jedinstvo
21.11.2021 13:00 Brdo 1 : 0 Polet 1926
21.11.2021 13:00 Željezničar 3 : 2 Sloboda
21.11.2021 13:00 Romanija 4 : 1 Rudar 1925
21.11.2021 13:00 Guber 0 : 1 Stakorina
21.11.2021 13:00 Vlasenica 1 : 3 Sloga
21.11.2021 13:00 Skugrić 1964 2 : 5 Ozren
21.11.2021 13:00 Naša krila 2 : 1 Sloga (DP)
21.11.2021 13:00 Vučijak 5 : 0 Vranjak
21.11.2021 13:00 Sloga (J) 1 : 4 Hajduk (K)
21.11.2021 13:00 Zvijezda 5 : 4 Mineral
21.11.2021 13:00 Borac 3 : 2 Skugrić
21.11.2021 13:00 Mladost (VO) 7 : 0 Sloboda
21.11.2021 13:00 Birač 5 : 0 Janja 2009
21.11.2021 13:00 Šekovići 3 : 0 Partizan
21.11.2021 13:00 Željeznica 0 : 0 Radnički
21.11.2021 13:00 Mladost Farmaprom 2 : 0 Sloga Nektar
21.11.2021 13:00 Budućnost 2 : 1 Borac
21.11.2021 13:00 Šnjegotina 5 : 2 Sloboda
21.11.2021 13:00 Polet Krajišnik 5 : 1 OFK Banja Luka
21.11.2021 13:00 OFK Spartak 2013 2 : 0 Vrbas
21.11.2021 13:30 4. juli 3 : 0 Liješće
21.11.2021 13:30 Borac (K) 4 : 0 Zborište
21.11.2021 13:30 Zadrugar 1 : 8 OFK Pridjel
21.11.2021 13:30 Rudar 3 : 0 Sloga
21.11.2021 13:30 Ozrenski sokolovi 0 : 3 BSK
21.11.2021 13:30 Borac (O) 4 : 1 Polet
21.11.2021 13:30 Zadrugar 4 : 1 Bratstvo
21.11.2021 11:00 Trebavac 3 : 3 Budućnost
21.11.2021 13:30 Partizan 2 : 4 Sloga 73
21.11.2021 13:30 Omladinac 10 : 0 Dobor
21.11.2021 13:30 Višnjik 2 : 1 Mladost
21.11.2021 13:30 Crvena zvijezda 4 : 3 Posavina
21.11.2021 13:30 Pelagićevo 21 8 : 2 Kladari Gornji
21.11.2021 13:30 TOŠK 3 : 1 Tomislav
21.11.2021 13:30 GOŠK 2 : 0 Simm Bau
21.11.2021 13:30 NK Vitez 2 : 0 Vitez
21.11.2021 13:30 Rudar (HB) 0 : 1 Novi Travnik
21.11.2021 13:30 Rudar (K) 2 : 2 Kiseljak
21.11.2021 13:30 Brnjaci 2 : 1 Vlašić
21.11.2021 13:30 Brekovica 78 1 : 1 FK Vitez
21.11.2021 13:30 Prokosovići 5 : 3 Mladost (M)
21.11.2021 13:30 Priluk 2 : 0 Slaven
21.11.2021 13:30 Dizdaruša 1 : 0 Radnički
21.11.2021 13:30 Bosna (M) 3 : 0 Svatovac
21.11.2021 13:30 Orahovica 74 3 : 0 Gornji Rahić
21.11.2021 13:30 Seona 2 : 0 Dinamo
21.11.2021 13:30 Azot 0 : 0 Mošćanica
21.11.2021 13:30 Natron 0 : 2 Usora
21.11.2021 13:30 Kolina 3 : 0 Rudar
21.11.2021 13:30 Jahorina 0 : 3 Čelik
21.11.2021 13:30 Stupčanica 2 : 0 Borac
21.11.2021 13:30 Kamešnica 0 : 0 Sloga
21.11.2021 13:30 Stolac 1 : 2 Klis
21.11.2021 13:30 Mladost (P) 2 : 1 Trešnjevka
21.11.2021 13:30 Omladinac 68 2 : 1 Mladost (GŽ)
21.11.2021 13:30 Mladost (B) 0 : 7 Slatina
21.11.2021 13:30 Rijeka 1 : 0 Sloga
21.11.2021 13:30 Ingram 2 : 1 Vražići 92
21.11.2021 13:30 Doboj Istok 3 : 1 Mramor (B)
21.11.2021 13:30 Mladost 78 2 : 0 Jedinstvo 1952
21.11.2021 14:00 Mostar 0 : 2 Branitelj
21.11.2021 14:00 Šator 0 : 3 Drinovci
21.11.2021 13:30 Sloboda 0 : 3 Željezničar
21.11.2021 15:45 Partizan 4 : 1 Vojvodina
21.11.2021 17:00 Spartak ŽK 1 : 1 Radnički 1923
21.11.2021 13:30 Mladost 1 : 5 Crvena zvezda
21.11.2021 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Igalo
21.11.2021 17:30 Grbalj 3 : 0 OFK Titograd
21.11.2021 17:30 Cetinje 0 : 1 Arsenal
21.11.2021 17:30 Berane 1 : 0 Kom
21.11.2021 17:30 Bokelj 1 : 1 Mladost
21.11.2021 13:00 Krajina 0 : 1 Kozara
21.11.2021 13:30 Famos 1 : 2 Igman
21.11.2021 13:30 Rudar 1 : 2 Željezničar
21.11.2021 13:30 Bosna 1 : 2 Slavija
21.11.2021 13:30 Goražde 3 : 3 UNIS
21.11.2021 13:30 Iskra 9 : 1 Sport Prevnet
21.11.2021 13:30 Travnik 0 : 7 Kiseljak
21.11.2021 13:30 Igman 1 : 4 Tomislav
21.11.2021 13:30 Čapljina 1 : 1 Grude
21.11.2021 13:00 Budućnost 5 : 0 Mornar
21.11.2021 13:00 Titograd 4 : 0 Jedinstvo
21.11.2021 13:00 Podgorica 3 : 0 Rudar
21.11.2021 13:00 Zeta 2 : 1 Mladost
21.11.2021 11:00 Krajina 2 : 2 Kozara
21.11.2021 11:00 Famos 1 : 1 Igman
21.11.2021 11:00 Rudar 2 : 2 Željezničar
21.11.2021 11:00 Bosna 3 : 2 Slavija
21.11.2021 11:00 Radnik 2 : 3 Mladost
21.11.2021 11:00 Goražde 1 : 0 UNIS
21.11.2021 11:00 Iskra 4 : 1 Sport Prevent
21.11.2021 11:00 Travnik 1 : 3 Kiseljak
21.11.2021 11:00 Igman 4 : 1 Tomislav
21.11.2021 11:00 Čapljina 2 : 3 Grude
21.11.2021 12:30 Krajišnik 0 : 1 Željezničar
21.11.2021 10:00 Famos 3 : 2 Baton
21.11.2021 13:00 Polet Stars 2000 2 : 3 Arsenal
21.11.2021 13:00 Rudar 7 : 0 Petrovac
21.11.2021 13:00 Podgorica 1 : 2 Iskra
21.11.2021 10:00 OFK Spartak 2013 11 : 0 Radnik Urije
21.11.2021 10:00 Mineral 1 : 1 Tekstilac
21.11.2021 12:00 Željezničar Sport team : Mladost Farmaprom
21.11.2021 14:00 Krajina 12 : 0 Olimpija
21.11.2021 12:00 Spartak 2013 6 : 2 Rudar Prijedor
21.11.2021 12:00 Mineral ZTC 1 : 1 Tekstilac
21.11.2021 13:00 Vojvodina 0 : 2 Sloga
21.11.2021 14:00 ŽFU Zvezda B 2018 0 : 6 Spartak
21.11.2021 13:00 Dinamo 6 : 0 Međimurje
21.11.2021 13:30 Split 19 : 0 Neretva
21.11.2021 14:00 Rijeka 3 : 1 Donat
21.11.2021 13:30 Osijek 5 : 0 Agram

Futsal

21.11.2021 16:30 Brotnjo 3 : 4 Sloga
21.11.2021 18:00 Policajac 2 : 5 Mostar SG
21.11.2021 18:00 Beli anđeo 5 : 5 Boračka
21.11.2021 20:15 Borac 1 : 3 Radnik Siti
21.11.2021 17:00 Dubica 3 : 10 Kozara
21.11.2021 18:00 Starčevica 4 : 2 Student
21.11.2021 17:00 Šampion 8 : 0 Viktorija
21.11.2021 18:30 Teslić 3 : 3 Ljubić
21.11.2021 20:00 Centar 8 : 3 Vitez
21.11.2021 18:00 Drina 2 : 8 Neimari
21.11.2021 16:00 Žepče 5 : 6 Željezničar
21.11.2021 20:00 Lux 6 : 1 Lilium
21.11.2021 20:00 Tešanj 5 : 2 Klanac
21.11.2021 17:30 Rudnik 5 : 11 Iskra Vrbas
21.11.2021 19:00 Sparta 4 : 5 Bubamara
21.11.2021 18:00 Bajo Pivljanin 4 : 4 Nikšić
21.11.2021 18:00 Pruška 6 : 4 Gorštak

Košarka

21.11.2021 17:00 Mornar 81 : 65 Split
21.11.2021 12:00 Mega Basket 104 : 75 Cedevita Olimpija
21.11.2021 18:30 Basket 2000 76 : 42 Mladost (MG) 2
21.11.2021 Zvornik Basket 78 : 33 Rudar 2015
21.11.2021 17:00 Konjic 98 : 48 Igman
21.11.2021 19:00 Leotar 03 59 : 77 Play Off
21.11.2021 17:00 RMU Banovići 92 : 70 Feniks
21.11.2021 16:30 Sloboda 55 : 28 Lider

Odbojka

21.11.2021 15:00 Mostar 3 : 1 Orašje
21.11.2021 15:00 Akademija 0 : 3 Albatros

Rukomet

21.11.2021 17:00 Maglaj 21 : 20 Leotar
21.11.2021 15:30 Mladost 34 : 9 Drina
21.11.2021 16:00 Čapljina 29 : 18 Bosna 2
21.11.2021 15:30 Velež 28 : 25 Rvacka
21.11.2021 13:00 Vogošća 2 28 : 25 Briješće
21.11.2021 19:00 Žepče 28 : 31 Čelik Junior
21.11.2021 15:00 Hadžići InterIogistic 2 33 : 29 Lokomotiva
21.11.2021 14:00 Turbina 35 : 28 Krajina
21.11.2021 15:30 Sloga 2013 48 : 26 Živinice
21.11.2021 18:00 Zeta 31 : 37 Nikšić

Vaterpolo

21.11.2021 12:00 Dorćol 11 : 13 Singidunum