Polet 1926
Brod
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
13.11.2021 13:00 | Polet 1926 | 1 : 4 | Sloga (S) | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Borac
Å amac
|
13.11.2021 13:00 | BSK | 0 : 3 | Borac | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Gorica
Å ipovo
|
13.11.2021 13:00 | Sloga (T) | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Proleter
TesliÄ
|
13.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Proleter |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
13.11.2021 13:00 | Sloga | 4 : 1 | Famos | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
IliÄka 01
BrÄko
|
13.11.2021 13:00 | Rudar 1925 | 2 : 1 | IliÄka 01 | ||||||
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
13.11.2021 13:00 | Drina HE | 2 : 0 | Mladost (G) |
Hercegovac
BileÄa
|
|
Željeznica
Trnovo
|
13.11.2021 13:00 | Hercegovac | 1 : 0 | Željeznica |
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
13.11.2021 13:30 | Sloboda | 2 : 4 | Borac (M) |
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
13.11.2021 15:00 | OFK Banja Luka | 0 : 0 | Omladinac | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
13.11.2021 13:00 | Borac | 0 : 0 | Mladost Farmaprom |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Novo doba
ÄardaÄine
|
13.11.2021 13:30 | Sloga 94 | 4 : 0 | Novo doba |
Modran
Modran
|
|
Jedinstvo
Donja ÄaÄavica
|
13.11.2021 13:30 | Modran | 3 : 0 | Jedinstvo |
Borac
Jelah
|
|
Jahorina
PraÄa
|
13.11.2021 13:30 | Borac | 3 : 2 | Jahorina | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Natron
Maglaj
|
13.11.2021 13:30 | Rudar | 0 : 1 | Natron |
Troglav 1918
Livno
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
13.11.2021 13:00 | Troglav 1918 | 0 : 2 | Sloga |
Mramor (B)
Babice
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
13.11.2021 13:30 | Mramor (B) | 3 : 0 | Ingram | ||||||
Sloga
TojÅ”iÄi
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
13.11.2021 12:00 | Sloga | 8 : 1 | Mladost (B) |
Mostar
Mostar
|
|
Neretva 2020
Äeljevo
|
13.11.2021 13:00 | Mostar | 0 : 3 | Neretva 2020 |
Mladost (Sol.)
Solina
|
|
BuduÄnost
Donja Lukavica
|
13.11.2021 13:30 | Mladost (Sol.) | 3 : 0 | BuduÄnost |
Drina
Zvornik
|
|
Omarska
Omarska
|
13.11.2021 13:00 | Drina | 2 : 1 | Omarska | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
13.11.2021 13:00 | Sloga | 0 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
13.11.2021 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
13.11.2021 13:00 | Podrinje | 0 : 2 | Krupa | ||||||
ŽeljezniÄar ST
Banja Luka
|
|
Kozara
GradiŔka
|
13.11.2021 13:00 | ŽeljezniÄar ST | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
13.11.2021 13:00 | Borac | 3 : 2 | Slavija |
Gornji RahiÄ
Gornji RahiÄ
|
|
Polet 1926
Brod
|
13.11.2021 12:00 | Gornji RahiÄ | 5 : 0 | Polet 1926 |
Igman
Ilidža
|
|
Goražde
Goražde
|
13.11.2021 13:30 | Igman | 3 : 0 | Goražde | ||||||
UNIS
VogoÅ”Äa
|
|
StupÄanica
Olovo
|
13.11.2021 13:30 | UNIS | 5 : 0 | StupÄanica | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
13.11.2021 12:00 | Slavija | 2 : 3 | Rudar | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
13.11.2021 13:30 | ŽeljezniÄar | 5 : 0 | Baton |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Äelik
Zenica
|
13.11.2021 12:00 | Kiseljak | 1 : 2 | Äelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
13.11.2021 12:00 | NK Vitez | 1 : 3 | TOÅ K | ||||||
Borac
Jelah
|
|
FK Vitez
Vitez
|
13.11.2021 13:30 | Borac | 2 : 0 | FK Vitez |
Klis
ButuroviÄ polje
|
|
Äapljina
Äapljina
|
13.11.2021 13:30 | Klis | 2 : 4 | Äapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
13.11.2021 13:30 | Grude | 4 : 0 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
Stolac
Stolac
|
13.11.2021 13:30 | Neum | 3 : 0 | Stolac | ||||||
LjubuŔki
LjubuŔki
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
13.11.2021 10:00 | LjubuŔki | 0 : 1 | PosuŔje | ||||||
GOÅ K
Gabela
|
|
Igman
Konjic
|
13.11.2021 12:30 | GOÅ K | 1 : 1 | Igman | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
13.11.2021 13:30 | Tomislav | 1 : 1 | Brotnjo |
Leotar
Trebinje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2021 13:00 | Leotar | 1 : 2 | Zrinjski | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
13.11.2021 14:00 | Rudar Prijedor | 3 : 1 | PosuŔje | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
13.11.2021 13:00 | Å iroki Brijeg | 0 : 2 | ŽeljezniÄar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.11.2021 15:00 | Velež | 1 : 2 | Sarajevo |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
13.11.2021 12:30 | PodgrmeÄ | 0 : 3 | ŽeljezniÄar Sport Team |
Igman
Ilidža
|
|
Goražde
Goražde
|
13.11.2021 11:00 | Igman | 2 : 0 | Goražde | ||||||
UNIS
VogoÅ”Äa
|
|
StupÄanica
Olovo
|
13.11.2021 11:00 | UNIS | 7 : 0 | StupÄanica | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
HadžiÄi
|
13.11.2021 11:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
13.11.2021 11:00 | Mladost | 4 : 1 | Bosna | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
13.11.2021 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Rudar | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
13.11.2021 11:00 | ŽeljezniÄar | 6 : 0 | Baton |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Äelik
Zenica
|
13.11.2021 09:30 | Kiseljak | 2 : 3 | Äelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
13.11.2021 10:00 | NK Vitez | 7 : 2 | TOÅ K | ||||||
Borac
Jelah
|
|
FK Vitez
Vitez
|
13.11.2021 11:00 | Borac | 6 : 1 | FK Vitez |
Klis
ButuroviÄ polje
|
|
Äapljina
Äapljina
|
13.11.2021 11:00 | Klis | 0 : 1 | Äapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
13.11.2021 11:00 | Grude | 2 : 0 | Branitelj | ||||||
Neum
Neum
|
|
Stolac
Stolac
|
13.11.2021 11:00 | Neum | 1 : 0 | Stolac | ||||||
GOÅ K
Gabela
|
|
Igman
Konjic
|
13.11.2021 10:00 | GOÅ K | 1 : 2 | Igman | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
13.11.2021 11:00 | Tomislav | 4 : 0 | Brotnjo |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Dubrave
Dubrave
|
13.11.2021 11:30 | LaktaŔi | 9 : 0 | Dubrave |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
13.11.2021 12:30 | Mladost | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
13.11.2021 12:00 | OFK Spartak | 3 : 0 | Progres |
Vitez
Bužim
|
|
OFK BihaÄ
BihaÄ
|
13.11.2021 10:00 | Vitez | 2 : 1 | OFK BihaÄ |
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Mladost
Solina
|
13.11.2021 11:00 | Betaclub Tango | 7 : 3 | Mladost | ||||||
Proleter
SlavinoviÄi
|
|
Konjuh
Kladanj
|
13.11.2021 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Konjuh | ||||||
Seona
Seona
|
|
Tuzla
Tuzla
|
13.11.2021 10:00 | Seona | 5 : 2 | Tuzla |
FA Akademica
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
LjubniÄi
|
13.11.2021 09:30 | FA Akademica | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
13.11.2021 09:00 | Igman | 9 : 2 | Famos | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
13.11.2021 10:00 | Glasinac 1936 | 2 : 3 | ŽeljezniÄar |
Romanija
Pale
|
|
Young Boys
Sarajevo
|
13.11.2021 10:00 | Romanija | 0 : 3 | Young Boys | ||||||
Atletiko
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglodi
|
13.11.2021 10:00 | Atletiko | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Mlade Nade
Sarajevo
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
13.11.2021 10:00 | Mlade Nade | 2 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
13.11.2021 10:00 | Miske - Akademija | 4 : 2 | Vratnik |
Leotar
Trebinje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2021 11:00 | Leotar | 0 : 1 | Zrinjski | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
PosuŔje
PosuŔje
|
13.11.2021 12:00 | Rudar Prijedor | 3 : 1 | PosuŔje | ||||||
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
13.11.2021 11:30 | Å iroki Brijeg | 0 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.11.2021 13:00 | Velež | 1 : 4 | Sarajevo |
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
13.11.2021 10:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
13.11.2021 10:00 | Zenit | 1 : 1 | Drina |
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Dubrave
Dubrave
|
13.11.2021 10:00 | LaktaŔi | 7 : 0 | Dubrave |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
13.11.2021 11:00 | Mladost | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
13.11.2021 10:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 4 | Progres | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
13.11.2021 09:00 | Omladinac | 11 : 0 | Džaja |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
13.11.2021 11:00 | Partizan | 5 : 1 | Omladinac |
Metalac
Veliki Lug
|
|
KljuÄ
KljuÄ
|
13.11.2021 11:00 | Metalac | 1 : 5 | KljuÄ | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Kolibri
BihaÄ
|
13.11.2021 11:00 | PodgrmeÄ | 8 : 0 | Kolibri | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Rudar
Kamengrad
|
13.11.2021 11:00 | Brekovica 78 | 0 : 11 | Rudar |
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
13.11.2021 11:00 | Mladost (P) | 6 : 0 | Sloga | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Mladost (V)
VrnograÄ
|
13.11.2021 11:00 | Jezerski | 5 : 0 | Mladost (V) |
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
13.11.2021 10:00 | ŽepÄe 1919 | 1 : 1 | Krivaja | ||||||
Pobjeda
TeŔanjka
|
|
Nemila
Nemila
|
13.11.2021 11:30 | Pobjeda | 0 : 3 | Nemila |
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
13.11.2021 17:30 | Miske - Akademija | 5 : 0 | Slavija |
Famos (H)
Hrasnica
|
|
FA Akademica
Sarajevo
|
13.11.2021 10:00 | Famos (H) | 1 : 1 | FA Akademica | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Soccer
Sarajevo
|
13.11.2021 13:30 | Sokolac | 3 : 1 | Soccer | ||||||
Famos (V)
VojkoviÄi
|
|
AF Devetka
Sarajevo
|
13.11.2021 13:00 | Famos (V) | 4 : 0 | AF Devetka |
LjubiÄ
Prnjavor
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
13.11.2021 12:00 | LjubiÄ | 0 : 12 | Borac (BL) | ||||||
Mineral ZTC
Banja VruÄica
|
|
Proleter
TesliÄ
|
13.11.2021 12:00 | Mineral ZTC | 6 : 0 | Proleter | ||||||
Borac (Å )
Å amac
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
13.11.2021 12:00 | Borac (Å ) | 1 : 4 | Krupa | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
13.11.2021 12:00 | Kozara | 4 : 0 | Spartak 2013 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
13.11.2021 09:00 | Sloga | 2 : 1 | ŽeljezniÄar |
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Kolibri
BihaÄ
|
13.11.2021 09:30 | PodgrmeÄ | 2 : 1 | Kolibri |
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
|
Gomila
Stijena
|
13.11.2021 09:30 | Mladost (P) | 7 : 0 | Gomila | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Zvijezda
Velika KladuŔa
|
13.11.2021 09:30 | Krajina | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Jezerski
Jezerski
|
|
Mladost (V)
VrnograÄ
|
13.11.2021 09:30 | Jezerski | 4 : 1 | Mladost (V) |
Tempo sport
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
13.11.2021 12:00 | Tempo sport | 2 : 1 | Sporting | ||||||
ÄeliÄni grad - Steel city
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
13.11.2021 09:00 | ÄeliÄni grad - Steel city | 0 : 13 | Fortuna | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
StupÄanica
Olovo
|
13.11.2021 10:00 | Rudar (B) | 5 : 0 | StupÄanica | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Borac - Tetovo
Zenica
|
13.11.2021 10:00 | Bosna | 7 : 0 | Borac - Tetovo |
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
13.11.2021 11:30 | ŽepÄe 1919 | 0 : 3 | Krivaja | ||||||
Pobjeda
Tepanjka
|
|
Nemila
Nemila
|
13.11.2021 10:00 | Pobjeda | 1 : 2 | Nemila |
Glasinac 1936
Ilidža
|
|
Olimp
Pale
|
13.11.2021 12:00 | Glasinac 1936 | 0 : 4 | Olimp |
ModriÄa Ducla
ModriÄa
|
|
Prijedor
Prijedor
|
13.11.2021 13:00 | ModriÄa Ducla | 6 : 0 | Prijedor | ||||||
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac (Å )
Å amac
|
13.11.2021 17:00 | BSK-Spartak 2013 | 3 : 0 | Borac (Å ) |
ŽNK Sloboda
Tuzla
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
13.11.2021 14:00 | ŽNK Sloboda | 0 : 2 | FK Sloboda | ||||||
Inter
PosuŔje
|
|
Mladost
NeviÄ Polje
|
13.11.2021 13:00 | Inter | 6 : 0 | Mladost |
Spartak
Subotica
|
|
TSC
Kanjiža
|
13.11.2021 17:00 | Spartak | 9 : 1 | TSC |
MeÄimurje
Äakovec
|
|
Osijek
Osijek
|
13.11.2021 14:00 | MeÄimurje | 0 : 13 | Osijek |
Policajac
Banja Luka
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
13.11.2021 14:00 | Policajac | 3 : 2 | Sarajevo | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Doboj
Doboj
|
13.11.2021 18:30 | Mostar SG | 9 : 2 | Doboj | ||||||
Hercegovina
Å iroki Brijeg
|
|
Brotnjo
Äitluk
|
13.11.2021 15:00 | Hercegovina | 7 : 1 | Brotnjo | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
13.11.2021 16:00 | Sloga | 9 : 3 | Bosna Kompred | ||||||
Kaskada
GraÄanica
|
|
Salines
Tuzla
|
13.11.2021 19:00 | Kaskada | 4 : 5 | Salines |
BrÄko Zdravlje
BrÄko
|
|
Beli anÄeo
Popovo Polje
|
13.11.2021 21:00 | BrÄko Zdravlje | 5 : 2 | Beli anÄeo | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
BoraÄka
GradiŔka
|
13.11.2021 17:00 | Jahorina | 8 : 4 | BoraÄka |
Student
Banja Luka
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
13.11.2021 17:00 | Student | 11 : 2 | Dubica |
Medicinski fakultet
FoÄa
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
13.11.2021 18:00 | Medicinski fakultet | 5 : 1 | Ljubinje | ||||||
Young Boys
Zvornik
|
|
Kalinovik
Kalinovik
|
13.11.2021 17:00 | Young Boys | 1 : 1 | Kalinovik |
JoŔavka
JoŔavka
|
|
TesliÄ
TesliÄ
|
13.11.2021 19:30 | JoÅ”avka | 9 : 1 | TesliÄ | ||||||
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
|
Rudar
Stanari
|
13.11.2021 16:30 | Kotor VaroÅ” | 3 : 2 | Rudar | ||||||
ObiliÄ
Prnjavor
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
13.11.2021 20:30 | ObiliÄ | 5 : 2 | LjubiÄ |
Neimari
Zenica
|
|
Centar
Sarajevo
|
13.11.2021 13:00 | Neimari | 5 : 0 | Centar |
Lilium
Doboj Istok
|
|
Odžak
Odžak
|
13.11.2021 18:00 | Lilium | 5 : 4 | Odžak |
Äulin Mlin
Livno
|
|
Rudnik
Mostar
|
13.11.2021 17:00 | Äulin Mlin | 10 : 4 | Rudnik | ||||||
Iskra Vrbas
Bugojno
|
|
Seljak
Livno
|
13.11.2021 19:00 | Iskra Vrbas | 6 : 1 | Seljak | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Konjic
Konjic
|
13.11.2021 20:00 | Zrinjski | 4 : 5 | Konjic |
Mujo Hrnjica
Velika KladuŔa
|
|
Sparta
Sanski most
|
13.11.2021 19:00 | Mujo Hrnjica | 3 : 3 | Sparta | ||||||
Bubamara
Cazin
|
|
Konjodor
Bužim
|
13.11.2021 19:00 | Bubamara | 4 : 3 | Konjodor |
Borac
ÄaÄak
|
|
Cibona
Zagreb
|
13.11.2021 17:00 | Borac | 59 : 62 | Cibona | ||||||
BuduÄnost VOLI
Podgorica
|
|
Zadar
Zadar
|
13.11.2021 19:00 | BuduÄnost VOLI | 84 : 69 | Zadar | ||||||
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Mornar
Bar
|
13.11.2021 21:00 | Cedevita Olimpija | 79 : 59 | Mornar |
Sloboda
Tuzla
|
|
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
|
13.11.2021 19:00 | Sloboda | 94 : 53 | Radnik Elvaco MetPro | ||||||
PosuŔje
PosuŔje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.11.2021 20:00 | PosuŔje | 76 : 54 | Zrinjski |
Student Igokea
Banja Luka
|
|
Slavija 1996
IstoÄno Sarajevo
|
13.11.2021 18:00 | Student Igokea | 52 : 54 | Slavija 1996 | ||||||
Varda HE
ViŔegrad
|
|
Rogatica
Rogatica
|
13.11.2021 19:30 | Varda HE | 61 : 74 | Rogatica | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
13.11.2021 19:00 | Sokolac | 57 : 70 | Sutjeska |
Mladost Buldogs
Prnjavor
|
|
Basket 2000
Banja Luka
|
13.11.2021 | Mladost Buldogs | 72 : 65 | Basket 2000 | ||||||
Mladost (KV)
Kotor VaroÅ”
|
|
Hunters
Prijedor
|
13.11.2021 | Mladost (KV) | 63 : 79 | Hunters | ||||||
Stars Basket
GradiŔka
|
|
LijevÄe
Nova Topola
|
13.11.2021 | Stars Basket | 48 : 76 | LijevÄe |
BuduÄnost Fabrika 2
Bijeljina
|
|
Derventa
Derventa
|
13.11.2021 18:00 | BuduÄnost Fabrika 2 | 78 : 70 | Derventa | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Olimp
Å ekoviÄi
|
13.11.2021 18:00 | ModriÄa | 70 : 74 | Olimp | ||||||
Best
Doboj
|
|
Zvornik Basket
Zvornik
|
13.11.2021 18:00 | Best | 69 : 96 | Zvornik Basket | ||||||
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Radnik Spark 2
Bijeljina
|
13.11.2021 18:00 | Rudar 2015 | 63 : 65 | Radnik Spark 2 |
Sloboda
Novi Grad
|
|
UÅ”Äe
Banja Luka
|
13.11.2021 18:00 | Sloboda | 23 : 88 | UÅ”Äe |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Mladost
BrÄko
|
13.11.2021 18:00 | Domaljevac | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
13.11.2021 18:30 | Radnik | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
13.11.2021 18:00 | Gradina-Herceg | 2 : 3 | Bosna (S) |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
MagliÄ
FoÄa
|
13.11.2021 19:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | MagliÄ |
Breza 1934
Breza
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
13.11.2021 17:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | 7 Lukavac | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
IlijaÅ”
IlijaÅ”
|
13.11.2021 15:00 | Block Out | 3 : 2 | IlijaÅ” |
Budva
Budva
|
|
Sutjeska
NikÅ”iÄ
|
13.11.2021 17:30 | Budva | 3 : 0 | Sutjeska |
Gacko
Gacko
|
|
Goražde
Goražde
|
13.11.2021 18:00 | Gacko | 3 : 1 | Goražde | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Jahorina
Pale
|
13.11.2021 17:30 | Igman | 0 : 3 | Jahorina | ||||||
Bimal-Jedinstvo
BrÄko
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.11.2021 18:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
13.11.2021 19:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | BL Volley |
Velež
Nevesinje
|
|
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
13.11.2021 18:00 | Velež | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
MagliÄ
FoÄa
|
13.11.2021 16:00 | Borac | 3 : 0 | MagliÄ | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
13.11.2021 15:15 | Radnik | 3 : 1 | ŽOK Leotar | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
13.11.2021 18:00 | Ljubinje Bankom | 1 : 3 | Glasinac |
Kozara
GradiŔka
|
|
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
13.11.2021 16:30 | Kozara | 0 : 3 | Kotor VaroÅ” |
Bratunac
Bratunac
|
|
Mladost
Rogatica
|
13.11.2021 16:00 | Bratunac | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Volero
Pale
|
13.11.2021 14:00 | Stakorina | 3 : 2 | Volero |
Äelik-R
Zenica
|
|
BihaÄ
BihaÄ
|
13.11.2021 17:30 | Äelik-R | 3 : 1 | BihaÄ | ||||||
ŽepÄe
ŽepÄe
|
|
Bosna
Kalesija
|
13.11.2021 19:00 | ŽepÄe | 3 : 0 | Bosna | ||||||
SmeÄ
Lukavac
|
|
Maglaj
Maglaj
|
13.11.2021 18:00 | SmeÄ | 3 : 0 | Maglaj | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Kula GradaÄac
GradaÄac
|
13.11.2021 18:00 | Napredak | 1 : 3 | Kula GradaÄac |
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Äapljina
Äapljina
|
13.11.2021 13:30 | Centar ORT | 3 : 0 | Äapljina |
Breza 1934
Breza
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
13.11.2021 15:00 | Breza 1934 | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
Ilidža
Ilidža
|
13.11.2021 13:00 | Krivaja | 0 : 3 | Ilidža |
BuduÄnost
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
13.11.2021 18:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Rudar |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
GradaÄac
GradaÄac
|
13.11.2021 19:00 | Krivaja | 33 : 31 | GradaÄac | ||||||
Sloga (D)
Doboj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.11.2021 18:00 | Sloga (D) | 23 : 26 | Sloboda | ||||||
Bosna (S)
Sarajevo
|
|
GraÄanica
GraÄanica
|
13.11.2021 20:00 | Bosna (S) | 27 : 25 | GraÄanica | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
|
13.11.2021 19:00 | Leotar | 37 : 27 | Bosna Eko Energija (V) | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
IzviÄaÄ CO
LjubuŔki
|
13.11.2021 20:00 | Borac M:TEL | 23 : 21 | IzviÄaÄ CO | ||||||
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
VogoÅ”Äa
VogoÅ”Äa
|
13.11.2021 19:00 | Sloga (GV/U) | 31 : 27 | VogoÅ”Äa |
Sava 2019
Brod
|
|
SrednjoŔkolac
Novi Grad
|
13.11.2021 19:00 | Sava 2019 | 24 : 25 | SrednjoŔkolac | ||||||
ORK BL
Banja Luka
|
|
Srbac
Srbac
|
13.11.2021 19:00 | ORK BL | 35 : 26 | Srbac |
Mladost
Banja Luka
|
|
Jedinstvo 2015
BrÄko
|
13.11.2021 17:30 | Mladost | 23 : 22 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara (G)
GradiŔka
|
13.11.2021 16:00 | Drina | 23 : 29 | Kozara (G) |
BrijeÅ”Äe
Sarajevo
|
|
MeÄugorje
MeÄugorje
|
13.11.2021 18:00 | BrijeÅ”Äe | 31 : 38 | MeÄugorje | ||||||
Rvacka
Livno
|
|
Respect
Sarajevo
|
13.11.2021 19:30 | Rvacka | 38 : 34 | Respect | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
RadniÄki
Goražde
|
13.11.2021 16:00 | Zrinjski | 30 : 27 | RadniÄki | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Äapljina
Äapljina
|
13.11.2021 19:00 | Goražde | 40 : 26 | Äapljina |
Äelik Junior
Zenica
|
|
Rudar
BanoviÄi
|
13.11.2021 19:30 | Äelik Junior | 35 : 27 | Rudar | ||||||
GraÄanica 2
GraÄanica
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
13.11.2021 13:30 | GraÄanica 2 | 25 : 33 | Sloboda 2 |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
IzviÄaÄ CO
LjubuŔki
|
13.11.2021 18:00 | Krivaja | 36 : 29 | IzviÄaÄ CO | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Mira
Prijedor
|
13.11.2021 18:00 | Jedinstvo | 33 : 28 | Mira | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
HadžiÄi
HadžiÄi
|
13.11.2021 18:00 | Zrinjski | 16 : 30 | HadžiÄi | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.11.2021 18:00 | Borac | 38 : 15 | Leotar | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Grude
Grude
|
13.11.2021 18:00 | Knežopoljka | 24 : 35 | Grude |
Krajina
Cazin
|
|
HadžiÄi 2
HadžiÄi
|
13.11.2021 16:30 | Krajina | 28 : 32 | HadžiÄi 2 |
Mornar 7
Bar
|
|
Rudar
Pljevlja
|
13.11.2021 14:30 | Mornar 7 | 26 : 25 | Rudar | ||||||
Levalea 2010
NikÅ”iÄ
|
|
Trebjesa
NikÅ”iÄ
|
13.11.2021 17:30 | Levalea 2010 | 35 : 16 | Trebjesa | ||||||
NikÅ”iÄ
NikÅ”iÄ
|
|
Tivat
Tivat
|
13.11.2021 20:00 | NikÅ”iÄ | 31 : 32 | Tivat | ||||||
Zeta
Podgorica
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
13.11.2021 20:00 | Zeta | 27 : 35 | Ulcinj |
Berane 1949
Berane
|
|
Rudar
Pljevlja
|
13.11.2021 17:00 | Berane 1949 | 27 : 28 | Rudar | ||||||
Mornar 7
Bar
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
13.11.2021 19:30 | Mornar 7 | 31 : 33 | Brskovo |
Berane 1949
Berane
|
|
Rudar
Pljevlja
|
13.11.2021 14:00 | Berane 1949 | 39 : 31 | Rudar | ||||||
Mornar 7
Bar
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
13.11.2021 17:00 | Mornar 7 | 38 : 27 | Brskovo |
Partizan
Beograd
|
|
KVK RadniÄki
Kragujevac
|
13.11.2021 19:00 | Partizan | 13 : 11 | KVK RadniÄki | ||||||
Valis
Valjevo
|
|
BVK Crvena zvezda
Beograd
|
13.11.2021 21:00 | Valis | 12 : 20 | BVK Crvena zvezda | ||||||
Proleter
Zrenjanin
|
|
Novi Beograd
Beograd
|
13.11.2021 19:00 | Proleter | 5 : 22 | Novi Beograd | ||||||
Å abac
Å abac
|
|
Zemun
Zemun
|
13.11.2021 20:30 | Å abac | 15 : 10 | Zemun | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Nais
NiÅ”
|
13.11.2021 18:00 | Vojvodina | 21 : 12 | Nais |
NBG Vukovi
Novi Beograd
|
|
BeÄej
BeÄej
|
13.11.2021 19:45 | NBG Vukovi | 20 : 8 | BeÄej | ||||||
TaÅ”
Beograd
|
|
Valjevo
Valjevo
|
13.11.2021 20:30 | TaÅ” | 16 : 17 | Valjevo |
TENT
Obrenovac
|
|
KoŔutnjak
Beograd
|
13.11.2021 21:00 | TENT | 8 : 6 | KoŔutnjak |