• Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
90'
Trećoi gol Slavije.
90+1'
Bogićučanin 0-2, nakon Å”to je Asentić oduzeo loptu odbrani Kozare, koja je tražila faul, ali sudija nije reagovao.
70'
Arbinja koristi greÅ”ku odbrane i sam izlazi pred Modića, ovaj brani, na drugoj strani Å ikanjić poslije kontre pogađa stativu, na loptu natrčava Đurić i pogađa golmana koji ustaje sa zemlje,. Bila je to najbolja Å”ansa za Kozaru na utaknici
56'
Å ikanjić je vopdio kontru Kozare. UpoÅ”ljava Maksimovića, ali ovaj slabo Å”utira i golman Nedžibović brani.
48'
Odmah sa centra dobar prodor Asentića, Modić brani.
46'
Brza kontra Slavije, nakon kornera Kozare, Dabić izlazi sam pred Modića i Slavija vodi sa 0-1.
31'
Šćekić izvodi dugi aut, Maksimović Å”alje loptudo Å ikanjića, ovaj Å”utira, ali golman brani.
19'
Dobra kontra Slavije, Å”utira Asentić, Modić brani.
16'
Å ut na gol
Kontra Kozare, Å ikanjić upoÅ”ljava Maksimovića, ali ovaj ne uspijeva da zahvati loptu ispred golmana Slavije.
11'
Dobra akcija Kozare, Å ikanjić upoÅ”ljava Maksimovića, ovaj jako Å”utira sa desetak metara iskosa, golman gostiju to brani.
8'
Å ut na gol
Stefan Arbinja 13
Kontra Slavije, Arbinja puca sa desetak metara, a Modić brani.
7'
Å ikanjić probija odbranu, iskosa Å”alje loptu prema Maksimoviću. On je u petercu, ali odv+brana Slavije izbacuje loptu u korner.