XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 150 utakmica za dan
Subota, 28 Septembar 2019

Fudbal

28.09.2019 16:00 Zvijezda 09 : Radnik
28.09.2019 16:00 Tuzla City : Željezničar
28.09.2019 19:00 Borac : Velež
28.09.2019 16:00 Čelik : Sloboda
28.09.2019 16:00 Kozara : Slavija
28.09.2019 16:00 Modriča : Jedinstvo
28.09.2019 16:00 Podrinje : Željezničar Sport Team
28.09.2019 16:00 Rudar Prijedor : Tekstilac
28.09.2019 16:00 Drina HE : Drina
28.09.2019 16:00 Glasinac 2011 : Sutjeska
28.09.2019 16:00 Romanija : Mladost (R)
28.09.2019 16:00 Budućnost : Jedinstvo
28.09.2019 16:00 Proleter : Famos
28.09.2019 16:00 Leotar : Mladost (G)
28.09.2019 16:00 Župa : Kozara
28.09.2019 16:00 Kiseljak : Moštanica
28.09.2019 15:30 Rudar : TOŠK
28.09.2019 15:30 Bratstvo : Budućnost
28.09.2019 15:30 Olimpik : Metalleghe BSI
28.09.2019 15:30 Orašje : Jedinstvo
28.09.2019 15:30 Slaven : Čapljina
28.09.2019 15:30 Travnik : Igman
28.09.2019 15:30 Krajina : Vitez
28.09.2019 15:30 Iskra : Busovača
28.09.2019 15:30 Sloga : Prokosovići
28.09.2019 15:30 Mladost : Radnički
28.09.2019 15:30 Odžak 102 : Priluk
28.09.2019 15:30 Famos : Žepče
28.09.2019 15:30 Jedinstvo : Mladost (K)
28.09.2019 15:30 Posavina 108 : Mladost
28.09.2019 15:30 Mladost (T) : Mramor
28.09.2019 15:30 Polet : Stjepan Polje
28.09.2019 15:30 Trebava : Graničar
28.09.2019 15:30 OFK Međiđa : Jedinstvo
28.09.2019 15:30 OFK Vida : Sloboda (K)
28.09.2019 15:30 Mladost : Vrana
28.09.2019 15:30 Grivice : Budućnost
28.09.2019 15:30 Rahićki ljiljani : Posavina
28.09.2019 15:30 Brčko 72 : Brka 1948
28.09.2019 15:30 Zelinja 76 : Ograđenovac
28.09.2019 15:30 Majevica : Mionica 85
28.09.2019 15:30 Spreča : Gornje Dubrave
28.09.2019 15:30 Sapna : Mladost
28.09.2019 15:00 Zeta : Kom
28.09.2019 15:00 Podgorica : OFK Petrovac
28.09.2019 15:00 Rudar : Budućnost
28.09.2019 15:00 Iskra : Grbalj
28.09.2019 15:00 Sutjeska : OFK Titograd
28.09.2019 13:30 Sheffield United : Liverpool
28.09.2019 16:00 Bournemouth : West Ham
28.09.2019 16:00 Aston Villa : Burnley
28.09.2019 16:00 Chelsea : Brighton
28.09.2019 16:00 Crystal Palace : Norwich City
28.09.2019 16:00 Tottenham : Southampton
28.09.2019 16:00 Wolverhampton : Watford
28.09.2019 18:30 Everton : Manchester City
28.09.2019 15:30 RB Leipzig : Schalke 04
28.09.2019 15:30 Hoffenheim : Borussia M'gladbach
28.09.2019 15:30 Mainz 05 : Wolfsburg
28.09.2019 15:30 Augsburg : Bayer Leverkusen
28.09.2019 15:30 Paderborn : Bayern München
28.09.2019 18:30 Borussia Dortmund : Werder Bremen
28.09.2019 00:00 Nice : Lille
28.09.2019 00:00 Bordeaux : PSG
28.09.2019 00:00 Angers : Amiens SC
28.09.2019 00:00 Monaco : Brest
28.09.2019 00:00 Metz : Toulouse
28.09.2019 00:00 Olympique Lyonnais : Nantes
28.09.2019 00:00 Strasbourg : Montpellier
28.09.2019 00:00 Olympique Marseille : Rennes
28.09.2019 00:00 Nîmes : Saint-Étienne
28.09.2019 00:00 Reims : Dijon
28.09.2019 Emina : Radnik Bumerang
28.09.2019 10:00 Jedinstvo : Sloga
28.09.2019 14:00 Banja Luka : Prijedor
28.09.2019 10:00 Čelik : Borac
28.09.2019 10:00 Mladost : Sloga
28.09.2019 10:00 Jedinstvo : Sloga
28.09.2019 14:00 Banja Luka : Prijedor
28.09.2019 10:00 Čelik : Borac
28.09.2019 10:00 Mladost : Sloga
28.09.2019 15:30 Željezničar 2011 : Fortuna
28.09.2019 15:30 Mladost : Sana 2014
28.09.2019 15:30 Sloboda : Rosa Brandis
28.09.2019 15:30 Troglav 1918 : Čelik
28.09.2019 15:30 Libero : Respekt
28.09.2019 15:30 ŽFK Sarajevo : Brotnjo
28.09.2019 18:00 Sarajevo : Travnik
28.09.2019 18:00 Sloboda : Zrinjski
28.09.2019 18:00 Zvijezda 09 : Mladost
28.09.2019 12:30 Novi Travnik : TOŠK
28.09.2019 12:30 Stolac : GOŠK
28.09.2019 17:30 Sloboda : Radnik
28.09.2019 17:30 Široki Brijeg : Čelik
28.09.2019 17:30 Sarajevo : Zrinjski
28.09.2019 17:30 Velež : Mladost
28.09.2019 17:30 Željezničar : Borac
28.09.2019 17:30 Zvijezda 09 : Tuzla City
28.09.2019 10:00 Novi Travnik : TOŠK
28.09.2019 16:00 Sloboda : Radnik
28.09.2019 16:00 Široki Brijeg : Čelik
28.09.2019 16:00 Sarajevo : Zrinjski
28.09.2019 16:00 Velež : Mladost
28.09.2019 16:00 Željezničar : Borac
28.09.2019 16:00 Zvijezda 09 : Tuzla City
28.09.2019 10:00 Sloga : Široki Brijeg
28.09.2019 10:00 Troglav : Ljubuški
28.09.2019 10:00 Posušje : Grude
28.09.2019 10:00 Tomislav : Drinovci
28.09.2019 10:00 Blato : Šator
28.09.2019 10:00 Kamešnica : Šujica
28.09.2019 10:00 Sloga : Široki Brijeg
28.09.2019 10:00 Troglav : Ljubuški
28.09.2019 10:00 Posušje : Grude
28.09.2019 10:00 Tomislav : Drinovci
28.09.2019 10:00 Blato : Šator
28.09.2019 10:00 Kamešnica : Šujica

Odbojka

28.09.2019 7 Lukavac : Napredak
28.09.2019 Breza 1934 : Mladost
28.09.2019 Block Out : Krivaja
28.09.2019 Ilidža : Ilijaš
28.09.2019 Jahorina : Drina
28.09.2019 Modriča : Slavija
28.09.2019 Hercegovac : ŽOK Leotar
28.09.2019 Ljubinje : Crvena zvijezda

Rukomet

28.09.2019 Sloboda : Goražde
28.09.2019 Drina : Gračanica
28.09.2019 Izviđač CO : Maglaj
28.09.2019 Sloga (GV-U) : Sloga (D)
28.09.2019 Slavija : Konjuh
28.09.2019 Leotar : Vogošća PH
28.09.2019 Bosna : Iskra
28.09.2019 Borac M:TEL : Lokomotiva
28.09.2019 Bijeljina : Kotor Varoš
28.09.2019 Jedinstvo 2015 : Hercegovina
28.09.2019 Prijedor : Kozara
28.09.2019 Derventa : Mladost
28.09.2019 Kozara Mlijekoprodukt : Srbac
28.09.2019 Višegrad : ORK Borac
28.09.2019 Srednjoškolac : Kaluđer
28.09.2019 Prijedor 2 : Sloga
28.09.2019 Borac M:TEL 2 : Brod
28.09.2019 Teslić : Čelinac
28.09.2019 Krivaja : Katarina
28.09.2019 Dubica : Hadžići
28.09.2019 Grude : Goražde
28.09.2019 Mira : Zrinjski
28.09.2019 Jedinstvo : Jedinstvo
28.09.2019 Izviđač : Borac
28.09.2019 Borac 2 : Nestro grupa Brod
-:-
Krupa na Vrabasu. Stadion Krupe. Sudija: Rajko Đorđić ( Bijeljina). Pomoćnici: Bojan Rakić (Bijeljina), Bojan Makarić ( Bijeljina). Četvrti sudija: Vojislav Vuković ( Brčko). Posmatrač suđenja: Željko Salamić ( Prijedor). Delegat: Milorad Pisić (Zvornik).