Podrinje
Janja
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
08.09.2018 17:00 | Podrinje | 1 : 2 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac
Derventa
|
08.09.2018 17:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Tekstilac | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Kozara
GradiŔka
|
08.09.2018 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Kozara | ||||||
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
08.09.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Drina
Zvornik
|
08.09.2018 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Drina |
Polet 1926
Brod
|
|
Karanovac
Karanovac
|
08.09.2018 17:00 | Polet 1926 | 0 : 7 | Karanovac | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Dubrave
Dubrave
|
08.09.2018 17:00 | LaktaŔi | 2 : 0 | Dubrave | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
08.09.2018 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
08.09.2018 17:00 | Sloga(S) | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
08.09.2018 17:00 | Sloga(T) | 1 : 0 | Sloga(D) | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Omarska
Omarska
|
08.09.2018 17:00 | Borac | 3 : 1 | Omarska |
Drina HE
ViŔegrad
|
|
Velež
Nevesinje
|
08.09.2018 17:00 | Drina HE | 3 : 1 | Velež | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
08.09.2018 17:00 | Guber | 5 : 2 | Mladost(R) | ||||||
Jedinstvo(BÄ)
BrÄko
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
08.09.2018 17:00 | Jedinstvo(BÄ) | 4 : 1 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Famos
VojkoviÄi
|
|
Leotar
Trebinje
|
08.09.2018 17:00 | Famos | 1 : 0 | Leotar |
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
08.09.2018 17:00 | LijevÄe | 2 : 1 | Mladost | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
08.09.2018 17:00 | BSK | 2 : 6 | OFK LauÅ” |
Trebava
OsjeÄani
|
|
Sloga
JakeÅ”
|
08.09.2018 17:00 | Trebava | 3 : 0 | Sloga |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
08.09.2018 17:00 | Vlasenica | 0 : 1 | BSK Ledinci |
Kozara
Turjak
|
|
Biseri
Äatrnja
|
08.09.2018 17:00 | Kozara | 5 : 0 | Biseri |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Å njegotina
Å njegotina Velika
|
08.09.2018 17:00 | OFK Spartak 2013 | 3 : 5 | Å njegotina |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Drina
Amajlije
|
08.09.2018 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Drina |
Lokanj
Lokanj
|
|
BuduÄnost
Skelani
|
08.09.2018 17:00 | Lokanj | 2 : 0 | BuduÄnost |
MoŔtanica
BožiÄi
|
|
Rudar
Blagaj
|
08.09.2018 17:00 | MoŔtanica | 3 : 1 | Rudar |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
KovaÄiÄi 08
KovaÄiÄi
|
08.09.2018 16:30 | Sloga 94 | 0 : 5 | KovaÄiÄi 08 |
Lazarevica
ÄengiÄ
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
08.09.2018 16:30 | Lazarevica | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Modran
Modran
|
|
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
08.09.2018 16:30 | Modran | 1 : 1 | OFK Buk |
Mladost(V)
VrnograÄ
|
|
Gomila
Stijena
|
08.09.2018 16:30 | Mladost(V) | 3 : 1 | Gomila | ||||||
KljuÄ
KljuÄ
|
|
Rudar
Kamengrad
|
08.09.2018 16:30 | KljuÄ | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
08.09.2018 16:30 | Vitez | 4 : 1 | ŽeljezniÄar | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
08.09.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Omladinac 75 |
Sloga(P)
Prud
|
|
KostrÄ
KostrÄ
|
08.09.2018 16:30 | Sloga(P) | 1 : 4 | KostrÄ |
Fortuna
Zenica
|
|
VareÅ”
VareÅ”
|
08.09.2018 16:30 | Fortuna | 3 : 1 | VareÅ” |
Cim
Cim
|
|
Mostar
Mostar
|
08.09.2018 16:00 | Cim | 0 : 0 | Mostar |
Grivice
Grivice
|
|
Srnica
TreŔtenica
|
08.09.2018 16:30 | Grivice | 6 : 0 | Srnica |
Teleoptik
Zemun
|
|
Javor
Ivanjica
|
08.09.2018 16:30 | Teleoptik | 0 : 4 | Javor | ||||||
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
|
BuduÄnost
Dobanovci
|
08.09.2018 16:30 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | BuduÄnost | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Bežanija
Beograd
|
08.09.2018 16:30 | Novi Pazar | 2 : 2 | Bežanija |
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Slaven
Živinice
|
08.09.2018 12:00 | BuduÄnost | 8 : 1 | Slaven | ||||||
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
08.09.2018 12:00 | Sloga(T) | 4 : 1 | Lokomotiva | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
08.09.2018 12:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Tuzla City |
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
08.09.2018 12:00 | Goražde | 0 : 1 | Novi Grad | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
08.09.2018 12:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 1 | Olimpik |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
NK Vitez
Vitez
|
08.09.2018 12:00 | Krivaja | 0 : 5 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
08.09.2018 12:00 | Kiseljak | 3 : 2 | ŽepÄe | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
08.09.2018 12:00 | FK Vitez | 2 : 1 | TOÅ K |
Brotnjo
Äitluk
|
|
GOÅ K
Gabela
|
08.09.2018 12:00 | Brotnjo | 4 : 0 | GOÅ K | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Grude
Grude
|
08.09.2018 12:00 | Tomislav | 1 : 3 | Grude | ||||||
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Velež
Mostar
|
08.09.2018 12:00 | Branitelj | 0 : 4 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Leotar
Trebinje
|
08.09.2018 13:00 | Igman | 3 : 1 | Leotar |
Zrinjski
Mostar
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
08.09.2018 17:00 | Zrinjski | 1 : 2 | ŽeljezniÄar |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
08.09.2018 15:00 | Borac | 6 : 0 | Sloga |
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Slaven
Živinice
|
08.09.2018 10:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Slaven | ||||||
Sloga(T)
TojÅ”iÄi
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
08.09.2018 10:00 | Sloga(T) | 0 : 0 | Lokomotiva | ||||||
RadniÄki
Lukavac
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
08.09.2018 10:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Tuzla City |
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
08.09.2018 10:00 | Goražde | 3 : 4 | Novi Grad | ||||||
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
08.09.2018 10:00 | ŽeljezniÄar | 1 : 2 | Olimpik |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
NK Vitez
Vitez
|
08.09.2018 10:00 | Krivaja | 3 : 0 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
ŽepÄe
ŽepÄe
|
08.09.2018 10:00 | Kiseljak | 3 : 0 | ŽepÄe | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
TOÅ K
TeŔanj
|
08.09.2018 10:00 | FK Vitez | 1 : 2 | TOÅ K |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Grude
Grude
|
08.09.2018 10:00 | Tomislav | 2 : 1 | Grude | ||||||
Branitelj
RodoÄ-Jasenica
|
|
Velež
Mostar
|
08.09.2018 10:00 | Branitelj | 0 : 2 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Leotar
Trebinje
|
08.09.2018 11:00 | Igman | 1 : 1 | Leotar |
Zrinjski
Mostar
|
|
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
08.09.2018 15:30 | Zrinjski | 0 : 3 | ŽeljezniÄar |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
08.09.2018 11:00 | Borac | 18 : 0 | Sloboda | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Proleter
TesliÄ
|
08.09.2018 10:00 | Sloga(D) | 11 : 0 | Proleter | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
08.09.2018 10:00 | Mineral | 4 : 1 | ModriÄa | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
08.09.2018 10:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 2 | Rudar Prijedor | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Polet 1926
Brod
|
08.09.2018 10:00 | Kozara | 5 : 1 | Polet 1926 |
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Podrinje
Janja
|
08.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 10 : 0 | Podrinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
08.09.2018 10:00 | Drina | 5 : 0 | Radnik | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
08.09.2018 10:00 | Borac | 12 : 0 | Sloga |
Rudo
Rudo
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
08.09.2018 10:00 | Rudo | 0 : 4 | Drina HE |
Sloga
Doboj
|
|
Proleter
TesliÄ
|
08.09.2018 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
08.09.2018 10:00 | Tekstilac Kort | 0 : 6 | ŽeljezniÄar Sport team | ||||||
Mineral
Banja VruÄica
|
|
ModriÄa
ModriÄa
|
08.09.2018 12:00 | Mineral | 1 : 1 | ModriÄa | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
08.09.2018 10:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Kozara
GradiŔka
|
|
Polet 1926
Brod
|
08.09.2018 10:00 | Kozara | 5 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
08.09.2018 10:00 | Radnik Urije | 3 : 0 | ŽeljezniÄar |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
08.09.2018 17:00 | Radnik Bumerang | 5 : 2 | Alfa ModriÄa | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
08.09.2018 16:30 | Emina | 4 : 1 | Lokomotiva |
Gradina
Srebrenik
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
08.09.2018 16:00 | Gradina | 1 : 5 | Banja Luka | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
08.09.2018 16:00 | Iskra | 2 : 2 | SFK 2000 |