XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 235 utakmica za dan
Nedelja, 11 April 2021


Fudbal

OFK Titograd
Podgorica
0 : 0
Rudar
Pljevlja
11.04.2021 14:00
OFK Titograd
0 : 0
Rudar
Podgorica
Podgorica
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
11.04.2021 15:00
Podgorica
0 : 1
OFK Petrovac
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Budućnost
Podgorica
11.04.2021 16:00
Sutjeska
0 : 1
Budućnost
Dečić
Tuzi
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
11.04.2021 17:00
Dečić
0 : 0
Iskra
Zeta
Golubovci
0 : 1
Jezero
Plav
11.04.2021 13:00
Zeta
0 : 1
Jezero
Budućnost Red Star
Vučilovac
2 : 5
Mladost 2003
Popovo Polje
11.04.2021 15:30
Budućnost Red Star
2 : 5
Mladost 2003
Mladost (Sandići)
Sandići
4 : 3
Strijelac
Tutnjevac
11.04.2021 15:30
Mladost (Sandići)
4 : 3
Strijelac
Borac
Ražljevo
1 : 3
Majevica
Lopare
11.04.2021 15:30
Borac
1 : 3
Majevica
Gredice
Gredice
3 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
11.04.2021 15:30
Gredice
3 : 1
Crvena zvijezda
Jugović
Gredice
2 : 2
Obilić
Krepšić
11.04.2021 15:30
Jugović
2 : 2
Obilić
Zadrugar
Bukvik
4 : 2
Jedinstvo
Koretaši
11.04.2021 15:30
Zadrugar
4 : 2
Jedinstvo
Slijepčevići
Slijepčevići
0 : 5
Grčica
Brčko
11.04.2021 15:30
Slijepčevići
0 : 5
Grčica
Radnik
Hadžići
0 : 1
Posušje
Posušje
11.04.2021 16:30
Radnik
0 : 1
Posušje
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
11.04.2021 16:30
TOŠK
1 : 1
Zvijezda
Vlašić
Turbe
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
11.04.2021 16:30
Vlašić
1 : 1
Kiseljak
Busovača
Busovača
1 : 0
NK Vitez
Vitez
11.04.2021 16:30
Busovača
1 : 0
NK Vitez
Radnik
Donji Vakuf
3 : 3
Novi Travnik
Novi Travnik
11.04.2021 16:30
Radnik
3 : 3
Novi Travnik
Krajina
Cazin
2 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
11.04.2021 16:30
Krajina
2 : 1
Sloga
Rudar
Kamengrad
0 : 2
Brekovica 78
Brekovica
11.04.2021 16:30
Rudar
0 : 2
Brekovica 78
Mramor
Mramor
0 : 3
Dinamo
Donja Mahala
11.04.2021 16:30
Mramor
0 : 3
Dinamo
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 0
Svatovac
Poljice
11.04.2021 16:30
Gornji Rahić
2 : 0
Svatovac
Prokosovići
Prokosovići
2 : 1
Lokomotiva
Miričina
11.04.2021 16:30
Prokosovići
2 : 1
Lokomotiva
Priluk
Priluk
4 : 3
Bosna (K)
Kalesija
11.04.2021 16:30
Priluk
4 : 3
Bosna (K)
Bosna (M)
Mionica
1 : 0
Seona
Seona
11.04.2021 16:30
Bosna (M)
1 : 0
Seona
Azot
Vitkovići
2 : 1
Stupčanica
Olovo
11.04.2021 16:30
Azot
2 : 1
Stupčanica
Moševac
Moševac
3 : 2
SAŠK Napredak
Sarajevo
11.04.2021 16:30
Moševac
3 : 2
SAŠK Napredak
Borac
Jelah
5 : 2
UNIS
Vogošća
11.04.2021 16:30
Borac
5 : 2
UNIS
Usora
Žabljak-Usora
1 : 0
Natron
Maglaj
11.04.2021 16:30
Usora
1 : 0
Natron
Mošćanica
Sarajevo
0 : 1
Kolina
Ustikolina
11.04.2021 16:30
Mošćanica
0 : 1
Kolina
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 0
Stolac
Stolac
11.04.2021 16:00
Sloga
4 : 0
Stolac
Rama
Prozor-Rama
0 : 2
Troglav 1918
Livno
11.04.2021 16:00
Rama
0 : 2
Troglav 1918
Brotnjo
Čitluk
2 : 0
Klis
Buturović Polje
11.04.2021 16:00
Brotnjo
2 : 0
Klis
Kamešnica
Podhum
3 : 2
Ljubuški
Ljubuški
11.04.2021 16:00
Kamešnica
3 : 2
Ljubuški
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
0 : 3
Grude
Grude
11.04.2021 16:00
Bjelopoljac
0 : 3
Grude
Bok
Bok
0 : 1
Hajduk
Orašje
11.04.2021 16:30
Bok
0 : 1
Hajduk
Mladost (DS)
Donji Svilaj
2 : 0
Mladost (S)
Sibovac
11.04.2021 16:30
Mladost (DS)
2 : 0
Mladost (S)
Mladost (D)
Domaljevac
5 : 3
Mladi zadrugar
Donji Rahić
11.04.2021 16:30
Mladost (D)
5 : 3
Mladi zadrugar
Sloga (T)
Tolisa
6 : 0
Kostrč
Kostrč
11.04.2021 16:30
Sloga (T)
6 : 0
Kostrč
Frankopan
Špionica Srednja
3 : 1
Napredak
Matići
11.04.2021 16:30
Frankopan
3 : 1
Napredak
Vitanovići 78
Vitanovići
0 : 1
Dragovoljac
Novo Selo
11.04.2021 16:30
Vitanovići 78
0 : 1
Dragovoljac
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 0
Proleter
Makljenovac
11.04.2021 16:00
Novi Šeher
2 : 0
Proleter
Fortuna
Zenica
3 : 3
Žepče
Žepče
11.04.2021 16:00
Fortuna
3 : 3
Žepče
Napredak
Šije
2 : 1
Nemila
Nemila
11.04.2021 16:00
Napredak
2 : 1
Nemila
Stup
Sarajevo
1 : 1
Jedinstvo
Ljubnići
11.04.2021 10:00
Stup
1 : 1
Jedinstvo
Vratnik
Sarajevo
2 : 3
Pofalićki
Sarajevo
11.04.2021 10:00
Vratnik
2 : 3
Pofalićki
Baton
Sarajevo
10 : 0
Omadinac
Doglodi-Stup
11.04.2021 10:00
Baton
10 : 0
Omadinac
Hrid
Sarajevo
1 : 0
Butmir
Butmir-Ilidža
11.04.2021 10:00
Hrid
1 : 0
Butmir
Igman
Ilidža
4 : 2
Saobraćajac
Sarajevo
11.04.2021 10:00
Igman
4 : 2
Saobraćajac
Međugorje
Međugorje
1 : 4
Višići
Višići
11.04.2021 16:00
Međugorje
1 : 4
Višići
Iskra
Stolac
2 : 0
Kruševo
Kruševo
11.04.2021 16:00
Iskra
2 : 0
Kruševo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
5 : 4
Blagaj
Blagaj
11.04.2021 13:30
Branitelj
5 : 4
Blagaj
Buna
Buna
0 : 2
Lokomotiva
Mostar
11.04.2021 16:30
Buna
0 : 2
Lokomotiva
Vražići 92
Vražići
1 : 0
Mladost (B)
Velika Brijesnica
11.04.2021 16:30
Vražići 92
1 : 0
Mladost (B)
Polet
Palanka
1 : 0
Omladinac 68
Mionica
11.04.2021 16:30
Polet
1 : 0
Omladinac 68
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
4 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
11.04.2021 16:30
Ingram
4 : 1
Mladost (GŽ)
Čelić
Čelić
4 : 0
Mramor
Babice
11.04.2021 16:30
Čelić
4 : 0
Mramor
Trešnjevka
Maoča
3 : 0
Rijeka
Šerići
11.04.2021 16:30
Trešnjevka
3 : 0
Rijeka
Mladost 78
Donje Vukovije
2 : 0
Doboj Istok
Doboj Istok
11.04.2021 16:30
Mladost 78
2 : 0
Doboj Istok
Jedinstvo 1952
Vučkovci
3 : 1
Sloga
Tojšići
11.04.2021 16:30
Jedinstvo 1952
3 : 1
Sloga
Jedinstvo
Lukavica
0 : 1
Mladost (K)
Kikači
11.04.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 1
Mladost (K)
Podrinje
Mosorovac
0 : 3
DSK
Devetak
11.04.2021 16:30
Podrinje
0 : 3
DSK
Sloga
Bikodže
3 : 0
Polet
Hrvati
11.04.2021 16:30
Sloga
3 : 0
Polet
Mladost (D)
Doborovci
2 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
11.04.2021 16:30
Mladost (D)
2 : 1
Stjepan Polje
BSK
Bokavići
0 : 3
Pribava
Pribava
11.04.2021 16:30
BSK
0 : 3
Pribava
Mladost (P)
Puračić
4 : 0
Špionica 1953
Špionica
11.04.2021 16:30
Mladost (P)
4 : 0
Špionica 1953
Rudar
Zagorje
1 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
11.04.2021 16:30
Rudar
1 : 0
Bukovik
Željezničar
Dobošnica
3 : 0
25 maj
Uroža
11.04.2021 16:30
Željezničar
3 : 0
25 maj
Krušik
Gornje Vukovije
3 : 2
Mladost (Solina)
Solina
11.04.2021 16:30
Krušik
3 : 2
Mladost (Solina)
Omazići 1937
Omazići
3 : 1
Slatina
Bašigovci
11.04.2021 16:30
Omazići 1937
3 : 1
Slatina
Grivice
Grivice
1 : 1
Mladost (Suha)
Suha
11.04.2021 16:30
Grivice
1 : 1
Mladost (Suha)
Rudar
Bukinje
2 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
11.04.2021 16:30
Rudar
2 : 1
OFK Tuzla
Srnica
Treštenica
4 : 3
Rainci
Gornji Rainci
11.04.2021 16:30
Srnica
4 : 3
Rainci
Napredak
Tupkovići
3 : 1
Vrana
Banovići Selo
11.04.2021 16:30
Napredak
3 : 1
Vrana
Budućnost
Donja Lukavica
4 : 0
Partizan
Kiseljak
11.04.2021 16:30
Budućnost
4 : 0
Partizan
Izbor
Brčko
1 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
11.04.2021 16:30
Izbor
1 : 0
OFK Međiđa
Biberovo Polje
Biberovo Polje
2 : 0
Napredak
Omerbegovača
11.04.2021 16:30
Biberovo Polje
2 : 0
Napredak
OFK Vida
Vida
2 : 0
Voćar
Šatorovići
11.04.2021 16:30
OFK Vida
2 : 0
Voćar
12 decembar
Rajska
5 : 0
Sloboda
Kerep
11.04.2021 16:30
12 decembar
5 : 0
Sloboda
Koraj
Koraj
1 : 2
Ograđenovac
Ograđenovac
11.04.2021 16:30
Koraj
1 : 2
Ograđenovac
Željezničar
Jelovče Selo
0 : 4
Trebava
Donja Zelinja
11.04.2021 16:30
Željezničar
0 : 4
Trebava
Mionica 85
Mionica
1 : 0
Graničar
Brezovo Polje
11.04.2021 16:30
Mionica 85
1 : 0
Graničar
Majevica
Rašljani
0 : 1
Posavina
Brod
11.04.2021 16:30
Majevica
0 : 1
Posavina
Radnik 2018
Lipnica
3 : 5
Sapna
Sapna
11.04.2021 11:00
Radnik 2018
3 : 5
Sapna
Mladost
Gornja Tuzla
3 : 1
Spreča
Donji Rainci
11.04.2021 11:00
Mladost
3 : 1
Spreča
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
1 : 1
Proleter
Slavinovići
11.04.2021 11:00
Gornje Dubrave
1 : 1
Proleter
Javor Matis
Ivanjica
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
11.04.2021 15:00
Javor Matis
1 : 5
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
11.04.2021 19:00
Partizan
2 : 0
Radnički (N)
Trayal
Kruševac
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.04.2021 16:00
Trayal
0 : 2
Radnički (SM)
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
11.04.2021 16:00
Zemun
2 : 1
Radnički (P)
Borac 1926
Čačak
1 : 1
Kabel
Novi Sad
11.04.2021 16:00
Borac 1926
1 : 1
Kabel
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
11.04.2021 16:00
OFK Žarkovo
2 : 0
Radnički 1923
Real Betis
Sevilla
1 : 1
Atletico Madrid
Madrid
11.04.2021 21:00
Real Betis
1 : 1
Atletico Madrid
Valencia
Valencia
2 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
11.04.2021 16:15
Valencia
2 : 2
Real Sociedad
Real Valladolid
Valladolid
1 : 2
Granada
Granada
11.04.2021 18:30
Real Valladolid
1 : 2
Granada
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
11.04.2021 14:00
Villarreal
1 : 2
Osasuna
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 0
Augsburg
Augsburg
11.04.2021 15:30
Schalke 04
1 : 0
Augsburg
Köln
Köln
2 : 3
Mainz 05
Mainz
11.04.2021 18:00
Köln
2 : 3
Mainz 05
Brest
Brest
1 : 1
Nîmes
Nîmes
11.04.2021 15:00
Brest
1 : 1
Nîmes
Lens
Lens
4 : 1
Lorient
Lorient
11.04.2021 15:00
Lens
4 : 1
Lorient
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 0
Angers SCO
Angers
11.04.2021 21:00
Olympique Lyonnais
3 : 0
Angers SCO
Monaco
Monaco
3 : 0
Dijon
Dijon
11.04.2021 17:05
Monaco
3 : 0
Dijon
Nice
Nice
0 : 0
Reims
Reims
11.04.2021 15:00
Nice
0 : 0
Reims
Rennes
Rennes
1 : 0
Nantes
Nantes
11.04.2021 13:00
Rennes
1 : 0
Nantes
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
4 : 1
Bordeaux
Bordeaux
11.04.2021 15:00
Saint-Etienne
4 : 1
Bordeaux
Fiorentina
Firenze
2 : 3
Atalanta
Bergamo
11.04.2021 20:45
Fiorentina
2 : 3
Atalanta
Roma
Roma
1 : 0
Bologna
Bologna
11.04.2021 18:00
Roma
1 : 0
Bologna
Internazionale
Milano
1 : 0
Cagliari
Cagliari
11.04.2021 12:30
Internazionale
1 : 0
Cagliari
Juventus
Torino
3 : 1
Genoa
Genova
11.04.2021 15:00
Juventus
3 : 1
Genoa
Hellas Verona
Verona
0 : 1
Lazio
Roma
11.04.2021 15:00
Hellas Verona
0 : 1
Lazio
Sampdoria
Genova
0 : 2
Napoli
Napoli
11.04.2021 15:00
Sampdoria
0 : 2
Napoli
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.04.2021 17:00
Široki Brijeg
2 : 2
Krupa
Borac
Banja Luka
3 : 0
Olimpik
Sarajevo
11.04.2021 19:00
Borac
3 : 0
Olimpik
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Sloboda
Tuzla
11.04.2021 15:00
Tuzla City
1 : 0
Sloboda
Kozara
Gradiška
2 : 0
Jedinstvo
Brčko
11.04.2021 15:30
Kozara
2 : 0
Jedinstvo
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.04.2021 15:00
Zvijezda 09
2 : 0
Široki Brijeg
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Mladost
Donji Kakanj
11.04.2021 15:00
Krupa
3 : 0
Mladost
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
11.04.2021 14:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Željezničar
Bratstvo
Gračanica
11.04.2021
12:00
Ilićka 01
Brčko
11.04.2021 12:00
Bratstvo
:
Ilićka 01
Mineral
Teslić
1 : 2
Sloga
Doboj
11.04.2021 12:00
Mineral
1 : 2
Sloga
Orašje
Orašje
0 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.04.2021 12:00
Orašje
0 : 3
Gornji Rahić
Tekstilac Kort
Derventa
3 : 4
Ilićka 01
Brčko
11.04.2021 12:00
Tekstilac Kort
3 : 4
Ilićka 01
Proleter
Teslić
0 : 1
Modriča
Modriča
11.04.2021 12:00
Proleter
0 : 1
Modriča
Gradina
Srebrenik
2 : 1
Radnički
Lukavac
11.04.2021 12:00
Gradina
2 : 1
Radnički
Radnik
Bijeljina
5 : 0
Seona
Seona
11.04.2021 12:00
Radnik
5 : 0
Seona
Slaven
Živinice
1 : 6
Tuzla City
Simin Han
11.04.2021 12:00
Slaven
1 : 6
Tuzla City
Lokomotiva
Brčko
2 : 1
Bosna
Kalesija
11.04.2021 12:00
Lokomotiva
2 : 1
Bosna
Drina
Zvornik
3 : 0
Sloga
Tojšići
11.04.2021 12:00
Drina
3 : 0
Sloga
Budućnost
Banovići
4 : 0
Podrinje
Janja
11.04.2021 12:00
Budućnost
4 : 0
Podrinje
Rudar (B)
Breza
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
11.04.2021 12:00
Rudar (B)
0 : 3
Rudar (K)
Famos (H)
Hrasnica
1 : 2
Sutjeska
Foča
11.04.2021 12:00
Famos (H)
1 : 2
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Igman
Ilidža
11.04.2021 12:00
Slavija
2 : 1
Igman
Olimpik
Sarajevo
2 : 3
Olimp
Pale
11.04.2021 12:00
Olimpik
2 : 3
Olimp
Goražde
Goražde
1 : 1
Famos (V)
Vojkovići
11.04.2021 12:00
Goražde
1 : 1
Famos (V)
Željezničar
Sarajevo
2 : 5
Ilijaš
Ilijaš
11.04.2021 12:00
Željezničar
2 : 5
Ilijaš
Fortuna
Zenica
1 : 5
Iskra
Bugojno
11.04.2021 12:00
Fortuna
1 : 5
Iskra
Travnik
Travnik
0 : 4
Borac
Jelah
11.04.2021 12:00
Travnik
0 : 4
Borac
FK Vitez
Vitez
7 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
11.04.2021 12:00
FK Vitez
7 : 1
Novi Travnik
Vis Simm Bau
Kosova
1 : 5
Čelik
Zenica
11.04.2021 12:00
Vis Simm Bau
1 : 5
Čelik
Jedinstvo
Bihać
2 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
11.04.2021 12:00
Jedinstvo
2 : 0
OFK Spartak
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
11.04.2021 12:00
Sloboda
0 : 1
Podgrmeč
Metalleghe BSI
Jajce
3 : 2
Krajina
Cazin
11.04.2021 12:00
Metalleghe BSI
3 : 2
Krajina
Ljubić
Prnjavor
4 : 1
Omarska
Omarska
11.04.2021 12:00
Ljubić
4 : 1
Omarska
Kozara
Gradiška
7 : 0
Borac
Kozarska Dubica
11.04.2021 12:00
Kozara
7 : 0
Borac
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 1
Posušje
Posušje
11.04.2021 12:30
Branitelj
2 : 1
Posušje
Leotar
Trebinje
1 : 2
Neum
Neum
11.04.2021 12:30
Leotar
1 : 2
Neum
Stolac
Stolac
1 : 2
Igman
Konjic
11.04.2021 12:30
Stolac
1 : 2
Igman
Grude
Grude
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
11.04.2021 12:30
Grude
2 : 1
Tomislav
Čapljina
Čapljina
2 : 0
Brotnjo
Čitluk
11.04.2021 12:30
Čapljina
2 : 0
Brotnjo
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Mladost
Doboj Kakanj
11.04.2021 12:30
Krupa
2 : 0
Mladost
Gradina
Srebrenik
4 : 1
Radnički
Lukavac
11.04.2021 10:00
Gradina
4 : 1
Radnički
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
9 : 0
Seona
Seona
11.04.2021 10:00
Zvijezda 09
9 : 0
Seona
Slaven
Živinice
0 : 1
Tuzla Siti
Simin Han
11.04.2021 10:00
Slaven
0 : 1
Tuzla Siti
Lokomotiva
Brčko
4 : 0
Bosna
Kalesija
11.04.2021 10:00
Lokomotiva
4 : 0
Bosna
Drina
Zvornik
4 : 0
Sloga
Tojšići
11.04.2021 10:00
Drina
4 : 0
Sloga
Budućnost
Banovići
2 : 2
Podrinje
Janja
11.04.2021 10:00
Budućnost
2 : 2
Podrinje
Mineral
Teslić
3 : 1
Sloga
Doboj
11.04.2021 10:00
Mineral
3 : 1
Sloga
Orašje
Orašje
1 : 7
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.04.2021 10:00
Orašje
1 : 7
Gornji Rahić
Tekstilac Kort
Derventa
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
11.04.2021 10:00
Tekstilac Kort
1 : 0
Ilićka 01
Proleter
Teslić
1 : 3
Modriča Alfa
Modriča
11.04.2021 10:00
Proleter
1 : 3
Modriča Alfa
Rudar (B)
Breza
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
11.04.2021 10:00
Rudar (B)
0 : 3
Rudar (K)
Famos (H)
Hrasnica
0 : 1
Sutjeska
Foča
11.04.2021 10:00
Famos (H)
0 : 1
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 1
Igman
Ilidža
11.04.2021 10:00
Slavija
4 : 1
Igman
Olimpik
Sarajevo
5 : 0
Olimp
Pale
11.04.2021 10:00
Olimpik
5 : 0
Olimp
Bosna
Visoko
2 : 0
Radnik
Hadžići
11.04.2021 10:00
Bosna
2 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
4 : 2
Ilijaš
Ilijaš
11.04.2021 10:00
Željezničar
4 : 2
Ilijaš
Fortuna
Zenica
2 : 0
Iskra
Bugojno
11.04.2021 10:00
Fortuna
2 : 0
Iskra
Travnik
Travnik
3 : 1
Borac
Jelah
11.04.2021 10:00
Travnik
3 : 1
Borac
FK Vitez
Vitez
3 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
11.04.2021 10:00
FK Vitez
3 : 1
Novi Travnik
Vis Simm Bau
Kosova
1 : 2
Čelik
Zenica
11.04.2021 10:00
Vis Simm Bau
1 : 2
Čelik
Troglav 1918
Livno
1 : 1
GOŠK
Gabela
11.04.2021 10:00
Troglav 1918
1 : 1
GOŠK
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 2
Posušje
Posušje
11.04.2021 10:00
Branitelj
0 : 2
Posušje
Leotar
Trebinje
5 : 1
Neum
Neum
11.04.2021 10:00
Leotar
5 : 1
Neum
Stolac
Stolac
3 : 2
Igman
Konjic
11.04.2021 10:00
Stolac
3 : 2
Igman
Grude
Grude
2 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
11.04.2021 13:30
Grude
2 : 2
Tomislav
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Brotnjo
Čitluk
11.04.2021 10:00
Čapljina
1 : 2
Brotnjo
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Mladost
Doboj - Kakanj
11.04.2021 11:00
Krupa
1 : 2
Mladost
Kolibri
Pokoj - Bihać
0 : 9
Kamenica
Kamenica - Bihać
11.04.2021 11:30
Kolibri
0 : 9
Kamenica
Omladinac (Sanica)
Sanica
1 : 5
Bihać
Bihać
11.04.2021 11:30
Omladinac (Sanica)
1 : 5
Bihać
Ključ
Ključ
5 : 1
Mladost 1938
B. Petrovac
11.04.2021 11:30
Ključ
5 : 1
Mladost 1938
Željezničar
Bosanska Krupa
1 : 6
ABC
Podzvizd
11.04.2021 11:30
Željezničar
1 : 6
ABC
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 1
Vitez
Bužim
11.04.2021 11:30
Sloga
1 : 1
Vitez
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Zrinjski
Mostar
11.04.2021 11:30
Brotnjo
1 : 2
Zrinjski
Igman
ilidža
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
11.04.2021 11:00
Igman
2 : 0
Slavija
Akademika 1
Sarajevo
1 : 3
Famos
Vojkovići
11.04.2021 09:30
Akademika 1
1 : 3
Famos
Mostar
Mostar
1 : 1
Stolac
Stolac
11.04.2021 10:00
Mostar
1 : 1
Stolac
Sport Prevent
Bugojno
1 : 1
Radnik
Donji Vakuf
11.04.2021 12:00
Sport Prevent
1 : 1
Radnik
Sporting
ilidža
0 : 6
Bambinosi 1
Sarajevo
11.04.2021 10:00
Sporting
0 : 6
Bambinosi 1
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
F.A. Akademika
Sarajevo
11.04.2021 08:30
Željezničar
5 : 0
F.A. Akademika
Sarajevo
Sarajevo
1 : 5
Željezničar
Sarajevo
11.04.2021 10:00
Sarajevo
1 : 5
Željezničar
Majdanpek
Majdanpek
0 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
11.04.2021 13:00
Majdanpek
0 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
9 : 0
Rad
Beograd
11.04.2021 14:00
ŽFU Zvezda B 2018
9 : 0
Rad
Spartak DOO
Subotica
3 : 2
Moskva
Novi Sad
11.04.2021 17:00
Spartak DOO
3 : 2
Moskva
Neretva
Metković
3 : 0
Marjan
Split
11.04.2021 15:30
Neretva
3 : 0
Marjan
Osijek
Osijek
2 : 1
Dinamo
Zagreb
11.04.2021 14:00
Osijek
2 : 1
Dinamo
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 3
Donat
Zadar
11.04.2021 14:00
Viktorija
0 : 3
Donat
Čelik
Doboj
1 : 8
Drina
Zvornik
11.04.2021 15:00
Čelik
1 : 8
Drina
Mladost
Rogatica
0 : 3
ŽFK Sloga
Petrovo
11.04.2021 13:00
Mladost
0 : 3
ŽFK Sloga
Prijedor
Prijedor
4 : 2
Borac
Šamac
11.04.2021 11:00
Prijedor
4 : 2
Borac
Libero
Goražde
5 : 0
Troglav 1918
Livno
11.04.2021 15:00
Libero
5 : 0
Troglav 1918

Košarka

Krka
Novo Mesto
70 : 90
Budućnost VOLI
Podgorica
11.04.2021 13:00
Krka
70 : 90
Budućnost VOLI
Mega Soccerbet
Beograd
76 : 84
FMP
Železnik
11.04.2021 12:00
Mega Soccerbet
76 : 84
FMP
Mornar
Bar
71 : 81
Cedevita Olimpija
Ljubljana
11.04.2021 21:00
Mornar
71 : 81
Cedevita Olimpija
Crvena zvezda MTS
Beograd
69 : 66
Igokea
Aleksandrovac
11.04.2021 17:00
Crvena zvezda MTS
69 : 66
Igokea
Kakanj
Kakanj
86 : 100
Promo
Donji Vakuf
11.04.2021 17:00
Kakanj
86 : 100
Promo
Čapljina
Čapljina
88 : 110
Mladost
Mrkonjić Grad
11.04.2021 17:00
Čapljina
88 : 110
Mladost
Budućnost BN
Bijeljina
72 : 81
Sokolac
Sokolac
11.04.2021 17:30
Budućnost BN
72 : 81
Sokolac
Prijedor Spartak
Prijedor
74 : 64
Sutjeska
Foča
11.04.2021 19:00
Prijedor Spartak
74 : 64
Sutjeska
Student Igokea
Banja Luka
76 : 68
Drina Princip
Zvornik
11.04.2021 19:00
Student Igokea
76 : 68
Drina Princip
Sloboda 73
Novi Grad
76 : 75
Mladost Buldogs
Prnjavor
11.04.2021 19:00
Sloboda 73
76 : 75
Mladost Buldogs
All Stars
Podgorica
68 : 88
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
11.04.2021 20:00
All Stars
68 : 88
Jedinstvo 1950
Leotar 03
Trebinje
112 : 43
Rudar Sport
Ugljevik
11.04.2021 20:00
Leotar 03
112 : 43
Rudar Sport
Igman
Istočna Ilidža
66 : 60
Brčanka
Brčko
11.04.2021 16:00
Igman
66 : 60
Brčanka

Odbojka

Gradina-Herceg
Srebrenik
3 : 0
Ilidža
Ilidža
11.04.2021 18:00
Gradina-Herceg
3 : 0
Ilidža

Rukomet

Vogošća
Vogošća
31 : 28
Sloboda
Tuzla
11.04.2021 18:00
Vogošća
31 : 28
Sloboda
Rudar
Banovići
21 : 26
Bosna TS
Tešanj
11.04.2021 18:00
Rudar
21 : 26
Bosna TS
Gradačac
Gradačac
45 : 29
Sana 7
Sanski Most
11.04.2021 18:00
Gradačac
45 : 29
Sana 7
Jajce
Jajce
30 : 34
Čelik
Zenica
11.04.2021 18:00
Jajce
30 : 34
Čelik
Žepče
Žepče
43 : 35
Krajina
Cazin
11.04.2021 18:00
Žepče
43 : 35
Krajina
Čelik Junior
Zenica
28 : 27
Donji Vakuf
Donji Vakuf
11.04.2021 14:00
Čelik Junior
28 : 27
Donji Vakuf
Travnik
Travnik
34 : 27
Kakanj
Kakanj
11.04.2021 18:00
Travnik
34 : 27
Kakanj
Velež
Mostar
23 : 28
Briješće
Sarajevo
11.04.2021 18:00
Velež
23 : 28
Briješće
Čapljina
Čapljina
26 : 33
Goražde
Goražde
11.04.2021 18:00
Čapljina
26 : 33
Goražde
Izviđač CO 2
Ljubuški
29 : 27
Međugorje
Međugorje
11.04.2021 18:00
Izviđač CO 2
29 : 27
Međugorje
Radnički
Goražde
40 : 34
Zrinjski
Mostar
11.04.2021 18:00
Radnički
40 : 34
Zrinjski
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
27 : 28
RK Respect
Sarajevo
11.04.2021 18:00
Vogošča Poljine Hills 2
27 : 28
RK Respect
Izviđač
Ljubuški
30 : 25
Krivaja
Zavidovići
11.04.2021
Izviđač
30 : 25
Krivaja
Zrinjski
Mostar
21 : 29
Borac
Banjaluka
11.04.2021
Zrinjski
21 : 29
Borac
Leotar
Trebinje
31 : 19
Radnik
Bijeljina
11.04.2021 16:00
Leotar
31 : 19
Radnik
Rogatica
Rogatica
32 : 29
Borac 2
Banja Luka
11.04.2021 17:00
Rogatica
32 : 29
Borac 2
Nestro grupa Brod
Brod
19 : 37
Borja
Teslić
11.04.2021 17:00
Nestro grupa Brod
19 : 37
Borja
Turbina
Jablanica
39 : 22
Živinice
Živinice
11.04.2021 18:00
Turbina
39 : 22
Živinice
Bihać
Bihać
29 : 44
Lokomotiva
Mostar
11.04.2021 18:00
Bihać
29 : 44
Lokomotiva
Jedinstvo
Tuzla
33 : 35
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
11.04.2021 18:00
Jedinstvo
33 : 35
Sloga 2013
Ilidža
Ilidža
37 : 28
Krajina
Cazin
11.04.2021 18:00
Ilidža
37 : 28
Krajina
Berane 2002
Berane
26 : 35
Ulcinj
Ulcinj
11.04.2021 17:00
Berane 2002
26 : 35
Ulcinj
86' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi gol sa linije 11 metara postiogao je Nikola Mojović. Bio je to treći penakl za domaćina.
Gol (Radnik)
59' Gol (Kozara)
Drago Maksimović
U gužvi pred golom Sutjeske najbolje se snšao Maksimović.
40' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi penal za Sutjesku. Srušen je Dačević,a Mojović siguran.
Gol (Radnik)