XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 278 utakmica za dan
Nedelja, 3 Novembar 2019

Fudbal

03.11.2019 16:30 Željezničar : Čelik
03.11.2019 13:30 Velež : Sloboda
03.11.2019 Inđija : Javor Matis
03.11.2019 Partizan : Vojvodina
03.11.2019 Mačva : Čukarički
03.11.2019 Napredak : Spartak ŽK
03.11.2019 Rad : Mladost
03.11.2019 Radnik : Voždovac
03.11.2019 TSC : Radnički (N)
03.11.2019 Proleter : Crvena zvezda
03.11.2019 13:30 Kolubara : Smederevo 1924
03.11.2019 13:30 Trayal : Budućnost
03.11.2019 13:30 OFK Žarkovo : RFK Grafičar
03.11.2019 13:30 Zlatibor : Novi Pazar
03.11.2019 13:30 Sinđelić : Zemun
03.11.2019 13:30 Metalac : Radnički (P)
03.11.2019 13:30 Radnički 1923 : Kabel
03.11.2019 13:30 OFK Bačka : Dinamo
03.11.2019 14:00 Omarska : Sloboda (MG)
03.11.2019 14:00 Sloga (T) : Borac (Š)
03.11.2019 14:00 Proleter : Polet 1926
03.11.2019 14:00 Jedinstvo : Dubrave
03.11.2019 14:00 Mladost : Borac (KD)
03.11.2019 14:00 Sloga (S) : Ljubić
03.11.2019 14:00 Sloboda (NG) : Sloga (D)
03.11.2019 14:00 Jedinstvo : Stakorina
03.11.2019 14:00 Bratstvo : Sloga Nektar
03.11.2019 14:00 Progres : OFK Lauš
03.11.2019 14:00 Plamen : Krajina
03.11.2019 14:00 Lijevče : Sloga
03.11.2019 14:00 OFK Brdo : Čelinac
03.11.2019 14:00 Gorica : Partizan
03.11.2019 14:00 FSA : Mladost
03.11.2019 14:00 Naša krila : Crvena zvijezda
03.11.2019 14:00 Hajduk (K) : Željezničar
03.11.2019 14:00 Zvijezda : Vranjak
03.11.2019 14:00 Ozren : Hajduk (B)
03.11.2019 14:00 Vučijak : Skugrić
03.11.2019 14:00 Sloga (J) : Sloga (DP)
03.11.2019 14:00 Trebava : Rudanka
03.11.2019 14:00 OFK Janja 2009 : Vlasenica
03.11.2019 14:00 Podrinje : Guber
03.11.2019 14:00 Partizan : OFK Šekovići
03.11.2019 14:00 OFK Trnovica : Omladinac
03.11.2019 14:00 Mladost : Jedinstvo
03.11.2019 14:00 Sloboda : Rudar 1925
03.11.2019 14:00 Čelopek : Tabanci
03.11.2019 14:00 Torpedo : Sloga DIPO
03.11.2019 14:00 Kalemi : Mladi Krajišnik
03.11.2019 14:00 Kozara : 13 Skojevki
03.11.2019 14:00 Laminci : Sloboda
03.11.2019 14:00 Župa : Obradovac
03.11.2019 14:00 Omladinac : Biseri
03.11.2019 14:00 BSK : OFK Spartak 2013
03.11.2019 14:00 Omladinac : Gomionica
03.11.2019 14:00 OFK Banja Luka : Budućnost
03.11.2019 14:00 Rekreativo : Polet Krajišnik
03.11.2019 14:00 Borac : Naprijed
03.11.2019 14:00 Vrbas : Mladost Farmaprom
03.11.2019 14:00 Jedinstvo : Mladost
03.11.2019 14:00 Jugović : Borac
03.11.2019 14:00 Mladost 2003 : Slijepčevići
03.11.2019 14:00 OFK Brezik : Majevica
03.11.2019 14:00 Kolektiv : Proleter
03.11.2019 14:00 Semberija : Jedinstvo
03.11.2019 14:00 Sloga 2 : Obarska
03.11.2019 14:00 Drina : Priboj
03.11.2019 14:00 Balatun : Miloš Obilić
03.11.2019 14:00 Panteri : Zadrugar
03.11.2019 14:00 Novo doba : OFK Magnojević
03.11.2019 14:00 Bratstvo : Mladost
03.11.2019 14:00 Budućnost : Borac (M)
03.11.2019 14:00 Milan : Polet
03.11.2019 14:00 Nožičko : Borac (Š)
03.11.2019 14:00 Crvena zemlja : Vrbas
03.11.2019 11:00 Čelik : Sava 04
03.11.2019 11:00 Sveti Jovan : Bobetino Brdo
03.11.2019 11:00 Krbeti : Strijelac
03.11.2019 11:00 Mladost : Polet
03.11.2019 13:30 TOŠK : Radnik
03.11.2019 13:30 NK Vitez : Vitez
03.11.2019 13:30 Krajišnik : Busovača
03.11.2019 13:30 Novi Travnik : Sloga
03.11.2019 13:30 Vlašić : Rudar
03.11.2019 13:30 Brekovica 78 : Krajina
03.11.2019 13:30 Radnik : Kiseljak
03.11.2019 13:30 Gradina : Sloga
03.11.2019 13:30 Čelić : Dinamo
03.11.2019 13:30 Svatovac : Seona
03.11.2019 13:30 Priluk : Prokosovići
03.11.2019 13:30 Bosna (K) : Radnički
03.11.2019 13:30 Lokomotiva : Mramor
03.11.2019 13:30 Pobjeda : Bosna
03.11.2019 13:30 Azot : SAŠK Napredak
03.11.2019 13:30 Vis : Famos
03.11.2019 13:30 Moševac : Mošćanica
03.11.2019 13:30 Stupčanica : Žepče
03.11.2019 13:30 Ilijaš : Natron
03.11.2019 13:30 Igman : Usora
03.11.2019 13:30 Brotnjo : Klis
03.11.2019 13:30 Kamešnica : Neum
03.11.2019 13:30 Posušje : Turbina
03.11.2019 13:30 Sloga : Branitelj
03.11.2019 13:30 Stolac : Bjelopoljac
03.11.2019 13:30 Tomislav : Troglav 1918
03.11.2019 13:30 Rama : Ljubuški
03.11.2019 13:30 Pribava : Omazići 1937
03.11.2019 13:30 Vražići 92 : Ingram
03.11.2019 13:30 Gornji Rahić : Trešnjevka
03.11.2019 13:30 Mladost (B) : Doboj Istok
03.11.2019 13:30 Rijeka : DSK
03.11.2019 13:30 Mladost (K) : Omladinac 68
03.11.2019 13:30 Željezničar : Polet
03.11.2019 10:00 UNIS : Hrid
03.11.2019 10:00 Pofalićki : Butmir
03.11.2019 10:00 Bojnik : Jedinstvo
03.11.2019 10:00 Ozren : Vratnik
03.11.2019 10:00 Saobraćajac : Novi Grad
03.11.2019 10:00 Stup : Jug
03.11.2019 10:00 Mladost : Vrbanjuša
03.11.2019 14:30 Mladost : Tramošnica
03.11.2019 14:30 Ravne : Dinamo 75
03.11.2019 14:30 HAŠK Napredak : Mladi zadrugar
03.11.2019 14:30 Špionica 1953 : Podrinje
03.11.2019 14:30 25 maj : Stjepan Polje
03.11.2019 14:30 Mramor : BSK
03.11.2019 14:30 Orahovica 77 : Polet
03.11.2019 14:30 Rudar : Mladost (P)
03.11.2019 14:30 Željezničar : Biberovo Polje
03.11.2019 14:30 Sloboda (K) : Koraj
03.11.2019 14:30 Jedinstvo : Voćar
03.11.2019 14:30 Graničar : Izbor
03.11.2019 14:30 12 decembar : Napredak
03.11.2019 14:30 Srnica : Rainci
03.11.2019 14:30 Proleter : Vrana
03.11.2019 14:30 Rudar : Budućnost
03.11.2019 14:30 Napredak : Grivice
03.11.2019 14:30 Partizan : Mladost
03.11.2019 14:30 Slatina : Mladost 78
03.11.2019 14:30 OFK Tuzla : Krušik
03.11.2019 12:00 Poriječani : Bratstvo
03.11.2019 14:30 Monjare : Zmaj
03.11.2019 14:30 Moštre : Ljiljan
03.11.2019 14:30 Dijamant : Omladinac
03.11.2019 12:00 Kralupi : Liješeva
03.11.2019 13:30 Ibar : Bokelj
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (BP) : Otrant Olympic
03.11.2019 13:30 Jezero : Lovćen
03.11.2019 13:30 Arsenal : Drezga
03.11.2019 13:30 Mornar : Dečić
03.11.2019 00:00 Celta de Vigo : Getafe
03.11.2019 00:00 Espanyol : Valencia
03.11.2019 00:00 Granada : Real Sociedad
03.11.2019 00:00 Leganés : Eibar
03.11.2019 00:00 Levante : Barcelona
03.11.2019 00:00 Osasuna : Deportivo Alavés
03.11.2019 00:00 Real Madrid : Real Betis
03.11.2019 00:00 Sevilla : Atlético Madrid
03.11.2019 00:00 Villarreal : Athletic Club
03.11.2019 00:00 Real Valladolid : Mallorca
03.11.2019 00:00 Atalanta : Cagliari
03.11.2019 00:00 Bologna : Internazionale
03.11.2019 00:00 Fiorentina : Parma
03.11.2019 00:00 Genoa : Udinese
03.11.2019 00:00 Verona : Brescia
03.11.2019 00:00 Lecce : Sassuolo
03.11.2019 00:00 Milan : Lazio
03.11.2019 00:00 Roma : Napoli
03.11.2019 00:00 SPAL : Sampdoria
03.11.2019 00:00 Torino : Juventus
03.11.2019 Drina : Alfa Modriča
03.11.2019 18:00 Široki Brijeg : Borac
03.11.2019 18:00 Mladost : Zrinjski
03.11.2019 18:00 Krupa : Olimpik
03.11.2019 18:00 Slavija : Travnik
03.11.2019 18:00 Velež : Sarajevo
03.11.2019 12:00 Krajina : Željezničar Sport team
03.11.2019 12:00 Jedinstvo : Kozara
03.11.2019 12:00 Proleter : Bratstvo
03.11.2019 12:00 Jedinstvo : Tekstilac
03.11.2019 12:00 Orašje : Sloga
03.11.2019 12:00 Modriča : Ilićka 01
03.11.2019 12:00 Bosna : Zvijezda
03.11.2019 12:00 Radnik : Budućnost
03.11.2019 12:00 Bosna : Sloga (T)
03.11.2019 12:00 Gradina : Podrinje
03.11.2019 12:00 Tuzla Siti : Drina
03.11.2019 12:00 Radnički : Lokomotiva
03.11.2019 12:30 Bosna : UNIS
03.11.2019 12:30 Goražde : Famos
03.11.2019 12:30 Sarajevo : Željezničar
03.11.2019 12:30 Igman : Sutjeska
03.11.2019 12:30 Ilijaš : Rudar
03.11.2019 12:30 Olimp : Olimpik
03.11.2019 13:30 Vis : Iskra
03.11.2019 13:30 NK Vitez : Radnik
03.11.2019 13:30 TOŠK : Krivaja
03.11.2019 13:30 ZSK 2013 : Čelik
03.11.2019 13:30 Žepče : Borac
03.11.2019 13:30 Novi Travnik : Romari
03.11.2019 12:30 Troglav 1918 : Branitelj
03.11.2019 12:30 GOŠK : Leotar
03.11.2019 12:30 Posušje : Grude
03.11.2019 12:30 Brotnjo : Tomislav
03.11.2019 17:30 Sarajevo : Velež
03.11.2019 Krajina : Željezničar Sport Team
03.11.2019 Jedinstvo : Kozara
03.11.2019 Rudar Prijedor : Podgrmeč
03.11.2019 Krupa : Metalleghe BSI
03.11.2019 10:00 Proleter : Bratstvo
03.11.2019 10:00 Jedinstvo : Tekstilac
03.11.2019 10:00 Orašje : Sloga
03.11.2019 10:00 Modriča : Ilićka 01
03.11.2019 10:00 Bosna : Zvijezda
03.11.2019 10:00 Bosna : Sloga(T)
03.11.2019 10:00 Gradina : Podrinje
03.11.2019 10:00 Tuzla City : Drina
03.11.2019 10:00 Radnički : Lokomotiva
03.11.2019 10:00 Slaven : Sloga(GC)
03.11.2019 10:00 Radnik : Slavija
03.11.2019 10:00 Bosna : UNIS
03.11.2019 10:00 Goražde : Famos
03.11.2019 10:00 Sarajevo : Željezničar
03.11.2019 10:00 Igman : Sutjeska
03.11.2019 10:00 Ilijaš : Rudar
03.11.2019 10:00 Olimp : Olimpik
03.11.2019 10:00 Vis : Iskra
03.11.2019 10:00 NK Vitez : Radnik
03.11.2019 10:00 TOŠK : Krivaja
03.11.2019 10:00 Žepče : Borac
03.11.2019 10:00 Travnik : FK Vitez
03.11.2019 10:00 Novi Travnik : Romari
03.11.2019 12:30 Troglav 1918 : Branitelj
03.11.2019 12:30 GOŠK : Leotar
03.11.2019 12:30 Posušje : Grude
03.11.2019 12:30 Stolac : Čapljina
03.11.2019 12:30 Brotnjo : Tomislav
03.11.2019 Radnik Bumerang : Široki Brijeg
03.11.2019 Iskra : SFK 2000
03.11.2019 Lokomotiva : Emina
03.11.2019 Alfa Modriča : Drina
03.11.2019 10:00 Kozara : Polet 1926
03.11.2019 10:00 Mineral : Rudar Prijedor
03.11.2019 10:00 Krupa : Željezničar
03.11.2019 10:00 Željezničar Sport Team : Proleter
03.11.2019 10:00 OFK Spartak 2013 : Sloga
03.11.2019 10:00 Modriča : Tekstilac
03.11.2019 10:00 Radnik : Sloboda
03.11.2019 10:00 Jedinstvo : Drina
03.11.2019 10:00 Lokomotiva : Podrinje
03.11.2019 10:00 Zenit : Rudar 1925
03.11.2019 11:30 Kozara : Polet 1926
03.11.2019 11:30 Mineral : Rudar Prijedor
03.11.2019 11:30 Radnik Urije : Željezničar
03.11.2019 11:30 Željezničar Sport team : Proleter
03.11.2019 11:30 OFK Spartak 2013 : Sloga
03.11.2019 11:30 Modriča : Tekstilac Kort

Odbojka

03.11.2019 Bihać : Gradina-Herceg
03.11.2019 Galeb : Bosna
03.11.2019 Drina : ŽOK Leotar
03.11.2019 Kotor Varoš : Borac
03.11.2019 Pliva : Smeč
03.11.2019 Prijedor : Balkana MP
03.11.2019 Kozara : Servitium
03.11.2019 Smeč DN : Laktaši
03.11.2019 Libero : Han Pijesak
03.11.2019 Drina 2 : Bratunac
03.11.2019 Gacko 2 : ŽOK Leotar 2
03.11.2019 Zelengora : OOK Leotar
03.11.2019 Velež : Stakorina
03.11.2019 Čelik-R : Bihać
03.11.2019 Kakanj : Bosna
03.11.2019 SA Volley : Centar ORT
03.11.2019 Student : Željezara

Rukomet

03.11.2019 Kozara : Srbac
03.11.2019 Doboj : Nestro grupa Brod
03.11.2019 Borja : Borac 2
03.11.2019 Omladinac : Leotar