XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Nedelja, 6 Decembar 2020

Fudbal

06.12.2020 13:30 Borac 2 : 2 Sarajevo
06.12.2020 14:00 Mladost (L) 3 : 2 Novi Pazar
06.12.2020 14:00 Radnik 2 : 0 Proleter
06.12.2020 13:00 Inđija 3 : 4 Spartak ŽK
06.12.2020 16:00 Zlatibor 0 : 1 Crvena zvezda
06.12.2020 13:00 Iskra 0 : 1 Rudar
06.12.2020 13:00 Budućnost 2 : 1 Jezero
06.12.2020 14:30 OFK Petrovac 1 : 1 Zeta
06.12.2020 15:30 OFK Titograd 1 : 1 Dečić
06.12.2020 14:00 Podgorica 1 : 1 Sutjeska
06.12.2020 13:00 West Bromwich Albion 1 : 5 Crystal Palace
06.12.2020 15:00 Sheffield United 1 : 2 Leicester City
06.12.2020 17:30 Tottenham Hotspur 2 : 0 Arsenal
06.12.2020 20:15 Liverpool 4 : 0 Wolverhampton
06.12.2020 21:00 Deportivo Alavés 0 : 0 Real Sociedad
06.12.2020 14:00 Granada 3 : 3 Huesca
06.12.2020 16:15 Osasuna 0 : 2 Real Betis
06.12.2020 18:30 Villarreal 0 : 0 Elche
06.12.2020 18:00 Schalke 04 0 : 3 Bayer 04
06.12.2020 15:30 Werder 1 : 2 Stuttgart
06.12.2020 15:00 Angers SCO 2 : 0 Lorient
06.12.2020 15:00 Bordeaux 1 : 0 Brest
06.12.2020 15:00 Dijon 0 : 0 Saint-Etienne
06.12.2020 13:00 Lille 2 : 1 Monaco
06.12.2020 21:00 Metz 1 : 3 Olympique Lyonnais
06.12.2020 15:00 Nantes 0 : 4 Strasbourg
06.12.2020 17:00 Reims 0 : 0 Nice
06.12.2020 18:00 Crotone 0 : 4 Napoli
06.12.2020 15:00 Parma 0 : 0 Benevento
06.12.2020 15:00 Roma 0 : 0 Sassuolo
06.12.2020 20:45 Sampdoria 1 : 2 Milan
06.12.2020 12:30 Hellas Verona 1 : 1 Cagliari
06.12.2020 13:00 Budućnost 8 : 0 Ekonomist
06.12.2020 12:00 Agram 1 : 11 Osijek

Futsal

06.12.2020 18:00 Zrinjski 2 : 0 GFC Sarajevo
06.12.2020 17:00 Boračka 13 : 3 Kotor Varoš
06.12.2020 16:00 Ljubinje 11 : 8 Ugljevik
06.12.2020 16:30 Leotar 5 : 1 Beli anđeo
06.12.2020 19:30 Starčevica 3 : 3 Čelinac
06.12.2020 Derventa 10 : 1 Dom sportova
06.12.2020 Brod 7 : 5 Obilić
06.12.2020 17:00 Rogatica 3 : 1 Radnički
06.12.2020 17:30 Kalinovik 5 : 1 Željeznica
06.12.2020 16:30 Konjic 6 : 3 Drina
06.12.2020 17:00 Iskra Vrbas 5 : 1 Neimar
06.12.2020 18:00 Sparta 3 : 5 Konjodor
06.12.2020 18:00 Hercegovina 5 : 1 Čulin Mlin
06.12.2020 18:00 Bubamara 6 : 1 Rudnik
06.12.2020 18:00 LUX 5 : 6 Lilium
06.12.2020 16:00 Kataro 2019 3 : 3 Pruška
06.12.2020 15:00 Onogošt 1 : 2 Bajo Pivljanin
06.12.2020 13:00 Brskovo 1 : 4 Titograd
06.12.2020 14:00 Mirabile Moda 4 : 6 Ulcinj

Košarka

06.12.2020 18:00 Crvena zvezda MTS 65 : 67 Budućnost VOLI
06.12.2020 12:00 Mega Soccerbet 91 : 75 Split
06.12.2020 19:00 Krka 20 : 0 Koper Primorska
06.12.2020 20:00 Čapljina 102 : 88 Široki
06.12.2020 17:00 Bosna Royal 71 : 76 Borac
06.12.2020 19:00 Sloboda 73 65 : 70 Sutjeska
06.12.2020 19:00 Student Igokea 77 : 72 Sokolac
06.12.2020 12:00 Partizan Grave 72 : 55 Stars Basket
06.12.2020 13:00 Borac 72 82 : 107 OKK Borac Mako Print
06.12.2020 13:00 SKK Borac 1947 74 : 66 Mladost (MG)
06.12.2020 21:00 Ušće 71 : 53 Mladost (KV)
06.12.2020 18:30 Best 77 : 70 Rudar
06.12.2020 18:30 Zvornik Basket 75 : 52 Šamac
06.12.2020 18:30 Rudar 2015 96 : 99 Derventa
06.12.2020 19:30 Lovćen 1947 86 : 62 Podgorica
06.12.2020 20:00 All Stars 87 : 91 Primorje 1945
06.12.2020 18:00 Rudar 52 : 82 Mornar 2
06.12.2020 14:00 Ušće 62 : 56 Lavovi

Odbojka

06.12.2020 13:30 Crvena zvijezda 3 : 1 Gradiška
06.12.2020 18:00 Crvena zvijezda 3 : 1 Drina
06.12.2020 18:00 Ljubinje 3 : 1 Maglić
06.12.2020 18:00 Borac 3 : 0 Kozara
06.12.2020 18:00 Vožd 3 : 2 Gradiška
06.12.2020 17:30 Derventa 3 : 0 Ukrina
06.12.2020 17:30 Crvena zvijezda 2 3 : 2 Modriča
06.12.2020 14:00 Mladost 3 : 1 Stakorina
06.12.2020 18:30 Smeč 3 : 0 Alipašino Polje
06.12.2020 18:30 Centar ORT 3 : 0 Ilidža
06.12.2020 18:30 Vogošća 3 : 0 Volley
06.12.2020 18:30 Čapljina 0 : 3 Novi Grad
06.12.2020 18:30 Troglav 3 : 1 Ilijaš
06.12.2020 15:00 Krivaja 0 : 3 Željezara
06.12.2020 15:00 Turbina 3 : 2 Student

Rukomet

06.12.2020 15:30 Kozara (Gr) 28 : 35 Jedinstvo 2015
06.12.2020 17:00 Mladost 30 : 32 Drina
06.12.2020 ORK Borac 34 : 30 Kozara (KD)
06.12.2020 18:00 Sloga 2 31 : 31 Prijedor
06.12.2020 18:00 Kaluđer 33 : 21 Srednjoškolac
06.12.2020 Čelinac 32 : 24 Laktaši
06.12.2020 18:00 Srbac 24 : 30 Borac M:TEL 2
06.12.2020 14:00 Derventa 2 25 : 29 Prijedor 2
06.12.2020 20:30 Sloga 23 : 27 Teslić
06.12.2020 18:00 Žepče 38 : 35 Bosna TS
06.12.2020 18:00 Jajce 28 : 23 Čelik Junior
06.12.2020 18:00 Rudar 30 : 24 Kakanj
06.12.2020 17:00 Sana 7 30 : 38 Donji Vakuf
06.12.2020 18:00 Čelik 41 : 25 Krajina
06.12.2020 18:00 Goražde 26 : 26 Međugorje
06.12.2020 18:00 Komovi 36 : 28 Danilovgrad
06.12.2020 17:00 Rudar 25 : 33 Berane 1948
06.12.2020 15:00 Komovi 23 : 45 Danilovgrad
06.12.2020 15:00 Rudar 18 : 29 Berane 1948
06.12.2020 19:30 Krivaja 33 : 31 Grude
06.12.2020 19:30 Jedinstvo 28 : 28 Izviđač
06.12.2020 18:00 Borac 2 41 : 17 Derventa
06.12.2020 18:00 Borja 25 : 41 Dubica
06.12.2020 18:00 Nestro grupa Brod 13 : 31 Doboj