XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 162 utakmica za dan
Nedelja, 22 Avgust 2021


Fudbal

Ukrina
Čečava
2 : 4
Gorica
Šipovo
22.08.2021 18:00
Ukrina
2 : 4
Gorica
Željezničar
Doboj
1 : 2
Polet 1926
Brod
22.08.2021 18:00
Željezničar
1 : 2
Polet 1926
Sloboda
Mrkonjić Grad
6 : 2
Dubrave
Dubrave
22.08.2021 18:00
Sloboda
6 : 2
Dubrave
Jedinstvo (Br)
Brodac
3 : 0
Mladost (G)
Gacko
22.08.2021 18:00
Jedinstvo (Br)
3 : 0
Mladost (G)
Romanija
Pale
3 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
22.08.2021 18:00
Romanija
3 : 1
Glasinac 1936
Guber
Srebrenica
1 : 0
Drina HE
Višegrad
22.08.2021 18:00
Guber
1 : 0
Drina HE
Vlasenica
Vlasenica
3 : 1
Stakorina
Čajniče
22.08.2021 18:00
Vlasenica
3 : 1
Stakorina
Velež
Nevesinje
2 : 0
Mladost (R)
Rogatica
22.08.2021 18:00
Velež
2 : 0
Mladost (R)
Milići
Milići
0 : 4
Sloga
Gornje Crnjelovo
22.08.2021 18:00
Milići
0 : 4
Sloga
Mladost
Kotor Varoš
1 : 0
Bratstvo
Kozarac
22.08.2021 18:00
Mladost
1 : 0
Bratstvo
Plamen
Donje Vodičevo
4 : 1
Lauš
Banja Luka
22.08.2021 18:00
Plamen
4 : 1
Lauš
Crni vrh
Jaružani
1 : 1
Sloga
Saničani(Rakelići)
22.08.2021 18:00
Crni vrh
1 : 1
Sloga
Svodna
Svodna
0 : 2
13 Skojevki
Grbavci
22.08.2021 18:00
Svodna
0 : 2
13 Skojevki
Slaven
Dobrljin
1 : 1
Rekreativo
Banja Luka
22.08.2021 18:00
Slaven
1 : 1
Rekreativo
Naprijed
Banja Luka
2 : 2
Krajina
Banja Luka
22.08.2021 18:00
Naprijed
2 : 2
Krajina
Naša krila
Kostajnica
5 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
22.08.2021 18:00
Naša krila
5 : 2
Crvena zvijezda
Sloga (J)
Jakeš
2 : 1
Sloga (DP)
Dugo Polje
22.08.2021 18:00
Sloga (J)
2 : 1
Sloga (DP)
Zvijezda
Kakmuž
4 : 4
Vranjak
Vranjak
22.08.2021 18:00
Zvijezda
4 : 4
Vranjak
Borac
B.Lužani
1 : 1
Mineral
Banja Vrućica
22.08.2021 18:00
Borac
1 : 1
Mineral
Skugrić
Skugrić
8 : 0
Rudanka
Rudanka
22.08.2021 18:00
Skugrić
8 : 0
Rudanka
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 0
Birač
Derventa
22.08.2021 17:00
Sloboda
1 : 0
Birač
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 2
Mladost (VO)
Velika Obarska
22.08.2021 17:00
Zadrugar
2 : 2
Mladost (VO)
Jedinstvo
Roćević
2 : 0
Janja 2009
Janja
22.08.2021 17:00
Jedinstvo
2 : 0
Janja 2009
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
3 : 5
Podrinje
Tršić
22.08.2021 17:00
Mladost (BS)
3 : 5
Podrinje
Tabanci
Tabanci
22.08.2021
17:00
Bratstvo
Bratunac
22.08.2021 17:00
Tabanci
:
Bratstvo
Šekovići
Šekovići
3 : 3
Omladinac
Potočari
22.08.2021 17:00
Šekovići
3 : 3
Omladinac
Lokanj
Lokanj
1 : 2
Lokomotiva
Brčko
22.08.2021 17:00
Lokanj
1 : 2
Lokomotiva
Trnovica
Trnovica
3 : 0
Partizan
Donja Trnova
22.08.2021 17:00
Trnovica
3 : 0
Partizan
Obradovac
Gradiška
5 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
22.08.2021 18:00
Obradovac
5 : 0
Mladi Krajišnik
Omladinac
Brestovčina
1 : 2
Bratstvo
Kozinci
22.08.2021 18:00
Omladinac
1 : 2
Bratstvo
Kozara
Turjak
2 : 3
Potkozarje
Aleksandrovac
22.08.2021 18:00
Kozara
2 : 3
Potkozarje
Biseri
Čatrnja
3 : 2
Torpedo
Cerovljani
22.08.2021 18:00
Biseri
3 : 2
Torpedo
Borac (M)
Maglajani
0 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
22.08.2021 18:00
Borac (M)
0 : 0
Sloga DIPO
Polet
Elezagići
4 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
22.08.2021 18:00
Polet
4 : 0
Sloboda
Trebavac
Vranjak
1 : 0
Crkvina
Crkvina
22.08.2021 17:30
Trebavac
1 : 0
Crkvina
Partizan
Koprivna
1 : 4
Bratstvo
Donja Dubica
22.08.2021 17:30
Partizan
1 : 4
Bratstvo
Omladinac
Modriča
2 : 4
Budućnost
Gornja Slatina
22.08.2021 17:30
Omladinac
2 : 4
Budućnost
Višnjik
Modriča
1 : 3
Sloga 73
Ždreban
22.08.2021 17:30
Višnjik
1 : 3
Sloga 73
Crvena zvijezda
Gajevi
4 : 4
Dobor
Modriča
22.08.2021 17:30
Crvena zvijezda
4 : 4
Dobor
Pelagićevo 21
Pelagićevo
1 : 3
Mladost
Srpska Tišina
22.08.2021 17:30
Pelagićevo 21
1 : 3
Mladost
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 5
Posavina
Miloševac
22.08.2021 17:30
Kladari Gornji
1 : 5
Posavina
Jedinstvo
Koretaši
2 : 3
OFK Brezik
Gornji Brezik
22.08.2021 18:00
Jedinstvo
2 : 3
OFK Brezik
Gredice
Gredice
1 : 0
Jugović
Gredice
22.08.2021 18:00
Gredice
1 : 0
Jugović
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 1
Majevica
Lopare
22.08.2021 18:00
Crvena zvijezda
1 : 1
Majevica
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
0 : 2
Strijelac
Tutnjevac
22.08.2021 18:00
Bobetino Brdo
0 : 2
Strijelac
Obilić
Krepšić
1 : 1
Mladost (S)
Sandići
22.08.2021 18:00
Obilić
1 : 1
Mladost (S)
Grčica
Brčko
5 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
22.08.2021 18:00
Grčica
5 : 0
Mladost 2003
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
4 : 1
Drina (A)
Amajlije
22.08.2021 18:00
OFK Magnojević
4 : 1
Drina (A)
Kolektiv
Međaši
3 : 0
Priboj
Priboj
22.08.2021 18:00
Kolektiv
3 : 0
Priboj
Novo doba
Čardačine
1 : 2
Semberija
Popovi
22.08.2021 18:00
Novo doba
1 : 2
Semberija
Drina (B)
Batar
0 : 0
Sloga 94
Bijeljina
22.08.2021 18:00
Drina (B)
0 : 0
Sloga 94
Obarska
Velika Obarska
1 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
22.08.2021 18:00
Obarska
1 : 1
Jedinstvo
Rudar (HB)
Han Bila
4 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
22.08.2021 17:00
Rudar (HB)
4 : 0
Krajišnik
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 2
Iskra
Bugojno
22.08.2021 17:00
Rudar (K)
1 : 2
Iskra
Brnjaci
Brnjaci
3 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
22.08.2021 17:00
Brnjaci
3 : 2
Novi Travnik
Brekovica 78
Brekovica
0 : 1
Kiseljak
Kiseljak
22.08.2021 17:00
Brekovica 78
0 : 1
Kiseljak
Dizdaruša
Brčko
3 : 2
Prokosovići
Prokosovići
22.08.2021 17:00
Dizdaruša
3 : 2
Prokosovići
Bosna (M)
Mionica
4 : 0
Slaven
Živinice
22.08.2021 17:00
Bosna (M)
4 : 0
Slaven
Orahovica 74
Orahovica
4 : 0
Lokomotiva
Miričina
22.08.2021 17:00
Orahovica 74
4 : 0
Lokomotiva
Seona
Seona
1 : 0
Mladost (K)
Kikači
22.08.2021 17:00
Seona
1 : 0
Mladost (K)
Dinamo
Donja Mahala
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
22.08.2021 17:00
Dinamo
3 : 0
Gornji Rahić
Mošćanica
Sarajevo
1 : 1
Natron
Maglaj
22.08.2021 17:00
Mošćanica
1 : 1
Natron
Kolina
Ustikolina
0 : 1
Azot
Vitkovići
22.08.2021 17:00
Kolina
0 : 1
Azot
Jahorina
Prača
2 : 0
Rudar
Breza
22.08.2021 17:00
Jahorina
2 : 0
Rudar
Stupčanica
Olovo
5 : 1
Baton
Sarajevo
22.08.2021 17:00
Stupčanica
5 : 1
Baton
Moševac
Moševac
1 : 0
Famos
Hrasnica
22.08.2021 17:00
Moševac
1 : 0
Famos
Kamešnica
Podhum
1 : 4
Klis
Buturović Polje
22.08.2021 17:00
Kamešnica
1 : 4
Klis
Ljubuški
Ljubuški
1 : 1
Grude
Grude
22.08.2021 17:00
Ljubuški
1 : 1
Grude
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
3 : 0
Rama
Prozor-Rama
22.08.2021 17:00
Sloga
3 : 0
Rama
Stolac
Stolac
1 : 2
Troglav 1918
Livno
22.08.2021 17:00
Stolac
1 : 2
Troglav 1918
Trešnjevka
Maoča
0 : 1
Omladinac 68
Mionica
22.08.2021 17:00
Trešnjevka
0 : 1
Omladinac 68
Mladost (B)
Velika Brijesnica
0 : 7
Mladost (P)
Puračić
22.08.2021 17:00
Mladost (B)
0 : 7
Mladost (P)
Rijeka
Šerići
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
22.08.2021 17:00
Rijeka
2 : 1
Mladost (GŽ)
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
3 : 1
Sloga
Tojšići
22.08.2021 17:00
Ingram
3 : 1
Sloga
Doboj Istok
Doboj Istok
4 : 0
Trebava
Donja Zelinja
22.08.2021 17:00
Doboj Istok
4 : 0
Trebava
Mladost 78
Donje Vukovije
1 : 0
Vražići 92
Vražići
22.08.2021 17:00
Mladost 78
1 : 0
Vražići 92
Jedinstvo 1952
Vučkovci
4 : 2
Mramor (B)
Babice
22.08.2021 17:00
Jedinstvo 1952
4 : 2
Mramor (B)
Sloga
Bikodže
2 : 5
DSK
Devetak
22.08.2021 17:00
Sloga
2 : 5
DSK
Rudar
Zagorje
1 : 0
25 maj
Uroža
22.08.2021 17:00
Rudar
1 : 0
25 maj
BSK
Bokavići
4 : 5
Stjepan Polje
Stjepan Polje
22.08.2021 17:00
BSK
4 : 5
Stjepan Polje
Jedinstvo
Lukavica
1 : 1
Mladost
Doborovci
22.08.2021 17:00
Jedinstvo
1 : 1
Mladost
Polet
Hrvati
1 : 0
Špionica 1953
Špionica
22.08.2021 17:00
Polet
1 : 0
Špionica 1953
Pribava
Pribava
4 : 1
Željezničar
Dobošnica
22.08.2021 17:00
Pribava
4 : 1
Željezničar
Čelić
Čelić
3 : 0
Sloboda
Kerep
22.08.2021 18:00
Čelić
3 : 0
Sloboda
Brka 1948
Brka
1 : 4
Željezničar
Jelovče Selo
22.08.2021 18:00
Brka 1948
1 : 4
Željezničar
Biberovo Polje
Biberovo Polje
7 : 0
Koraj
Koraj
22.08.2021 18:00
Biberovo Polje
7 : 0
Koraj
OFK Međiđa
Donja Međiđa
1 : 1
12 decembar
Rajska
22.08.2021 18:00
OFK Međiđa
1 : 1
12 decembar
Voćar
Šatorovići
0 : 3
Mionica 85
Mionica
22.08.2021 18:00
Voćar
0 : 3
Mionica 85
OFK Vida
Vida
2 : 1
Izbor
Brčko
22.08.2021 18:00
OFK Vida
2 : 1
Izbor
Posavina
Brod
0 : 1
Graničar
Brezovo Polje
22.08.2021 18:00
Posavina
0 : 1
Graničar
Rainci
Gornji Rainci
4 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
22.08.2021 17:00
Rainci
4 : 1
Krušik
Srnica
Treštenica
2 : 1
Jablanica
Barice
22.08.2021 17:00
Srnica
2 : 1
Jablanica
Partizan
Kiseljak
2 : 1
Memići
Memići
22.08.2021 17:00
Partizan
2 : 1
Memići
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 1
Napredak
Tupkovići
22.08.2021 17:00
OFK Tuzla
3 : 1
Napredak
Omazići 1937
Omazići
2 : 4
Grivice
Grivice
22.08.2021 17:00
Omazići 1937
2 : 4
Grivice
Budućnost
Donja Lukavica
0 : 3
Rudar
Bukinje
22.08.2021 17:00
Budućnost
0 : 3
Rudar
Mladost (Suh.)
Suha
2 : 1
Mladost (Sol.)
Solina
22.08.2021 17:00
Mladost (Suh.)
2 : 1
Mladost (Sol.)
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
22.08.2021 16:30
Vojvodina
2 : 1
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
Partizan
Beograd
22.08.2021 21:00
Kolubara
0 : 4
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
3 : 2
Napredak
Kruševac
22.08.2021 18:00
Spartak ŽK
3 : 2
Napredak
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Loznica
Loznica
22.08.2021 17:30
OFK Žarkovo
1 : 0
Loznica
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
22.08.2021 17:30
Zlatibor
0 : 0
Mladost GAT
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
IMT
Beograd
22.08.2021 17:30
Timok 1919
1 : 1
IMT
Mladost
Podgorica
1 : 0
Cetinje
Cetinje
22.08.2021 17:30
Mladost
1 : 0
Cetinje
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Berane
Berane
22.08.2021 17:30
Grbalj
2 : 3
Berane
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Kom
Podgorica
22.08.2021 17:30
Jedinstvo
1 : 0
Kom
Bokelj
Kotor
0 : 0
Arsenal
Tivat
22.08.2021 17:30
Bokelj
0 : 0
Arsenal
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
22.08.2021 17:30
Igalo
1 : 0
OFK Titograd
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
22.08.2021 17:00
Real Sociedad
1 : 0
Rayo Vallecano
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Elche
Elche
22.08.2021 19:30
Atletico Madrid
1 : 0
Elche
Levante
Valencia
3 : 3
Real Madrid
Madrid
22.08.2021 22:00
Levante
3 : 3
Real Madrid
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 2
Union Berlin
Berlin
22.08.2021 15:30
Hoffenheim
2 : 2
Union Berlin
Bayern
München
3 : 2
Köln
Köln
22.08.2021 17:30
Bayern
3 : 2
Köln
Bologna
Bologna
3 : 2
Salernitana
Salerno
22.08.2021 18:30
Bologna
3 : 2
Salernitana
Udinese
Udine
2 : 2
Juventus
Torino
22.08.2021 18:30
Udinese
2 : 2
Juventus
Napoli
Napoli
2 : 0
Venezia
Venecia
22.08.2021 20:45
Napoli
2 : 0
Venezia
Roma
Roma
3 : 1
Fiorentina
Firenze
22.08.2021 20:45
Roma
3 : 1
Fiorentina
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 3
Clermont
Clermont-Ferrand
22.08.2021 13:00
Olympique Lyonnais
3 : 3
Clermont
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Angers
Angers
22.08.2021 15:00
Bordeaux
1 : 1
Angers
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Reims
Reims
22.08.2021 15:00
Metz
1 : 1
Reims
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Lorient
Lorient
22.08.2021 15:00
Montpellier
3 : 1
Lorient
Strasbourg
Strasbourg
1 : 1
Troyes
Troyes
22.08.2021 15:00
Strasbourg
1 : 1
Troyes
Rennes
Rennes
1 : 0
Nantes
Nantes
22.08.2021 17:00
Rennes
1 : 0
Nantes
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Borac
Banja Luka
22.08.2021 17:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Borac
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
22.08.2021 18:55
Radnik
0 : 0
Željezničar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Velež
Mostar
22.08.2021 21:00
Široki Brijeg
0 : 1
Velež
Omarska
Omarska
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
22.08.2021 18:00
Omarska
2 : 1
Ljubić
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Zrinjski
Mostar
22.08.2021 17:30
Sarajevo
2 : 2
Zrinjski
Mladost
Doboj Kakanj
2 : 1
Radnik (B)
Bijeljina
22.08.2021 17:00
Mladost
2 : 1
Radnik (B)
Tuzla City
Simin Han
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
22.08.2021 17:00
Tuzla City
3 : 1
Željezničar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 0
Borac
Banja Luka
22.08.2021 10:00
Željezničar Sport Team
0 : 0
Borac
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
0 : 1
Sloboda
Tuzla
22.08.2021 17:30
Zvijezda 09
0 : 1
Sloboda
Rudar
Kakanj
3 : 0
Sutjeska
Foča
22.08.2021 12:30
Rudar
3 : 0
Sutjeska
Bosna
Visoko
2 : 1
Novi Grad
Sarajevo
22.08.2021 12:30
Bosna
2 : 1
Novi Grad
UNIS
Vogošća
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
22.08.2021 12:30
UNIS
0 : 4
Sarajevo
Krivaja
Zavidovići
3 : 3
Simm Bau
Kosova
22.08.2021 12:30
Krivaja
3 : 3
Simm Bau
FK Vitez
Vitez
0 : 2
Žepče
Žepče
22.08.2021 12:30
FK Vitez
0 : 2
Žepče
Borac
Jelah
5 : 1
TOŠK
Tešanj
22.08.2021 12:30
Borac
5 : 1
TOŠK
Travnik
Travnik
0 : 4
Romari
Vitez
22.08.2021 12:30
Travnik
0 : 4
Romari
Velež
Mostar
2 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
22.08.2021 19:00
Velež
2 : 2
Tomislav
Čapljina
Čapljina
1 : 3
Leotar
Trebinje
22.08.2021 09:30
Čapljina
1 : 3
Leotar
Dečić
Tuzi
0 : 5
Mladost
Donja Gorica
22.08.2021 17:30
Dečić
0 : 5
Mladost
Jezero
Plav
0 : 5
Sutjeska
Nikšić
22.08.2021 17:30
Jezero
0 : 5
Sutjeska
Zeta
Golubovci
4 : 0
Petrovac
Petrovac
22.08.2021 17:30
Zeta
4 : 0
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
5 : 1
Mornar
Bar
22.08.2021 17:30
Iskra
5 : 1
Mornar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
22.08.2021 13:00
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Rudar
Kakanj
2 : 1
Sutjeska
Foča
22.08.2021 10:00
Rudar
2 : 1
Sutjeska
Bosna
Visoko
5 : 0
Novi Grad
Sarajevo
22.08.2021 10:00
Bosna
5 : 0
Novi Grad
Radnik
Hadžići
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
22.08.2021 10:00
Radnik
0 : 3
Željezničar
Goražde
Goražde
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
22.08.2021 10:00
Goražde
0 : 1
Mladost
UNIS
Vogošća
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
22.08.2021 10:00
UNIS
0 : 2
Sarajevo
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Simm Bau
Kosova
22.08.2021 10:00
Krivaja
0 : 3
Simm Bau
FK Vitez
Vitez
0 : 6
Žepče
Žepče
22.08.2021 10:00
FK Vitez
0 : 6
Žepče
Borac
Jelah
5 : 5
TOŠK
Tešanj
22.08.2021 10:00
Borac
5 : 5
TOŠK
Travnik
Travnik
0 : 2
Romari
Vitez
22.08.2021 10:00
Travnik
0 : 2
Romari
Velež
Mostar
1 : 4
Tomislav
Tomislavgrad
22.08.2021 17:00
Velež
1 : 4
Tomislav
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Sloboda
Tuzla
22.08.2021 11:00
Sarajevo
5 : 0
Sloboda
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
0 : 3
Sporting
Zenica
22.08.2021 11:30
Borac - Tetovo
0 : 3
Sporting
Bosna
Visoko
0 : 3
Čelik
Zenica
22.08.2021 11:30
Bosna
0 : 3
Čelik
Rudar (K)
Kakanj
5 : 2
Stupčanica
Olovo
22.08.2021 11:30
Rudar (K)
5 : 2
Stupčanica
Rudar (B)
Breza
0 : 0
Fortuna
Zenica
22.08.2021 11:30
Rudar (B)
0 : 0
Fortuna
Drina
Zvornik
0 : 11
Emina
Mostar
22.08.2021 17:00
Drina
0 : 11
Emina
Postava ()
Isak Badić(G) , Stefan Radaković , Boris Žižak (K), Boris Jagodić , Danko Segić , Duško Subić , Stefan Grahovac , Dejan Javorac , Andrej Bosnić , Stefan Ćetojević , Luka Bobić , REZERVE Mihailo Trivičević(G) , Vladan Lukić , Jovan Milanović , Aleksandar Žižak , Dragan Jugović , Marko Mitrović , Marko Jevtić , Miloš Čudić , Branimir Todorić ,
Postava ()
Nikola Lakić(G) , Miloš Jokić , Dragan Došlo , Aleksandar Vasić (K), Nenad Srećković , Jovan Novak , Aleksandar Maksimovic , Dejan Živković , Nenad Nikić , Nenad Rašević , Bojan Burazor , REZERVE Dalibor Mitrović(G) , Nikolaj Milić , Andrija Lošić , Miljan Odzaklić , Brian Fortune Ananias , Stefan Josipović , Sergej Manojlović ,
Utakmica završena ()
Završen je meč pobedom Slavije od 1:0. Pozdrav iz Modriče.
90' Šut na gol ()
Sada golman Slavije sprečava sigurno izjednačenje
90' Gol ()
Đorđe Avdalović
U 90.minutu Slavija je došla do prednosti, Đorđe Avdalović izveo je slobodan udarac sa 18 metara, našao je pukotinu u tzv.živom zidu i povodio cilj.