Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
02.05.2022 16:30 | Mladost (BS) | 4 : 0 | Sloboda |
Laminci
Laminci
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
02.05.2022 17:00 | Laminci | 3 : 2 | Borac (M) | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
02.05.2022 17:00 | Borac (Š) | 6 : 1 | Sloboda |
Priboj
Priboj
|
|
Panteri
Zagoni
|
02.05.2022 17:00 | Priboj | 1 : 7 | Panteri |
Tamaris
Mrčevci
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
02.05.2022 17:30 | Tamaris | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Mladost
Bajinci
|
02.05.2022 17:30 | Župa | 2 : 1 | Mladost |
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
02.05.2022 17:00 | Omladinac | 6 : 2 | Stević Jovan |
Glogovac
Glogovac
|
|
Tavna
Banjica
|
02.05.2022 17:00 | Glogovac | 2 : 5 | Tavna |
Čukarički
Beograd
|
|
Radnički (N)
Niš
|
02.05.2022 18:30 | Čukarički | 0 : 0 | Radnički (N) |
Radnik
Surdulica
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
02.05.2022 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Spartak ŽK | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
02.05.2022 17:05 | Proleter | 0 : 0 | Metalac |
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
02.05.2022 16:00 | OFK Žarkovo | 0 : 2 | Inđija | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
IMT
Beograd
|
02.05.2022 18:00 | Javor Matis | 2 : 4 | IMT | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Mladost GAT
Novi Sad
|
02.05.2022 16:00 | Loznica | 0 : 2 | Mladost GAT | ||||||
Železničar
Pančevo
|
|
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
02.05.2022 16:00 | Železničar | 2 : 0 | Radnički (SM) |
Budućnost
Dobanovci
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
02.05.2022 16:00 | Budućnost | 0 : 2 | RFK Grafičar | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
02.05.2022 16:00 | Kabel | 0 : 1 | Zlatibor |
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Liverpool
Liverpool
|
02.05.2022 21:00 | Newcastle United | 0 : 1 | Liverpool |
Fulham
London
|
|
Luton Town
Luton
|
02.05.2022 18:15 | Fulham | 7 : 0 | Luton Town |
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Betis
Sevilla
|
02.05.2022 21:00 | Getafe | 0 : 0 | Real Betis |
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
02.05.2022 20:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 0 | Eintracht | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
02.05.2022 20:30 | Borussia M'gladbach | 3 : 1 | RB Leipzig |
Atalanta
Bergamo
|
|
Salernitana
Salerno
|
02.05.2022 20:45 | Atalanta | 1 : 1 | Salernitana |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
02.05.2022 16:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 1 | Kozara |
Proleter
Teslić
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
02.05.2022 13:00 | Proleter | 0 : 0 | Ilićka 01 |
Radnik
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
02.05.2022 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Leotar |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
02.05.2022 14:00 | OFK Spartak | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
02.05.2022 16:00 | Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Sloboda |
Proleter
Teslić
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
02.05.2022 11:00 | Proleter | 2 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Polet 1926
Brod
|
02.05.2022 10:00 | Borac | 4 : 0 | Polet 1926 |
Milići
Milići
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
02.05.2022 13:00 | Milići | 2 : 2 | Zvijezda 09 |
Rasavci
Rasavci
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
02.05.2022 11:00 | Rasavci | 4 : 0 | Plamen |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga (T)
Trn
|
02.05.2022 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sloga (T) |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Gorica
Šipovo
|
02.05.2022 12:00 | Sloboda | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
02.05.2022 11:30 | Progres | 1 : 5 | Željezničar Sport Team |
Podrinje
Tršić
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
02.05.2022 11:00 | Podrinje | 3 : 0 | Vlasenica |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.05.2022 16:00 | Glasinac 1936 | 7 : 0 | Slavija |
Radnik
Bijeljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
02.05.2022 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Leotar |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
02.05.2022 13:00 | Radnik Urije | 0 : 4 | OFK Spartak 2013 |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
02.05.2022 10:00 | Sloboda | 2 : 5 | Zvijezda 09 |
Omladinac
Draksenić
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
02.05.2022 11:00 | Omladinac | 3 : 0 | Gomjenica |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Gorica
Šipovo
|
02.05.2022 10:30 | Sloboda | 10 : 0 | Gorica | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
02.05.2022 10:00 | Progres | 0 : 4 | Željezničar Sport team |
Zenit
Bijeljina
|
|
Omladinac
Potočari
|
02.05.2022 17:30 | Zenit | 3 : 2 | Omladinac |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
02.05.2022 14:00 | Glasinac 1936 | 0 : 0 | Slavija |
Zrinjski
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
02.05.2022 11:30 | Zrinjski | 1 : 1 | Stolac |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
02.05.2022 14:30 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Spartak 2013 |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Omarska
Omarska
|
02.05.2022 11:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Omarska |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
02.05.2022 13:00 | Borac (BL) | 20 : 0 | Borac (Š) |