XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 167 utakmica za dan
Subota, 13 April 2019

Fudbal

13.04.2019 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 Radnički (N)
13.04.2019 19:00 Partizan 3 : 0 Čukarički
13.04.2019 18:00 Mladost 2 : 1 Napredak
13.04.2019 19:00 Vojvodina 0 : 1 Proleter
13.04.2019 18:00 Radnik 1 : 1 OFK Bačka
13.04.2019 19:00 Voždovac 2 : 2 Zemun
13.04.2019 19:00 Mačva 2 : 0 Dinamo
13.04.2019 16:30 Krupa 5 : 2 Čelik
13.04.2019 16:30 Tuzla Siti 1 : 1 Radnik
13.04.2019 16:30 Zvijezda 09 2 : 1 Mladost
13.04.2019 16:30 Zrinjski 1 : 0 Željezničar
13.04.2019 16:00 Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
13.04.2019 16:00 Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
13.04.2019 16:00 Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
13.04.2019 16:00 Podrinje 4 : 2 Drina
13.04.2019 16:00 Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
13.04.2019 16:00 Borac 1 : 0 Kozara
13.04.2019 16:00 Karanovac 2 : 2 Vranjak
13.04.2019 16:00 Polet 1926 3 : 2 Ozren
13.04.2019 16:00 Ljubić 4 : 1 Laktaši
13.04.2019 16:00 Sloboda 1 : 3 Borac
13.04.2019 16:00 Sloga(D) 1 : 0 Omarska
13.04.2019 16:00 Drina HE 2 : 1 Guber
13.04.2019 16:00 Mladost(G) 2 : 1 Stakorina
13.04.2019 16:00 Bratstvo 0 : 2 Glasinac 2011
13.04.2019 16:00 Leotar 4 : 0 Ilićka 01
13.04.2019 16:00 Mladost 1 : 0 Gorica
13.04.2019 16:00 Lijevče 3 : 1 Naprijed
13.04.2019 16:00 Bratstvo 4 : 2 Partizan
13.04.2019 16:00 Borac 4 : 1 OFK Brdo
13.04.2019 16:00 Progres 3 : 0 BSK
13.04.2019 16:00 Han Pijesak 0 : 2 Romanija
13.04.2019 16:30 Bratstvo(O) 0 : 5 Obradovac
13.04.2019 16:30 Bratstvo(K) 4 : 3 Ratar
13.04.2019 16:30 Ljeskovac 6 : 2 Pobjeda
13.04.2019 16:30 Modran 3 : 0 Budućnost
13.04.2019 16:30 Lazarevica 2 : 0 Mladen Perić
13.04.2019 16:30 Velež 2 : 0 Slaven
13.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Orašje
13.04.2019 16:30 Čapljina 0 : 1 Vitez
13.04.2019 16:30 Bosna 0 : 2 Igman
13.04.2019 16:30 Bratstvo 1 : 0 Goražde
13.04.2019 16:30 Novi Travnik 0 : 2 Olimpik
13.04.2019 16:30 Metalleghe BSI 1 : 0 Zvijezda
13.04.2019 16:00 FK Vitez 4 : 0 Sloga
13.04.2019 16:00 Bratstvo 2 : 2 Rudar
13.04.2019 16:00 Krajina 2 : 1 Busovača
13.04.2019 16:00 Podgrmeč 2 : 1 Iskra
13.04.2019 16:00 Gradina 0 : 0 Sloga
13.04.2019 16:00 Odžak 102 2 : 2 Čelić
13.04.2019 16:00 Mladost 4 : 3 Lokomotiva
13.04.2019 16:00 Radnički 1 : 4 Budućnost
13.04.2019 16:00 Borac 5 : 0 Krivaja
13.04.2019 16:00 Bosna Union 5 : 1 Usora
13.04.2019 16:00 Turbina 1 : 3 Bjelopoljac
13.04.2019 16:00 Mladost(V) 2 : 1 Vitez
13.04.2019 16:00 Omladinac 75 2 : 1 Bajer 99
13.04.2019 16:30 Dizdaruša 5 : 1 Dragovoljac
13.04.2019 16:30 Hajduk 1 : 1 19 srpanj
13.04.2019 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Doboj Istok
13.04.2019 16:00 Omazići 1937 0 : 0 Mladost(K)
13.04.2019 16:00 Fortuna 1 : 6 Stupčanica
13.04.2019 16:00 Mladost 3 : 0 Jug
13.04.2019 16:30 Zelinja 76 0 : 5 Brka 1948
13.04.2019 16:00 Bijeljevac 4 : 2 Mladost
13.04.2019 16:00 Sapna 0 : 0 Pasci 78
13.04.2019 16:00 Mornar 0 : 1 Budućnost
13.04.2019 16:00 Sutjeska 4 : 0 Lovćen
13.04.2019 16:00 Grbalj 2 : 0 OFK Petrovac
13.04.2019 16:00 Zeta 2 : 1 Rudar
13.04.2019 16:00 OFK Titograd 1 : 2 Iskra
13.04.2019 16:00 Brighton 0 : 5 AFC Bournemouth
13.04.2019 16:00 Burnley 2 : 0 Cardiff City
13.04.2019 16:00 Fulham 2 : 0 Everton
13.04.2019 18:30 Manchester United 2 : 1 West Ham United
13.04.2019 16:00 Southampton 3 : 1 Wolverhampton
13.04.2019 13:30 Tottenham Hotspur 4 : 0 Huddersfield Town
13.04.2019 18:30 Atlético Madrid 2 : 0 Celta de Vigo
13.04.2019 13:00 Espanyol 2 : 1 Deportivo Alavés
13.04.2019 16:15 Huesca 0 : 0 Barcelona
13.04.2019 20:45 Sevilla 3 : 2 Real Betis
13.04.2019 18:30 Borussia Dortmund 2 : 1 Mainz 05
13.04.2019 15:30 RB Leipzig 2 : 0 Wolfsburg
13.04.2019 15:30 Stuttgart 0 : 1 Bayer Leverkusen
13.04.2019 15:30 Werder 2 : 1 Freiburg
13.04.2019 15:30 Hannover 96 0 : 1 Borussia Mönchengladbach
13.04.2019 15:00 SPAL 2 : 1 Juventus
13.04.2019 20:30 Milan 1 : 0 Lazio
13.04.2019 18:00 Roma 1 : 0 Udinese
13.04.2019 20:00 Caen 0 : 1 Angers
13.04.2019 17:00 Olympique Marseille 2 : 1 Nîmes
13.04.2019 20:00 Monaco 0 : 0 Reims
13.04.2019 20:00 Strasbourg 3 : 3 Guingamp
13.04.2019 16:00 Iskra 1 : 2 Emina
13.04.2019 16:00 Mladost 3 : 5 Sloga
13.04.2019 10:30 Čelik 3 : 0 Sloga
13.04.2019 14:30 Sloboda 3 : 1 Rosa Brandis
13.04.2019 15:30 Inter 2 : 2 Željezničar 2011
13.04.2019 16:00 Široki Brijeg 1 : 1 Sloboda
13.04.2019 13:00 Željezničar 3 : 0 Čelik
13.04.2019 10:30 Krupa 2 : 1 Travnik
13.04.2019 12:00 Ilijaš 6 : 0 Novi Grad
13.04.2019 13:00 Bosna Union 1 : 0 Sarajevo
13.04.2019 13:00 Radnik 1 : 2 Žepče
13.04.2019 13:00 Kiseljak 15 : 0 Krivaja
13.04.2019 13:00 Troglav 1918 0 : 2 Tomislav
13.04.2019 Naša krila 3 : 0 Trebava
13.04.2019 16:00 Sarajevo 2 : 1 Krupa
13.04.2019 14:00 Široki Brijeg 2 : 1 Željezničar
13.04.2019 13:00 Zrinjski 4 : 2 Sloboda
13.04.2019 14:00 Čelik 2 : 0 Tuzla Siti
13.04.2019 10:00 Borac 3 : 0 Kozara
13.04.2019 10:00 Ilijaš 6 : 0 Novi Grad
13.04.2019 13:00 Bosna Union 1 : 0 Sarajevo
13.04.2019 10:00 Slavija 8 : 0 Goražde
13.04.2019 11:00 Radnik 1 : 1 Žepče
13.04.2019 11:00 Kiseljak 4 : 1 Krivaja
13.04.2019 11:00 Troglav 1918 3 : 1 Tomislav
13.04.2019 14:00 Sarajevo 5 : 0 Krupa
13.04.2019 12:00 Široki Brijeg 1 : 4 Željezničar
13.04.2019 11:30 Zrinjski 1 : 2 Sloboda
13.04.2019 12:00 Čelik 3 : 0 Tuzla City
13.04.2019 10:00 Sloboda 4 : 3 Tekstilac Kort
13.04.2019 10:00 Proleter 0 : 6 Mineral
13.04.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 2 OFK Spartak 2013
13.04.2019 10:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Sloga(S)
13.04.2019 13:00 Rudar 1925 0 : 1 Zenit
13.04.2019 10:00 Podrinje 1 : 1 Drina
13.04.2019 10:00 Ilićka 01 0 : 5 Borac
13.04.2019 10:00 Radnik 3 : 1 Sloga
13.04.2019 11:00 Sutjeska 5 : 1 Velež
13.04.2019 11:00 Stakorina 0 : 9 Hercegovac
13.04.2019 11:30 Proleter 1 : 1 Mineral
13.04.2019 11:30 Željezničar Sport team 1 : 0 OFK Spartak 2013
13.04.2019 11:30 Rudar Prijedor 0 : 7 Radnik Urije
13.04.2019 10:00 Sutjeska 3 : 0 Velež

Košarka

13.04.2019 18:00 Spars 69 : 83 Široki
13.04.2019 20:00 Mladost 71 : 85 Zrinjski
Polufinale Druga utakmica
13.04.2019 19:00 Budućnost BN 73 : 69 Borac
13.04.2019 20:30 Sokolac 84 : 74 Leotar
Polufinale Prva utakmica
13.04.2019 19:30 RMU Banovići 78 : 53 Play Off Ultra
13.04.2019 20:00 Orlovi 90 : 65 Leotar 03

Odbojka

Polufinale Druga utakmica
13.04.2019 18:00 Mladost 3 : 1 Borac
Finale Druga utakmica
13.04.2019 19:00 Maglić 3 : 1 Ljubinje
13.04.2019 19:00 Gradina-Herceg 0 : 3 Bosna
13.04.2019 17:00 Glasinac 3 : 1 Slavija
13.04.2019 18:00 HE na Drini 3 : 0 Kozara
13.04.2019 20:00 OK Leotar 0 : 3 ŽOK Leotar
13.04.2019 14:30 Velež 3 : 1 Rudo
13.04.2019 11:00 Smeč 0 : 3 Prijedor

Rukomet

13.04.2019 20:00 Jedinstvo 2015 21 : 32 Drina
13.04.2019 16:00 Kakanj 10 : 0 Bosna 2
13.04.2019 19:00 BosnaTS 32 : 29 Sana 7
13.04.2019 18:00 Čelik 26 : 32 Sloboda
13.04.2019 14:30 Čelik Junior 37 : 30 Žepče
13.04.2019 18:00 Međugorje 35 : 28 Donji Vakuf
13.04.2019 18:30 Jajce 32 : 26 Vogošča Poljine Hills 2
13.04.2019 19:30 Velež 19 : 28 Iskra
13.04.2019 16:00 Izviđač 22 : 34 Grude
13.04.2019 20:00 Goražde 24 : 32 Mira
13.04.2019 18:30 Jedinstvo(T) 27 : 35 Krivaja
13.04.2019 19:00 Hadžići 24 : 23 Dubica
13.04.2019 15:30 Katarina 45 : 37 Hrasnica
13.04.2019 Turbina 10 : 0 Iskra(B)
13.04.2019 19:00 Zrinjski 38 : 27 Krajina
13.04.2019 15:00 Vitez 44 : 38 Iskra(S)
13.04.2019 15:00 Živinice 21 : 27 Sloga 2013