XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 161 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2020

Fudbal

22.11.2020 13:30 Sarajevo 2 : 0 Olimpik
22.11.2020 13:00 Krupa 1 : 1 Velež
22.11.2020 17:00 Široki Brijeg 5 : 0 Radnik
22.11.2020 17:30 Vojvodina 0 : 2 Crvena zvezda
22.11.2020 16:00 Zlatibor 1 : 0 OFK Bačka
22.11.2020 13:00 Dinamo 1 : 0 Radnički (SM)
22.11.2020 13:00 Kabel 2 : 2 GFK Jagodina
22.11.2020 13:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Trayal
22.11.2020 13:30 Omladinac 3 : 1 Lokanj
22.11.2020 13:00 Partizan 2 : 0 OFK Šekovići
22.11.2020 13:00 Lokomotiva 2 : 0 Zadrugar
22.11.2020 13:00 Obilić 2 : 3 Budućnost Red Star
22.11.2020 13:00 Jedinstvo 2 : 1 OFK Brezik
22.11.2020 13:00 Grčica 2 : 0 Crvena zvijezda
22.11.2020 13:00 Slijepčevići 4 : 2 Majevica
22.11.2020 13:00 Zadrugar 1 : 2 Strijelac
22.11.2020 13:00 Jugović 0 : 0 Mladost 2003
22.11.2020 13:00 Mladost (Lončari) 3 : 1 Mladost (Sandići)
22.11.2020 13:00 Gredice 1 : 0 Borac
22.11.2020 13:30 Mladost (Domaljevac) 2 : 1 Hajduk
22.11.2020 13:30 Mladost (Donji Svilaj) : Sloga (Tolisa)
22.11.2020 13:30 Bok 2 : 2 Frankopan
22.11.2020 13:30 Mladost (Sibovac) 3 : 1 Vitanovići 78
22.11.2020 13:30 Mladi zadrugar 3 : 1 Sloga (Prud)
22.11.2020 13:30 Kostrč 3 : 2 19 srpanj
22.11.2020 13:30 Napredak 1 : 1 Dragovoljac
22.11.2020 13:30 Čelić 2 : 2 Mladost (Velika Brijesnica)
22.11.2020 13:30 Ingram 5 : 4 Trešnjevka
22.11.2020 13:30 Polet 2 : 2 Mladost 78
22.11.2020 13:30 Vražići 92 2 : 0 Jedinstvo 1952
22.11.2020 13:30 Omladinac 68 3 : 1 Jedinstvo
22.11.2020 13:30 Mladost (Gornje Živinice) 2 : 3 Mladost (Kikači)
22.11.2020 13:30 Rijeka 4 : 0 Doboj Istok
22.11.2020 13:30 Ograđenovac 3 : 0 Izbor
22.11.2020 13:30 Trebava 3 : 0 Sloboda
22.11.2020 13:30 Graničar 2 : 0 Voćar
22.11.2020 13:30 Mionica 85 4 : 1 Napredak
22.11.2020 13:30 Željezničar 2 : 2 OFK Međiđa
22.11.2020 13:30 Koraj 2 : 1 Biberovo Polje
22.11.2020 13:30 12 decembar 2 : 1 OFK Vida
22.11.2020 13:30 Rainci 2 : 1 Krušik
22.11.2020 13:30 Partizan 3 : 0 Mladost (Suha)
22.11.2020 13:30 Budućnost 2 : 4 Slatina
22.11.2020 13:30 Napredak 3 : 2 Mladost (Solina)
22.11.2020 13:30 Srnica 3 : 2 Omazići 1937
22.11.2020 13:30 Rudar 2 : 3 Grivice
22.11.2020 13:00 Arsenal 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Kom 0 : 2 Igalo
22.11.2020 13:00 Grbalj 1 : 0 Ibar
22.11.2020 13:00 Berane 1 : 1 Drezga
22.11.2020 13:00 Bokelj 0 : 0 Mornar
22.11.2020 17:00 Angers SCO 0 : 1 Olympique Lyonnais
22.11.2020 15:00 Dijon 0 : 1 Lens
22.11.2020 21:00 Lille 4 : 0 Lorient
22.11.2020 15:00 Montpellier 4 : 3 Strasbourg
22.11.2020 13:00 Nantes 1 : 1 Metz
22.11.2020 15:00 Reims 0 : 1 Nîmes
22.11.2020 13:00 Fulham 2 : 3 Everton
22.11.2020 15:00 Sheffield United 0 : 1 West Ham United
22.11.2020 17:30 Leeds United 0 : 0 Arsenal
22.11.2020 20:15 Liverpool 3 : 0 Leicester City
22.11.2020 15:30 Freiburg 1 : 3 Mainz 05
22.11.2020 18:00 Köln 1 : 2 Union Berlin
22.11.2020 21:00 Deportivo Alavés 2 : 2 Valencia
22.11.2020 14:00 Eibar 0 : 0 Getafe
22.11.2020 16:15 Cádiz 0 : 1 Real Sociedad
22.11.2020 18:30 Granada 1 : 3 Real Valladolid
22.11.2020 12:30 Fiorentina 0 : 1 Benevento
22.11.2020 15:00 Internazionale 4 : 2 Torino
22.11.2020 20:45 Napoli 1 : 3 Milan
22.11.2020 15:00 Roma 3 : 0 Parma
22.11.2020 15:00 Sampdoria 1 : 2 Bologna
22.11.2020 18:00 Udinese 1 : 0 Genoa
22.11.2020 15:00 Hellas Verona 0 : 2 Sassuolo
22.11.2020 12:00 Osijek 11 : 0 Marjan
22.11.2020 12:00 Viktorija 0 : 3 Agram
22.11.2020 14:00 Donat 2 : 0 Neretva
22.11.2020 13:00 Dinamo : Split
22.11.2020 12:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac
22.11.2020 13:30 Željezničar 1 : 2 Zrinjski
22.11.2020 11:30 Željezničar 3 : 1 Zrinjski
22.11.2020 10:00 Željezničar Sport team 1 : 0 Kozara
22.11.2020 11:30 Željezničar Sport team 5 : 0 Kozara

Futsal

22.11.2020 18:00 Mostar SG 7 : 3 GFC Sarajevo
22.11.2020 18:00 Zrinjski 9 : 6 Kaskada
22.11.2020 19:00 Sloga 4 : 4 Bosna Kompred
22.11.2020 19:00 Doboj 8 : 2 Kotor Varoš
22.11.2020 18:00 Ugljevik 11 : 9 Nevesinje
22.11.2020 16:00 Ljubinje 12 : 12 Tango
22.11.2020 16:00 Leotar 5 : 3 Jahorina
22.11.2020 16:00 Derventa 4 : 6 Radnik Siti
22.11.2020 Brod 9 : 4 Ljubić
22.11.2020 16:30 Konjic 2 : 5 Neimar
22.11.2020 15:00 Sparta 14 : 0 Rudnik

Košarka

22.11.2020 17:00 Budućnost VOLI 87 : 68 Cibona
22.11.2020 19:00 Cedevita Olimpija 103 : 92 Igokea
22.11.2020 20:00 Široki 86 : 74 Mladost
22.11.2020 Sloboda 73 : Sokolac
22.11.2020 18:00 Rogatica 55 : 58 Radnik BN Basket
22.11.2020 17:00 Student Igokea 76 : 56 Prijedor Spartak
22.11.2020 18:00 Partizan Grave 66 : 87 Kozara
22.11.2020 18:00 Lijevče : Una
22.11.2020 18:00 Stars Basket : Hunters
22.11.2020 18:00 SKK Borac 1947 : OKK Borac Mako Print
22.11.2020 18:00 Borac 72 65 : 89 Ušće
22.11.2020 18:00 Mladost (Mrkonjić Grad) 85 : 54 Mladost (Kotor Varoš)
22.11.2020 18:00 KK Rudar 50 : 103 Milenijum
22.11.2020 18:00 Trebinje 03 90 : 71 Jedinstvo Dženeks
22.11.2020 19:30 Ušće 65 : 60 Budućnost
22.11.2020 18:30 Sloboda 64 : 69 Mladost Basket Una

Odbojka

22.11.2020 17:00 Ilidža 3 : 1 Olovo
22.11.2020 17:00 Bosna 0 : 3 Ilijaš
22.11.2020 17:30 Breza 1934 2 : 3 Block Out
22.11.2020 15:00 Modriča 2 : 3 Panter
22.11.2020 17:30 Modriča : Derventa
22.11.2020 17:30 Ukrina : Bratunac
22.11.2020 17:30 Modriča - Optima : Panter
22.11.2020 18:00 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Gacko
22.11.2020 18:30 Ilidža 1 : 3 Alipašino Polje
22.11.2020 18:30 Smeč 3 : 0 Volley
22.11.2020 18:30 Vogošća 2 : 3 Ilijaš
22.11.2020 18:30 Čapljina 1 : 3 Troglav
22.11.2020 15:00 Turbina 0 : 3 Breza 1934
22.11.2020 15:00 Student 0 : 3 Željezara
22.11.2020 14:00 Gradiška : Modriča
22.11.2020 14:00 Borac : Crvena zvijezda
22.11.2020 11:00 Prijedor 0 : 3 Smeč
22.11.2020 14:30 Tempo : Majevica
22.11.2020 14:30 Banjaluka volej 2 : 3 Vožd Prijedor
22.11.2020 11:00 Balkana MP 3 : 0 Pliva
22.11.2020 14:30 Jahorina : Maglić
22.11.2020 15:00 Panter 3 : 0 Ukrina
22.11.2020 14:30 Tempo 0 : 3 Bimnal Jedinstvo
22.11.2020 12:30 Tempo 0 : 3 Modriča
22.11.2020 12:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Bimnal Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Rudar 0 : 3 Bratunac
22.11.2020 12:00 Libero : Net
22.11.2020 14:30 Slavija 3 : 0 Jahorina
22.11.2020 13:00 Maglić 3 : 1 He na Drini
22.11.2020 14:00 ŽOK Leotar 3 : 0 Hercegovac
22.11.2020 17:00 Velež 3 : 0 OOK Leotar

Rukomet

22.11.2020 18:00 Bijeljina 31 : 26 Jedinstvo 2015
22.11.2020 18:00 Višegrad 39 : 31 Kozara (Kozarska Dubica)
22.11.2020 17:00 Mladost : Prijedor
22.11.2020 15:00 ORK Sava Brod 2019 15 : 40 Srednjoškolac
22.11.2020 17:00 Kaluđer 29 : 38 Borac M:TEL 2
22.11.2020 18:00 Srbac 38 : 30 Teslić
22.11.2020 14:00 Derventa 2 35 : 21 Sloga
22.11.2020 18:00 Žepče 26 : 25 Travnik
22.11.2020 18:00 Jajce : Kakanj
22.11.2020 18:00 Gradačac 51 : 31 Donji Vakuf
22.11.2020 18:00 Rudar 31 : 22 Krajina
22.11.2020 18:00 Izviđač CO 2 30 : 19 Vogošča Poljine Hills 2
22.11.2020 20:30 Zrinjski 18 : 19 Goražde
22.11.2020 20:30 Hrasnica : Jedinstvo
22.11.2020 16:00 Radnik 24 : 28 Dubica
22.11.2020 19:30 Borac 2 28 : 28 Doboj
22.11.2020 20:00 Borja 20 : 40 Leotar
22.11.2020 13:00 Levalea 2010 31 : 27 Feniks
22.11.2020 18:00 Trebjesa 26 : 22 Rudar
22.11.2020 16:00 Tivat 22 : 20 Nikšić