XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 169 utakmica za dan
Nedelja, 10 Decembar 2023


Fudbal

Igman
Konjic
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
10.12.2023 13:00
Igman
2 : 0
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 2
Zrinjski
Mostar
10.12.2023 15:15
Široki Brijeg
0 : 2
Zrinjski
Radnik
Surdulica
1 : 1
Voždovac
Beograd
10.12.2023 13:00
Radnik
1 : 1
Voždovac
IMT
Beograd
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
10.12.2023 17:00
IMT
1 : 0
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
1 : 2
Čukarički
Beograd
10.12.2023 15:00
Javor Matis
1 : 2
Čukarički
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
10.12.2023 13:00
Inđija Toyo Tires
2 : 1
OFK Vršac
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 0
Mačva
Šabac
10.12.2023 13:00
Mladost GAT
1 : 0
Mačva
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
10.12.2023 13:00
Smederevo 1924
0 : 0
GFK Sloboda
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
10.12.2023 13:00
Radnički (SM)
0 : 1
Metalac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
10.12.2023 13:00
OFK Beograd
1 : 0
GFK Dubočica
Koper
Koper
2 : 4
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
10.12.2023 15:00
Koper
2 : 4
Olimpija Ljubljana
Mura
Mrska Sobota
1 : 0
Domžale
Domžale
10.12.2023 17:30
Mura
1 : 0
Domžale
Bravo
Ljubljana
3 : 2
Rogaška
Rogaška Slatina
10.12.2023 13:00
Bravo
3 : 2
Rogaška
Mladost DG
Podgoriva
1 : 3
Budućnost
Podgorica
10.12.2023 13:00
Mladost DG
1 : 3
Budućnost
Jezero
Plav
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
10.12.2023 15:00
Jezero
0 : 0
Sutjeska
Vardar
Skoplje
2 : 0
Tikveš
Kavadarci
10.12.2023 13:00
Vardar
2 : 0
Tikveš
Struga
Struge
2 : 1
Bregalnica
Štip
10.12.2023 13:00
Struga
2 : 1
Bregalnica
Voska sport
Ohrid
3 : 2
Rabotnički
Skoplje
10.12.2023 13:00
Voska sport
3 : 2
Rabotnički
AP Brera
Strumica
0 : 1
Škupi
Skoplje
10.12.2023 13:00
AP Brera
0 : 1
Škupi
Škendija
Tetovo
3 : 1
Sileks
Kratovo
10.12.2023 13:00
Škendija
3 : 1
Sileks
Atlético Madrid
Madrid
2 : 1
Almería
Almeria
10.12.2023 14:00
Atlético Madrid
2 : 1
Almería
Barcelona
Barcelona
2 : 4
Girona
Girona
10.12.2023 21:00
Barcelona
2 : 4
Girona
Cádiz
Cádiz
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
10.12.2023 18:30
Cádiz
1 : 1
Osasuna
Granada
Granada
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
10.12.2023 16:15
Granada
1 : 1
Athletic Club
Clermont
Clermont-Ferrand
0 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
10.12.2023 15:00
Clermont
0 : 0
Lille
Lorient
Lorient
2 : 4
Olympique de Marseille
Marseille
10.12.2023 20:45
Lorient
2 : 4
Olympique de Marseille
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 1
Stade Brestois 29
Brest
10.12.2023 15:00
Metz
0 : 1
Stade Brestois 29
OGC Nice
Nice
2 : 1
Reims
Reims
10.12.2023 13:00
OGC Nice
2 : 1
Reims
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 0
Toulouse
Toulouse
10.12.2023 17:05
Olympique Lyonnais
3 : 0
Toulouse
Strasbourg
Strasbourg
2 : 1
Le Havre
Le Havre
10.12.2023 15:00
Strasbourg
2 : 1
Le Havre
Everton
Liverpool
2 : 0
Chelsea
London
10.12.2023 15:00
Everton
2 : 0
Chelsea
Fulham
London
5 : 0
West Ham United
London
10.12.2023 15:00
Fulham
5 : 0
West Ham United
Luton Town
Luton
1 : 2
Manchester City
Manchester
10.12.2023 15:00
Luton Town
1 : 2
Manchester City
Tottenham Hotspur
London
4 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
10.12.2023 17:30
Tottenham Hotspur
4 : 1
Newcastle United
Köln
Köln
0 : 0
Mainz 05
Mainz
10.12.2023 17:30
Köln
0 : 0
Mainz 05
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
10.12.2023 15:30
Stuttgart
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Frosinone
Frosinone
0 : 0
Torino
Torino
10.12.2023 12:30
Frosinone
0 : 0
Torino
Monza
Monza
1 : 0
Genoa
Genova
10.12.2023 15:00
Monza
1 : 0
Genoa
Roma
Roma
1 : 1
Fiorentina
Firenze
10.12.2023 20:45
Roma
1 : 1
Fiorentina
Salernitana
Salerno
1 : 2
Bologna
Bologna
10.12.2023 18:00
Salernitana
1 : 2
Bologna
Jedinstvo
Bijelo Polje
4 : 2
Internacional
Podgorica
10.12.2023 13:00
Jedinstvo
4 : 2
Internacional
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 0
Posušje
Posušje
10.12.2023 14:00
Zvijezda 09
1 : 0
Posušje
Tuzla City
Tuzla
3 : 3
Borac
Banja Luka
10.12.2023 13:30
Tuzla City
3 : 3
Borac
Velež
Mostar
9 : 2
Sloga
Doboj
10.12.2023 14:30
Velež
9 : 2
Sloga
Gošk
Gabela
0 : 0
Igman
Konjic
10.12.2023 12:00
Gošk
0 : 0
Igman
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 1
Posušje
Posušje
10.12.2023 12:30
Zvijezda 09
2 : 1
Posušje
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 1
Borac
Banja Luka
10.12.2023 11:30
Tuzla City
3 : 1
Borac
Velež
Mostar
1 : 1
Sloga
Doboj
10.12.2023 12:30
Velež
1 : 1
Sloga
Gošk
Gošk
0 : 2
Igman
Konjic
10.12.2023 14:00
Gošk
0 : 2
Igman

Futsal

Bajo Pivljanin
Plužine
29 : 6
Zora
Spuž
10.12.2023 16:00
Bajo Pivljanin
29 : 6
Zora
Pruška
Bijelo Polje
7 : 0
Olympico
Golubovci
10.12.2023 18:00
Pruška
7 : 0
Olympico
Brskovo
Mojkovac
6 : 7
Dolcinium
Ulcinj
10.12.2023 18:00
Brskovo
6 : 7
Dolcinium
Titograd
Podgorica
4 : 4
Nikšić
Nikšić
10.12.2023 18:30
Titograd
4 : 4
Nikšić
Ulcinj
Ulcinj
4 : 1
Onogošt
Nikšić
10.12.2023 20:00
Ulcinj
4 : 1
Onogošt
Mirabile Moda
Podgorica
6 : 0
Studentski dom
Podgorica
10.12.2023 18:00
Mirabile Moda
6 : 0
Studentski dom
Gorštak
Kolašin
8 : 5
Boka
Kotor
10.12.2023 20:00
Gorštak
8 : 5
Boka
Salines
Tuzla
4 : 3
Sarajevo
Sarajevo
10.12.2023 20:00
Salines
4 : 3
Sarajevo
MNK Hercegovina
Široki brijeg
9 : 5
Brotnjo
Čitluk
10.12.2023 17:45
MNK Hercegovina
9 : 5
Brotnjo
Sloboda Kompred
Tuzla
2 : 4
Željezničar
Sarajevo
10.12.2023 19:30
Sloboda Kompred
2 : 4
Željezničar
Young Boys
Zvornik
10 : 1
Kotor Varoš
Kotor Varoš
10.12.2023 16:00
Young Boys
10 : 1
Kotor Varoš
Kozara
Grtadiška
2 : 7
Rudar Prijedor City
Prijedor
10.12.2023 19:30
Kozara
2 : 7
Rudar Prijedor City
Obilić
Prnjavor
8 : 4
Dubica
Kozarska Dubica
10.12.2023 17:00
Obilić
8 : 4
Dubica
Student
Banja Luka
8 : 1
Jošavka
Čelinac
10.12.2023 20:00
Student
8 : 1
Jošavka
Starčevica
Banja Luka
3 : 8
Viktorija
Ribnik
10.12.2023 20:00
Starčevica
3 : 8
Viktorija
Beli anđeo
Popovo polje
8 : 10
Ugljevik
Ugljevik
10.12.2023 18:00
Beli anđeo
8 : 10
Ugljevik
Rudo
Rudo
8 : 6
Medi. fakultet
Foča
10.12.2023 18:30
Rudo
8 : 6
Medi. fakultet
Zahumlje
Trebinje
10 : 0
Radnički
Novo Goražde
10.12.2023 16:30
Zahumlje
10 : 0
Radnički
Borac
Izačić
2 : 10
Dječaci sa Une
Bihać
10.12.2023 17:00
Borac
2 : 10
Dječaci sa Une
Konjodor
Bužim
6 : 4
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
10.12.2023 18:00
Konjodor
6 : 4
Mujo Hrnjica
Živinice
Živinice
3 : 3
Banovići
Banovići
10.12.2023 17:00
Živinice
3 : 3
Banovići
Lilium
Doboj Istok
4 : 3
Lukavac
Lukavac
10.12.2023 16:00
Lilium
4 : 3
Lukavac
Odžak
Odžak
3 : 4
Kaskada
Gračanica
10.12.2023 18:00
Odžak
3 : 4
Kaskada
Drina
Goražde
3 : 3
Srebrenik
Srebrenik
10.12.2023 18:30
Drina
3 : 3
Srebrenik
Radnik 2022
Donji Vakuf
7 : 6
Žepče
Žepče
10.12.2023 18:00
Radnik 2022
7 : 6
Žepče
Jajce
Jajce
1 : 4
Usora
Žabljak-Usora
10.12.2023 18:00
Jajce
1 : 4
Usora
Tešanj
Tešanj
8 : 4
Vitez
Vitez
10.12.2023 20:00
Tešanj
8 : 4
Vitez
Fojnica
Fojnica
4 : 8
Iskra Vrbas
Bugojno
10.12.2023 19:30
Fojnica
4 : 8
Iskra Vrbas
Čapljina
Čapljina
5 : 2
Rama
Rama
10.12.2023 19:00
Čapljina
5 : 2
Rama
Zrinjski
Mostar
6 : 1
Velež
Mostar
10.12.2023 20:00
Zrinjski
6 : 1
Velež
Radnik - MD Shop
Bijeljina
6 : 5
Jahorina
Pale
10.12.2023 18:00
Radnik - MD Shop
6 : 5
Jahorina
MNK Brotnjo
Čitluk
3 : 1
FC Akademac
Trebinje
10.12.2023 13:00
MNK Brotnjo
3 : 1
FC Akademac

Košarka

Mladost
Mrkonjić Grad
81 : 71
Prijedor - Spartak
Prijedor
10.12.2023 19:00
Mladost
81 : 71
Prijedor - Spartak
Slavija
Istočno Sarajevo
86 : 65
Posušje
Posušje
10.12.2023 18:00
Slavija
86 : 65
Posušje
Student Igokea
Banja Luka
57 : 61
Stars Basket
Gradiška
10.12.2023 18:00
Student Igokea
57 : 61
Stars Basket
Akademac
Banja Luka
71 : 66
Varda HE
Višegrad
10.12.2023 18:00
Akademac
71 : 66
Varda HE
Mladost
Kotor Varoš
73 : 68
Lijevče
Nova Topola
10.12.2023 20:30
Mladost
73 : 68
Lijevče
Hunters
Prijedor
82 : 69
Kozara
Gradiška
10.12.2023 18:00
Hunters
82 : 69
Kozara
Pliva
Šipovo
74 : 43
Partizan Grawe
Banja Luka
10.12.2023 18:00
Pliva
74 : 43
Partizan Grawe
Radnik Spark 2
Bijeljina
75 : 74
Rudar 2015
Ugljevik
10.12.2023
Radnik Spark 2
75 : 74
Rudar 2015
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
108 : 81
Velež
Nevesinje
10.12.2023 18:00
Slavija 1996
108 : 81
Velež
Lavovi
Brčko
104 : 42
Zrinjski 2010
Mostar
10.12.2023 18:00
Lavovi
104 : 42
Zrinjski 2010
Kozara
Gradiška
64 : 76
Mladi Krajišnik
Banja Luka
10.12.2023 16:30
Kozara
64 : 76
Mladi Krajišnik
Budućnost
Bijeljina
65 : 53
Kostajnica
Kostajnica
10.12.2023 19:30
Budućnost
65 : 53
Kostajnica

Odbojka

Goražde
Goražde
1 : 3
Gacko
Gacko
10.12.2023 16:00
Goražde
1 : 3
Gacko
Maglaj
Maglaj
0 : 3
Lami
Brčko
10.12.2023 18:00
Maglaj
0 : 3
Lami
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Bosna
Sarajevo
10.12.2023 16:00
Novi Grad
3 : 0
Bosna
Srebrenik
Srebrenik
1 : 3
Sloboda 2
Tuzla
10.12.2023 15:00
Srebrenik
1 : 3
Sloboda 2
ŽOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
10.12.2023 13:00
ŽOK Leotar
0 : 3
Ljubinje - Bankom
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
10.12.2023 13:00
Hercegovac
0 : 3
Ljubinje - Bankom
Hercegovac
Bileća
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
10.12.2023 13:00
Hercegovac
3 : 0
ŽOK Leotar
Igman
Istočna Ilidža
0 : 3
Han Pijesak
Han Pijesak
10.12.2023 11:00
Igman
0 : 3
Han Pijesak
Jahorina
Pale
3 : 0
Igman
Istočna Ilidža
10.12.2023 13:00
Jahorina
3 : 0
Igman
Han Pijesak
Han Pijesak
0 : 3
Jahorina
Pale
10.12.2023 17:00
Han Pijesak
0 : 3
Jahorina
Rudar
Uljevik
0 : 3
Bratunac
Bratunac
10.12.2023 11:00
Rudar
0 : 3
Bratunac
Bratunac
Bratunac
3 : 1
Drina
Zvornik
10.12.2023 17:00
Bratunac
3 : 1
Drina
Bimal - Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Radnik
bijeljina
10.12.2023 11:00
Bimal - Jedinstvo
3 : 0
Radnik
Libero
Bijeljina
3 : 0
Bimal - Jedinstvo
Brčko
10.12.2023 13:00
Libero
3 : 0
Bimal - Jedinstvo
Radnik
bijeljina
0 : 3
Libero
Bijeljina
10.12.2023 16:00
Radnik
0 : 3
Libero
Pliva
Šipovo
0 : 3
Laktaši
laktaši
10.12.2023 11:00
Pliva
0 : 3
Laktaši
Borac
Banja Luka
0 : 3
Pliva
Šipovo
10.12.2023 13:00
Borac
0 : 3
Pliva
Laktaši
laktaši
3 : 1
Borac
Banja Luka
10.12.2023 17:00
Laktaši
3 : 1
Borac
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Modriča - Optima
Modriča
10.12.2023 11:00
Crvena zvijezda
3 : 1
Modriča - Optima
Modriča - Novoprom
Modriča
2 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
10.12.2023 13:00
Modriča - Novoprom
2 : 3
Crvena zvijezda
Modriča - Optima
Modriča
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča
10.12.2023 17:00
Modriča - Optima
0 : 3
Modriča - Novoprom
Borac Stars
Banja Luka
0 : 3
Balkana MP
Mrkonjić Grad
10.12.2023 11:00
Borac Stars
0 : 3
Balkana MP
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Borac Stars
Banja Luka
10.12.2023 13:00
Gradiška
3 : 0
Borac Stars
Balkana MP
Mrkonjić Grad
0 : 3
Gradiška
Gradiška
10.12.2023 17:00
Balkana MP
0 : 3
Gradiška
Kotor Varoš
Kotor Varoš
0 : 3
Kozara
Gradiška
10.12.2023 11:00
Kotor Varoš
0 : 3
Kozara
Inova
Banja Luka
3 : 2
Kotor Varoš
Kotor Varoš
10.12.2023 11:00
Inova
3 : 2
Kotor Varoš
Kozara
Gradiška
3 : 2
Inova
Banja Luka
10.12.2023 17:00
Kozara
3 : 2
Inova
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Volero
Pale
10.12.2023 11:00
Slavija
3 : 2
Volero
HE na Drini
Višegrad
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
10.12.2023 13:00
HE na Drini
1 : 3
Slavija
Volero
Pale
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
10.12.2023 17:00
Volero
0 : 3
HE na Drini

Rukomet

Sloboda
Tuzla
36 : 33
Čapljina
Čapljina
10.12.2023 17:00
Sloboda
36 : 33
Čapljina
Drina
Zvornik
31 : 36
Kozara (G)
Gradiška
10.12.2023 19:00
Drina
31 : 36
Kozara (G)
Višegrad - HED
Višegrad
33 : 28
Derventa
Derventa
10.12.2023 18:00
Višegrad - HED
33 : 28
Derventa
Krajina
Cazin
26 : 27
Borac
Travnik
10.12.2023 14:00
Krajina
26 : 27
Borac
Zrinjski
Mostar
28 : 35
Grude
Grude
10.12.2023 17:00
Zrinjski
28 : 35
Grude
Knežopoljka
Kozarska Dubica
29 : 39
Hadžići
Hadžići
10.12.2023 17:00
Knežopoljka
29 : 39
Hadžići

Tango liga

ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
8 : 0
FK Željezničar 1
Sarajevo
10.12.2023
ŠF Tango 1
8 : 0
FK Željezničar 1
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
1 : 2
FK Rudar 1
Breza
10.12.2023
SK Tempo 1
1 : 2
FK Rudar 1
FK Čaja 1
Visoko
0 : 1
FK Radnik 1
Hadžići
10.12.2023
FK Čaja 1
0 : 1
FK Radnik 1
Fair Play 1
Sarajevo
0 : 3
FK Romanija 1
Pale
10.12.2023
Fair Play 1
0 : 3
FK Romanija 1
ŠF Kickers
Sarajevo
3 : 2
OFK Mladost 1
Ilidža
10.12.2023
ŠF Kickers
3 : 2
OFK Mladost 1
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
0 : 3
OFK Biser 1
Sarajevo
10.12.2023
SK Tempo 2
0 : 3
OFK Biser 1
SA Ilijaš
Ilijaš
2 : 0
FK Dobrinja
Sarajevo
10.12.2023
SA Ilijaš
2 : 0
FK Dobrinja
FK Mlade nade
Sarajevo
1 : 2
FK Romanija 2
Pale
10.12.2023
FK Mlade nade
1 : 2
FK Romanija 2
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
6 : 0
Fair Play 2
Sarajevo
10.12.2023
ŠF Tempo Ilijaš
6 : 0
Fair Play 2
ŠF La Paz
Pazarić
0 : 2
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
10.12.2023
ŠF La Paz
0 : 2
ŠF Tango 2
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
3 : 2
FK Željezničar 2
Sarajevo
10.12.2023
SK Tempo 3
3 : 2
FK Željezničar 2
FK Famos
Vojkovići
5 : 2
ŠF Piksi
Pale
10.12.2023
FK Famos
5 : 2
ŠF Piksi
OFK Mladost 2
Ilidža
4 : 0
OFK Biser 2
Sarajevo
10.12.2023
OFK Mladost 2
4 : 0
OFK Biser 2
FK Radnik 2
Hadžići
1 : 3
FK Rudar 2
Breza
10.12.2023
FK Radnik 2
1 : 3
FK Rudar 2
FK Rudar 2
Breza
4 : 0
OFK Mladost 2
Ilidža
10.12.2023
FK Rudar 2
4 : 0
OFK Mladost 2
BAAP Sportivo
Sarajevo
3 : 4
ŠF Lion
Rakovica
10.12.2023
BAAP Sportivo
3 : 4
ŠF Lion
OFK Biser 2
Sarajevo
0 : 4
FK Radnik 2
Hadžići
10.12.2023
OFK Biser 2
0 : 4
FK Radnik 2
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
0 : 4
ŠF Kickers 1
Sarajevo
10.12.2023
ŠF Tempo Ilijaš
0 : 4
ŠF Kickers 1
FK Dobrinja
Sarajevo
1 : 2
FK Sokolac 1
Sokolac
10.12.2023
FK Dobrinja
1 : 2
FK Sokolac 1
FK Unis 1
Vogošća
3 : 0
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
10.12.2023
FK Unis 1
3 : 0
ŠF Tango
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
2 : 1
FK Romanija 1
Pale
10.12.2023
ŠF Fair Play 1
2 : 1
FK Romanija 1
FK Rudar 1
Breza
1 : 0
SK Tempo
Istočno Sarajevo
10.12.2023
FK Rudar 1
1 : 0
SK Tempo
City Academy
Sarajevo
3 : 3
FK Radnik 1
Hadžići
10.12.2023
City Academy
3 : 3
FK Radnik 1
OFK Mladost
Ilidža
4 : 0
FK Romanija 2
Pale
10.12.2023
OFK Mladost
4 : 0
FK Romanija 2
ŠF La Paz
Pazarić
2 : 6
ŠF Mlade nade
Sarajevo
10.12.2023
ŠF La Paz
2 : 6
ŠF Mlade nade
FK Dobrinja 2
Sarajevo
6 : 0
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
10.12.2023
FK Dobrinja 2
6 : 0
SK Tempo 2
FK Unis 2
Vogošća
5 : 2
FK Famos
Vojkovići
10.12.2023
FK Unis 2
5 : 2
FK Famos
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
2 : 0
ŠF Tempo Ilijaš 2
Ilijaš
10.12.2023
ŠF Fair Play 2
2 : 0
ŠF Tempo Ilijaš 2
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
0 : 3
FK Rudar 2
Breza
10.12.2023
SK Tempo 3
0 : 3
FK Rudar 2
ŠF Kickers 2
Sarajevo
2 : 1
City Academy 2
Sarajevo
10.12.2023
ŠF Kickers 2
2 : 1
City Academy 2
FK Sokolac 2
Sokolac
5 : 3
FK Radnik 2
Hadžići
10.12.2023
FK Sokolac 2
5 : 3
FK Radnik 2
ŠF Fair Play
Sarajevo
2 : 2
FK Romanija 1
Pale
10.12.2023
ŠF Fair Play
2 : 2
FK Romanija 1
FK Unis
Vogošća
0 : 7
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
10.12.2023
FK Unis
0 : 7
ŠF Tango
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
6 : 0
City Academy
Sarajevo
10.12.2023
SK Tempo 1
6 : 0
City Academy
FK Romanija 1
Pale
0 : 0
OFK Biser 1
Sarajevo
10.12.2023
FK Romanija 1
0 : 0
OFK Biser 1
ŠF La Paz
Pazarić
2 : 2
FK Famos
Vojkovići
10.12.2023
ŠF La Paz
2 : 2
FK Famos
FK Rudar
Breza
2 : 0
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
10.12.2023
FK Rudar
2 : 0
SK Tempo 2
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
1 : 6
OFK Mladost
Ilidža
10.12.2023
SK Tempo 3
1 : 6
OFK Mladost
OFK Biser 2
Sarajevo
1 : 2
ŠF Lion
Sarajevo
10.12.2023
OFK Biser 2
1 : 2
ŠF Lion
FK Dobrinja
Sarajevo
1 : 5
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
10.12.2023
FK Dobrinja
1 : 5
ŠF Tempo Ilijaš