XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
193 utakmica za dan Subota, 5 Septembar 2020


Fudbal

05.09
17:00
Guber
Proleter
2
0
05.09.2020 17:00 2 : 0
05.09
17:00
Bratstvo
Romanija
5
0
05.09.2020 17:00 5 : 0
05.09
17:00
Drina HE
Mladost (Gacko)
1
1
05.09.2020 17:00 1 : 1
05.09
17:00
Željezničar
Skugrić
0
1
05.09.2020 17:00 0 : 1
05.09
17:00
Trebava
Borac
3
1
05.09.2020 17:00 3 : 1
05.09
17:00
Rudar 1925
Partizan
2
2
05.09.2020 17:00 2 : 2
05.09
17:00
Sloboda
Borac (MaÅ”ići)
1
2
05.09.2020 17:00 1 : 2
05.09
17:00
Borac (istočni Drvar)
Omladinac
3
0
05.09.2020 17:00 3 : 0
05.09
17:00
OFK Pridjel
Polet
2
1
05.09.2020 17:00 2 : 1
05.09
17:00
Milan
Budućnost
2
4
05.09.2020 17:00 2 : 4
05.09
17:00
Borac
Sloga
2
0
05.09.2020 17:00 2 : 0
05.09
16:30
Bratstvo
GOÅ K
1
0
05.09.2020 16:30 1 : 0
05.09
16:30
Budućnost
Zvijezda
0
0
05.09.2020 16:30 0 : 0
05.09
16:30
Slaven
OraŔje
4
3
05.09.2020 16:30 4 : 3
05.09
16:30
Travnik
Goražde
1
1
05.09.2020 16:30 1 : 1
05.09
16:30
Rudar
Vis Simm Bau
2
1
05.09.2020 16:30 2 : 1
05.09
16:30
Čapljina
PosuŔje
1
1
05.09.2020 16:30 1 : 1
05.09
16:30
Iskra
FK Vitez
0
2
05.09.2020 16:30 0 : 2
05.09
16:30
NK Vitez
Novi Travnik
2
1
05.09.2020 16:30 2 : 1
05.09
16:00
Podgrmeč
Sloga
3
0
05.09.2020 16:00 3 : 0
05.09
16:00
KrajiŔnik
Rudar
1
1
05.09.2020 16:00 1 : 1
05.09
16:30
Gradina
DizdaruŔa
4
0
05.09.2020 16:30 4 : 0
05.09
16:30
Odžak 102
Seona
3
2
05.09.2020 16:30 3 : 2
05.09
16:30
Bosna (M)
Mladost
1
0
05.09.2020 16:30 1 : 0
05.09
16:30
Radnički
Bosna (K)
2
1
05.09.2020 16:30 2 : 1
05.09
16:30
Bosna
Natron
2
0
05.09.2020 16:30 2 : 0
05.09
16:30
Krivaja
SAÅ K Napredak
4
1
05.09.2020 16:30 4 : 1
05.09
16:30
Rudar
Azot
5
1
05.09.2020 16:30 5 : 1
05.09
16:30
Turbina
Rama
2
3
05.09.2020 16:30 2 : 3
05.09
16:30
Stolac
Brotnjo
5
1
05.09.2020 16:30 5 : 1
05.09
16:30
Omladinac 75
Borac
0
2
05.09.2020 16:30 0 : 2
05.09
16:30
Bajer 99
Bratstvo
3
3
05.09.2020 16:30 3 : 3
05.09
16:30
Omladinac
Ključ
1
2
05.09.2020 16:30 1 : 2
05.09
14:30
Cim
Branitelj
4
1
05.09.2020 14:30
Cim
4 : 1
05.09
14:30
KruŔevo
Buna
3
3
05.09.2020 14:30 3 : 3
05.09
16:30
Sloga
Mladost (B)
4
1
05.09.2020 16:30 4 : 1
05.09
16:30
Omladinac RMU
Oskova
5
0
05.09.2020 16:30 5 : 0
05.09
18:00
GFK Jagodina
Loznica
0
0
05.09.2020 18:00 0 : 0
05.09
16:30
GFK Dubočica
Borac 1926
1
1
05.09.2020 16:30 1 : 1
05.09
16:00
Radnički (SM)
Radnički 1923
0
1
05.09.2020 16:00 0 : 1
05.09
16:30
RFK Grafičar
Kabel
1
2
05.09.2020 16:30 1 : 2
05.09
16:30
IMT
Radnički (P)
2
0
05.09.2020 16:30
IMT
2 : 0
05.09
17:00
Sutjeska
Slavija
0
0
05.09.2020 17:00 0 : 0
05.09
17:00
Zvijezda 09
Željezničar
1
0
05.09.2020 17:00 1 : 0
05.09
17:00
Modriča
Sloboda
0
0
05.09.2020 17:00 0 : 0
05.09
17:00
Drina
Rudar Prijedor
1
0
05.09.2020 17:00 1 : 0
05.09
17:00
Tekstilac
Sloga
1
3
05.09.2020 17:00 1 : 3
05.09
17:00
Leotar
Kozara
1
0
05.09.2020 17:00 1 : 0
05.09
17:00
Borac
Podrinje
2
1
05.09.2020 17:00 2 : 1
05.09
17:00
Jedinstvo
Ljubić
1
1
05.09.2020 17:00 1 : 1
05.09
17:30
Velež
Sloboda
0
2
05.09.2020 17:30 0 : 2
05.09
17:30
Sarajevo
Željezničar
0
4
05.09.2020 17:30 0 : 4
05.09
12:00
Rudar Prijedor
Mladost
4
0
05.09.2020 12:00 4 : 0
05.09
16:30
Radnik (H)
Željezničar Sport team
0
4
05.09.2020 16:30 0 : 4
05.09
17:00
Borac
Zvijezda 09
1
1
05.09.2020 17:00 1 : 1
05.09
12:00
Novi Grad
Igman
0
1
05.09.2020 12:00 0 : 1
05.09
12:00
Radnik
Krivaja
1
9
05.09.2020 12:00 1 : 9
05.09
12:00
Kiseljak
NK Vitez
2
0
05.09.2020 12:00 2 : 0
05.09
12:00
Žepče
Borac
4
0
05.09.2020 12:00 4 : 0
05.09
13:30
Stupčanica
Sporting
5
1
05.09.2020 13:30 5 : 1
05.09
12:00
Olimpik
Mladost
0
0
05.09.2020 12:00 0 : 0
05.09
17:00
Tuzla Siti
Velež
1
2
05.09.2020 17:00 1 : 2
05.09
17:30
Zrinjski
Željezničar
4
2
05.09.2020 17:30 4 : 2
05.09
11:00
Stupčanica
Sporting
4
5
05.09.2020 11:00 4 : 5
05.09
10:00
Novi Grad
Igman
1
4
05.09.2020 10:00 1 : 4
05.09
10:00
Slavija
Sutjeska
2
2
05.09.2020 10:00 2 : 2
05.09
10:00
Radnik
Krivaja
2
2
05.09.2020 10:00 2 : 2
05.09
10:00
Novi Travnik
TOÅ K
3
2
05.09.2020 10:00 3 : 2
05.09
10:00
Kiseljak
NK Vitez
2
0
05.09.2020 10:00 2 : 0
05.09
10:00
Žepče
Borac
6
0
05.09.2020 10:00 6 : 0
05.09
12:00
Gorica
Omladinac
1
1
05.09.2020 12:00 1 : 1
05.09
12:00
Vrbas
BSK
0
3
05.09.2020 12:00 0 : 3
BSK
05.09
12:00
Krajina
LauÅ”
4
1
05.09.2020 12:00 4 : 1
05.09
12:00
Polet - KrajiŔnik
Čelinac
2
11
05.09.2020 12:00 2 : 11
05.09
12:00
Borac
Mladost
5
0
05.09.2020 12:00 5 : 0
05.09
12:00
Progres
Sloboda
3
0
05.09.2020 12:00 3 : 0
05.09
10:00
Neum
Leotar
1
5
05.09.2020 10:00 1 : 5
05.09
15:00
Tomislav
Grude
4
0
05.09.2020 15:00 4 : 0
05.09
12:00
Mladost
Drina HE
1
4
05.09.2020 12:00 1 : 4
05.09
FA Academica
Željezničar 2
2
1
05.09.2020 2 : 1
05.09
Romanija
Jedinstvo
3
4
05.09.2020 3 : 4
05.09
Glasinac 2011
Sarajevo
0
3
05.09.2020 0 : 3
05.09
Bambinosi
Mlade Nade
7
2
05.09.2020 7 : 2
05.09
Dar
Radnik Hadžići
4
1
05.09.2020 4 : 1
05.09
Ozren
Željezničar 1
0
5
05.09.2020 0 : 5
05.09
11:00
Mladost (BS)
Mladost (VO)
0
0
05.09.2020 11:00 0 : 0
05.09
10:00
Olimpik
Mladost
0
3
05.09.2020 10:00 0 : 3
05.09
15:00
Tuzla City
Velež
1
1
05.09.2020 15:00 1 : 1
05.09
15:30
Zrinjski
Željezničar
0
3
05.09.2020 15:30 0 : 3
05.09
10:00
Željezničar
Borac
0
4
05.09.2020 10:00 0 : 4
05.09
10:00
Borac
Željezničar Sport team
0
7
05.09.2020 10:00 0 : 7
05.09
10:00
Sloboda
Tekstilac Kort
0
3
05.09.2020 10:00 0 : 3
05.09
10:00
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
2
3
05.09.2020 10:00 2 : 3
05.09
10:00
Kozara
Rudar Prijedor
8
0
05.09.2020 10:00 8 : 0
05.09
10:00
Polet 1926
Ljubić
3
1
05.09.2020 10:00 3 : 1
05.09
10:00
Sloga
Mineral
4
0
05.09.2020 10:00 4 : 0
05.09
11:30
Mladost Farma Prom
BSK
0
2
05.09.2020 11:30 0 : 2
BSK
05.09
12:00
Spartak 2013
LauÅ”
1
0
05.09.2020 12:00 1 : 0
05.09
12:00
Budućnost
Mladost
1
0
05.09.2020 12:00 1 : 0
05.09
10:00
Progres
Sloboda
3
0
05.09.2020 10:00 3 : 0
05.09
10:00
Rudar 1925
Borac
0
4
05.09.2020 10:00 0 : 4
05.09
10:00
Drina
Ilićka 01
6
0
05.09.2020 10:00 6 : 0
05.09
10:00
Sloboda
Pelagićevo
6
1
05.09.2020 10:00 6 : 1
05.09
10:00
Lokomotiva
Radnik
5
1
05.09.2020 10:00 5 : 1
05.09
10:00
Zvijezda 09
Zenit
5
1
05.09.2020 10:00 5 : 1
05.09
10:00
Podrinje
Jedinstvo
5
1
05.09.2020 10:00 5 : 1
05.09
10:30
Mladost (BS)
Mladost (VO)
5
1
05.09.2020 10:30 5 : 1
05.09
11:30
Rudar
Omladinac 75 Brekovica
1
4
05.09.2020 11:30 1 : 4
05.09
11:30
Kamenica
Kolibri
6
0
05.09.2020 11:30 6 : 0
05.09
11:30
Jedinstvo
Podgrmeč
2
1
05.09.2020 11:30 2 : 1
05.09
11:30
Bihać
Omladinac (Sanica)
14
0
05.09.2020 11:30 14 : 0
05.09
11:30
Ćoralići
Mladost (P)
0
2
05.09.2020 11:30 0 : 2
05.09
11:30
Mladost (V)
KrajiŔnik
0
3
05.09.2020 11:30 0 : 3
05.09
11:30
Krajina
Gomila
4
2
05.09.2020 11:30 4 : 2
05.09
11:30
Igman
Čapljina
5
1
05.09.2020 11:30 5 : 1
05.09
11:30
Blagaj
Velež
0
0
05.09.2020 11:30 0 : 0
05.09
11:30
Branitelj
Stolac
5
0
05.09.2020 11:30 5 : 0
05.09
11:30
Mostar
Zrinjski
0
1
05.09.2020 11:30 0 : 1
05.09
11:00
Eurofudbal
Sloboda
3
1
05.09.2020 11:00 3 : 1
05.09
11:00
Betaklub Tango
Budućnost
0
4
05.09.2020 11:00 0 : 4
05.09
11:00
Proleter
Zvijezda
0
5
05.09.2020 11:00 0 : 5
05.09
11:00
Tuzla City
Radnički
1
1
05.09.2020 11:00 1 : 1
05.09
11:00
Slaven
Bratstvo
1
0
05.09.2020 11:00 1 : 0
05.09
09:00
Sarajevo
Olimpik
5
0
05.09.2020 09:00 5 : 0
05.09
12:00
Unis
Igman
6
2
05.09.2020 12:00 6 : 2
05.09
16:00
Jedinstvo
IlijaÅ”
0
8
05.09.2020 16:00 0 : 8
05.09
11:00
Sarajevo 2
Novi Grad 1
3
2
05.09.2020 11:00 3 : 2
05.09
08:00
Željezničar 2
Famos
0
1
05.09.2020 08:00 0 : 1
05.09
13:30
Sokolac
Betaklub
0
1
05.09.2020 13:30 0 : 1
05.09
10:00
Novi Grad 1
AF Devetka
0
4
05.09.2020 10:00 0 : 4
05.09
10:00
Atletiko
Slavija
13
0
05.09.2020 10:00 13 : 0
05.09
10:00
FA Akademika
Famos
0
15
05.09.2020 10:00 0 : 15
05.09
10:00
Mlade Nade
Valter
2
1
05.09.2020 10:00 2 : 1
05.09
10:00
La Paz
Vratnik
2
2
05.09.2020 10:00 2 : 2
05.09
10:00
KMN VogoŔća
Jang Bojs
1
4
05.09.2020 10:00 1 : 4
05.09
10:00
Sarajevo 3
Omladinac
4
1
05.09.2020 10:00 4 : 1
05.09
11:30
Proleter
Radnik Urije
4
1
05.09.2020 11:30 4 : 1
05.09
11:30
Željezničar
Borac (BL)
0
8
05.09.2020 11:30 0 : 8
05.09
11:30
Borac (KD)
Željezničar Sport Team
0
17
05.09.2020 11:30 0 : 17
05.09
11:30
Kozara
Rudar Prijedor
5
0
05.09.2020 11:30 5 : 0
05.09
11:30
Polet 1926
Ljubić
0
2
05.09.2020 11:30 0 : 2
05.09
11:30
Sloga
Mineral/Sporting
2
1
05.09.2020 11:30 2 : 1
05.09
10:00
Kolibri
Eurogol
4
2
05.09.2020 10:00 4 : 2
05.09
10:00
Eurofudbal
Sloboda
2
4
05.09.2020 10:00 2 : 4
05.09
10:00
Betaklub Tango
Budućnost
7
0
05.09.2020 10:00 7 : 0
05.09
10:00
Proleter
Zvijezda
4
7
05.09.2020 10:00 4 : 7
05.09
10:00
Tuzla City
Radnički
3
0
05.09.2020 10:00 3 : 0
05.09
10:00
Slaven
Bratstvo
0
4
05.09.2020 10:00 0 : 4
05.09
10:00
Brotnjo
GOÅ K
3
3
05.09.2020 10:00 3 : 3
05.09
10:00
Igman
Čapljina
0
1
05.09.2020 10:00 0 : 1
05.09
10:00
Blagaj
Velež
0
5
05.09.2020 10:00 0 : 5
05.09
10:00
Branitelj
Stolac
0
2
05.09.2020 10:00 0 : 2
05.09
10:00
Cim
Bjelopoljac
3
0
05.09.2020 10:00 3 : 0
05.09
10:00
Klis
Velež
0
8
05.09.2020 10:00 0 : 8
05.09
10:00
Iskra
Sport talent
0
7
05.09.2020 10:00 0 : 7
05.09
10:00
ViÅ”ići
Rama
0
5
05.09.2020 10:00 0 : 5
05.09
10:00
Turbina
Lokomotiva
8
1
05.09.2020 10:00 8 : 1
05.09
10:00
Sarajevo 2
F.A. Akademika
1
0
05.09.2020 10:00 1 : 0
05.09
10:00
Željezničar
Olimpik
7
0
05.09.2020 10:00 7 : 0
05.09
10:00
Sarajevo
Bambinosi 1
4
1
05.09.2020 10:00 4 : 1
05.09
10:00
Olimp
Famos
0
1
05.09.2020 10:00 0 : 1
05.09
10:00
Željezničar
Mlade nade
6
0
05.09.2020 10:00 6 : 0
05.09
10:00
J Akademija
Betaklub
1
4
05.09.2020 10:00 1 : 4
05.09
10:00
AF Devetka
Valter
0
3
05.09.2020 10:00 0 : 3
05.09
10:00
Unis
Å ampioni
2
8
05.09.2020 10:00 2 : 8
05.09
10:00
Željezničar 3
Mlade nade 2
0
5
05.09.2020 10:00 0 : 5
05.09
10:00
F.A. Akademika
Romanija
1
2
05.09.2020 10:00 1 : 2
05.09
10:00
Dar
SAÅ K Napredak
5
0
05.09.2020 10:00 5 : 0
05.09
10:00
La Paz
S.A. IlijaÅ”
5
2
05.09.2020 10:00 5 : 2
05.09
10:00
Å F Soker
Dobrinja
4
1
05.09.2020 10:00 4 : 1
05.09
16:30
MaŔinac Trejs
Sloga
0
0
05.09.2020 16:30 0 : 0
05.09
17:00
Spartak
Radnički 1923
6
0
05.09.2020 17:00 6 : 0
05.09
17:00
Zemun
Požarevac
4
2
05.09.2020 17:00 4 : 2
05.09
14:00
Crvena zvezda
Kolubara
7
0
05.09.2020 14:00 7 : 0
05.09
16:30
TSC
Vojvodina
4
0
05.09.2020 16:30
TSC
4 : 0
05.09
17:00
Mačva
Majdanpek
4
0
05.09.2020 17:00 4 : 0
05.09
17:00
Loznica
Spartak DOO
0
6
05.09.2020 17:00 0 : 6
05.09
17:00
Budućnost
Breznica
3
3
05.09.2020 17:00 3 : 3
05.09
17:00
Cvetex
Ekonomist
0
3
05.09.2020 17:00 0 : 3
05.09
17:00
Iskra
Modriča
3
0
05.09.2020 17:00 3 : 0
05.09
14:00
SFK 2000
Lokomotiva
2
0
05.09.2020 14:00 2 : 0
05.09
17:00
Emina
Radnik Bumerang
3
0
05.09.2020 17:00 3 : 0
05.09
16:30
Sloboda
Mladost
2
4
05.09.2020 16:30 2 : 4
05.09
16:30
Čelik
FK Sloboda
2
1
05.09.2020 16:30 2 : 1
05.09
17:30
Å iroki Brijeg
Libero
1
1
05.09.2020 17:30 1 : 1
05.09
16:00
Troglav 1918
FK Sarajevo
2
0
05.09.2020 16:00 2 : 0
05.09
14:00
Banja Luka
Fortuna
5
1
05.09.2020 14:00 5 : 1

Odbojka

05.09
19:00
Borac
Kotor VaroÅ”
3
0
05.09.2020 19:00 3 : 0
05.09
12:00
Smeč
Balkana MP
3
1
05.09.2020 12:00 3 : 1
05.09
Derventa
Panter
05.09.2020 :
05.09
Bratunac
Mladost
3
0
05.09.2020 3 : 0
05.09
14:00
Libero
Rudo
3
0
05.09.2020 14:00 3 : 0
05.09
OOK Leotar
Gacko 2
05.09.2020 :