XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 329 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2020


Fudbal

Borac
Banja Luka
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.09.2020 16:30
Borac
2 : 0
Tuzla City
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Inđija
Inđija
20.09.2020 16:00
Novi Pazar
1 : 0
Inđija
Rad
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
20.09.2020 16:00
Rad
1 : 0
Javor Matis
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Partizan
Beograd
20.09.2020 19:00
Zlatibor
0 : 1
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Voždovac
Beograd
20.09.2020 21:00
Crvena zvezda
6 : 0
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Proleter
Novi Sad
20.09.2020 16:00
Spartak ŽK
1 : 2
Proleter
Vlasenica
Vlasenica
3 : 1
Romanija
Pale
20.09.2020 16:00
Vlasenica
3 : 1
Romanija
Stakorina
Čajniče
1 : 0
Mladost (Gacko)
Gacko
20.09.2020 16:00
Stakorina
1 : 0
Mladost (Gacko)
Jedinstvo
Brodac
1 : 0
Budućnost
Pilica
20.09.2020 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Budućnost
Mladost (Rogatica)
Rogatica
1 : 0
Velež
Nevesinje
20.09.2020 16:00
Mladost (Rogatica)
1 : 0
Velež
Glasinac 2011
Sokolac
3 : 1
Ilićka 01
Brčko
20.09.2020 16:00
Glasinac 2011
3 : 1
Ilićka 01
Milići
Milići
0 : 3
Famos
Vojkovići
20.09.2020 16:00
Milići
0 : 3
Famos
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
4 : 1
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
20.09.2020 16:00
Hajduk (Batkuša)
4 : 1
Sloga (Dugo Polje)
Naša krila
Kostajnica
3 : 0
Rudanka
Rudanka
20.09.2020 16:00
Naša krila
3 : 0
Rudanka
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 1
Ozren
Petrovo
20.09.2020 16:00
Crvena zvijezda
1 : 1
Ozren
Vučijak
Majevac
4 : 2
Skugrić
Skugrić
20.09.2020 16:00
Vučijak
4 : 2
Skugrić
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
4 : 2
Ukrina
Čečava
20.09.2020 16:00
Hajduk (Kožuhe)
4 : 2
Ukrina
Borac
Lužani
1 : 0
Sloga (Jakeš)
Jakeš
20.09.2020 16:00
Borac
1 : 0
Sloga (Jakeš)
Čelopek
Čelopek
0 : 1
Tabanci
Tabanci
20.09.2020 16:00
Čelopek
0 : 1
Tabanci
Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 1
OFK Šekovići
Šekovići
20.09.2020 16:00
Sloga
4 : 1
OFK Šekovići
Omladinac
Potočari
1 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
20.09.2020 16:00
Omladinac
1 : 0
Zadrugar
Podrinje
Tršić
1 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
20.09.2020 16:00
Podrinje
1 : 0
OFK Trnovica
Lokanj
Lokanj
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
20.09.2020 16:00
Lokanj
3 : 0
Lokomotiva
Jedinstvo
Roćević
4 : 3
Partizan
Donja Trnova
20.09.2020 16:00
Jedinstvo
4 : 3
Partizan
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 0
OFK Janja 2009
Janja
20.09.2020 16:00
Sloboda
3 : 0
OFK Janja 2009
Olimp
Pale
3 : 1
Rudo
Rudo
20.09.2020 16:00
Olimp
3 : 1
Rudo
Ljubija
Ljubija
7 : 1
Radnik Urije
Prijedor
20.09.2020 16:00
Ljubija
7 : 1
Radnik Urije
Slaven
Dobrljin
8 : 3
7. Republika
Svodna
20.09.2020 16:00
Slaven
8 : 3
7. Republika
Berek 1975
Prijedor
3 : 1
Mrakovica
Kozaruša
20.09.2020 16:00
Berek 1975
3 : 1
Mrakovica
Moštanica
Božići
1 : 1
Kozara
Donji Orlovci
20.09.2020 16:00
Moštanica
1 : 1
Kozara
Rudar
Blagaj
1 : 4
Rasavci
Rasavci
20.09.2020 16:00
Rudar
1 : 4
Rasavci
Brzi
Busnovi
0 : 0
OFK Ravan
Međeđa
20.09.2020 16:00
Brzi
0 : 0
OFK Ravan
Knežopoljac
Knežica
3 : 3
Podgrmeč
Oštra Luka
20.09.2020 16:00
Knežopoljac
3 : 3
Podgrmeč
Kiseljak
Koprivna
0 : 7
Gomjenica
Prijedor
20.09.2020 16:00
Kiseljak
0 : 7
Gomjenica
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 1
Kozara
Turjak
20.09.2020 16:00
Sloboda
1 : 1
Kozara
Omladinac
Brestovčina
4 : 1
Borac (Mašići)
Mašići
20.09.2020 16:00
Omladinac
4 : 1
Borac (Mašići)
Polet
Elezagići
0 : 2
Obradovac
Gradiška
20.09.2020 16:00
Polet
0 : 2
Obradovac
13 Skojevki
Grbavci
7 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
20.09.2020 16:00
13 Skojevki
7 : 1
Mladi Krajišnik
Biseri
Čatrnja
1 : 4
Župa
Milosavci
20.09.2020 16:00
Biseri
1 : 4
Župa
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
20.09.2020 16:00
Torpedo
2 : 1
Potkozarje
Borac (Šibovska)
Šibovska
2 : 2
Kalemi
Trebovljani
20.09.2020 16:00
Borac (Šibovska)
2 : 2
Kalemi
Rekreativo
Banja Luka
3 : 0
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
20.09.2020 16:00
Rekreativo
3 : 0
Polet Krajišnik
Gomionica
Bronzani Majdan
4 : 0
OFK Banja Luka
Banja Luka
20.09.2020 16:00
Gomionica
4 : 0
OFK Banja Luka
Mladost
Zalužani
0 : 0
Budućnost
Banja Luka
20.09.2020 16:00
Mladost
0 : 0
Budućnost
Karanovac
Karanovac
4 : 1
Vrbas
Banja Luka
20.09.2020 16:00
Karanovac
4 : 1
Vrbas
OFK Spartak 2013
Banja Luka
4 : 2
Omladinac
Banja Luka
20.09.2020 16:00
OFK Spartak 2013
4 : 2
Omladinac
Borac (O)
Osinja
4 : 1
Polet
Podnovlje
20.09.2020 17:00
Borac (O)
4 : 1
Polet
Zborište
Zborište
0 : 1
OFK Pridjel
Pridjel Donji
20.09.2020 17:00
Zborište
0 : 1
OFK Pridjel
Mineral
Banja Vrućica
11 : 0
Zadrugar
Sijekovac
20.09.2020 17:00
Mineral
11 : 0
Zadrugar
Rudar
Stanari
6 : 1
Sloga
Kolibe Gornje
20.09.2020 17:00
Rudar
6 : 1
Sloga
BSK
Bušletić
1 : 0
Borac (K)
Kotorsko
20.09.2020 17:00
BSK
1 : 0
Borac (K)
Liješće
Liješće
3 : 0
Ozrenski sokolovi
Boljanić
20.09.2020 17:00
Liješće
3 : 0
Ozrenski sokolovi
Zadrugar
Tarevci
3 : 3
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
20.09.2020 16:00
Zadrugar
3 : 3
Skugrić 1964
Dobor
Modriča
5 : 1
Trebavac
Vranjak
20.09.2020 16:00
Dobor
5 : 1
Trebavac
Pelagićevo
Pelagićevo
5 : 3
Crvena zvijezda
Gajevi
20.09.2020 17:30
Pelagićevo
5 : 3
Crvena zvijezda
Kladari Gornji
Kladari Gornji
2 : 2
Sloga 73
Ždreban
20.09.2020 16:00
Kladari Gornji
2 : 2
Sloga 73
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 1
Omladinac
Modriča
20.09.2020 16:00
Budućnost
4 : 1
Omladinac
Partizan
Koprivna
3 : 0
Crkvina
Crkvina
20.09.2020 16:00
Partizan
3 : 0
Crkvina
Budućnost Red Star
Vučilovac
1 : 4
Slijepčevići
Slijepčevići
20.09.2020 16:30
Budućnost Red Star
1 : 4
Slijepčevići
Zadrugar
Bukvik
2 : 3
Grčica
Brčko
20.09.2020 16:30
Zadrugar
2 : 3
Grčica
Jugović
Gredice
1 : 5
Jedinstvo
Koretaši
20.09.2020 16:30
Jugović
1 : 5
Jedinstvo
Mladost (Lončari)
Lončari
1 : 2
Obilić
Krepšić
20.09.2020 16:30
Mladost (Lončari)
1 : 2
Obilić
Gredice
Gredice
1 : 2
OFK Brezik
Gornji Brezik
20.09.2020 16:30
Gredice
1 : 2
OFK Brezik
Borac
Ražljevo
3 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
20.09.2020 16:30
Borac
3 : 0
Crvena zvijezda
Mladost (Sandići)
Sandići
1 : 1
Majevica
Lopare
20.09.2020 16:30
Mladost (Sandići)
1 : 1
Majevica
Mladost 2003
Popovo Polje
1 : 1
Strijelac
Tutnjevac
20.09.2020 16:30
Mladost 2003
1 : 1
Strijelac
Proleter
Johovac-Ruhotina
2 : 3
Jedinstvo
Suvo Polje
20.09.2020 16:00
Proleter
2 : 3
Jedinstvo
Balatun
Balatun
3 : 1
Drina (A)
Amajlije
20.09.2020 16:00
Balatun
3 : 1
Drina (A)
Kolektiv
Međaši
0 : 2
Mladost
Velika Obarska
20.09.2020 16:00
Kolektiv
0 : 2
Mladost
Semberija
Popovi
3 : 0
Priboj
Priboj
20.09.2020 16:00
Semberija
3 : 0
Priboj
Panteri
Zagoni
4 : 0
Drina (B)
Batar
20.09.2020 16:00
Panteri
4 : 0
Drina (B)
Obarska
Velika Obarska
1 : 0
Novo doba
Čardačine
20.09.2020 16:00
Obarska
1 : 0
Novo doba
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
2 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
20.09.2020 16:00
Miloš Obilić
2 : 0
OFK Magnojević
Jasenica
Jasenica
3 : 2
Jardan
Jardan
20.09.2020 16:00
Jasenica
3 : 2
Jardan
Budućnost
Skelani
1 : 0
Branjevo
Branjevo
20.09.2020 16:00
Budućnost
1 : 0
Branjevo
Jadar
Nova Kasaba
1 : 2
Polet
Kravica
20.09.2020 16:00
Jadar
1 : 2
Polet
Birač
Derventa
3 : 0
Radnički
Karakaj
20.09.2020 16:00
Birač
3 : 0
Radnički
Borac
Osmaci
3 : 0
Pecka
Roćević
20.09.2020 16:00
Borac
3 : 0
Pecka
Vrbas
Prijebljezi
1 : 0
Borac
Maglajani
20.09.2020 17:00
Vrbas
1 : 0
Borac
Polet
Mali Sitneši
4 : 1
OFK Nožičko
Nožičko
20.09.2020 17:00
Polet
4 : 1
OFK Nožičko
Bratstvo
Povelič
2 : 2
Budućnost
Donji Galjipovci
20.09.2020 17:00
Bratstvo
2 : 2
Budućnost
Budućnost
Ravno Polje
1 : 1
Gorica
Pučile
20.09.2020 16:00
Budućnost
1 : 1
Gorica
Kovačići 08
Kovačići
1 : 2
Omladinac
Gornja Čađavica
20.09.2020 16:00
Kovačići 08
1 : 2
Omladinac
Stević Jovan
Vršani
0 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
20.09.2020 16:00
Stević Jovan
0 : 0
Ljeljenča
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 0
Piperci
Piperci
20.09.2020 16:00
Koridor 2011
1 : 0
Piperci
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
4 : 2
Jedinstvo
Donja Čađavica
20.09.2020 16:00
Magnojević 2001
4 : 2
Jedinstvo
Sloga 94
Bijeljina
4 : 0
Proleter
Gornji Dragaljevac
20.09.2020 16:00
Sloga 94
4 : 0
Proleter
OFK Batković
Batković
1 : 1
Sloga
Dazdarevo
20.09.2020 16:00
OFK Batković
1 : 1
Sloga
VSK
Velino Selo
0 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
20.09.2020 16:00
VSK
0 : 1
Ljeskovac
Tavna
Banjica
1 : 3
Sloga Junajted
Bijeljina
20.09.2020 16:00
Tavna
1 : 3
Sloga Junajted
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 2
Glogovac
Glogovac
20.09.2020 16:00
Polet
1 : 2
Glogovac
Modran
Modran
2 : 2
Pobjeda
Triješnica
20.09.2020 16:00
Modran
2 : 2
Pobjeda
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
4 : 2
Polet
Čović Polje
20.09.2020 11:00
Bobetino Brdo
4 : 2
Polet
Mladen Perić
Glogovac
5 : 2
Lazarevica
Čengić
20.09.2020 10:30
Mladen Perić
5 : 2
Lazarevica
BUK
Gornja Bukovica
1 : 0
Sloga
Donja Bukovica
20.09.2020 10:30
BUK
1 : 0
Sloga
Sava
Gradac
3 : 4
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
20.09.2020 10:30
Sava
3 : 4
Koridor 2011-3 Koviljuše
Borac
Ugljevička Obrijež
1 : 6
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
20.09.2020 10:30
Borac
1 : 6
Crnjelovo
Nacional
Bijeljina
2 : 7
Zenit
Bijeljina
20.09.2020 10:30
Nacional
2 : 7
Zenit
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
20.09.2020 15:30
TOŠK
3 : 0
Bratstvo
Radnik
Hadžići
1 : 1
Vis Simm Bau
Kosova
20.09.2020 15:30
Radnik
1 : 1
Vis Simm Bau
Kiseljak
Kiseljak
2 : 1
Vlašić
Turbe
20.09.2020 15:30
Kiseljak
2 : 1
Vlašić
Rudar
Han Bila
2 : 1
FK Vitez
Vitez
20.09.2020 15:30
Rudar
2 : 1
FK Vitez
Krajina
Cazin
1 : 0
Brekovica 78
Brekovica
20.09.2020 15:30
Krajina
1 : 0
Brekovica 78
Rudar
Kamengrad
1 : 0
Vitez
Bužim
20.09.2020 15:30
Rudar
1 : 0
Vitez
Priluk
Priluk
4 : 2
Mladost
Malešići
20.09.2020 15:30
Priluk
4 : 2
Mladost
Prokosovići
Prokosovići
6 : 5
Bosna (K)
Kalesija
20.09.2020 15:30
Prokosovići
6 : 5
Bosna (K)
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 0
Lokomotiva
Miričina
20.09.2020 15:30
Gornji Rahić
3 : 0
Lokomotiva
Mošćanica
Sarajevo
0 : 0
Stupčanica
Olovo
20.09.2020 15:30
Mošćanica
0 : 0
Stupčanica
Usora
Žabljak-Usora
2 : 2
Famos
Hrasnica
20.09.2020 15:30
Usora
2 : 2
Famos
Borac
Jelah
1 : 0
Natron
Maglaj
20.09.2020 15:30
Borac
1 : 0
Natron
Moševac
Moševac
1 : 1
Pobjeda
Tešanjka
20.09.2020 15:30
Moševac
1 : 1
Pobjeda
Azot
Vitkovići
2 : 1
Ilijaš
Ilijaš
20.09.2020 15:30
Azot
2 : 1
Ilijaš
Troglav 1918
Livno
3 : 2
Rama
Prozor-Rama
20.09.2020 15:30
Troglav 1918
3 : 2
Rama
Klis
Buturović Polje
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
20.09.2020 15:30
Klis
2 : 1
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
4 : 0
Kamešnica
Podhum
20.09.2020 15:30
Ljubuški
4 : 0
Kamešnica
Grude
Grude
4 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
20.09.2020 15:30
Grude
4 : 1
Bjelopoljac
Neum
Neum
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
20.09.2020 15:30
Neum
2 : 1
Tomislav
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 1
Borac
Izačić
20.09.2020 15:30
Željezničar
0 : 1
Borac
Hajduk
Orašje
2 : 0
Bok
Bok
20.09.2020 15:30
Hajduk
2 : 0
Bok
Mladost (S)
Sibovac
5 : 2
Mladost (DS)
Donji Svilaj
20.09.2020 15:30
Mladost (S)
5 : 2
Mladost (DS)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
2 : 1
Mladost (D)
Domaljevac
20.09.2020 15:30
Mladi zadrugar
2 : 1
Mladost (D)
Kostrč
Kostrč
0 : 1
Sloga (T)
Tolisa
20.09.2020 15:30
Kostrč
0 : 1
Sloga (T)
Napredak
Matići
5 : 1
Frankopan
Špionica Srednja
20.09.2020 15:30
Napredak
5 : 1
Frankopan
Dragovoljac
Novo Selo
6 : 0
Vitanovići 78
Vitanovići
20.09.2020 15:30
Dragovoljac
6 : 0
Vitanovići 78
19 srpanj
Oštra Luka
4 : 1
Sloga (P)
Prud
20.09.2020 15:30
19 srpanj
4 : 1
Sloga (P)
Vareš
Vareš
1 : 2
Novi Šeher
Novi Šeher
20.09.2020 15:30
Vareš
1 : 2
Novi Šeher
Borac
Tetovo - Zenica
3 : 0
Proleter
Makljenovac
20.09.2020 15:30
Borac
3 : 0
Proleter
Žepče
Žepče
0 : 2
Čelik
Zenica
20.09.2020 15:30
Žepče
0 : 2
Čelik
Nemila
Nemila
4 : 1
Sporting
Zenica
20.09.2020 15:30
Nemila
4 : 1
Sporting
Napredak
Šije
1 : 1
Fortuna
Zenica
20.09.2020 15:30
Napredak
1 : 1
Fortuna
Respekt
Sarajevo
5 : 4
Bojnik
Bojnik
20.09.2020
Respekt
5 : 4
Bojnik
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 0
Stup
Sarajevo
20.09.2020
Jedinstvo
2 : 0
Stup
Pofalićki
Sarajevo
1 : 2
Vratnik
Sarajevo
20.09.2020
Pofalićki
1 : 2
Vratnik
Igman
Ilidža
6 : 1
El Tarik
Sarajevo
20.09.2020 10:00
Igman
6 : 1
El Tarik
Hrid
Sarajevo
3 : 3
Omadinac
Doglodi-Stup
20.09.2020 10:00
Hrid
3 : 3
Omadinac
Baton
Sarajevo
5 : 0
Mladost
Župča
20.09.2020 10:00
Baton
5 : 0
Mladost
Višići
Višići
6 : 5
Međugorje
Međugorje
20.09.2020 14:30
Višići
6 : 5
Međugorje
Blagaj
Blagaj
3 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
20.09.2020 14:30
Blagaj
3 : 0
Branitelj
Lokomotiva
Mostar
4 : 0
Buna
Buna
20.09.2020 14:30
Lokomotiva
4 : 0
Buna
Mladost (K)
Kikači
4 : 1
Mladost (B)
Velika Brijesnica
20.09.2020 15:30
Mladost (K)
4 : 1
Mladost (B)
Jedinstvo
Lukavica
1 : 2
Sloga
Tojšići
20.09.2020 15:30
Jedinstvo
1 : 2
Sloga
Jedinstvo 1952
Vučkovci
2 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
20.09.2020 15:30
Jedinstvo 1952
2 : 1
Doboj Istok
Mladost 78
Donje Vukovije
2 : 0
Rijeka
Šerići
20.09.2020 15:30
Mladost 78
2 : 0
Rijeka
Trešnjevka
Maoča
3 : 1
Mramor
Babice
20.09.2020 15:30
Trešnjevka
3 : 1
Mramor
Čelić
Čelić
1 : 3
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
20.09.2020 15:30
Čelić
1 : 3
Mladost (GŽ)
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
3 : 2
Omladinac 68
Mionica
20.09.2020 15:30
Ingram
3 : 2
Omladinac 68
Polet
Palanka
1 : 1
Vražići 92
Vražići
20.09.2020 15:30
Polet
1 : 1
Vražići 92
OFK Lugovi
Lugovi
1 : 0
Bilalovac
Bilalovac
20.09.2020 16:00
OFK Lugovi
1 : 0
Bilalovac
Katarina
Fojnica
0 : 2
Brnjaci
Brnjaci
20.09.2020 16:00
Katarina
0 : 2
Brnjaci
Romari
Vitez
1 : 1
Fojnica
Fojnica
20.09.2020 16:00
Romari
1 : 1
Fojnica
Šantići
Šantići
2 : 2
Kaćuni
Kaćuni
20.09.2020 16:00
Šantići
2 : 2
Kaćuni
Nova Bila
Nova Bila
2 : 2
Mladost
Nević Polje
20.09.2020 15:30
Nova Bila
2 : 2
Mladost
Karaula
Karaula
3 : 1
Elektrobosna
Jajce
20.09.2020 15:30
Karaula
3 : 1
Elektrobosna
Dnoluka
Kruščica
2 : 0
Gorica
Guča Gora
20.09.2020 15:30
Dnoluka
2 : 0
Gorica
Podrinje
Mosorovac
2 : 1
25 maj
Uroža
20.09.2020 15:30
Podrinje
2 : 1
25 maj
Željezničar
Dobošnica
3 : 1
Bukovik
Gornji Srebrenik
20.09.2020 15:30
Željezničar
3 : 1
Bukovik
Rudar
Zagorje
2 : 1
Špionica 1953
Špionica
20.09.2020 15:30
Rudar
2 : 1
Špionica 1953
Mladost (P)
Puračić
2 : 2
Pribava
Pribava
20.09.2020 15:30
Mladost (P)
2 : 2
Pribava
BSK
Bokavići
2 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
20.09.2020 15:30
BSK
2 : 1
Stjepan Polje
Mladost (D)
Doborovci
2 : 2
Polet
Hrvati
20.09.2020 15:30
Mladost (D)
2 : 2
Polet
Sloga
Bikodže
2 : 1
DSK
Devetak
20.09.2020 15:30
Sloga
2 : 1
DSK
Mladost
Vidovice
2 : 1
Korpar
Grebnice
20.09.2020 15:30
Mladost
2 : 1
Korpar
OFK Brčko
Brčko
1 : 4
Dinamo 75
Prijedor
20.09.2020 15:30
OFK Brčko
1 : 4
Dinamo 75
Krušik
Gornje Vukovije
2 : 1
Partizan
Kiseljak
20.09.2020 15:30
Krušik
2 : 1
Partizan
Budućnost
Donja Lukavica
4 : 1
Vrana
Banovići Selo
20.09.2020 15:30
Budućnost
4 : 1
Vrana
Napredak
Tupkovići
1 : 1
Rainci
Gornji Rainci
20.09.2020 15:30
Napredak
1 : 1
Rainci
Srnica
Treštenica
2 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
20.09.2020 15:30
Srnica
2 : 1
OFK Tuzla
Rudar
Bukinje
3 : 2
Mladost (Suha)
Suha
20.09.2020 15:30
Rudar
3 : 2
Mladost (Suha)
Grivice
Grivice
2 : 3
Slatina
Bašigovci
20.09.2020 15:30
Grivice
2 : 3
Slatina
Izbor
Brčko
1 : 3
Graničar
Brezovo Polje
20.09.2020 15:30
Izbor
1 : 3
Graničar
Mionica 85
Mionica
0 : 1
Trebava
Donja Zelinja
20.09.2020 15:30
Mionica 85
0 : 1
Trebava
Željezničar
Jelovče Selo
4 : 5
Ograđenovac
Ograđenovac
20.09.2020 15:30
Željezničar
4 : 5
Ograđenovac
Koraj
Koraj
4 : 0
Sloboda
Kerep
20.09.2020 15:30
Koraj
4 : 0
Sloboda
12 decembar
Rajska
5 : 1
Voćar
Šatorovići
20.09.2020 15:30
12 decembar
5 : 1
Voćar
OFK Vida
Vida
4 : 0
Napredak
Omerbegovača
20.09.2020 15:30
OFK Vida
4 : 0
Napredak
Biberovo Polje
Biberovo Polje
3 : 1
OFK Međiđa
Donja Međiđa
20.09.2020 15:30
Biberovo Polje
3 : 1
OFK Međiđa
Pasci 78
Pasci
0 : 1
Memići
Memići
20.09.2020 11:00
Pasci 78
0 : 1
Memići
Jablanica
Barice
4 : 2
Konjuh
Kladanj
20.09.2020 10:00
Jablanica
4 : 2
Konjuh
Dečić
Tuzi
4 : 1
Rudar
Pljevlja
20.09.2020 20:00
Dečić
4 : 1
Rudar
Sutjeska
Nikšić
0 : 2
Zeta
Golubovci
20.09.2020 18:00
Sutjeska
0 : 2
Zeta
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Jezero
Plav
20.09.2020 19:00
Podgorica
1 : 0
Jezero
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
20.09.2020 20:00
OFK Titograd
1 : 1
Iskra
Southampton
Southampton
2 : 5
Tottenham Hotspur
London
20.09.2020 13:00
Southampton
2 : 5
Tottenham Hotspur
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 3
Brighton
Brighton
20.09.2020 15:00
Newcastle United
0 : 3
Brighton
Chelsea
London
0 : 2
Liverpool
Liverpool
20.09.2020 17:30
Chelsea
0 : 2
Liverpool
Leicester City
Leicester
4 : 2
Burnley
Burnley
20.09.2020 20:00
Leicester City
4 : 2
Burnley
Stoke City
Stoke-on-Trent
0 : 2
Bristol City
Bristol
20.09.2020 15:00
Stoke City
0 : 2
Bristol City
Huesca
Huesca
0 : 2
Cádiz
Cádiz
20.09.2020 16:00
Huesca
0 : 2
Cádiz
Granada
Granada
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
20.09.2020 18:30
Granada
2 : 1
Deportivo Alavés
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 0
Real Madrid
Madrid
20.09.2020 21:00
Real Sociedad
0 : 0
Real Madrid
Real Betis
Sevilla
2 : 0
Real Valladolid
Valladolid
20.09.2020 18:30
Real Betis
2 : 0
Real Valladolid
RB Leipzig
Leipzig
3 : 1
Mainz 05
Mainz
20.09.2020 15:30
RB Leipzig
3 : 1
Mainz 05
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
Bayer 04
Leverkusen
20.09.2020 18:00
Wolfsburg
0 : 0
Bayer 04
Brest
Brest
3 : 2
Lorient
Lorient
20.09.2020 15:00
Brest
3 : 2
Lorient
Olympique Marseille
Marseille
1 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
20.09.2020 21:00
Olympique Marseille
1 : 1
Lille
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 1
Reims
Reims
20.09.2020 15:00
Metz
2 : 1
Reims
Montpellier
Montpellier
4 : 1
Angers SCO
Angers
20.09.2020 15:00
Montpellier
4 : 1
Angers SCO
Nantes
Nantes
2 : 2
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
20.09.2020 17:00
Nantes
2 : 2
Saint-Etienne
Nice
Nice
0 : 3
PSG
Paris
20.09.2020 13:00
Nice
0 : 3
PSG
Strasbourg
Strasbourg
1 : 0
Dijon
Dijon
20.09.2020 15:00
Strasbourg
1 : 0
Dijon
Parma
Parma
0 : 2
Napoli
Napoli
20.09.2020 12:30
Parma
0 : 2
Napoli
Genoa
Genova
4 : 1
Crotone
Crotone
20.09.2020 15:00
Genoa
4 : 1
Crotone
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Cagliari
Cagliari
20.09.2020 18:00
Sassuolo
1 : 1
Cagliari
Juventus
Torino
3 : 0
Sampdoria
Genova
20.09.2020 20:45
Juventus
3 : 0
Sampdoria
Velež
Mostar
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.09.2020 18:30
Velež
1 : 0
Široki Brijeg
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
20.09.2020 16:00
Krupa
1 : 1
Željezničar
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
4 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
20.09.2020 16:00
Zvijezda 09
4 : 0
Željezničar Sport team
Sloga
Doboj
5 : 2
Mineral
Teslić
20.09.2020 12:00
Sloga
5 : 2
Mineral
Gornji Rahić
Gornji Rahić
6 : 0
Orašje
Orašje
20.09.2020 12:00
Gornji Rahić
6 : 0
Orašje
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Jedinstvo
Brčko
20.09.2020 12:00
Zvijezda
4 : 0
Jedinstvo
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
20.09.2020 12:00
Ilićka 01
2 : 0
Tekstilac Kort
Modriča
Modriča
4 : 0
Proleter
Teslić
20.09.2020 12:00
Modriča
4 : 0
Proleter
Radnički
Lukavac
1 : 4
Gradina
Srebrenik
20.09.2020 12:00
Radnički
1 : 4
Gradina
Seona
Seona
0 : 7
Radnik
Bijeljina
20.09.2020 12:00
Seona
0 : 7
Radnik
Tuzla City
Simin Han
7 : 0
Slaven
Živinice
20.09.2020 12:00
Tuzla City
7 : 0
Slaven
Bosna
Kalesija
0 : 1
Lokomotiva
Brčko
20.09.2020 12:00
Bosna
0 : 1
Lokomotiva
Sloga
Tojšići
1 : 4
Drina
Zvornik
20.09.2020 12:00
Sloga
1 : 4
Drina
Podrinje
Janja
0 : 2
Budućnost
Banovići
20.09.2020 12:00
Podrinje
0 : 2
Budućnost
Sutjeska
Foča
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
20.09.2020 12:00
Sutjeska
0 : 2
Sarajevo
Igman
Ilidža
2 : 3
Rudar (B)
Breza
20.09.2020 12:00
Igman
2 : 3
Rudar (B)
UNIS
Vogošća
1 : 1
Famos (H)
Hrasnica
20.09.2020 12:00
UNIS
1 : 1
Famos (H)
Famos (V)
Vojkovići
0 : 4
Novi Grad
Sarajevo
20.09.2020 12:00
Famos (V)
0 : 4
Novi Grad
Ilijaš
Ilijaš
2 : 3
Goražde
Goražde
20.09.2020 12:00
Ilijaš
2 : 3
Goražde
Željezničar
Sarajevo
1 : 3
Bosna
Visoko
20.09.2020 12:00
Željezničar
1 : 3
Bosna
NK Vitez
Vitez
2 : 1
Fortuna
Zenica
20.09.2020 12:00
NK Vitez
2 : 1
Fortuna
Romari
Vitez
7 : 0
Travnik
Travnik
20.09.2020 12:00
Romari
7 : 0
Travnik
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 0
Žepče
Žepče
20.09.2020 12:00
Novi Travnik
3 : 0
Žepče
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
20.09.2020 12:00
Krivaja
1 : 1
Kiseljak
Vis Simm Bau
Kosova
4 : 4
Radnik
Donji Vakuf
20.09.2020 12:00
Vis Simm Bau
4 : 4
Radnik
OFK Spartak
Banja Luka
1 : 2
Jedinstvo
Bihać
20.09.2020 12:00
OFK Spartak
1 : 2
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
Sloboda
Novi Grad
20.09.2020 12:00
Podgrmeč
1 : 2
Sloboda
Krajina
Cazin
1 : 0
Metalleghe BSI
Jajce
20.09.2020 12:00
Krajina
1 : 0
Metalleghe BSI
Omarska
Omarska
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
20.09.2020 12:00
Omarska
1 : 0
Ljubić
Borac
Kozarska Dubica
0 : 5
Kozara
Gradiška
20.09.2020 12:00
Borac
0 : 5
Kozara
Neum
Neum
0 : 4
GOŠK
Gabela
20.09.2020 12:30
Neum
0 : 4
GOŠK
Igman
Konjic
0 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
20.09.2020 12:30
Igman
0 : 1
Branitelj
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 0
Leotar
Trebinje
20.09.2020 12:30
Tomislav
4 : 0
Leotar
Brotnjo
Čitluk
2 : 0
Stolac
Stolac
20.09.2020 12:30
Brotnjo
2 : 0
Stolac
Čapljina
Čapljina
1 : 0
Grude
Grude
20.09.2020 12:30
Čapljina
1 : 0
Grude
Radnički
Lukavac
1 : 4
Gradina
Srebrenik
20.09.2020 10:00
Radnički
1 : 4
Gradina
Seona
Seona
0 : 5
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
20.09.2020 10:00
Seona
0 : 5
Zvijezda 09
Tuzla Siti
Simin Han
1 : 0
Slaven
Živinice
20.09.2020 10:00
Tuzla Siti
1 : 0
Slaven
Bosna
Kalesija
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
20.09.2020 10:00
Bosna
2 : 1
Lokomotiva
Sloga
Tojšići
0 : 4
Drina
Zvornik
20.09.2020 10:00
Sloga
0 : 4
Drina
Podrinje
Janja
0 : 4
Budućnost
Banovići
20.09.2020 10:00
Podrinje
0 : 4
Budućnost
Trebava
Osječani
1 : 6
Rudanka
Rudanka
20.09.2020 10:00
Trebava
1 : 6
Rudanka
Naša krila
Kostajnica
0 : 7
Borac
Bosanski Lužani
20.09.2020 10:00
Naša krila
0 : 7
Borac
Ozren
Petrovo
2 : 1
Ukrina
Čečava
20.09.2020 10:00
Ozren
2 : 1
Ukrina
Hajduk
Kožuhe
1 : 10
Rudar
Stanari
20.09.2020 10:00
Hajduk
1 : 10
Rudar
Zvijezda
Kakmuž
2 : 5
Vučijak
Majevac
20.09.2020 10:00
Zvijezda
2 : 5
Vučijak
Don Bosco
Žepče
1 : 1
Sporting
Zenica
20.09.2020 11:30
Don Bosco
1 : 1
Sporting
Sloga
Doboj
4 : 2
Mineral
Teslić
20.09.2020 10:00
Sloga
4 : 2
Mineral
Gornji Rahić
Gornji Rahić
6 : 1
Orašje
Orašje
20.09.2020 10:00
Gornji Rahić
6 : 1
Orašje
Zvijezda
Gradačac
1 : 2
Jedinstvo
Brčko
20.09.2020 10:00
Zvijezda
1 : 2
Jedinstvo
Modriča Alfa
Modriča
6 : 1
Proleter
Teslić
20.09.2020 10:00
Modriča Alfa
6 : 1
Proleter
Sutjeska
Foča
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
20.09.2020 10:00
Sutjeska
1 : 4
Sarajevo
Igman
Ilidža
5 : 2
Rudar (B)
Breza
20.09.2020 10:00
Igman
5 : 2
Rudar (B)
UNIS
Vogošća
4 : 1
Famos (H)
Hrasnica
20.09.2020 10:00
UNIS
4 : 1
Famos (H)
Radnik
Hadžići
0 : 0
Olimpik
Sarajevo
20.09.2020 10:00
Radnik
0 : 0
Olimpik
Ilijaš
Ilijaš
2 : 3
Goražde
Goražde
20.09.2020 10:00
Ilijaš
2 : 3
Goražde
Željezničar
Sarajevo
7 : 1
Bosna
Visoko
20.09.2020 10:00
Željezničar
7 : 1
Bosna
NK Vitez
Vitez
6 : 2
Fortuna
Zenica
20.09.2020 10:00
NK Vitez
6 : 2
Fortuna
Romari
Vitez
0 : 0
Travnik
Travnik
20.09.2020 10:00
Romari
0 : 0
Travnik
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
20.09.2020 10:00
Krivaja
1 : 1
Kiseljak
Vis Simm Bau
Kosova
5 : 2
Radnik
Donji Vakuf
20.09.2020 10:00
Vis Simm Bau
5 : 2
Radnik
Trnovica
Trnovica
1 : 9
Milići
Milići
20.09.2020 11:00
Trnovica
1 : 9
Milići
Budućnost
Pilica
1 : 3
Jedinstvo
Roćević
20.09.2020 11:00
Budućnost
1 : 3
Jedinstvo
Posušje
Posušje
6 : 1
Troglav 1918
Livno
20.09.2020 16:00
Posušje
6 : 1
Troglav 1918
Igman
Konjic
2 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
20.09.2020 10:00
Igman
2 : 1
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Stolac
Stolac
20.09.2020 10:00
Brotnjo
1 : 2
Stolac
Čapljina
Čapljina
1 : 7
Grude
Grude
20.09.2020 10:00
Čapljina
1 : 7
Grude
Olimp
Pale
0 : 4
OFK Glasinac 2011
Sokolac
20.09.2020 12:00
Olimp
0 : 4
OFK Glasinac 2011
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Dubrave
Dubrave
20.09.2020 11:30
Sloga (T)
2 : 0
Dubrave
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Jedinstvo
Žeravica
20.09.2020 11:30
Sloga (S)
3 : 0
Jedinstvo
Crni vrh
Jaružani
0 : 3
Laktaši
Laktaši
20.09.2020 11:30
Crni vrh
0 : 3
Laktaši
Sloga (T)
Trn
3 : 0
Dubrave
Dubrave
20.09.2020 10:00
Sloga (T)
3 : 0
Dubrave
Sloga (S)
Srbac
2 : 0
Jedinstvo
Žeravica
20.09.2020 10:00
Sloga (S)
2 : 0
Jedinstvo
Budućnost
Banja Luka
4 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
20.09.2020 09:30
Budućnost
4 : 0
Lauš
Progres
Kneževo
0 : 4
Čelinac
Čelinac
20.09.2020 10:00
Progres
0 : 4
Čelinac
Romanija
Pale
2 : 5
Famos
Vojkovići
20.09.2020 10:00
Romanija
2 : 5
Famos
Olimp
Pale
7 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
20.09.2020 10:00
Olimp
7 : 0
Glasinac 2011
Mladost
Rogatica
4 : 0
Rudo
Rudo
20.09.2020 10:00
Mladost
4 : 0
Rudo
Drina HE
Višegrad
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
20.09.2020 10:00
Drina HE
0 : 2
Slavija
LeoStars
Trebinje
0 : 8
Leotar
Trebinje
20.09.2020 10:15
LeoStars
0 : 8
Leotar
Trnovica
Trnovica
5 : 2
Milići
Milići
20.09.2020 10:00
Trnovica
5 : 2
Milići
Budućnost
Pilica
1 : 1
Tabanci
Tabanci
20.09.2020 10:00
Budućnost
1 : 1
Tabanci
Jedinstvo
Bihać
11 : 0
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
20.09.2020 11:15
Jedinstvo
11 : 0
Omladinac 75 Brekovica
Mladost 1938
B. Petrovac
1 : 11
Podgrmeč
Sanski Most
20.09.2020 11:15
Mladost 1938
1 : 11
Podgrmeč
Ključ
Ključ
8 : 0
Omladinac (Sanica)
Sanica
20.09.2020 11:15
Ključ
8 : 0
Omladinac (Sanica)
Sloga
Bosanska Otoka
3 : 2
Gomila
Stijena
20.09.2020 11:15
Sloga
3 : 2
Gomila
Lašva
Lašva - Dolac
4 : 1
Brnjaci
Brnjaci
20.09.2020 10:00
Lašva
4 : 1
Brnjaci
Globus
Bugojno
1 : 5
Radnik
Donji Vakuf
20.09.2020 10:00
Globus
1 : 5
Radnik
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
3 : 5
Metalleghe BSI
Jajce
20.09.2020 12:00
AN Vrbas
3 : 5
Metalleghe BSI
Vlašić
Turbe
1 : 0
Iskra
Bugojno
20.09.2020 10:00
Vlašić
1 : 0
Iskra
Brotnjo
Čitluk
3 : 1
Igman
Konjic
20.09.2020 11:30
Brotnjo
3 : 1
Igman
Kolibri
Husino
1 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
20.09.2020 11:00
Kolibri
1 : 0
Eurofudbal
Proleter
Tuzla
0 : 4
Sloboda
Tuzla
20.09.2020 11:00
Proleter
0 : 4
Sloboda
Gradina
Srebrenik
2 : 2
Budućnost
Banovići
20.09.2020 11:00
Gradina
2 : 2
Budućnost
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
1 : 5
Olimpik
Sarajevo
20.09.2020 16:00
Jedinstvo
1 : 5
Olimpik
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 0
Igman
ilidža
20.09.2020 10:00
Slavija
4 : 0
Igman
Radnik
Hadžići
4 : 0
Ilijaš
Ilijaš
20.09.2020 10:45
Radnik
4 : 0
Ilijaš
Betaklub
Sarajevo
0 : 1
Bambinosi
Sarajevo
20.09.2020 10:00
Betaklub
0 : 1
Bambinosi
LeoStars
Trebinje
1 : 1
Leotar
Trebinje
20.09.2020 09:00
LeoStars
1 : 1
Leotar
Modriča Alfa
Modriča
0 : 10
Željezničar Sport Team
Banja Luka
20.09.2020 11:30
Modriča Alfa
0 : 10
Željezničar Sport Team
Kolibri
Husino
4 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
20.09.2020 10:00
Kolibri
4 : 2
Eurofudbal
Proleter
Tuzla
1 : 0
Sloboda
Tuzla
20.09.2020 10:00
Proleter
1 : 0
Sloboda
Gradina
Srebrenik
1 : 4
Budućnost
Banovići
20.09.2020 10:00
Gradina
1 : 4
Budućnost
Slaven
Živinice
0 : 7
Bambi
Tuzla
20.09.2020 10:00
Slaven
0 : 7
Bambi
Mostar
Mostar
0 : 3
Neum
Neum
20.09.2020 10:00
Mostar
0 : 3
Neum
Rijeka
Rijeka - Vitez
2 : 4
Novi Travnik
Novi Travnik
20.09.2020 15:00
Rijeka
2 : 4
Novi Travnik
Vlašić
Turbe
13 : 0
Iskra
Bugojno
20.09.2020 12:00
Vlašić
13 : 0
Iskra
Sporting
ilidža
0 : 1
Olimpik
Sarajevo
20.09.2020 09:30
Sporting
0 : 1
Olimpik
Radnik
Hadžići
1 : 1
Bambinosi 1
Sarajevo
20.09.2020 09:00
Radnik
1 : 1
Bambinosi 1
Betaklub
Doglodi
0 : 0
Mlade nade
Ilidža
20.09.2020 10:00
Betaklub
0 : 0
Mlade nade
Olimpik 2
Sarajevo
0 : 2
Šampioni
Ilidža
20.09.2020 10:00
Olimpik 2
0 : 2
Šampioni
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
20.09.2020 16:00
ŽGFK Lavice Dubočica
3 : 0
Majdanpek
Heroj Polet
Jajinci
2 : 2
Radnički 2012
Niš
20.09.2020 16:30
Heroj Polet
2 : 2
Radnički 2012
Moskva
Novi Sad
2 : 2
Spartak DOO
Subotica
20.09.2020 16:00
Moskva
2 : 2
Spartak DOO
Graničar
Županja
3 : 0
Višnjevac
Osijek
20.09.2020 10:00
Graničar
3 : 0
Višnjevac
Osijek
Osijek
15 : 0
Viktorija
Slavonski Brod
20.09.2020 17:00
Osijek
15 : 0
Viktorija
Neretva
Metković
5 : 1
Marjan
Split
20.09.2020 16:30
Neretva
5 : 1
Marjan
Frankopan
Sisak
0 : 1
Pregrada
Pregrada
20.09.2020 16:30
Frankopan
0 : 1
Pregrada
Katarina Zrinski
Čakovec
0 : 2
Dinamo
Zagreb
20.09.2020 11:00
Katarina Zrinski
0 : 2
Dinamo
Međimurje - Čakovec
Čakovec
0 : 3
Agram
Zagreb
20.09.2020 16:00
Međimurje - Čakovec
0 : 3
Agram
Varteks
Varaždin
0 : 5
Rijeka
Rijeka
20.09.2020 19:00
Varteks
0 : 5
Rijeka
Banja Luka
Banja Luka
1 : 1
Lokomotiva
Brčko
20.09.2020 12:00
Banja Luka
1 : 1
Lokomotiva
Fortuna
Živinice
1 : 11
Modriča Alfa
Modriča
20.09.2020 10:00
Fortuna
1 : 11
Modriča Alfa

Futsal

Mirabile Moda
Podgorica
1 : 9
Bajo Pivljanin
Plužine
20.09.2020 18:00
Mirabile Moda
1 : 9
Bajo Pivljanin

Odbojka

Libero
Bijeljina
3 : 0
Borac
Banja Luka
20.09.2020 14:00
Libero
3 : 0
Borac