Remi u Dubravama

Fudbaleri Dubrava i FSA Prijedora danas su podijelili bodove u Dubravama kod Gradiške odigravši miroljubivo – 2:2.

Domaćin je dva puta vodio, a gosti dva puta stizali do izjednačenja i na kraju uzeli bod. Golom Marka Nikića u 36. minutu Dubrave su povele i tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme. Drugo su gosti dobili rezultatom 2:1. Prvo je Slobodan Vujčić u 62. minutu izjednačio, da bi David Kisin u 70. minutu ponovo doveo domaćina u vođstvo. Konačan rezultat postavio je Nemanja Knežević u 73. minutu.

Dubrave – FSA Prijedor   2:2 (1:0)

Fudbalski stadion u Dubravama. Gledalaca: 150. Sudija: Nikola Garić (Doboj). Strijelci: 1:0 Nikić (36), 1:1 Vujčić (62), 2:1 D. Kisin (70), 2:2 Knežević (73). Žuti kartoni: Tatić (Dubrave), M. Mršić, V. Mršić, Ogboke, Stegić (FSA Prijedor).

DUBRAVE: Drinić, D. Kisin, Budimlić (od 60. Nikić), Vučinić, Matić (od 76. Demo), Sikimić, V. Kisin, Borković, Bencuz (od 46. Kvrgić), Šikuljak (od 55. Malbašić), Nikić (od 76. Malešević).

FSA PRIJEDOR: Zmijanjac, Rečević, Golić, Ogboke, V. Mršić (od 76. Drljača), Knežević (od 86. Trapić), Vujčić, Stegić, Milinković (od 73. Marinović), Dobrijević, M. Mršić.

Čelinac : Tekstilac
Gorica : Sloboda