Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.10.2020 15:00 | Široki Brijeg | 0 : 4 | Sarajevo |
Posušje
Posušje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
14.10.2020 10:00 | Posušje | 1 : 2 | Tomislav |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.10.2020 13:00 | Široki Brijeg | 0 : 1 | Sarajevo |
Bratunac
Bratunac
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
14.10.2020 20:00 | Bratunac | 71 : 72 | Mladost |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Budućnost Bemax
Podgorica
|
14.10.2020 17:00 | Orlovi | 46 : 67 | Budućnost Bemax |
Sloboda
Tuzla
|
|
Konjuh
Živinice
|
14.10.2020 18:00 | Sloboda | 36 : 28 | Konjuh | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sloga (Do)
Doboj
|
14.10.2020 18:00 | Krivaja | 30 : 34 | Sloga (Do) | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
14.10.2020 18:00 | Iskra | 26 : 30 | Borac M:TEL | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.10.2020 18:00 | Bosna | 30 : 21 | Sloga (GV - U) | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
14.10.2020 18:00 | Slavija | 22 : 32 | Izviđač | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.10.2020 18:00 | Vogošća | 29 : 19 | Lokomotiva | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Leotar
Trebinje
|
14.10.2020 18:00 | Gračanica | 29 : 24 | Leotar | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Maglaj
Maglaj
|
14.10.2020 18:00 | Derventa | 28 : 29 | Maglaj |
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
14.10.2020 18:00 | Donji Vakuf | 38 : 32 | Bosna TS | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Krajina
Cazin
|
14.10.2020 18:00 | Kakanj | 36 : 22 | Krajina | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Čelik
Zenica
|
14.10.2020 18:00 | Travnik | 21 : 30 | Čelik | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
14.10.2020 18:00 | Čelik Junior | 10 : 0 | Sana 7 | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Rudar
Banovići
|
14.10.2020 19:00 | Žepče | 36 : 30 | Rudar | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Gradačac
Gradačac
|
14.10.2020 18:00 | Jajce | 25 : 32 | Gradačac |
RK Respect
Sarajevo
|
|
Međugorje
Međugorje
|
14.10.2020 18:00 | RK Respect | 22 : 30 | Međugorje | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Goražde
Goražde
|
14.10.2020 18:00 | Vogošča Poljine Hills 2 | 29 : 34 | Goražde | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Briješće
Sarajevo
|
14.10.2020 18:00 | Radnički | 38 : 34 | Briješće | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Bosna
Sarajevo
|
14.10.2020 18:00 | Izviđač CO 2 | 31 : 33 | Bosna | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
14.10.2020 18:00 | Čapljina | 20 : 27 | Velež |
Primorac
Kotor
|
|
Jadran Carina
Herceg Novi
|
14.10.2020 18:00 | Primorac | 6 : 12 | Jadran Carina |