Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 354 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2020


Fudbal

Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
11.10.2020 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Igalo
Arsenal
Tivat
1 : 1
Ibar
Rožaje
11.10.2020 15:00
Arsenal
1 : 1
Ibar
Kom
Podgorica
4 : 0
Drezga
Piperi
11.10.2020 15:00
Kom
4 : 0
Drezga
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Mornar
Bar
11.10.2020 15:00
Grbalj
2 : 3
Mornar
Berane
Berane
1 : 1
Bokelj
Kotor
11.10.2020 15:00
Berane
1 : 1
Bokelj
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
11.10.2020 15:00
Proleter
0 : 2
Ilićka 01
Velež
Nevesinje
1 : 0
Famos
Vojkovići
11.10.2020 15:00
Velež
1 : 0
Famos
Budućnost
Pilica
1 : 2
Milići
Milići
11.10.2020 15:00
Budućnost
1 : 2
Milići
Romanija
Pale
5 : 3
Mladost (Rogatica)
Rogatica
11.10.2020 15:00
Romanija
5 : 3
Mladost (Rogatica)
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
3 : 2
Zvijezda
Kakmuž
11.10.2020 15:00
Sloga (Dugo Polje)
3 : 2
Zvijezda
Ukrina
Čečava
3 : 2
Sloga (Jakeš)
Jakeš
11.10.2020 15:00
Ukrina
3 : 2
Sloga (Jakeš)
Skugrić
Skugrić
4 : 2
Borac
Lužani
11.10.2020 15:00
Skugrić
4 : 2
Borac
Ozren
Petrovo
1 : 2
Trebava
Osječani
11.10.2020 15:00
Ozren
1 : 2
Trebava
Vranjak
Vranjak
3 : 0
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
11.10.2020 15:00
Vranjak
3 : 0
Hajduk (Kožuhe)
Rudanka
Rudanka
4 : 2
Vučijak
Majevac
11.10.2020 15:00
Rudanka
4 : 2
Vučijak
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
11.10.2020 15:00
Hajduk (Batkuša)
3 : 2
Crvena zvijezda
Naša krila
Kostajnica
2 : 1
Željezničar
Doboj
11.10.2020 15:00
Naša krila
2 : 1
Željezničar
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Partizan
Donja Trnova
11.10.2020 15:00
Tabanci
1 : 0
Partizan
Lokomotiva
Brčko
5 : 1
OFK Janja 2009
Janja
11.10.2020 15:00
Lokomotiva
5 : 1
OFK Janja 2009
Mladost
Bogutovo Selo
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
11.10.2020 15:00
Mladost
1 : 1
Sloboda
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 0
Jedinstvo
Roćević
11.10.2020 15:00
OFK Trnovica
2 : 0
Jedinstvo
Zadrugar
Donje Crnjelovo
5 : 2
Lokanj
Lokanj
11.10.2020 15:00
Zadrugar
5 : 2
Lokanj
OFK Šekovići
Šekovići
2 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
11.10.2020 15:00
OFK Šekovići
2 : 0
Rudar 1925
Čelopek
Čelopek
2 : 3
Podrinje
Tršić
11.10.2020 15:00
Čelopek
2 : 3
Podrinje
Sloga
Gornje Crnjelovo
3 : 1
Omladinac
Potočari
11.10.2020 15:00
Sloga
3 : 1
Omladinac
Mrakovica
Kozaruša
4 : 1
Ljubija
Ljubija
11.10.2020 15:00
Mrakovica
4 : 1
Ljubija
7. Republika
Svodna
0 : 3
Kozara
Donji Orlovci
11.10.2020 15:00
7. Republika
0 : 3
Kozara
Radnik Urije
Prijedor
2 : 1
Moštanica
Božići
11.10.2020 15:00
Radnik Urije
2 : 1
Moštanica
Slaven
Dobrljin
3 : 1
Berek 1975
Prijedor
11.10.2020 15:00
Slaven
3 : 1
Berek 1975
Podgrmeč
Oštra Luka
7 : 1
Rudar
Blagaj
11.10.2020 15:00
Podgrmeč
7 : 1
Rudar
OFK Ravan
Međeđa
0 : 1
Gomjenica
Prijedor
11.10.2020 15:00
OFK Ravan
0 : 1
Gomjenica
Rasavci
Rasavci
6 : 1
Kiseljak
Koprivna
11.10.2020 15:00
Rasavci
6 : 1
Kiseljak
Brzi
Busnovi
2 : 3
Knežopoljac
Knežica
11.10.2020 15:00
Brzi
2 : 3
Knežopoljac
Kozara
Turjak
0 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
11.10.2020 15:00
Kozara
0 : 0
Potkozarje
Mladi Krajišnik
Kukulje
2 : 2
Borac (Šibovska)
Šibovska
11.10.2020 15:00
Mladi Krajišnik
2 : 2
Borac (Šibovska)
Obradovac
Gradiška
1 : 2
Torpedo
Cerovljani
11.10.2020 15:00
Obradovac
1 : 2
Torpedo
Borac (Mašići)
Mašići
4 : 3
Biseri
Čatrnja
11.10.2020 15:00
Borac (Mašići)
4 : 3
Biseri
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 0
13 Skojevki
Grbavci
11.10.2020 15:00
Sloga DIPO
0 : 0
13 Skojevki
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 1
Polet
Elezagići
11.10.2020 15:00
Sloboda
1 : 1
Polet
Laminci
Laminci
0 : 2
Omladinac
Brestovčina
11.10.2020 15:00
Laminci
0 : 2
Omladinac
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
0 : 2
Vrbas
Banja Luka
11.10.2020 15:00
Polet Krajišnik
0 : 2
Vrbas
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
3 : 4
Omladinac
Banja Luka
11.10.2020 15:00
Šnjegotina
3 : 4
Omladinac
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
11.10.2020 15:00
Budućnost
1 : 0
OFK Spartak 2013
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 5
Karanovac
Karanovac
11.10.2020 15:00
OFK Banja Luka
0 : 5
Karanovac
Rekreativo
Banja Luka
3 : 1
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
11.10.2020 15:00
Rekreativo
3 : 1
Borac (istočni Drvar)
Gomionica
Bronzani Majdan
4 : 2
Mladost
Zalužani
11.10.2020 15:00
Gomionica
4 : 2
Mladost
Polet
Podnovlje
2 : 0
Borac (K)
Kotorsko
11.10.2020 17:00
Polet
2 : 0
Borac (K)
Sloga
Kolibe Gornje
1 : 3
Ozrenski sokolovi
Boljanić
11.10.2020 17:00
Sloga
1 : 3
Ozrenski sokolovi
Zadrugar
Sijekovac
0 : 6
Liješće
Liješće
11.10.2020 17:00
Zadrugar
0 : 6
Liješće
Borac (O)
Osinja
3 : 2
Rudar
Stanari
11.10.2020 17:00
Borac (O)
3 : 2
Rudar
Zborište
Zborište
1 : 5
Mineral
Banja Vrućica
11.10.2020 17:00
Zborište
1 : 5
Mineral
Sloga 73
Ždreban
3 : 2
Crkvina
Crkvina
11.10.2020 15:00
Sloga 73
3 : 2
Crkvina
Crvena zvijezda
Gajevi
1 : 0
Partizan
Koprivna
11.10.2020 15:00
Crvena zvijezda
1 : 0
Partizan
Trebavac
Vranjak
0 : 3
Kladari Gornji
Kladari Gornji
11.10.2020 15:00
Trebavac
0 : 3
Kladari Gornji
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
6 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
11.10.2020 15:00
Skugrić 1964
6 : 1
Pelagićevo
Posavina
Miloševac
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
11.10.2020 15:00
Posavina
2 : 1
Bratstvo
Zadrugar
Tarevci
2 : 1
Dobor
Modriča
11.10.2020 15:00
Zadrugar
2 : 1
Dobor
Majevica
Lopare
3 : 1
Budućnost Red Star
Vučilovac
11.10.2020 15:30
Majevica
3 : 1
Budućnost Red Star
Crvena zvijezda
Donji Žabar
4 : 0
Strijelac
Tutnjevac
11.10.2020 15:30
Crvena zvijezda
4 : 0
Strijelac
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 2
Mladost 2003
Popovo Polje
11.10.2020 15:30
OFK Brezik
3 : 2
Mladost 2003
Obilić
Krepšić
2 : 0
Mladost (Sandići)
Sandići
11.10.2020 15:30
Obilić
2 : 0
Mladost (Sandići)
Jedinstvo
Koretaši
0 : 2
Borac
Ražljevo
11.10.2020 15:30
Jedinstvo
0 : 2
Borac
Grčica
Brčko
1 : 2
Gredice
Gredice
11.10.2020 15:30
Grčica
1 : 2
Gredice
Slijepčevići
Slijepčevići
4 : 1
Mladost (Lončari)
Lončari
11.10.2020 15:30
Slijepčevići
4 : 1
Mladost (Lončari)
Zadrugar
Bukvik
3 : 2
Jugović
Gredice
11.10.2020 15:30
Zadrugar
3 : 2
Jugović
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 2
Novo doba
Čardačine
11.10.2020 15:00
Jedinstvo
1 : 2
Novo doba
Drina (B)
Batar
4 : 1
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
11.10.2020 15:00
Drina (B)
4 : 1
OFK Magnojević
Priboj
Priboj
4 : 2
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
11.10.2020 15:00
Priboj
4 : 2
Miloš Obilić
Mladost
Velika Obarska
3 : 3
Obarska
Velika Obarska
11.10.2020 15:00
Mladost
3 : 3
Obarska
Drina (A)
Amajlije
0 : 2
Panteri
Zagoni
11.10.2020 15:00
Drina (A)
0 : 2
Panteri
Proleter
Johovac-Ruhotina
1 : 1
Semberija
Popovi
11.10.2020 15:00
Proleter
1 : 1
Semberija
Balatun
Balatun
1 : 2
Kolektiv
Međaši
11.10.2020 15:00
Balatun
1 : 2
Kolektiv
Radnički
Karakaj
2 : 2
Jasenica
Jasenica
11.10.2020 15:00
Radnički
2 : 2
Jasenica
Polet
Kravica
2 : 1
Pecka
Roćević
11.10.2020 15:00
Polet
2 : 1
Pecka
Branjevo
Branjevo
4 : 1
Borac
Osmaci
11.10.2020 15:00
Branjevo
4 : 1
Borac
Jardan
Jardan
0 : 1
Birač
Derventa
11.10.2020 15:00
Jardan
0 : 1
Birač
Budućnost
Skelani
3 : 3
Jadar
Nova Kasaba
11.10.2020 15:00
Budućnost
3 : 3
Jadar
Bratstvo (O)
Orahova
0 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
11.10.2020 15:00
Bratstvo (O)
0 : 1
Stevan Dukić
Mladost
Seferovci
2 : 0
Vilusi
Vilusi
11.10.2020 15:00
Mladost
2 : 0
Vilusi
Ratar
Stara Topola
7 : 3
Romanovci
Romanovci
11.10.2020 15:00
Ratar
7 : 3
Romanovci
Mladost
Bajinci
4 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
11.10.2020 17:00
Mladost
4 : 0
Budućnost
Vrbas
Prijebljezi
2 : 1
Bratstvo
Povelič
11.10.2020 17:00
Vrbas
2 : 1
Bratstvo
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 2
Budućnost
Ravno Polje
11.10.2020 15:30
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 1
Sloga 94
Bijeljina
11.10.2020 15:30
Ljeljenča
1 : 1
Sloga 94
Omladinac
Gornja Čađavica
4 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
11.10.2020 15:30
Omladinac
4 : 1
Magnojević 2001
Gorica
Pučile
3 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
11.10.2020 15:30
Gorica
3 : 1
Koridor 2011
Kovačići 08
Kovačići
2 : 3
Stević Jovan
Vršani
11.10.2020 15:30
Kovačići 08
2 : 3
Stević Jovan
Glogovac
Glogovac
4 : 3
Borac
Trnjaci
11.10.2020 15:00
Glogovac
4 : 3
Borac
Sloga
Dazdarevo
2 : 1
Polet
Gornji Kojčinovac
11.10.2020 15:00
Sloga
2 : 1
Polet
Građanski
Bijeljina
2 : 1
Tavna
Banjica
11.10.2020 15:00
Građanski
2 : 1
Tavna
OFK Batković
Batković
1 : 0
VSK
Velino Selo
11.10.2020 15:00
OFK Batković
1 : 0
VSK
Sloboda
Mrtvica
1 : 1
Mladost
Trnjaci
11.10.2020 11:00
Sloboda
1 : 1
Mladost
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
0 : 9
Zenit
Bijeljina
11.10.2020 11:00
Koridor 2011-3 Koviljuše
0 : 9
Zenit
Sloga
Donja Bukovica
7 : 2
Nacional
Bijeljina
11.10.2020 16:30
Sloga
7 : 2
Nacional
Mladen Perić
Glogovac
2 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
11.10.2020 11:00
Mladen Perić
2 : 0
Borac
BUK
Gornja Bukovica
2 : 0
Sava
Gradac
11.10.2020 16:30
BUK
2 : 0
Sava
GOŠK
Gabela
1 : 0
Vis Simm Bau
Kosova
11.10.2020 15:00
GOŠK
1 : 0
Vis Simm Bau
TOŠK
Tešanj
4 : 0
Slaven
Živinice
11.10.2020 15:00
TOŠK
4 : 0
Slaven
Vlašić
Turbe
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
11.10.2020 15:00
Vlašić
3 : 0
Novi Travnik
Kiseljak
Kiseljak
1 : 3
Rudar
Han Bila
11.10.2020 15:00
Kiseljak
1 : 3
Rudar
Krajina
Cazin
3 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
11.10.2020 15:00
Krajina
3 : 2
Krajišnik
Dinamo
Donja Mahala
2 : 1
Lokomotiva
Miričina
11.10.2020 15:00
Dinamo
2 : 1
Lokomotiva
Seona
Seona
4 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.10.2020 15:00
Seona
4 : 2
Gornji Rahić
Dizdaruša
Brčko
1 : 0
Prokosovići
Prokosovići
11.10.2020 15:00
Dizdaruša
1 : 0
Prokosovići
Orahovica 74
Orahovica
3 : 2
Priluk
Priluk
11.10.2020 15:00
Orahovica 74
3 : 2
Priluk
Stupčanica
Olovo
0 : 1
SAŠK Napredak
Sarajevo
11.10.2020 15:00
Stupčanica
0 : 1
SAŠK Napredak
Pobjeda
Tešanjka
0 : 1
Ilijaš
Ilijaš
11.10.2020 15:00
Pobjeda
0 : 1
Ilijaš
Natron
Maglaj
1 : 1
Rudar
Breza
11.10.2020 15:00
Natron
1 : 1
Rudar
Kolina
Ustikolina
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
11.10.2020 15:00
Kolina
3 : 0
Krivaja
Mošćanica
Sarajevo
0 : 2
Borac
Jelah
11.10.2020 15:00
Mošćanica
0 : 2
Borac
Kamešnica
Podhum
1 : 3
Tomislav
Tomislavgrad
11.10.2020 15:00
Kamešnica
1 : 3
Tomislav
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Neum
Neum
11.10.2020 15:00
Brotnjo
0 : 2
Neum
Rama
Prozor-Rama
2 : 0
Grude
Grude
11.10.2020 15:00
Rama
2 : 0
Grude
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
1 : 2
Ljubuški
Ljubuški
11.10.2020 15:00
Sloga
1 : 2
Ljubuški
Vitanovići 78
Vitanovići
1 : 1
Hajduk
Orašje
11.10.2020 15:00
Vitanovići 78
1 : 1
Hajduk
Frankopan
Špionica Srednja
2 : 2
Sloga (P)
Prud
11.10.2020 15:00
Frankopan
2 : 2
Sloga (P)
Sloga (T)
Tolisa
1 : 1
19 srpanj
Oštra Luka
11.10.2020 15:00
Sloga (T)
1 : 1
19 srpanj
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 2
Dragovoljac
Novo Selo
11.10.2020 15:00
Mladost (D)
2 : 2
Dragovoljac
Mladost (DS)
Donji Svilaj
1 : 1
Napredak
Matići
11.10.2020 15:00
Mladost (DS)
1 : 1
Napredak
Bok
Bok
1 : 1
Kostrč
Kostrč
11.10.2020 15:00
Bok
1 : 1
Kostrč
Mladost (S)
Sibovac
1 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
11.10.2020 15:00
Mladost (S)
1 : 1
Mladi zadrugar
Novi Šeher
Novi Šeher
3 : 0
Sporting
Zenica
11.10.2020 14:30
Novi Šeher
3 : 0
Sporting
Proleter
Makljenovac
0 : 3
Napredak
Šije
11.10.2020 14:30
Proleter
0 : 3
Napredak
Vareš
Vareš
3 : 0
Nemila
Nemila
11.10.2020 14:30
Vareš
3 : 0
Nemila
Borac
Tetovo - Zenica
1 : 4
Žepče
Žepče
11.10.2020 14:30
Borac
1 : 4
Žepče
Stup
Sarajevo
0 : 3
Respekt
Sarajevo
11.10.2020
Stup
0 : 3
Respekt
Butmir
Butmir-Ilidža
1 : 1
Mladost
Župča
11.10.2020 10:00
Butmir
1 : 1
Mladost
El Tarik
Sarajevo
0 : 3
Baton
Sarajevo
11.10.2020 10:00
El Tarik
0 : 3
Baton
Saobraćajac
Sarajevo
3 : 2
Hrid
Sarajevo
11.10.2020 10:00
Saobraćajac
3 : 2
Hrid
Međugorje
Međugorje
1 : 4
Buna
Buna
11.10.2020 14:30
Međugorje
1 : 4
Buna
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 1
Sport talent
Mostar
11.10.2020 14:30
Branitelj
3 : 1
Sport talent
Višići
Višići
3 : 0
Blagaj
Blagaj
11.10.2020 14:30
Višići
3 : 0
Blagaj
Jedinstvo 1952
Vučkovci
5 : 3
Mladost (B)
Velika Brijesnica
11.10.2020 15:00
Jedinstvo 1952
5 : 3
Mladost (B)
Mladost 78
Donje Vukovije
1 : 0
Jedinstvo
Lukavica
11.10.2020 15:00
Mladost 78
1 : 0
Jedinstvo
Trešnjevka
Maoča
2 : 1
Mladost (K)
Kikači
11.10.2020 15:00
Trešnjevka
2 : 1
Mladost (K)
Čelić
Čelić
2 : 5
Sloga
Tojšići
11.10.2020 15:00
Čelić
2 : 5
Sloga
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
3 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
11.10.2020 15:00
Ingram
3 : 1
Doboj Istok
Polet
Palanka
3 : 0
Rijeka
Šerići
11.10.2020 15:00
Polet
3 : 0
Rijeka
Vražići 92
Vražići
5 : 1
Mramor
Babice
11.10.2020 15:00
Vražići 92
5 : 1
Mramor
Omladinac 68
Mionica
4 : 3
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
11.10.2020 15:00
Omladinac 68
4 : 3
Mladost (GŽ)
Fojnica
Fojnica
2 : 2
OFK Lugovi
Lugovi
11.10.2020 16:00
Fojnica
2 : 2
OFK Lugovi
Brnjaci
Brnjaci
5 : 0
Kaćuni
Kaćuni
11.10.2020 16:00
Brnjaci
5 : 0
Kaćuni
Bilalovac
Bilalovac
5 : 0
Šantići
Šantići
11.10.2020 16:00
Bilalovac
5 : 0
Šantići
Katarina
Fojnica
0 : 4
Romari
Vitez
11.10.2020 16:00
Katarina
0 : 4
Romari
Mladost
Nević Polje
1 : 0
Gorica
Guča Gora
11.10.2020 15:00
Mladost
1 : 0
Gorica
Metalleghe-BSI
Jajce
1 : 1
Dnoluka
Kruščica
11.10.2020 15:00
Metalleghe-BSI
1 : 1
Dnoluka
Nova Bila
Nova Bila
5 : 5
Karaula
Karaula
11.10.2020 15:00
Nova Bila
5 : 5
Karaula
Radnički
Goražde
2 : 1
Drina
Goražde
11.10.2020 14:00
Radnički
2 : 1
Drina
Jahorina
Prača
0 : 2
BKB
Berič-Kiseljak
11.10.2020 13:00
Jahorina
0 : 2
BKB
Polet
Hrvati
5 : 1
Podrinje
Mosorovac
11.10.2020 15:00
Polet
5 : 1
Podrinje
Stjepan Polje
Stjepan Polje
1 : 2
DSK
Devetak
11.10.2020 15:00
Stjepan Polje
1 : 2
DSK
Pribava
Pribava
2 : 0
Sloga
Bikodže
11.10.2020 15:00
Pribava
2 : 0
Sloga
Špionica 1953
Špionica
5 : 2
Mladost (D)
Doborovci
11.10.2020 15:00
Špionica 1953
5 : 2
Mladost (D)
Bukovik
Gornji Srebrenik
4 : 1
BSK
Bokavići
11.10.2020 15:00
Bukovik
4 : 1
BSK
25 maj
Uroža
0 : 5
Mladost (P)
Puračić
11.10.2020 15:00
25 maj
0 : 5
Mladost (P)
Željezničar
Dobošnica
5 : 0
Rudar
Zagorje
11.10.2020 15:00
Željezničar
5 : 0
Rudar
Korpar
Grebnice
4 : 5
OFK Brčko
Brčko
11.10.2020 15:00
Korpar
4 : 5
OFK Brčko
HAŠK Napredak
Ulović
2 : 1
Tramošnica
Tramošnica
11.10.2020 15:00
HAŠK Napredak
2 : 1
Tramošnica
Slatina
Bašigovci
3 : 0
Krušik
Gornje Vukovije
11.10.2020 14:30
Slatina
3 : 0
Krušik
Mladost (Suha)
Suha
1 : 0
Mladost (Solina)
Solina
11.10.2020 14:30
Mladost (Suha)
1 : 0
Mladost (Solina)
OFK Tuzla
Tuzla
1 : 2
Omazići 1937
Omazići
11.10.2020 14:30
OFK Tuzla
1 : 2
Omazići 1937
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
Grivice
Grivice
11.10.2020 14:30
Rainci
3 : 0
Grivice
Partizan
Kiseljak
3 : 1
Srnica
Treštenica
11.10.2020 14:30
Partizan
3 : 1
Srnica
Budućnost
Donja Lukavica
1 : 0
Napredak
Tupkovići
11.10.2020 14:30
Budućnost
1 : 0
Napredak
Napredak
Omerbegovača
2 : 1
Izbor
Brčko
11.10.2020 15:30
Napredak
2 : 1
Izbor
Voćar
Šatorovići
3 : 1
OFK Međiđa
Donja Međiđa
11.10.2020 15:30
Voćar
3 : 1
OFK Međiđa
Sloboda
Kerep
1 : 1
Biberovo Polje
Biberovo Polje
11.10.2020 15:30
Sloboda
1 : 1
Biberovo Polje
Ograđenovac
Ograđenovac
2 : 1
OFK Vida
Vida
11.10.2020 15:30
Ograđenovac
2 : 1
OFK Vida
Trebava
Donja Zelinja
5 : 1
12 decembar
Rajska
11.10.2020 15:30
Trebava
5 : 1
12 decembar
Graničar
Brezovo Polje
6 : 2
Koraj
Koraj
11.10.2020 15:30
Graničar
6 : 2
Koraj
Mionica 85
Mionica
0 : 2
Željezničar
Jelovče Selo
11.10.2020 15:30
Mionica 85
0 : 2
Željezničar
Radnik 2018
Lipnica
3 : 1
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
11.10.2020 11:00
Radnik 2018
3 : 1
Gornje Dubrave
Bijeljevac
Miljanovci
4 : 1
Spreča
Donji Rainci
11.10.2020 11:00
Bijeljevac
4 : 1
Spreča
Pasci 78
Pasci
2 : 5
Sapna
Sapna
11.10.2020 11:00
Pasci 78
2 : 5
Sapna
Dinamo
Vranje
3 : 1
Železničar (P)
Pančevo
11.10.2020 15:00
Dinamo
3 : 1
Železničar (P)
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
11.10.2020 15:00
Sloga (K)
1 : 0
Budućnost
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Trayal
Kruševac
11.10.2020 15:00
Radnički (SM)
1 : 2
Trayal
Tekstilac Kort
Derventa
11.10.2020
12:00
Ilićka 01
Brčko
11.10.2020 12:00
Tekstilac Kort
:
Ilićka 01
Jedinstvo
Brčko
4 : 0
Proleter
Teslić
11.10.2020 12:00
Jedinstvo
4 : 0
Proleter
Orašje
Orašje
0 : 6
Modriča
Modriča
11.10.2020 12:00
Orašje
0 : 6
Modriča
Mineral
Teslić
4 : 0
Ilićka 01
Brčko
11.10.2020 12:00
Mineral
4 : 0
Ilićka 01
Bratstvo
Gračanica
3 : 2
Zvijezda
Gradačac
11.10.2020 12:00
Bratstvo
3 : 2
Zvijezda
Sloga
Doboj
8 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.10.2020 12:00
Sloga
8 : 0
Gornji Rahić
Drina
Zvornik
3 : 0
Radnički
Lukavac
11.10.2020 12:00
Drina
3 : 0
Radnički
Lokomotiva
Brčko
0 : 2
Budućnost
Banovići
11.10.2020 12:00
Lokomotiva
0 : 2
Budućnost
Slaven
Živinice
2 : 0
Podrinje
Janja
11.10.2020 12:00
Slaven
2 : 0
Podrinje
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Sloga
Tojšići
11.10.2020 12:00
Radnik
3 : 0
Sloga
Gradina
Srebrenik
1 : 3
Bosna
Kalesija
11.10.2020 12:00
Gradina
1 : 3
Bosna
Seona
Seona
1 : 4
Tuzla City
Simin Han
11.10.2020 12:00
Seona
1 : 4
Tuzla City
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
Bosna
Visoko
11.10.2020 12:00
Olimpik
3 : 0
Bosna
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 2
Ilijaš
Ilijaš
11.10.2020 12:00
Slavija
2 : 2
Ilijaš
Rudar (B)
Breza
0 : 0
Famos (V)
Vojkovići
11.10.2020 12:00
Rudar (B)
0 : 0
Famos (V)
Rudar (K)
Kakanj
1 : 1
UNIS
Vogošća
11.10.2020 12:00
Rudar (K)
1 : 1
UNIS
Sutjeska
Foča
1 : 2
Igman
Ilidža
11.10.2020 12:00
Sutjeska
1 : 2
Igman
FK Vitez
Vitez
2 : 4
Radnik
Donji Vakuf
11.10.2020 12:00
FK Vitez
2 : 4
Radnik
Fortuna
Zenica
2 : 5
Krivaja
Zavidovići
11.10.2020 12:00
Fortuna
2 : 5
Krivaja
Iskra
Bugojno
1 : 1
Romari
Vitez
11.10.2020 12:00
Iskra
1 : 1
Romari
Ljubić
Prnjavor
1 : 3
OFK Spartak
Banja Luka
11.10.2020 12:00
Ljubić
1 : 3
OFK Spartak
Metalleghe BSI
Jajce
0 : 2
Kozara
Gradiška
11.10.2020 12:00
Metalleghe BSI
0 : 2
Kozara
Brdo
Hambarina
3 : 1
Borac
Kozarska Dubica
11.10.2020 12:00
Brdo
3 : 1
Borac
Sloboda
Novi Grad
3 : 0
Omarska
Omarska
11.10.2020 12:00
Sloboda
3 : 0
Omarska
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Krajina
Cazin
11.10.2020 12:00
Jedinstvo
1 : 0
Krajina
Leotar
Trebinje
2 : 0
Grude
Grude
11.10.2020 12:30
Leotar
2 : 0
Grude
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 1
Čapljina
Čapljina
11.10.2020 12:30
Branitelj
3 : 1
Čapljina
GOŠK
Gabela
4 : 1
Brotnjo
Čitluk
11.10.2020 12:30
GOŠK
4 : 1
Brotnjo
Posušje
Posušje
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
11.10.2020 12:30
Posušje
2 : 1
Tomislav
Neum
Neum
2 : 4
Igman
Konjic
11.10.2020 12:30
Neum
2 : 4
Igman
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Tuzla Siti
Simin Han
11.10.2020 15:30
Zrinjski
4 : 0
Tuzla Siti
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Olimpik
Sarajevo
11.10.2020 14:00
Željezničar
3 : 1
Olimpik
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Velež
Mostar
11.10.2020 15:30
Sloboda
2 : 0
Velež
Lokomotiva
Brčko
0 : 6
Budućnost
Banovići
11.10.2020 10:00
Lokomotiva
0 : 6
Budućnost
Slaven
Živinice
1 : 2
Podrinje
Janja
11.10.2020 10:00
Slaven
1 : 2
Podrinje
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 0
Sloga
Tojšići
11.10.2020 10:00
Zvijezda 09
1 : 0
Sloga
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Bosna
Kalesija
11.10.2020 10:00
Gradina
2 : 0
Bosna
Seona
Seona
1 : 1
Tuzla Siti
Simin Han
11.10.2020 10:00
Seona
1 : 1
Tuzla Siti
Ukrina
Čečava
4 : 1
Vučijak
Majevac
11.10.2020 10:00
Ukrina
4 : 1
Vučijak
Borac
Bosanski Lužani
3 : 0
Zvijezda
Kakmuž
11.10.2020 10:00
Borac
3 : 0
Zvijezda
Naša krila
Kostajnica
3 : 2
Ozren
Petrovo
11.10.2020 10:00
Naša krila
3 : 2
Ozren
Mladost (G)
Gacko
7 : 1
LeoStars
Trebinje
11.10.2020 12:00
Mladost (G)
7 : 1
LeoStars
Jedinstvo
Brčko
4 : 0
Proleter
Teslić
11.10.2020 10:00
Jedinstvo
4 : 0
Proleter
Orašje
Orašje
3 : 4
Modriča Alfa
Modriča
11.10.2020 10:00
Orašje
3 : 4
Modriča Alfa
Mineral
Teslić
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
11.10.2020 10:00
Mineral
2 : 0
Ilićka 01
Sloga
Doboj
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.10.2020 10:00
Sloga
4 : 0
Gornji Rahić
Olimpik
Sarajevo
1 : 2
Bosna
Visoko
11.10.2020 10:00
Olimpik
1 : 2
Bosna
Famos (H)
Hrasnica
2 : 5
Radnik
Hadžići
11.10.2020 10:00
Famos (H)
2 : 5
Radnik
Rudar (K)
Kakanj
4 : 1
UNIS
Vogošća
11.10.2020 10:00
Rudar (K)
4 : 1
UNIS
Sutjeska
Foča
2 : 3
Igman
Ilidža
11.10.2020 10:00
Sutjeska
2 : 3
Igman
FK Vitez
Vitez
2 : 3
Radnik
Donji Vakuf
11.10.2020 10:00
FK Vitez
2 : 3
Radnik
Fortuna
Zenica
1 : 2
Krivaja
Zavidovići
11.10.2020 10:00
Fortuna
1 : 2
Krivaja
Iskra
Bugojno
2 : 3
Romari
Vitez
11.10.2020 10:00
Iskra
2 : 3
Romari
BSK
Banja Luka
4 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
11.10.2020 12:00
BSK
4 : 2
Sloboda
Bratstvo
Bratunac
3 : 3
Jedinstvo
Roćević
11.10.2020 11:00
Bratstvo
3 : 3
Jedinstvo
Guber
Srebrenica
11.10.2020
11:00
Budućnost
Pilica
11.10.2020 11:00
Guber
:
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
4 : 1
Trnovica
Trnovica
11.10.2020 11:00
Vlasenica
4 : 1
Trnovica
Famos
Vojkovići
4 : 0
Omladinac
Han Pijesak
11.10.2020 12:00
Famos
4 : 0
Omladinac
Olimp
Pale
2 : 0
Mladost
Rogatica
11.10.2020 12:00
Olimp
2 : 0
Mladost
Jedinstvo
Žeravica
2 : 2
Laktaši
Laktaši
11.10.2020 11:30
Jedinstvo
2 : 2
Laktaši
Sloga (T)
Trn
0 : 5
Sloga (S)
Srbac
11.10.2020 11:30
Sloga (T)
0 : 5
Sloga (S)
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Tuzla City
Simin Han
11.10.2020 13:30
Zrinjski
3 : 1
Tuzla City
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Olimpik
Sarajevo
11.10.2020 12:00
Željezničar
3 : 1
Olimpik
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Velež
Mostar
11.10.2020 13:30
Sloboda
3 : 0
Velež
Borac
Banja Luka
3 : 0
Polet 1926
Brod
11.10.2020 10:00
Borac
3 : 0
Polet 1926
Jedinstvo
Žeravica
0 : 8
Laktaši
Laktaši
11.10.2020 10:00
Jedinstvo
0 : 8
Laktaši
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Sloga (S)
Srbac
11.10.2020 10:00
Sloga (T)
1 : 0
Sloga (S)
BSK
Banja Luka
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
11.10.2020 10:00
BSK
1 : 1
Sloboda
Naprijed
Banja Luka
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11.10.2020 10:00
Naprijed
0 : 6
Željezničar Sport Team
Famos
Vojkovići
4 : 2
Rudo
Rudo
11.10.2020 10:00
Famos
4 : 2
Rudo
Romanija
Pale
1 : 2
Drina HE
Višegrad
11.10.2020 10:00
Romanija
1 : 2
Drina HE
Olimp
Pale
4 : 0
Mladost
Rogatica
11.10.2020 10:00
Olimp
4 : 0
Mladost
Stakorina
Čajniče
0 : 2
Leotar
Trebinje
11.10.2020 11:00
Stakorina
0 : 2
Leotar
Mladost
Gacko
1 : 5
LeoStars
Trebinje
11.10.2020 11:00
Mladost
1 : 5
LeoStars
Branjevo
Branjevo
4 : 2
Birač
Derventa
11.10.2020 10:00
Branjevo
4 : 2
Birač
Borac
Osmaci
0 : 3
Radnički
Karakaj
11.10.2020 10:00
Borac
0 : 3
Radnički
Bratstvo
Bratunac
2 : 1
Tabanci
Tabanci
11.10.2020 10:00
Bratstvo
2 : 1
Tabanci
Guber
Srebrenica
1 : 8
Budućnost
Pilica
11.10.2020 10:00
Guber
1 : 8
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
1 : 6
Trnovica
Trnovica
11.10.2020 10:00
Vlasenica
1 : 6
Trnovica
Kolibri
Pokoj - Bihać
1 : 0
Omladinac (Sanica)
Sanica
11.10.2020 11:00
Kolibri
1 : 0
Omladinac (Sanica)
Jedinstvo
Bihać
2 : 0
Bihać
Bihać
11.10.2020 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Bihać
Krajišnik
Velika Kladuša
7 : 0
Ćoralići
Ćoralići
11.10.2020 11:30
Krajišnik
7 : 0
Ćoralići
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 0
Gomila
Stijena
11.10.2020 11:30
Željezničar
0 : 0
Gomila
Rudar
Han Bila
3 : 2
Fojnica
Fojnica
11.10.2020 10:00
Rudar
3 : 2
Fojnica
Lašva
Lašva - Dolac
0 : 9
Romari
Vitez
11.10.2020 10:00
Lašva
0 : 9
Romari
Radnik
Donji Vakuf
4 : 0
Vlašić
Turbe
11.10.2020 10:00
Radnik
4 : 0
Vlašić
Sportprevent
Bugojno
0 : 0
Travnik
Travnik
11.10.2020 10:00
Sportprevent
0 : 0
Travnik
Globus
Bugojno
1 : 0
Metalleghe BSI
Jajce
11.10.2020 10:00
Globus
1 : 0
Metalleghe BSI
Neum
Neum
3 : 0
Brotnjo
Čitluk
11.10.2020 11:30
Neum
3 : 0
Brotnjo
Zvijezda
Gradačac
3 : 0
Radnički
Lukavac
11.10.2020 11:00
Zvijezda
3 : 0
Radnički
Budućnost
Banovići
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
11.10.2020 11:00
Budućnost
3 : 0
Bratstvo
Sarajevo
Sarajevo
2 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
11.10.2020 12:00
Sarajevo
2 : 4
Slavija
Unis
Vogošča
3 : 0
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
11.10.2020 13:00
Unis
3 : 0
Jedinstvo
Željezničar 2
Sarajevo
0 : 0
Betaklub
Sarajevo
11.10.2020 08:30
Željezničar 2
0 : 0
Betaklub
Akademika 1
Sarajevo
6 : 0
Sokolac
Sokolac
11.10.2020 15:30
Akademika 1
6 : 0
Sokolac
Mladost
Gacko
0 : 4
LeoStars
Trebinje
11.10.2020 10:00
Mladost
0 : 4
LeoStars
Borac (BL)
Banja Luka
8 : 0
Polet 1926
Brod
11.10.2020 11:30
Borac (BL)
8 : 0
Polet 1926
Zvijezda
Gradačac
7 : 1
Radnički
Lukavac
11.10.2020 10:00
Zvijezda
7 : 1
Radnički
Budućnost
Banovići
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
11.10.2020 10:00
Budućnost
2 : 1
Bratstvo
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Zrinjski
Mostar
11.10.2020 10:00
Čapljina
1 : 1
Zrinjski
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 4
Šantići
Šantići - Vitez
11.10.2020 12:00
Novi Travnik
1 : 4
Šantići
FK Vitez
Vitez
1 : 1
Rijeka
Rijeka - Vitez
11.10.2020 12:00
FK Vitez
1 : 1
Rijeka
Metalleghe BSI
Jajce
5 : 0
Iskra
Bugojno
11.10.2020 12:00
Metalleghe BSI
5 : 0
Iskra
Radnik
Donji Vakuf
2 : 0
Vlašić
Turbe
11.10.2020 12:00
Radnik
2 : 0
Vlašić
Sport Prevent
Bugojno
2 : 0
Travnik
Travnik
11.10.2020 12:00
Sport Prevent
2 : 0
Travnik
Olimpik
Sarajevo
1 : 2
Sarajevo 2
Sarajevo
11.10.2020 09:00
Olimpik
1 : 2
Sarajevo 2
F.A. Akademika
Sarajevo
1 : 2
Bambinosi 1
Sarajevo
11.10.2020 14:00
F.A. Akademika
1 : 2
Bambinosi 1
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Sporting
ilidža
11.10.2020 10:00
Sarajevo
2 : 0
Sporting
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Mlade nade
Ilidža
11.10.2020 10:00
Sarajevo
1 : 1
Mlade nade
Novi Grad
Sarajevo
3 : 1
J Akademija
Sarajevo
11.10.2020 10:00
Novi Grad
3 : 1
J Akademija
Radnički 2012
Niš
0 : 1
Mačva
Šabac
11.10.2020 13:00
Radnički 2012
0 : 1
Mačva
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Heroj Polet
Jajinci
11.10.2020 14:00
Majdanpek
2 : 0
Heroj Polet
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 1
Loznica
Loznica
11.10.2020 15:30
Jedinstvo 2014
4 : 1
Loznica
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
9 : 3
Rad
Beograd
11.10.2020 14:00
ŽGFK Lavice Dubočica
9 : 3
Rad
Dinamo
Zagreb
4 : 0
Marjan
Split
11.10.2020 15:00
Dinamo
4 : 0
Marjan
Donat
Zadar
0 : 7
Split
Split
11.10.2020 13:30
Donat
0 : 7
Split
Viktorija
Slavonski Brod
2 : 3
Neretva
Metković
11.10.2020 15:00
Viktorija
2 : 3
Neretva
Osijek
Osijek
15 : 0
Agram
Zagreb
11.10.2020 12:00
Osijek
15 : 0
Agram
Modriča
Modriča
0 : 2
Radnik Bumerang
Bijeljina
11.10.2020 15:00
Modriča
0 : 2
Radnik Bumerang
Banja Luka
Banja Luka
2 : 4
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
11.10.2020 15:00
Banja Luka
2 : 4
Lokomotiva
Borac
Šamac
0 : 5
Drina
Zvornik
11.10.2020 12:00
Borac
0 : 5
Drina
Prijedor
Prijedor
3 : 0
Mladost
Rogatica
11.10.2020 14:00
Prijedor
3 : 0
Mladost
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
0 : 6
Sana 2014
Sanski Most
11.10.2020 15:00
Željezničar 2011
0 : 6
Sana 2014
FK Sloboda
Tuzla
1 : 0
Mladost
Nević Polje
11.10.2020 15:00
FK Sloboda
1 : 0
Mladost
Inter
Posušje
1 : 4
Libero
Goražde
11.10.2020 15:00
Inter
1 : 4
Libero
SFK 2000
Sarajevo
8 : 1
Iskra
Bugojno
11.10.2020 15:00
SFK 2000
8 : 1
Iskra
Emina
Mostar
5 : 1
Fortuna
Živinice
11.10.2020 13:30
Emina
5 : 1
Fortuna

Košarka

Borac
Čačak
64 : 95
Crvena zvezda MTS
Beograd
11.10.2020 17:00
Borac
64 : 95
Crvena zvezda MTS
Mega Soccerbet
Beograd
90 : 87
Zadar
Zadar
11.10.2020 19:00
Mega Soccerbet
90 : 87
Zadar
Borac
Banja Luka
85 : 93
Spars
Sarajevo
11.10.2020 18:00
Borac
85 : 93
Spars
Beroe
Stara Zagora
81 : 53
RMU Banovići
Banovići
11.10.2020 16:00
Beroe
81 : 53
RMU Banovići

Odbojka

Sloboda
Tuzla
1 : 3
Galeb
Brčko
11.10.2020 19:00
Sloboda
1 : 3
Galeb
Breza 1934
Breza
1 : 3
Ilijaš
Ilijaš
11.10.2020 17:00
Breza 1934
1 : 3
Ilijaš
Bosna
Sarajevo
1 : 3
Olovo
Olovo
11.10.2020 17:00
Bosna
1 : 3
Olovo
Block Out
Zenica
2 : 3
Ilidža
Ilidža
11.10.2020 16:00
Block Out
2 : 3
Ilidža
Drina
Zvornik
3 : 2
Glasinac
Sokolac
11.10.2020 18:00
Drina
3 : 2
Glasinac
Gradina-Herceg
Srebrenik
0 : 3
Orašje
Orašje
11.10.2020 17:00
Gradina-Herceg
0 : 3
Orašje
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
11.10.2020 18:00
Ilijaš
3 : 0
Alipašino Polje
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Troglav
Livno
11.10.2020 17:00
Novi Grad
3 : 0
Troglav
Volley
Sarajevo
3 : 0
Čapljina
Čapljina
11.10.2020 13:00
Volley
3 : 0
Čapljina
Ilidža
Ilidža
0 : 3
Vogošća
Vogošća
11.10.2020 17:00
Ilidža
0 : 3
Vogošća
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Gradiška
Gradiška
11.10.2020 12:00
Prijedor
0 : 3
Gradiška
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
0 : 3
Kozara
Gradiška
11.10.2020 12:00
Pionir - Prijedor
0 : 3
Kozara
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 1
Vožd Prijedor
Prijedor
11.10.2020 12:00
Balkana MP
3 : 1
Vožd Prijedor
Banjaluka volej
Banja Luka
0 : 3
Inova
Banja Luka
11.10.2020 12:00
Banjaluka volej
0 : 3
Inova
Derventa
Derventa
3 : 0
Ukrina
Prnjavor
11.10.2020 12:00
Derventa
3 : 0
Ukrina
Panter
Doboj
3 : 0
Laktaši
Laktaši
11.10.2020 12:00
Panter
3 : 0
Laktaši
Libero
Bijeljina
3 : 0
Bratunac
Bratunac
11.10.2020 12:00
Libero
3 : 0
Bratunac
Rudar
Ugljevik
3 : 1
Radnik
Bijeljina
11.10.2020 12:00
Rudar
3 : 1
Radnik
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
3 : 0
Glasinac
Sokolac
11.10.2020 12:00
Slavija
3 : 0
Glasinac
He na Drini
Višegrad
11.10.2020
12:00
Rudo
Rudo
11.10.2020 12:00
He na Drini
:
Rudo
Maglić
Foča
3 : 0
Mladost
Rogatica
11.10.2020 12:00
Maglić
3 : 0
Mladost
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Hercegovac
Bileća
11.10.2020 12:00
OOK Leotar
0 : 3
Hercegovac
Velež
Nevesinje
3 : 0
Gacko
Gacko
11.10.2020 12:00
Velež
3 : 0
Gacko
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
1 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
11.10.2020 12:00
Ljubinje - Bankom
1 : 3
ŽOK Leotar

Rukomet

Izviđač
Ljubuški
30 : 25
Bosna
Visoko
11.10.2020 18:00
Izviđač
30 : 25
Bosna
Bijeljina
Bijeljina
20 : 30
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
11.10.2020 14:00
Bijeljina
20 : 30
Kozara (KD)
ORK Sava Brod 2019
Brod
17 : 28
Prijedor 2
Prijedor
11.10.2020 17:30
ORK Sava Brod 2019
17 : 28
Prijedor 2
Borac M:TEL 2
Banja Luka
29 : 22
Teslić
Teslić
11.10.2020 18:30
Borac M:TEL 2
29 : 22
Teslić
Srbac
Srbac
41 : 28
Kozara 2
Gradiška
11.10.2020 18:00
Srbac
41 : 28
Kozara 2
Kaluđer
Banja Luka
36 : 34
Laktaši
Laktaši
11.10.2020 18:00
Kaluđer
36 : 34
Laktaši
Bosna TS
Tešanj
34 : 33
Jajce
Jajce
11.10.2020 18:00
Bosna TS
34 : 33
Jajce
Rudar
Banovići
21 : 27
Čelik Junior
Zenica
11.10.2020 16:00
Rudar
21 : 27
Čelik Junior
Sana 7
Sanski Most
32 : 36
Travnik
Travnik
11.10.2020 18:00
Sana 7
32 : 36
Travnik
Velež
Mostar
31 : 27
Izviđač CO 2
Ljubuški
11.10.2020 18:00
Velež
31 : 27
Izviđač CO 2
Bosna
Sarajevo
42 : 20
Radnički
Goražde
11.10.2020 18:00
Bosna
42 : 20
Radnički
Međugorje
Međugorje
30 : 16
Zrinjski
Mostar
11.10.2020 18:00
Međugorje
30 : 16
Zrinjski
Borac
Banjaluka
37 : 15
Knežopoljka
Kozarska Dubica
11.10.2020 18:00
Borac
37 : 15
Knežopoljka
Zrinjski
Mostar
19 : 30
Izviđač
Ljubuški
11.10.2020 18:00
Zrinjski
19 : 30
Izviđač
Borja
Teslić
18 : 31
Radnik
Bijeljina
11.10.2020 18:00
Borja
18 : 31
Radnik
Nestro grupa Brod
Brod
16 : 21
Derventa
Derventa
11.10.2020 18:00
Nestro grupa Brod
16 : 21
Derventa
Leotar
Trebinje
25 : 22
Doboj
Doboj
11.10.2020 18:00
Leotar
25 : 22
Doboj
Ilidža
Ilidža
39 : 15
Živinice
Živinice
11.10.2020 18:00
Ilidža
39 : 15
Živinice
Krajina
Cazin
35 : 34
Lokomotiva
Mostar
11.10.2020 18:00
Krajina
35 : 34
Lokomotiva
Turbina
Jablanica
34 : 30
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
11.10.2020 18:00
Turbina
34 : 30
Sloga 2013
Jedinstvo
Tuzla
41 : 22
Bihać
Bihać
11.10.2020 18:00
Jedinstvo
41 : 22
Bihać

Vaterpolo

Budvanska rivijera
Budva
13 : 9
Kataro
Kotor
11.10.2020 20:00
Budvanska rivijera
13 : 9
Kataro