XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 156 utakmica za dan
Subota, 28 Oktobar 2017

Fudbal

28.10.2017 13:30 Krupa 3 : 0 Vitez
28.10.2017 13:30 Radnik 1 : 0 Sloboda
28.10.2017 16:30 Željezničar 2 : 0 Mladost
28.10.2017 14:30 Zvijezda 09 2 : 2 Drina
28.10.2017 14:30 Sloboda 1 : 3 Sutjeska
28.10.2017 14:30 Rudar Prijedor 1 : 0 Podrinje
28.10.2017 14:30 Sloga 3 : 1 Napredak
28.10.2017 14:30 Slavija 2 : 1 Tekstilac Kort
28.10.2017 14:30 Kozara 1 : 1 Željezničar Sport team
28.10.2017 14:30 Alfa 2 : 0 Proleter
28.10.2017 14:30 Borac 0 : 2 Dubrave
28.10.2017 14:30 Laktaši 4 : 0 BSK
28.10.2017 14:30 Sloboda 7 : 0 Željezničar
28.10.2017 14:30 Ljubić 6 : 1 Vranjak
28.10.2017 14:30 Sloga(S) 3 : 2 Ozren
28.10.2017 14:30 Guber 2 : 2 Budućnost
28.10.2017 14:30 Ilićka 01 1 : 0 Famos
28.10.2017 14:30 Mladost(G) 1 : 1 Leotar
28.10.2017 14:30 Lokanj 6 : 0 Milići
28.10.2017 14:30 OFK Pridjel 0 : 4 Trebava
28.10.2017 14:30 Polet 1926 6 : 1 Budućnost
28.10.2017 14:30 Lijevče 8 : 2 FSA
28.10.2017 14:30 Torpedo 6 : 1 Potkozarje
28.10.2017 14:30 Radnik 4 : 1 Brzi
28.10.2017 14:30 Borac 3 : 1 Budućnost
28.10.2017 15:00 Mladost 2 : 1 Bratstvo(0)
28.10.2017 15:00 Jablanica 0 : 4 Obradovac
28.10.2017 14:30 Sloga 94 5 : 0 Kovačići 08
28.10.2017 14:30 Zenit 0 : 2 Sloga 2
28.10.2017 19:00 Rad 0 : 3 Vojvodina
28.10.2017 14:30 Sloboda 2 : 1 Teleoptik
28.10.2017 13:30 Manchester Utd 1 : 0 Tottenham
28.10.2017 16:00 Arsenal 2 : 1 Swansea
28.10.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 West Ham
28.10.2017 16:00 Liverpool 3 : 0 Huddersfield
28.10.2017 16:00 Watford 0 : 1 Stoke
28.10.2017 16:00 WBA 2 : 3 Manchester City
28.10.2017 18:30 Bournemouth 0 : 1 Chelsea
28.10.2017 13:00 Alavés 1 : 2 Valencia
28.10.2017 22:30 Sevilla 2 : 1 Leganés
28.10.2017 18:30 Atlético Madrid 1 : 1 Villarreal
28.10.2017 20:45 Athletic Club 0 : 2 Barcelona
28.10.2017 18:30 Bayern 2 : 0 RB Leipzig
28.10.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 3 Borussia Mönchengladbach
28.10.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 1 Hamburger SV
28.10.2017 15:30 Schalke 04 1 : 1 Wolfsburg
28.10.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 1 Köln
28.10.2017 15:30 Hannover 96 4 : 2 Borussia Dortmund
28.10.2017 18:00 Milan 0 : 2 Juventus
28.10.2017 20:45 Roma 1 : 0 Bologna
28.10.2017 17:00 Bordeaux 0 : 2 Monaco
28.10.2017 20:00 Caen 1 : 0 Troyes
28.10.2017 20:00 Dijon 1 : 0 Nantes
28.10.2017 20:00 Guingamp 1 : 1 Amiens SC
28.10.2017 20:00 Montpellier 0 : 1 Rennes
28.10.2017 20:00 Strasbourg 2 : 2 Angers
28.10.2017 13:30 Budućnost 4 : 1 Grbalj
28.10.2017 13:30 Dečić 0 : 0 Rudar
28.10.2017 13:30 Iskra 0 : 0 OFK Petrovac
28.10.2017 13:30 Kom 2 : 1 Mladost
28.10.2017 13:30 Sutjeska 1 : 0 Zeta
28.10.2017 15:30 Sloga 0 : 3 Gradina
28.10.2017 14:00 Fortuna 2 : 0 Banja Luka
28.10.2017 14:00 Sloboda 2 : 0 Zrinjski
28.10.2017 14:00 Sarajevo 7 : 3 Krupa
28.10.2017 12:00 Velež 0 : 0 Čelik
28.10.2017 13:00 Mladost 2 : 1 GOŠK
28.10.2017 14:00 Borac 0 : 0 Široki Brijeg
28.10.2017 13:00 Novi Travnik 1 : 5 Borac
28.10.2017 13:00 Žepče 3 : 0 FK Vitez
28.10.2017 13:00 Kiseljak 4 : 4 Travnik
28.10.2017 12:00 Rudar 3 : 2 Metalleghe BSI
28.10.2017 13:00 Radnik 1 : 3 TOŠK
28.10.2017 13:00 Rama 1 : 0 Tomislav
28.10.2017 13:00 Grude 2 : 3 Sloga(DV-U)
28.10.2017 13:00 Stolac 3 : 0 Branitelj
28.10.2017 13:00 Blagaj 0 : 3 Troglav 1918
28.10.2017 13:30 Željezničar 7 : 0 Vitez
28.10.2017 14:30 Široki Brijeg 3 : 1 Čelik
28.10.2017 11:00 Novi Travnik 6 : 0 Borac
28.10.2017 11:00 Žepče 3 : 0 FK Vitez
28.10.2017 11:00 Kiseljak 1 : 1 Travnik
28.10.2017 10:00 Rudar 4 : 0 Metalleghe BSI
28.10.2017 11:00 Radnik 2 : 0 TOŠK
28.10.2017 11:00 Rama 1 : 4 Tomislav
28.10.2017 11:00 Grude 1 : 0 Sloga(DV-U)
28.10.2017 11:00 Stolac 2 : 0 Branitelj
28.10.2017 11:00 Blagaj 1 : 3 Troglav 1918
28.10.2017 14:30 Lokomotiva 1 : 7 Radnik Bumerang
28.10.2017 12:00 Iskra 3 : 0 SFK 2000
28.10.2017 12:00 Željezničar 9 : 1 Vitez
28.10.2017 12:30 Široki Brijeg 3 : 0 Čelik
28.10.2017 10:00 Drina 3 : 1 Jedinstvo
28.10.2017 10:00 Zvijezda 09 1 : 0 Podrinje
28.10.2017 10:00 Zenit 4 : 1 Napredak
28.10.2017 10:00 Lokomotiva 13 : 0 Borac
28.10.2017 10:00 Mineral 4 : 0 Željezničar
28.10.2017 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Polet 1926
28.10.2017 10:00 Borac 5 : 1 Alfa
28.10.2017 10:00 Famos 7 : 0 Mladost
28.10.2017 10:00 Rudo 0 : 4 Glasinac 2011
28.10.2017 11:30 Leotar 2 : 0 Hercegovac
28.10.2017 12:00 Drina 2 : 0 Jedinstvo
28.10.2017 12:00 Lokomotiva 1 : 5 Borac
28.10.2017 12:00 Radnik 1 : 3 Ilićka 01
28.10.2017 12:00 Mineral 2 : 1 Željezničar
28.10.2017 12:00 Rudar Prijedor 0 : 3 Polet 1926
28.10.2017 12:00 Borac 6 : 0 Alfa
28.10.2017 10:00 Leotar 6 : 0 Hercegovac

Futsal

28.10.2017 18:00 Nevesinje 4 : 7 Salines
28.10.2017 17:30 Mostar SG Staklorad 10 : 3 Centar
28.10.2017 19:00 Seljak 7 : 7 Leotar
28.10.2017 17:00 Brotnjo 10 : 1 Banovići

Košarka

28.10.2017 17:00 Mega Bemax 77 : 81 Cedevita
28.10.2017 Sloboda 84 : 62 Bošnjak
28.10.2017 Široki 100 : 86 Vogošća
28.10.2017 Zrinjski 80 : 61 Bosna Royal
28.10.2017 Spars 84 : 72 Mladost
28.10.2017 Radnik BN Basket 82 : 76 Student
28.10.2017 Borac 75 : 59 Bratunac
28.10.2017 Rogatica 79 : 84 Leotar
28.10.2017 Sutjeska 73 : 67 Prijedor
28.10.2017 17:30 Orlovi 75 : 68 Mladi Krajišnik

Odbojka

28.10.2017 18:00 Ljubinje Bankom 3 : 0 Crvena zvijezda
28.10.2017 18:00 Gradiška 3 : 1 Tempo
28.10.2017 18:00 Jahorina 0 : 3 Drina
28.10.2017 Kakanj 78 3 : 1 Radnik
28.10.2017 Domaljevac 3 : 0 Gacko
28.10.2017 Mladost 3 : 0 7 Lukavac
28.10.2017 Modriča 3 : 1 Borac m:tel
28.10.2017 18:00 Ljubinje Bankom 0 : 3 Glasinac
28.10.2017 18:00 Gradiška 1 : 3 Inova
28.10.2017 18:00 Radnik 3 : 1 Hercegovac
28.10.2017 18:00 Maglić 3 : 2 Slavija
28.10.2017 Rudo 3 : 1 ŽOK Leotar
28.10.2017 OK Leotar 0 : 3 Velež
28.10.2017 Libero 3 : 1 Bratunac
28.10.2017 Laktaši 3 : 0 Nikos Kanbera
28.10.2017 Kotor Varoš 1 : 3 Panter
28.10.2017 BL Volley 2 3 : 1 Balkana MP
28.10.2017 Pliva 3 : 1 Smeč
28.10.2017 Jahorina 1 : 3 Mostar
28.10.2017 BL Volley 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
28.10.2017 Sloboda Tuzlafarm 3 : 0 Goražde
28.10.2017 Gacko 1 : 3 Kula Gradačac
28.10.2017 Modriča 3 : 0 HE na Drini

Rukomet

28.10.2017 Leotar 31 : 15 Teslić
28.10.2017 Kotor Varoš 28 : 28 Hercegovina
28.10.2017 Kozara Mlijekoprodukt 2 34 : 36 Laktaši
28.10.2017 Bihać 25 : 25 Neretva
28.10.2017 Jedinstvo 24 : 27 Dubica
28.10.2017 Hadžići 28 : 25 Krivaja
28.10.2017 Leotar 14 : 29 Borac
28.10.2017 Nestro grupa Brod 27 : 13 Radnik
Derbi u Prnjavoru U okviru 8.kola Druge lige Republike Srpske rukometaši prnjavorske Sloge u derbiju kola dočekaće ekipu RK "Srbac". Domaći u utakmicu ulaze serijom dobrih rezultata i sa četvrte pozicije dok sa druge strane gosti imaju bod više i nalaze se na trećem mjestu drugoligaške tabele. Pobjedom obe ekipe mogu do drugog mjesta i borbe za šampiona Druge lige Republike Srpske. Lider lige, ekipa ORK Čelinac na domaćem parketu dočekuje fenjeraša ekipu RK Prijedor 2. Čelinac nakon prvog poraza u prošlom kolu traži povratak pobjedničke serije i ovjeravanje jesenje titule. Zanimljivo bi trebalo biti i u Kozarskoj Dubice gdje ORK Kozara iz Gradiške igra svoje domaće utakmice a u ovom kolu dočekaće ekipu Srednjoškolca iz Novog Grada. U poslednjoj utakmici 8.kola sastaju se u Banjaluci dvije najmlađe ekipe u ligi RK Borac 2 i RK Kozara Mlijekoprodukt 2 iz Kozarske Dubice. U ovom kolu slobodna je ekipa ORK Laktaši. Podsjećamo, nakon sedam odigranih kola prvo mjesto zauzima ekipa ORK Čelinac, a iza njih slijedi prava gužva, u tri boda smjestilo se čak šest ekipa, što sigurno garantuje zanimljivu i neizvjesnu borbu sve do kraja prvenstva.