Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga (T)
Trn
|
13.10.2019 15:00 | Dubrave | 1 : 3 | Sloga (T) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
13.10.2019 15:00 | Polet 1926 | 2 : 4 | Borac (Š) |
Romanija
Pale
|
|
Drina
Zvornik
|
13.10.2019 15:00 | Romanija | 1 : 1 | Drina | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Sutjeska
Foča
|
13.10.2019 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sutjeska | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
13.10.2019 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Milići
Milići
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
13.10.2019 15:00 | Milići | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
13.10.2019 15:00 | Velež | 2 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
13.10.2019 15:00 | Stakorina | 5 : 1 | Mladost (G) |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Gorica
Šipovo
|
13.10.2019 15:00 | Sloga Nektar | 3 : 0 | Gorica | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
13.10.2019 11:00 | FSA | 1 : 1 | OFK Brdo | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Progres
Kneževo
|
13.10.2019 15:00 | Čelinac | 2 : 1 | Progres | ||||||
Sloga
Saničani (Rakelići)
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
13.10.2019 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
13.10.2019 11:00 | Krajina | 0 : 0 | OFK Lauš |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
13.10.2019 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 4 | Sloga (J) | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Vučijak
Majevac
|
13.10.2019 15:00 | Trebava | 8 : 2 | Vučijak | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Ozren
Petrovo
|
13.10.2019 15:00 | Rudanka | 3 : 0 | Ozren | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
13.10.2019 15:00 | Sloga (DP) | 4 : 2 | Zvijezda | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
13.10.2019 15:00 | Skugrić | 7 : 3 | Hajduk (K) | ||||||
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
13.10.2019 15:00 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Naša krila | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Željezničar
Doboj
|
13.10.2019 15:00 | Vranjak | 4 : 1 | Željezničar |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
13.10.2019 15:00 | Vlasenica | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
13.10.2019 15:00 | Čelopek | 4 : 2 | Bratstvo | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
13.10.2019 15:00 | Tabanci | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
13.10.2019 15:00 | Rudar 1925 | 3 : 2 | OFK Trnovica | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
13.10.2019 15:00 | BSK Ledinci | 1 : 2 | Partizan | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Podrinje
Tršić
|
13.10.2019 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Podrinje | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
13.10.2019 15:00 | Omladinac | 6 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Guber
Srebrenica
|
13.10.2019 15:00 | OFK Šekovići | 8 : 0 | Guber |
Rasavci
Rasavci
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
13.10.2019 15:00 | Rasavci | 1 : 5 | Mrakovica | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Slaven
Dobrljin
|
13.10.2019 15:00 | Podgrmeč | 2 : 3 | Slaven | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
13.10.2019 15:00 | Ljubija | 0 : 5 | Gomjenica | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Ravan
Međeđa
|
13.10.2019 15:00 | Svodna | 2 : 0 | Ravan | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
13.10.2019 15:00 | Brzi | 2 : 1 | Kozara |
Župa
Milosavci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
13.10.2019 15:30 | Župa | 2 : 5 | Torpedo | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Kozara
Turjak
|
13.10.2019 15:30 | Biseri | 1 : 4 | Kozara | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
13.10.2019 15:30 | Obradovac | 1 : 1 | Kalemi | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
13.10.2019 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Crni vrh | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
13.10.2019 15:30 | 13 Skojevki | 5 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
13.10.2019 15:30 | Mladi Krajišnik | 2 : 1 | Potkozarje |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
13.10.2019 15:00 | Vrbas | 0 : 3 | Rekreativo | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
13.10.2019 15:00 | Mladost Farmaprom | 4 : 0 | OFK Banja Luka | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
13.10.2019 15:00 | Naprijed | 3 : 1 | Omladinac | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
BSK
Banja Luka
|
13.10.2019 15:00 | Polet Krajišnik | 1 : 2 | BSK | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
13.10.2019 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | Šnjegotina | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
13.10.2019 15:00 | Gomionica | 4 : 6 | OFK Spartak 2013 |
BSK
Bušletić
|
|
Polet
Podnovlje
|
13.10.2019 15:00 | BSK | 4 : 0 | Polet | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Borac (O)
Osinja
|
13.10.2019 15:00 | Skugrić 1964 | 2 : 3 | Borac (O) | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Ukrina
Čečava
|
13.10.2019 15:00 | Ozrenski sokolovi | 0 : 3 | Ukrina | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
13.10.2019 15:00 | Kladari Gornji | 1 : 4 | Borac (BL) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
13.10.2019 15:00 | Mineral | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
13.10.2019 15:00 | Trebavac | 1 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
13.10.2019 15:00 | Posavina | 1 : 3 | Bratstvo |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Grčica
Brčko
|
13.10.2019 15:00 | Budućnost Red Star | 2 : 1 | Grčica | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
13.10.2019 15:00 | Gredice | 1 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
13.10.2019 15:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Obilić
Krepšić
|
13.10.2019 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Obilić |
Mladost
Sandići
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
13.10.2019 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Slijepčevići | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Majevica
Lopare
|
13.10.2019 15:00 | Borac | 2 : 0 | Majevica | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
13.10.2019 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
13.10.2019 15:00 | Jugović | 0 : 3 | Mladost 2003 |
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Panteri
Zagoni
|
13.10.2019 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Panteri | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Balatun
Balatun
|
13.10.2019 15:00 | Novo doba | 4 : 1 | Balatun | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Drina
Amajlije
|
13.10.2019 15:00 | OFK Magnojević | 1 : 0 | Drina | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
13.10.2019 15:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Sloga 2 | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Semberija
Popovi
|
13.10.2019 15:00 | Miloš Obilić | 1 : 1 | Semberija | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Kolektiv
Međaši
|
13.10.2019 15:00 | Priboj | 0 : 2 | Kolektiv |
Budućnost
Skelani
|
|
Pecka
Roćević
|
13.10.2019 15:00 | Budućnost | 5 : 2 | Pecka | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Jasenica
Jasenica
|
13.10.2019 15:00 | Lokanj | 7 : 0 | Jasenica | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Polet
Kravica
|
13.10.2019 15:00 | Branjevo | 1 : 1 | Polet | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
13.10.2019 15:00 | Birač | 1 : 1 | Jadar |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
13.10.2019 15:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Berek 1975 | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
13.10.2019 15:00 | Moštanica | 5 : 1 | Radnik Urije |
Ratar
Stara Topola
|
|
Romanovci
Romanovci
|
13.10.2019 15:30 | Ratar | 6 : 1 | Romanovci |
Mladost
Bajinci
|
|
Nožičko
Nožičko
|
13.10.2019 15:00 | Mladost | 0 : 5 | Nožičko | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Milan
Kosjerovo
|
13.10.2019 15:00 | Crvena zemlja | 3 : 5 | Milan | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
13.10.2019 11:00 | Vrbas | 7 : 1 | Budućnost | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Bratstvo
Povelič
|
13.10.2019 15:00 | Borac (Š) | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Polet
Mali Sitneši
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
13.10.2019 11:00 | Polet | 1 : 3 | Borac (M) |
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Sloga
Kolibe Gornje
|
13.10.2019 15:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
13.10.2019 15:00 | Liješće | 3 : 0 | 27. Juli | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Borac
Kotorsko
|
13.10.2019 15:00 | 4. juli | 0 : 2 | Borac | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Rudar
Stanari
|
13.10.2019 15:00 | Zborište | 1 : 0 | Rudar |
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Mladost
Srpska Tišina
|
13.10.2019 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Partizan
Koprivna
|
13.10.2019 15:00 | Dobor | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
13.10.2019 15:00 | Omladinac | 3 : 3 | Sloga 73 | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
13.10.2019 15:00 | Zvijezda | 3 : 6 | Pelagićevo |
Mladost
Trnjaci
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
13.10.2019 11:00 | Mladost | 4 : 3 | Sveti Jovan | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Čelik
Grbavica
|
13.10.2019 11:00 | Polet | 2 : 0 | Čelik | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
13.10.2019 11:00 | Strijelac | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
13.10.2019 11:00 | Bobetino Brdo | 8 : 1 | Sava 04 |
Mladost
Velika Obarska
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
13.10.2019 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
13.10.2019 15:30 | Budućnost | 0 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
13.10.2019 15:30 | Sloga 94 | 3 : 2 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
13.10.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 3 | Omladinac | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
13.10.2019 15:30 | Koridor 2011 | 1 : 4 | Ljeljenča |
Tavna
Banjica
|
|
Drina
Batar
|
13.10.2019 15:30 | Tavna | 3 : 1 | Drina | ||||||
Polet (GK)
Gornji Kojčinovac
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
13.10.2019 15:30 | Polet (GK) | 3 : 1 | Pobjeda | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Građanski
Bijeljina
|
13.10.2019 15:30 | VSK | 4 : 3 | Građanski | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
13.10.2019 15:30 | OFK Batković | 6 : 3 | Ostojićevo | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
13.10.2019 15:30 | Glogovac | 1 : 7 | Ljeskovac |
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
13.10.2019 10:30 | Buk | 3 : 1 | Lazarevica | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
13.10.2019 10:30 | Mladen Perić | 1 : 1 | Borac |
Rudar
Kakanj
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.10.2019 15:00 | Rudar | 5 : 2 | Bratstvo | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
TOŠK
Tešanj
|
13.10.2019 15:00 | Olimpik | 2 : 0 | TOŠK | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Budućnost
Banovići
|
13.10.2019 15:00 | GOŠK | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
13.10.2019 15:00 | Orašje | 5 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
13.10.2019 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
13.10.2019 15:00 | Slaven | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Goražde
Goražde
|
13.10.2019 15:00 | Travnik | 1 : 0 | Goražde | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
13.10.2019 15:00 | Igman | 2 : 0 | Čapljina |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
NK Vitez
Vitez
|
13.10.2019 15:00 | Podgrmeč | 1 : 1 | NK Vitez | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
13.10.2019 15:00 | Radnik | 1 : 2 | Brekovica 78 | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Vlašić
Turbe
|
13.10.2019 15:00 | FK Vitez | 6 : 0 | Vlašić | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
13.10.2019 15:00 | Krajina | 5 : 1 | Novi Travnik | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Vitez
Bužim
|
13.10.2019 15:00 | Rudar | 6 : 1 | Vitez | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Busovača
Busovača
|
13.10.2019 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Busovača |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
13.10.2019 15:00 | Dinamo | 3 : 0 | Orahovica 74 | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Seona
Seona
|
13.10.2019 15:00 | Sloga | 0 : 2 | Seona | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
13.10.2019 15:00 | Mladost | 5 : 2 | Bosna (M) | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
13.10.2019 15:00 | Gradina | 4 : 0 | Prokosovići | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Radnički
Lukavac
|
13.10.2019 15:00 | Čelić | 2 : 10 | Radnički | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Mramor
Mramor
|
13.10.2019 15:00 | Svatovac | 2 : 1 | Mramor | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
13.10.2019 15:00 | Odžak 102 | 3 : 4 | Lokomotiva |
Famos
Hrasnica
|
|
Bosna
Visoko
|
13.10.2019 15:00 | Famos | 1 : 0 | Bosna | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
13.10.2019 15:00 | SAŠK Napredak | 2 : 0 | Mošćanica | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Žepče
Žepče
|
13.10.2019 15:00 | Pobjeda | 2 : 2 | Žepče | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Natron
Maglaj
|
13.10.2019 15:00 | Azot | 1 : 0 | Natron | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Borac
Jelah
|
13.10.2019 15:00 | Vis Simm Bau | 3 : 2 | Borac | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
13.10.2019 15:00 | Moševac | 3 : 3 | Usora | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Igman
Ilidža
|
13.10.2019 15:00 | Stupčanica | 3 : 2 | Igman | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.10.2019 15:00 | Ilijaš | 1 : 2 | Krivaja |
Klis
Buturović Polje
|
|
Turbina
Jablanica
|
13.10.2019 15:00 | Klis | 3 : 1 | Turbina | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
13.10.2019 15:00 | Brotnjo | 2 : 3 | Bjelopoljac | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Troglav 1918
Livno
|
13.10.2019 15:00 | Kamešnica | 3 : 2 | Troglav 1918 | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
13.10.2019 15:00 | Posušje | 3 : 1 | Ljubuški | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
13.10.2019 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Rama | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
13.10.2019 15:00 | Stolac | 1 : 1 | Tomislav |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac
Sanica
|
13.10.2019 15:30 | Željezničar | 2 : 0 | Omladinac | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Borac
Izačić
|
13.10.2019 15:30 | Omladinac 75 | 2 : 1 | Borac |
Fojnica
Fojnica
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
13.10.2019 15:00 | Fojnica | 2 : 0 | Elektrobosna | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Gorica
Guča Gora
|
13.10.2019 15:00 | Kaćuni | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
13.10.2019 15:00 | Bilalovac | 1 : 1 | Dnoluka |
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
13.10.2019 15:00 | Frankopan | 4 : 1 | 19 srpanj | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Kostrč
Kostrč
|
13.10.2019 15:00 | Dragovoljac | 0 : 2 | Kostrč | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
13.10.2019 15:00 | Vitanovići 78 | 7 : 4 | Mladost (DS) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
13.10.2019 15:00 | Sloga (T) | 1 : 2 | Mladost (S) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Napredak
Matići
|
13.10.2019 15:00 | Bok | 4 : 0 | Napredak |
Trešnjevka
Maoča
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
13.10.2019 15:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
13.10.2019 15:00 | Pribava | 0 : 1 | Doboj Istok | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
DSK
Devetak
|
13.10.2019 15:00 | Vražići 92 | 3 : 0 | DSK | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
13.10.2019 15:00 | Gornji Rahić | 3 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
13.10.2019 15:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
13.10.2019 15:00 | Rijeka | 3 : 2 | Mladost (K) |
Proleter
Makljenovac
|
|
Nemila
Nemila
|
13.10.2019 14:30 | Proleter | 4 : 1 | Nemila | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
13.10.2019 14:30 | Vareš | 3 : 0 | Novi Šeher | ||||||
ZSK 2013
Zenica
|
|
Rudar
Breza
|
13.10.2019 14:30 | ZSK 2013 | 1 : 11 | Rudar | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Fortuna
Zenica
|
13.10.2019 14:30 | Napredak | 0 : 1 | Fortuna |
Hrid
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
13.10.2019 11:00 | Hrid | 2 : 2 | Pofalićki | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
UNIS
Vogošća
|
13.10.2019 11:00 | Bojnik | 0 : 6 | UNIS | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
13.10.2019 11:00 | Butmir | 4 : 2 | Omadinac |
Vratnik
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
13.10.2019 09:00 | Vratnik | 6 : 1 | Stup | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
13.10.2019 13:00 | Vrbanjuša | 1 : 1 | Ozren | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
13.10.2019 11:00 | Jug | 4 : 2 | Novi Grad |
Jahorina
Prača
|
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
13.10.2019 12:00 | Jahorina | 2 : 3 | BKB | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Drina
Goražde
|
13.10.2019 12:00 | Radnički | 2 : 11 | Drina |
Kruševo
Kruševo
|
|
Međugorje
Međugorje
|
13.10.2019 15:00 | Kruševo | 5 : 0 | Međugorje | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Buna
Buna
|
13.10.2019 15:30 | Blagaj | 3 : 0 | Buna | ||||||
Cim
Cim
|
|
Iskra
Stolac
|
13.10.2019 15:30 | Cim | 0 : 2 | Iskra |
Junak
Srđevići
|
|
Mesihovina
Mesihovina
|
13.10.2019 15:00 | Junak | 5 : 4 | Mesihovina | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Drinovci
Drinovci
|
13.10.2019 15:00 | Šator | 3 : 3 | Drinovci |
Karaula
Karaula
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
13.10.2019 15:00 | Karaula | 2 : 2 | Nova Bila | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Romari
Vitez
|
13.10.2019 15:00 | Šantići | 1 : 5 | Romari | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Katarina
Fojnica
|
13.10.2019 15:00 | Brnjaci | 1 : 4 | Katarina |
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Ravne
Zovik
|
13.10.2019 15:30 | HAŠK Napredak | 2 : 1 | Ravne | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Mladost
Vidovice
|
13.10.2019 15:30 | Mladi zadrugar | 5 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Brčko
Brčko
|
|
Korpar
Grebnice
|
13.10.2019 15:30 | OFK Brčko | 0 : 0 | Korpar | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
13.10.2019 15:30 | Dinamo 75 | 5 : 1 | Tramošnica |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Mladost (T)
Tinja
|
13.10.2019 15:00 | Podrinje | 3 : 0 | Mladost (T) | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
13.10.2019 15:00 | Rudar | 2 : 0 | Orahovica 77 | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
13.10.2019 15:00 | Sloga | 2 : 2 | Mladost (D) | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
25 maj
Uroža
|
13.10.2019 15:00 | Polet | 4 : 1 | 25 maj | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
13.10.2019 15:00 | BSK | 3 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
13.10.2019 15:00 | Bukovik | 1 : 0 | Stjepan Polje |
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
13.10.2019 15:00 | Biberovo Polje | 1 : 2 | Trebava | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
12 decembar
Rajska
|
13.10.2019 15:00 | OFK Međiđa | 2 : 0 | 12 decembar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
13.10.2019 15:00 | OFK Vida | 6 : 0 | Graničar | ||||||
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
13.10.2019 15:00 | Sloboda (B) | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Sloboda (K)
Kerep
|
13.10.2019 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Sloboda (K) | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
13.10.2019 15:00 | Izbor | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Koraj
Koraj
|
13.10.2019 15:00 | Voćar | 3 : 2 | Koraj |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Slatina
Bašigovci
|
13.10.2019 15:00 | Rainci | 1 : 2 | Slatina | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Partizan
Kiseljak
|
13.10.2019 15:00 | OFK Tuzla | 4 : 0 | Partizan | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Napredak
Tupkovići
|
13.10.2019 15:00 | Krušik | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Rudar
Bukinje
|
13.10.2019 15:00 | Mladost 78 | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
13.10.2019 15:00 | Budućnost | 3 : 2 | Vrana |
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Dijamant
Grđevac
|
13.10.2019 15:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Dijamant | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Moštre
Moštre
|
13.10.2019 13:00 | Kralupi | 5 : 0 | Moštre | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Monjare
Kološići
|
13.10.2019 13:00 | Liješeva | 2 : 0 | Monjare | ||||||
Omladinac
Poriječani
|
|
Poriječani
Poriječani
|
13.10.2019 15:30 | Omladinac | 2 : 8 | Poriječani | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
13.10.2019 15:30 | Ljiljan | 1 : 5 | Zmaj |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Brčko 72
Brčko
|
13.10.2019 15:00 | Rahićki ljiljani | 2 : 5 | Brčko 72 | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Brka 1948
Brka
|
13.10.2019 15:00 | Majevica | 3 : 4 | Brka 1948 | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
13.10.2019 15:00 | Mionica 85 | 5 : 0 | Ograđenovac |
Metalac
Živinice
|
|
Mladost
Suha
|
13.10.2019 11:00 | Metalac | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Konjuh
Kladanj
|
|
Borac
Kovači
|
13.10.2019 11:00 | Konjuh | 1 : 1 | Borac | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Jablanica
Barice
|
13.10.2019 11:00 | Omladinac RMU | 5 : 0 | Jablanica | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
13.10.2019 11:00 | Oskova | 4 : 1 | Toplice |
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Radnik 018
Lipnica
|
13.10.2019 11:00 | Bijeljevac | 1 : 5 | Radnik 018 |
Dinamo
Vranje
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
13.10.2019 15:00 | Dinamo | 2 : 1 | Radnički (P) | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Zemun
Zemun
|
13.10.2019 15:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Zemun | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
13.10.2019 15:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Novi Pazar | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
13.10.2019 16:00 | Metalac | 0 : 0 | RFK Grafičar | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
13.10.2019 15:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Kolubara | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Trayal
Kruševac
|
13.10.2019 15:00 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | Trayal |
Bokelj
Kotor
|
|
Drezga
Piperi
|
13.10.2019 14:30 | Bokelj | 5 : 1 | Drezga | ||||||
Lovćen
Cetinje
|
|
Dečić
Tuzi
|
13.10.2019 14:30 | Lovćen | 1 : 1 | Dečić | ||||||
Otrant Olympic
Ulcinj
|
|
Mornar
Bar
|
13.10.2019 14:30 | Otrant Olympic | 0 : 0 | Mornar | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Arsenal
Tivat
|
13.10.2019 14:30 | Ibar | 2 : 0 | Arsenal | ||||||
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
|
Jezero
Plav
|
13.10.2019 14:30 | Jedinstvo (BP) | 3 : 0 | Jezero |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.10.2019 14:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Zrinjski | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.10.2019 15:00 | Slavija | 0 : 1 | Borac | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
13.10.2019 12:00 | Krupa | 2 : 0 | Mladost |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Sloga
Doboj
|
13.10.2019 12:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Bosna
Mionica
|
|
Tekstilac
Derventa
|
13.10.2019 12:00 | Bosna | 0 : 1 | Tekstilac | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.10.2019 12:00 | Alfa Modriča | 2 : 1 | Bratstvo |
Radnički
Lukavac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
13.10.2019 10:00 | Radnički | 0 : 2 | Radnik | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
13.10.2019 12:00 | Slaven | 1 : 0 | Tuzla Siti | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Bosna
Kalesija
|
13.10.2019 12:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga (T)
Tojšići
|
13.10.2019 12:00 | Podrinje | 5 : 0 | Sloga (T) |
Olimp
Pale
|
|
Igman
Ilidža
|
13.10.2019 12:30 | Olimp | 0 : 2 | Igman |
Romari
Vitez
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
13.10.2019 12:30 | Romari | 2 : 2 | ZSK 2013 |
Grude
Grude
|
|
Igman
Konjic
|
13.10.2019 12:30 | Grude | 1 : 4 | Igman | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
13.10.2019 12:30 | Leotar | 2 : 0 | Branitelj |
Velež
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
13.10.2019 18:00 | Velež | 2 : 1 | Čelik |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
13.10.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Jedinstvo |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Sloga
Doboj
|
13.10.2019 10:00 | Zvijezda | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Bosna
Mionica
|
|
Tekstilac
Derventa
|
13.10.2019 10:00 | Bosna | 0 : 7 | Tekstilac | ||||||
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
13.10.2019 10:00 | Alfa Modriča | 0 : 2 | Bratstvo |
Slaven
Živinice
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
13.10.2019 10:00 | Slaven | 0 : 5 | Tuzla City | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Bosna
Kalesija
|
13.10.2019 10:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Bosna | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
13.10.2019 10:00 | Podrinje | 0 : 1 | Sloga(T) |
Olimp
Pale
|
|
Igman
Ilidža
|
13.10.2019 10:00 | Olimp | 0 : 4 | Igman | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.10.2019 10:00 | Željezničar | 3 : 3 | Slavija |
Romari
Vitez
|
|
ZSK 2013
Zenica
|
13.10.2019 10:00 | Romari | 4 : 0 | ZSK 2013 |
Grude
Grude
|
|
Igman
Konjic
|
13.10.2019 10:00 | Grude | 2 : 1 | Igman | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
13.10.2019 10:00 | Leotar | 3 : 0 | Branitelj |
Laktaši
Laktaši
|
|
Omarska
Omarska
|
13.10.2019 11:30 | Laktaši | 0 : 0 | Omarska | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga (T)
Trn
|
13.10.2019 11:30 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Lijevče
Lijevče
|
13.10.2019 11:30 | Sloga (S) | 1 : 5 | Lijevče |
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Drina He
Višegrad
|
13.10.2019 10:00 | OFK Glasinac 2011 | 2 : 2 | Drina He |
Velež
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
13.10.2019 16:00 | Velež | 2 : 0 | Čelik |
Sloga
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.10.2019 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Mineral | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.10.2019 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Kozara |
Podrinje
Janja
|
|
Drina
Zvornik
|
13.10.2019 09:00 | Podrinje | 2 : 4 | Drina | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
13.10.2019 10:00 | Ilićka 01 | 4 : 2 | Jedinstvo |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
13.10.2019 11:00 | LeoStars | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.10.2019 11:00 | Sutjeska | 5 : 1 | Leotar |
Laktaši
Laktaši
|
|
Omarska
Omarska
|
13.10.2019 10:00 | Laktaši | 8 : 0 | Omarska | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga (T)
Trn
|
13.10.2019 10:00 | Sloboda | 4 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Lijevče
Lijevče
|
13.10.2019 10:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Lijevče |
Sloga
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.10.2019 11:30 | Sloga | 3 : 2 | Mineral | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Kozara
Gradiška
|
13.10.2019 11:30 | Proleter | 0 : 5 | Kozara |
LeoStars
Trebinje
|
|
Mladost
Gacko
|
13.10.2019 10:00 | LeoStars | 6 : 0 | Mladost |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Zemun
Zemun
|
13.10.2019 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Zemun |
Lepoglava
Lepoglava
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
13.10.2019 12:00 | Lepoglava | 2 : 3 | Viktorija | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Split
Split
|
13.10.2019 14:00 | Dinamo | 1 : 4 | Split | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Agram
Zagreb
|
13.10.2019 15:00 | Neretva | 4 : 0 | Agram | ||||||
Katarina Zrinski
Čakovec
|
|
Osijek
Osijek
|
13.10.2019 15:30 | Katarina Zrinski | 0 : 10 | Osijek |
Iskra
Bugojno
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
13.10.2019 15:00 | Iskra | 1 : 1 | Alfa Modriča | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Drina
Zvornik
|
13.10.2019 15:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Drina | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Emina
Mostar
|
13.10.2019 16:30 | SFK 2000 | 4 : 1 | Emina |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
13.10.2019 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Prijedor |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Čelik
Doboj
|
13.10.2019 11:00 | Sloga | 3 : 5 | Čelik |
Sana 2014
Sanski Most
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.10.2019 15:00 | Sana 2014 | 3 : 1 | Sloboda |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Inter
Posušje
|
13.10.2019 11:00 | Brotnjo | 1 : 0 | Inter |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
13.10.2019 15:30 | Lokomotiva | 2 : 5 | Radnik Bumerang |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Salines
Tuzla
|
13.10.2019 16:00 | Tango | 1 : 9 | Salines | ||||||
Beli anđeo
Popovo Polje
|
|
Centar
Sarajevo
|
13.10.2019 21:00 | Beli anđeo | 1 : 7 | Centar | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Kaskada
Gračanica
|
13.10.2019 19:00 | Seljak | 1 : 0 | Kaskada | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
13.10.2019 17:00 | Sloga | 5 : 3 | Brotnjo |
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Cibona
Zagreb
|
13.10.2019 17:00 | Cedevita Olimpija | 79 : 70 | Cibona | ||||||
FMP
Železnik
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
13.10.2019 20:00 | FMP | 98 : 79 | Mega Bemax | ||||||
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
13.10.2019 20:00 | Crvena zvezda MTS | 81 : 89 | Budućnost VOLI |
Kakanj
Kakanj
|
|
Čapljina
Čapljina
|
13.10.2019 18:00 | Kakanj | 82 : 75 | Čapljina | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Sloboda
Tuzla
|
13.10.2019 19:00 | Mladost | 98 : 90 | Sloboda | ||||||
Promo
Donji Vakuf
|
|
Bratunac TRB
Bratunac
|
13.10.2019 19:00 | Promo | 74 : 85 | Bratunac TRB | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
13.10.2019 20:00 | Vogošća | 66 : 73 | Igokea |
Sloboda
Tuzla
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
13.10.2019 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | Gradina-Herceg |
Olovo
Olovo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.10.2019 18:00 | Olovo | 3 : 0 | Krivaja |
Goražde
Goražde
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
13.10.2019 14:00 | Goražde | 3 : 0 | HE na Drini |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
13.10.2019 12:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Slavija | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
13.10.2019 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
13.10.2019 18:00 | Radnik | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Pliva
Šipovo
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
13.10.2019 13:00 | Pliva | 0 : 3 | Kotor Varoš | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
13.10.2019 12:00 | Smeč | 1 : 3 | Borac | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
13.10.2019 16:00 | Prijedor | 3 : 0 | Balkana MP |
Smeč DN
Brčko
|
|
Panter
Doboj
|
13.10.2019 13:00 | Smeč DN | 2 : 3 | Panter |
Libero
Bijeljina
|
|
Drina 2
Zvornik
|
13.10.2019 15:00 | Libero | 3 : 0 | Drina 2 |
Bihać
Bihać
|
|
Maglaj
Maglaj
|
13.10.2019 17:00 | Bihać | 3 : 0 | Maglaj | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Žepče
Žepče
|
13.10.2019 18:00 | Orašje | 3 : 1 | Žepče |
Čapljina
Čapljina
|
|
Troglav
Livno
|
13.10.2019 17:00 | Čapljina | 1 : 3 | Troglav | ||||||
SA Volley
Sarajevo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
13.10.2019 13:30 | SA Volley | 3 : 0 | Ilidža |
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Tešanj
Tešanj
|
13.10.2019 14:00 | Sloboda 2 | 3 : 0 | Tešanj | ||||||
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
|
Stars
Živinice
|
13.10.2019 14:00 | Kula-Gradačac 2 | 0 : 3 | Stars | ||||||
Orašje 2
Orašje
|
|
Lami
Brčko
|
13.10.2019 15:00 | Orašje 2 | 3 : 0 | Lami | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Lukavac
Lukavac
|
13.10.2019 13:00 | Mikasa | 2 : 3 | Lukavac |
Student
Mostar
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
13.10.2019 14:00 | Student | 3 : 0 | Delminium | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Mostar 2
Mostar
|
13.10.2019 14:00 | Željezara | 3 : 0 | Mostar 2 |
Prijedor
Prijedor
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
13.10.2019 18:00 | Prijedor | 31 : 24 | Bijeljina | ||||||
Višegrad
Višegrad
|
|
Mladost
Banja Luka
|
13.10.2019 17:00 | Višegrad | 28 : 28 | Mladost |
Teslić
Teslić
|
|
Sloga
Prnjavor
|
13.10.2019 18:00 | Teslić | 28 : 28 | Sloga |
Rudar
Banovići
|
|
Kakanj
Kakanj
|
13.10.2019 16:00 | Rudar | 31 : 28 | Kakanj | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.10.2019 16:00 | Sloboda 2 | 31 : 32 | Krivaja | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
13.10.2019 16:00 | Čelik | 43 : 28 | Žepče | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
13.10.2019 17:00 | Sana 7 | 25 : 25 | Bosna TS |
Jajce
Jajce
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
13.10.2019 17:00 | Jajce | 19 : 22 | RA Čapljina | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Velež
Mostar
|
13.10.2019 17:00 | Travnik | 27 : 28 | Velež |
Borac
Banjaluka
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
13.10.2019 17:00 | Borac | 26 : 24 | Krivaja | ||||||
Jedinstvo (T)
Tuzla
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
13.10.2019 19:00 | Jedinstvo (T) | 23 : 47 | Izviđač | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Mira
Prijedor
|
13.10.2019 17:00 | Goražde | 41 : 37 | Mira | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
13.10.2019 17:00 | Katarina | 32 : 22 | Dubica |
Ilidža
Ilidža
|
|
Živinice
Živinice
|
13.10.2019 17:00 | Ilidža | 34 : 17 | Živinice |
Singidunum
Beograd
|
|
ŽAK
Kikinda
|
13.10.2019 10:30 | Singidunum | 19 : 11 | ŽAK | ||||||
Novi Beograd Vukovi
Beograd
|
|
Dorćol
Beograd
|
13.10.2019 19:45 | Novi Beograd Vukovi | 16 : 8 | Dorćol |