Sloga dva slavila u Čelincu

Rukometaši Sloge 2 zabilježili su pobjedu na gostovanju u Čelincu rezultatom 26:19. Slogu dva od ove sezone sa klupe predvodi novi trener Siniša Simić.
Sloga 2 je od početka zaigrala svoju igru. Domaći su otvorili susret vođstvom 1:0, a onda serija Sloge 5:0 za vođstvo 5:1. U 16.minutu Čelinac sa četiri uzastopna gola stiže do izjednačenja 7:7. Ali onda u narednih 14 minuta do poluvremena ne postižu ni jedan gol, Dobojlije tada prave ogromnih 9:0 za vođstvo nakon prvih 30 minuta 16:7.
Sloga je i u nastavku diktirala tempo i igru. Imali su u 48.minutu deset golova prednosti 23:13. Pet minuta prije kraja na semaforu je stajalo 26:16 u korist Sloge. Domaći do kraja postižu tri gola i ublažili su poraz 19:26.
U pobjedničkoj ekipi najefikasniji su bili Nikola Stjepanović sa 6 i Aljoša Karać sa 5 golova. Kod domaćih Luka Savić sa 10 i Ranko Grahovac sa 3 gola.

ČELINAC - SLOGA 2 19:26 (7:16)

Dvorana: sportska u Čelincu. Gledalaca: 200. Sudije: Bojana Čelica (Kozarska Dubica) i Ana Zrnić (Banja Luka). Delegat: Marko Miljević (Banja Luka). Sedmerci: Čelinac 4(3), Sloga 2 3(2). Isključenja: Čelinac 8, Sloga dva 12 minuta.
ČELINAC: Mihajlo Radujković, Ranko Grahovac 3, Bojan Pekez 2, Luka Savić 10(2), Stefan Pejanović, Tihomir Stanojević, Todor Savić, Zoran Gavrić, Vedran Ilić 2, Matej Ličina 2(1), Stefan Savičić, Filip Kriminac, Dušan Ostojić, Matej Toforović. Trener: Sanel Radmanović.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Sergej Šarić, Pavle Đuričić 3, Đorđe Ristić 3, Sergej Helja, Aljoša Karać 5, Aleksej Đekić 2, Sergej Đuričić, Luka Kulušić 4, Aleksa Ostojić, Đorđe Radojčić, Danilo Simić, Nikola Stjepanović 6(2), Dejan Filipović, Andrej Lazić 3. Trener: Siniša Simić.