Ubjedljive pobjede Kafe bara Lucus i Delić transporta, trijumf Kamavua

Kafe Bar Lucus Sokolac

Druge večeri na tradicionalnom, 62. po redu, turniru u malom fudbalu "Koran - Pale 2024" igrane su nove tri utakmice.

Ubjedljivu pobjedu ostvario je Kafe Bar Lucus iz Sokoca, koji je sa 9:1 savladao mladu ekipu Kafe Rebus. Po dva gola su postigli Nenad Đerić, Darko Gađević, Vladan Bunjevac i Nikola Rajić, dok se Bojan Lukić upisao jednom u strijelce. Jedini gol za Rebus dao je Vedran Đorda.

Ubjedljiv je bio i Delić transport protiv Studentskog centra i ostvario pobjedu 6:1. Ognjen Marković je dao hettrik, a po gol su postigli Sergej Jurošević, Marko Lizdek i Mihajlo Vuković. Jedini gol za Studente dao je Petar Čeremidžić.

Nekako najviše neizvjesnosti viđeno je u duelu Kamavua i No Namea, a Kamavu slavi pobjedu 3:1. Srboljub Tadić je u 13. minuti doveo Kamavu u vođstvo i taj rezultat je bio sve do 30. minute kada isti igrač duplira prednost. Kada je Aleksandar Golijanin pogodio u 35. minuti za 3:0 nazirao se pobjednik, a sve što je No Name uradio bio je gol Miloša Borovčanina u 38. minuti za konačnih 3:1.