Ubjedljiv poraz futsal reprezentacije

Drugi poraz u Rabatu/ NFS BiH

Futsal reprezentacija Bosne i Hercegovine je u drugom prijateljskom meču protiv Maroka u Rabotu poražena sa 8:2.

U utakmicu koja je više bila trening utakmica, bez mogućnosti prisustva publike ili nekog prenosa, tim Gorana Melhera bolje kreće i preko Josipa Sesara u trećoj minuti dolazi do vođstva. Ipak, Khalid Bouzid donosi izjednačenje, a Otmane Boumezou i potpuni preokret u 11. minuti. U strijelce se potom upisuje i Soufiane El Mesrar, prije nego Sejad Ibrišimović u 16. minuti smanjuje na 3:2, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta Maroko stiže do ubjedljive pobjede, po dva gola postižu Soufian Charraoui i Anas Dahani, dok još jedan gol dodaj Otmane Boumezou i to je ubjedljivih 8:2 na kraju utakmice.

Podsjećamo, u prvoj utakmici igranoj u četvrtak Bosna i Hercegovina je poražena 3:1.

Za Bosnu i Hercegovinu su u ovim provjeravama u Rabatu nastupili Darko Milanović, Dino Čizmić, Marijo Aladžić, Davor Arnautović, Josip Sesar, Amir Baručija, Josip Bilić, Miloš Radujković, Amar Šišić, Adnan Kalajdžić, Sejad Ibrišimović i Bilal Jelić.