Borac porazio Rumune

FK Borac / Foto: N. Kulaga

Fudbaleri banjalučkog Borca u drugoj pripremnoj utakmici u Sloveniji igrali su sa timom Uta Arad iz Rumunije. Pobijedili su sa 2:1.

Prvi gol je u 36. minuti dao Stojan Vranješ, nakon dobrog ubacivanja sa strane. Bio je to i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je Borac već u 47. minuti stigao do drugog gola. Đajić je matirao golmana tima iz Rumunije lijepim udarcem sa ivice šesnaesterca, iskosa sa desne strane.

Tim Arada je do gola stigao nakon penala.

BORAC: Milićević, Kvržić, Ćelić, Karolina, Erera, Grahovac, Vranješ, Kulašin, Đajić, Vuković, Lukić. Trener: Mladen Žižović.

U drugom dijelu priliku su dobili Grujić, Hrelja, Pihler, Hasukić, Majers, Keranović, Račić, Čavić, Marčetić, Šušić i Pejović.

UTA ARAD: Popa, Rodrigez, Juraščuk, Benga, Trif, Mihai, Maćado, Kristea, Omondi, Fabi, Dumiter. Trener: Mirčea Rednik.

Posušje 2 : 0 Zvijezda 09
Široki Brijeg 2 : 2 Sarajevo
GOŠK 1 : 1 Sloga
Tuzla City 1 : 5 Velež
Igman 1 : 4 Zrinjski
Željezničar 2 : 1 Borac