Slavija i TOŠK remizirali u prijateljskom meču

Foto/ Vasilije Marković

Fudbaleri Slavije i TOŠK iz Tešnja remizirali su u prijateljskoj utakmici u Istočnom Sarajevu 2:2, a sva četiri pogotka pala su u drugom poluvremenu.

Bio je ovo zasigurno dobar test za oba rivala, jer je utakmica više ličila po duelima i intezitetu na ligašku, a sadržaj se podijelio na dva dijela. U prvom poluvremenu gotovo da nismo vidjeli ništa konkretno ni na jednoj strani, dok u drugom dijelu vidimo i četiri pogotka.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme Faris Đelibašić je nagovijestio golove. Akciju dvojice novajlija, asistenta Hamze Gasala koji je odigrao prvi meč za TOŠK, završava mladi Đelibašić, novajlija iz hrasničkog Famosa.

Slavija uzvraća deset minuta kasnije, strijelac glavom povratnik u plavo-bijeli dres Vehudin Alešević. Tri minute iza slijedi i potpuni preokret, ovaj put pogađa rekonvalescent Danijel Erić.

TOŠK do izjednačenja dolazi u 82. minuti meča, ovaj put gol Sokolova pogađa Ajdin Mujkić i to je konačnih 2:2.

Slavija do početka sezone ima još generalnu probu narednog vikenda, a protivnik će im biti Drina HE iz Višegrada.

SLAVIJA - TOŠK 2:2 (0:0)