KMF Metohija i Akademac igrali prijateljski meč

KMF Metohija i Futsal klub Akademac su sinoć imali prijateljske utakmice omladinskih selekcija.
Utakmice su odigrane u dvorani u Berkovićima, gdje inače Akademac igra svoje utakmice Premijer lige za juniore, a sve radi populizacije sporta u ovoj maloj opštini.
U uvodnom meču su se sastali pijetlići rođeni 2012. godine, a meč večeri je bio susret juniora ova dva kluba.
Pune tribine, glasno navijanje, odlično suđenje sudije Vukovića iz Trebinja i fenomenalna utakmica puna preokreta.
Prvo poluvrijeme premijerligaš Akademac gubio rezultatom 3:0 zahvaljujući odličnoj igri mladih gačana i golovima Kandića, Žarkovića i Tepavčevića.
U drugom poluvremenu umor i lakša povreda Nikole Stajića, nosioca igre KMF Metohija, odrazili su se na tok utakmice, iskusni trebinjci to koriste, te golovima Muratovića dva, Škrbe i Drapića  dolaze do potpunog preokreta. Mogli su igrači Akademca postići još koji pogodak ali se na drugoj strani nekoliko puta svojim intervencijama istakao golman Đuričić.

Akademac: Stjepanović, Antunović, Okuka, Milutinović Ve., Milutinović Va., Drapić, Škrba, Rundić, Kojović, Ćuk, Medan, Muratović, Anđelić i Grk.
Metohija: Đuričić, Stajić, Mandić, Žarković, Kandić, Lozo, Šarenac, Sušić, Vuković, Radović, Tepavčević i Ivković.

Sarajevo 6 : 5 Salines
Sloga 4 : 1 Radnik MD Šop
Borac 2 : 4 Mostar SG
Brotnjo 3 : 7 MNK Hercegovina
Željezničar 7 : 5 Sloboda Kompred