Radnik morao čestitati boljem

Futsaleri Bubamare su u 2. kolu Premijer lige BiH u futsalu savladali Radnika iz Bijeljine 3:0.

Radnik je promijenio veći dio ekipe, otišla je čitava udarna postava Semberaca, a nova ekipa iz Bijeljine pokazala se u jednom kvalitetnom svjetlu pokazujući da mogu biti tvrd orah svakome.

Morala se i favorizovana Bubamara namučiti, prvi gol su postigli tek u finišu prvog poluvremena i to udarcem Sejada Ibrišimovića iz penala.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme Igor Osredkar duplira prednost, a svoj prvjenac u dresu Bubamare u finišu utakmice postiže Luka Perić.

MNK BUBAMARA - KMF RADNIK 3:0 (1:0)